Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

Pan kracy

Firemka 10 osób a opini 300?

stażystka monica
@Pan kracy

noo ze 100 osób to się jeszcze przewineło - no ale jak widać nikt się nadawał - sami leserzy się kurde trafiali, straszny pech właściciela

Witold
@Pan kracy

Z Twojej wypowiedzi mam rozumieć, że w firmie BRENEN POLSKA pracuje obecnie tylko 10 osób? Będziesz tak uprzejmy i napiszesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Chciałbym dowiedzieć się, czy poza podstawową stawką miesięczną firma oferuje dodatki w postaci benefitów bądź motywacyjnych premii? Proszę o odpowiedź.

Brenen the best
@Witold

W Visto pracuję ponad 30 osób. Wszystko ok. Podstawa + duża premia. Wszyscy co mają chęci do roboty są mile widziani.

Prl-owiec
@Brenen the best

Do roboty są traktory i młoty!

Witold
@Brenen the best

Zachęcające jest to, co napisałeś na temat dużych premii możliwych do osiągnięcia pracując w firmie BRENEN POLSKA. Mógłbyś napisać, od czego uzależniona jest wysokość premii, którą możemy otrzymać? Na stronie znalazłem informację, że firma realizowała również projekty unijne, więc mogę przypuszczać, iż jest to stabilne i pewne miejsce zatrudnienia.

JJDD

My na lab. jesteśmy zadowoleni. Jesteśmy najważniejszym działem. Takie serce firmy. Reszta jest do nas tylko dodatkiem.

Brenenik

Jestem zadowolony z pracy w Brenen-Visto. Super atmosfera. Szef super. Kto chce pracować i nie ściemnia nie narzeka.

@Brenenik

Sory ale kto normalny pisze ze szef super? Na kilometr pachnie lokowaniem produktu! Wszyscy znamy Pana H. - wiecznego (usunięte przez administratora). Pozdrawiam. Poza brenen tez jest życie - lepsze. Polecam.

@Wasyl

Każdy może mieć swoje zdanie. Ja mam takie. Co wy z tym, że jak ktoś piszę pozytywnie to od razu, że to pracodawca piszę? Jakieś kompleksy? Nie jestem właścicielem a piszę, że szef super.

@Brenenik

Możesz mieć swoje zdanie, tylko dziwne że jest bardzo różne od rzeczywistości.

arras
@Brenenik

Wlascicielem moze i nie ale.........? synem wlasciciela;-)

J

Jak bardzo?

@J

95%

Pan Tadeusz

Dobrze, że są takie firmy jak Visto w których można się rozwijać i nieźle zarobić. Dużo dobrego robi syn szefa i dobry z niego zarządca. Jestem zadowolony.

Małgorzata
@Pan Tadeusz

Czy rozwój w firmie wynika z tego, że kadra nią zarządzająca daje Wam możliwość udziału w szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje? Czy może dzieje się tak, gdyż istnieje szansa na awans pracownika w BRENEN POLSKA? Wyjaśnij użytkownikom, co miałeś konkretnie na myśli.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Miał

Już nie niałaś kogo hehe nie Kevin odpisz dziewczynie!!!! Heeheheheh

Visto ponad wszystko

Podsumowując większość wpisów na tym forum trzeba jasno powiedzieć, że 90 % z nich to totalne banialuki i głupoty. Piszą ludzie z nudów i dla jaj. Taka prawda.

@Visto ponad wszystko

Co jest głupotą w tych wpisach? Mogę podać konkretne informacje. Tak wiec śmiało, który negatywny wpis był nieprawdziwy? Śmiało pisz kolego.

buba huba
@Heniek i huba buba

Już kolega ci mówił, Filipku nie gwiazdorz, PS Czy znów po 3 miesiącach handlu twoj dorobek to 0, czymoze już tam nie pracujesz

Przystojny alkid

Bardzo fajna firma. Dobrze się pracuję. Niedługo znowu rusza duża rozbudowa i będzie zwiększane znacznie zatrudnienie. Firma cały czas się rozwija. Wypłaty coraz wieksze. Jedna zasada panuję w firmie: musisz się przykładać do pracy i wykazywać a nie zlewać.

@Przystojny alkid

Zakład produkuję może na 10 procent możliwości to co wy tam budujecie??? Zwiększacie zatrudnienie ? To od 4 lat słyszę. Najwyższy czas, bo to tych deklarowanych liczb że zatrudnicie 100 osób z powiatu to wam dużo brakuje. No i nie będzie łatwo jak tam nikt nie chce pracować. Ps. Pozdrowionka dla całej rodzinki państwa H. - Widzimy się na mszy w niedziele. buahahahaha

Wikary
@Heniek i huba buba

Jesteś w dużym błędzie. Zobaczysz za rok jak się Visto rozbuduje. Zatrudnienie wzrasta. Jak chodzisz do kościoła to idź szybko do spowiedzi, bo kłamiesz aż ci się z(usunięte przez administratora) kurzy! buhahaha

Całe zatrzymanie rucu
@Przystojny alkid

tak polecam 50 zł za godzine zwolnienia i 1 zł za każdą minute na śniadaniu dłużej nie w spomnę o wyjściu o 15 59 zabierane zarobki są z uni europejskiej ale zarabiamy 2200 lub co nie którzy 2500 nigdy nikt po podwyżce nie dostał takiej sumy nikt nie wiedział czemu teraz wiemy za długo śniadanie zwolniłeś się wcześniej i braki w wypłacie są ciekawe kto to wylicza jak żadnego paska nikt nie dostanie to mamy stałą pensje czy wyliczaną z czytnika proszę o odpowiedz panie M bo pan H nie odpisze

Solidny pracownik od lat
@Całe zatrzymanie rucu

Trzeba się trzymać po prostu reguł zakładowych ustalonych przez właściciela i rzetelnie wykonywać swoją pracę i wszystko będzie ok. Tak to na prawdę wygląda......

Gra i buczy
@Całe zatrzymanie rucu

Do pracy rodacy! Mnie i kumplom zawsze kasa gra! Ktoś coś pomylił albo słabo mu idzie w robocie.

@Wikary

Ciesze się że się firma Visto czy też Brenen rozbuduje, tylko pytam co firma chciałaby rozbudować, jak możliwości zakładu są wykorzystane na 10% ?? Bo nie bardzo rozumiem.

@Gra i buczy

A ten tekst - gra i buczy - to się już pojawił ze setny raz - tak więc kolego weź się chociaż wysil żeby te komentarze chociaż sprawiały wrażenie różnych.

@Solidny pracownik od lat

Nooo od lat to może ze 3 osoby w tej chwili pracują i to też z przerwami!! Mogę podać kto w razie czego. To który z Was koledzy jest taki zadowolony? Czyżby kolejny wpis typu jak super jest w visto.

@Całe zatrzymanie rucu

No wiedziałem że jak już musiał dać te podwyżki bo wszyscy chłopacy rzucili zwolnieniami na biurko :) to i znajdzie sposób żeby troche tych pieniążków uczknąć spowrotem. Ale nikogo kto tu pracował to na pewno to nie dziwi. Ot taki styl.

Roger

Pasuję mi ta robota. Trochę połażę, pośmieje się, coś tam naprawię, poskrecam, śrubkę dokręce, nie za szybko oczywiście, trochę pojeżdżę, byle do fajrantu. Kasa dobra! Taki jestem super pracownik i nawet kierownik! Polecam!

Visto ponad wszystko
@Roger

Nie róbcie sobie żartów. Proszę. Roger to dobry fachura a jaki przystojny!!! Oj Roger!!!

Wasyl

Robotę to mogę nawet i polecić na jakiś czas bo można zobaczyć czego należy unikać w przyszłości. Panie H. a do Zapola to pchacie jeszcze towary spod lady czy już na legalu wszystko? Pytam bo i mnie pytają urzędasy- pewnie na 500+ szukają piniendzy. Pozdrawiam młodego szefa M. - tak trzymaj byku, wzniesiesz tą firmę na szczyty!

cała prawda

Bzdury !!!!

@cała prawda

Pewnie, że głupoty ktoś straszne pisze. Jakiś pewnie były pracownik.

arras
@Bazylik

Były? moze i tak ale chyba wie co pisze bo to sa informacje ktore byle kto nie wie. A dlaczego byly ? pewnie firma nie umie zatrzymac dobrych pracownikow i to sa skutki

@arras

To typowe dla te j firmy, że były pracownik to śmieć. Fakty są takie że zdecydowana większość się zwolniła i odeszła z firmy bo miała dość tego burd..lu. I świetnie sobie dają radę! Nawet mi się już nie chce pisać jakim słabym zakładam jest firma Brenen. Ps. A do pana H. - Miałeś cham...e złoty róg.

Wikary
@Heniek i huba buba

Sam pracujesz chyba jako (usunięte przez administratora)mama !!! Nie pisz fantazji ze szpitala psych.

Również polecam tego Pracodawce.Bardzo fajna atmosfera. Wynagrodzenie dobre i co najważniejsze zawsze na czas!

@Marcin

No to faktycznie jest super sytuacja, że pracodawca płaci wynagrodzenie ustalonym terminie co jest jego zasra...m obowiązkiem.

Tomasz

Jedna z lepszych firm w regionie. Cały czas w rozwoju. Zarobki dobre, atmosfera dobra. Jestem bardzo zadowolony.

Zadowolony binder

Firma b. dobra. Zarobki niezłe. Może w niektórych firmach zarobi się więcej, ale trzeba pamiętać, że praca na jedną zmianę a nie po nocach i to nie akord, nie ma też norm. At atmosfera super. Polecam !!!

Ten z kitą
@Zadowolony binder

Jestem tego samego zdania. Fajnie się pracuję w Visto. Tylko maruder na produkcji wiecznie niezadowolony z pracy i ogólnie najlepiej, żeby nic nie robić, brać kasę i zero odpowiedzialności. To nie ja. Tak L.? Prawda?

Setallux 1000

Pracuję w Visto od kilku lat. Jestem zadowolony. Cała firma znacznie przyśpieszyła i zaczęła się szybciej rozwijać jak zaczął też rządzić syn szefa. Gość ma wizję i wykształcenie. Jest dobry. Super firma.

Michaś - na dobre i na złe
@Setallux 1000

Dlaczego kłamiesz kolego? Jest bardzo źle w firmie. Większość odeszła. Taka sytuacja.

Visto handel
@Michaś - na dobre i na złe

1. Nie myl pojęcia odeszła z wyleciała. 2. Wiekszosc? Nie zauważyłem tego a pracuje cały czas i nie widzę zwolnienia tempa. Chyba ze siebie nazywasz większością to rozumiem - ego. Sytuacja jest taka ze masz ból d@py bo nic do firmy nie wniosłeś poza wpisami na tym portalu. Sam siebie pogrążasz. Mimo wszystko Cię pozdrawiam

Setallux 1000
@Michaś - na dobre i na złe

Nie kłamię Michaś. Kto odszedł w ostatnim czasie? Przybyło za to kilku pracowników a ci pracują od dawna nie żałują, bo dostali duże podwyżki. Kiedyś faktycznie trzeba było pozbyć się ściemniaczy. Firma kwitnie i cię to boli, bo byłeś za lichy!

Zielony Pigment
@Setallux 1000

Faktycznie było kilka osób, które nie nadawały się do swoich zadań. Chodzi mi o kilka osób z produkcji i np. byłego szefa sprzedaży. Słabo to wyglądało.

Merytoryczny

Widzę, że niektórzy zamienili ten portal na wzajemne sobie dogryzanie. Jak to w każdej społeczności nie każdy musi się lubić. Tak samo jednemu praca pasuję a drugiemu nie. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię tak jak i może pracować gdzie mu pasuję. Jednak niektóre opinie są wypisywane jakby przez przedszkolaków. Niski poziom i mało merytorycznie. Taka komedia. Pozdrawiam.

Mareczek handel
@Merytoryczny

Ja natomiast mam inne zdanie. Oprócz kilku głupich komentarzy, zdecydowana większość była właśnie merytoryczna i konkretna. Padały konkretne przykłady i argumenty. A ze w większości negatywne - to sory ale taki mamy w Brenen klimat.

Kantor

Dziękujemy szefowi za ekstra spotkanie wigilijne. Trochę się sponiewieralismy. Produkcja.

Były A.

Kiedyś z nim robiłem na jednym dziale. Strasznie zadufany gość. Maluję, może nie tak źle, ale znam znacznie lepszych lakierników.

Kolega po fachu

Nie piszcie złośliwie bzdur. Znam człowieka dobrze i super gość. Fachowiec najlepszy jakiego znam. Zna się na robocie jak nikt inny. Taka prawda. A zazdrośnicy piszcie sobie pamiętniki. Widzę, że to forum zaczyna przypominać wzajemne obgadywanie.

cała prawda

Nie Ładnie podszywać się pod kogoś kim się nie jest. Ten człowiek robi 50% roboty całej firmy. Odczepcie się....

Bazylik

Ten Pan nie maluje co popadnie a najwyżej co potrzeba i robi to naprawdę dobrze!!!! Kto to pisze to nie ma pojęcia o niczym chyba.

@Były A.

Nie prawda !!! Zaangażowany i super gość /

cieply darek

To ten Cygan jeszcze tam robi???Prawda jest taka ze nikt z nim nie chciał pracować. Agresywny (usunięte przez administratora) i idiota. Po kilku miesiącach dałem sobie spokój z ta firma i tym człowiekiem. Specjalnie psuł wymalowania ale nie wiem czemu. No i lepkie raczki wiec uwazajcie ( sam opowiadał żeby nie było). Natomiast lakiernik dobry.

Brenenik

Pracuję jako przedstawiciel w Visto. Warunki super jak się wykazujesz i masz obroty, jak to w każdej firmie. Jakość farb wysoka a ceny przystępne. Przejrzyste warunki zatrudnienia. Wszystko git. Samochód, telefon, laptop wszystkie niezbędne potrzebne narzędzia pracy. Ekstra się pracuję i zarabia! Polecam!

;)

Każdy wie co ma robić, dobra organizacja pracy , jak tak myślę to nie mam się do czego przyczepić. Fajni ludzie ;D

zimny jak lód
@;)

też polecam, warto spróbować swoich sił

ja palę przez cały czas

Współczesna wersja Barei.

polonista
@ja palę przez cały czas

Bareji - nie Barei - do podstawówki, chyba, że reprezentujesz jego współczesną wersję

Henryk VI

Francja elegancja!!! Jest dobrze. Nikt nie wymaga nie wiadomo czego. Ważne zaangażowanie.

@Henryk VI

Właśnie się zastanawiałem nad złożeniem tu cv, ale szczerze mówiąc bardziej bym się skłaniał, żeby to zrobić, jest sporo pozytywnych opinii, chyba warto spróbować

Kropka
@123

Zdanie wielokrotnie złożone. Są dwie opcje: albo wytrzeźwiej, lub słuchaj ze zrozumieniem. I dokładnie to co usłyszałeś napisz. Na końcu zdania kropka. Kropka.

Bucik
@123

Chyba lepiej nie, ale zapraszają

zdobywamdoświadczenie
@Bucik

Różnie to bywa. Ja akurat też bym polecał, żeby spróbował, a nóż może mu się spodoba ;)

prowincja
@Henryk VI

Z czym jest dobrze? Firma profesjonalna na poziomie i bez wymagań od pracowników, szef nie patrzy na ręce, kierownik mało robi, handlowcy obiboki, produkcja leserzy i bez wykwalifikowania. Jaki w tym sens? Nic dziwnego, że taki tam bigos, co pewnie przekłada się na zarobki i inne korzyści. Ile ludzi tam pracuje bo z wpisów wychodzi, że jest tam ok kilkadziesiąt pracowników, w końcu firma dobiła do setki bo przy otwarciu tak się deklarowali?

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA