logo WIDLAK KOMPLEKS

WIDLAK KOMPLEKS

Gliwice

Opinie o WIDLAK KOMPLEKS

uśmiałem się zdrowo 2010-08-27 09:26:14
anonim to sam gil, forum ma zapisane w "ulubionych" i odpiera ataki między ejdną sesją u psychiatry a drugą. tylko ciekawe czy jego nowy intratny (tylko w wersji dla znajomych!!) interes, czyt: sprzedaż używanych samochodów, na tym nie ucierpi ;)
superExhandlowiec 2010-08-27 12:31:57
Witam
Poszukuje namiarów na byłych mechaników z widlaka. Wiem , że jeden chłopak ma swoją działalność i po gliwicach serwisuje wózki.

A przy okazji. Wchodzę niedawno do firmy w Rudzie Śląskiej z ofertą , a gościu mi odrazu na wejściu tekst rzuca : " .. jakżeś jest z widlaka to (usunięte przez administratora) w podskokach zanim zza biurka stanę..." Chyba ma sentyment do firmy. Mocna więź go chyba z firmą łączy. Wnioskuję po tym jak się zrobił czerwony i żyły mu na czoło wylazły .

Pozdrawiam także wszystkich , którzy dostali markowe teczki skórzane za 600,00 zł .
ptyś 2010-08-27 20:32:54
kolego to mało widziałeś w swoim życiu,ja mogę dać Tobie namiary na jeszcze bardziej pokręconego łba..,niestety mam okazje z takim pracować,i ten pokręcony łeb jest moim szefem a w zasadzie Panią Przes pewnej firmy...w której na moje nieszczęście się znalazłem,natabene na swoje własne życzenie.Pozdrawiam wszystkich widlaków ;-))
mango 2010-08-27 21:59:02
słyszałem ze w widlaku szukają ludzi ,może ktos wie jak tam jest teraz.
Mr Obszczański 2010-08-28 12:35:20
My cię też pozdrawiamy!
superExhandlowiec 2010-08-28 16:45:38
mam nadzieję , że wizyty u psychiatry przyniosą żądany skutek mr.gil.
Proponuję jeszcze wziąć torebkę rumiankowego liptona w usta i naciąąąągać , naciąąągać , naciąąąągać.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
anonim 2010-08-30 22:27:04
superExhandlowiec - 2010-08-24 21:28:59

Witam , ja także pracowałem w Widlaku w latach 2004-2005 i pewnie
krążą tam o mnie legendy jaki ta ja byłem zły i niedobry. Do dzisiaj szef-pedagog mi nie odpuścił tego że po tym co mi zrobił otworzyłem własny biznes i do dzisiaj latam po sądach odpierać ataki jego chorej wyobraźni. O co najlepsze jest to to , że już nie pamięta co mówił na początku i na kolejnym mityngach słyszymy kolejną wersję historii.

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)- jeśli jescze tam pracuje i Jarząba jeśli śledzi wątek :)

ciągle o Tobie rozmawiamy i jesteśmy pod wrazeniem jak Ty to zrobiłeś że Tyle już paleciaków sprzedałes na marży 1,1 %
Prawdziwa legenda widlaka !(usunięte przez administratora)
b.z 2010-08-31 09:48:28
Boze jakie wy tu brudy wyciagacie to jest zenujace ! Jezeli tacy ludzie w tej firmie pracuja to wspolczuje jak kazdy kazdego tam obserwuje i obgaduje
q-no-ba 2010-09-02 08:52:58
nie dziwię się , że chłopak się leczy , skoro mówi o sobie w liczbie mnogiej ;p
Movincar 2010-09-02 23:27:10
Poszukujemy handlowców oraz serwisantów z branży wózki widłowe w rejon Śląska i Podbeskidzia .
Firma Movincar Polska .
serwisant 2010-09-08 21:54:14
nie ma kim robic w serwisie, klienci rezygnuja coraz wiecej z przegladów a w biurach cała armia darmozjadów.Nawet nie maja czasu przypilnować przegladów bo jeden patrzy na drugego że tamten nic nie robi .Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka polityką kiedy kilku fizycznych ma robić na całą bande siedzących w biurach,do roboty wielcy panowie koordynatorzy bo nie bedziemy niedługo mieli do kogo jezdzic żeby cokolwiek naprawiac.Brak porzadnych narzedzi ale za to nowa fura dla Pana (usunięte przez administratora) bo jak że by inaczej miał pracować bez nowego autusia pan (usunięte przez administratora)Jak go widze to mam dość i chęci mi odchodzą.Dziękuje !!!!!
jeden z bandy 2010-09-10 10:06:36
serwisant - 2010-09-08 21:54:14

nie ma kim robic w serwisie, klienci rezygnuja coraz wiecej z przegladów a w biurach cała armia darmozjadów.Nawet nie maja czasu przypilnować przegladów bo jeden patrzy na drugego że tamten nic nie robi .Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka polityką kiedy kilku fizycznych ma robić na całą bande siedzących w biurach,do roboty wielcy panowie koordynatorzy bo nie bedziemy niedługo mieli do kogo jezdzic żeby cokolwiek naprawiac.Brak porzadnych narzedzi ale za to nowa fura dla Pana(usunięte przez administratora)bo jak że by inaczej miał pracować bez nowego autusia pan (usunięte przez administratora). Jak go widze to mam dość i chęci mi odchodzą.Dziękuje !!!!!

Gdzie twoje(usunięte przez administratora)"drogi" serwisancie, że wylewasz swoje żale tutaj? Brak Ci odwagi, żeby powiedzieć to wprost? ...tu jest łatwiej, bo podobno anonimowo? Skoro chęci Ci odchodzą to może najwyższy czas odejść z nimi?
Od wieków tak jest, nie tylko w Widlaku, że fizyczni robią na cała resztę, a reszta na swoich szefów, a Ci na właścicieli. Po to m.in. wymyślono szkoły, pamiętasz? aaa...i zabierz się do roboty, za nieróbstwo premii / samochodów się jeszcze nie dostaje.

Widlak nie jest wyjątkiem, tu jest jak wszędzie: mało ludzi do roboty, więcej chętnych do koryta i to "forum tchórzy" tego nie zmieni, ale próbujcie. Trzymam kciuki.
bez jaj 2010-09-10 16:48:11
ty "odważny" to podpisz się z imienia i nazwiska hipokryto z bandy

LALA BARBY 2010-09-10 23:30:39
że niby(usunięte przez administratora)Twój gach to wielki pracuś tak ?? Potrafi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wchodzić szefowi i dobrze mielic jezorem! !Nawet tego auta nie potrafi posprzątac co jest dla mnie jakąś zagadką.To że on akurat ma premie zawsze i to 3 razy wiekszą od fizoli to wiedzą wsyscy.TY POKOŃCZYŁAŚ SZKOŁY I CO TY SOBĄ REPREZENTUJESZ CO ? ?
jeden z bandy 2010-09-12 12:48:00
Czytam to wszystko i pękam ze śmiechu, z tej waszej żałosnej zazdrości. Współczuję Wam z całego serca. Z drugiej strony nikt was przecież na siłę w Widlaku nie trzyma, więc po co się tak męczyć? Ku chwale Ojczyzny? Serwisanci z Widlaka są teraz na rynku pracy w cenie, a może odwagi jest za mało i lepiej tu oczerniać innych? Niestety pracuję z wami na codzień i to forum wbrew pozorom anonimowe nie jest. Co więcej, wątek jest już nudny, zbyt monotematyczny.

p.s. A.C nie jest jeszcze moim gachem , póki co nie interesują mnie faceci :) poza tym rzeczywiście jesteście "uczeni", tylko trochę z ortografią na bakier (i z umiejętnościami? )
jeden z bandy 2010-09-14 09:15:04
współczuje :D
świstak 2010-09-14 19:46:54
przynajmniej jednego pasozyta u ac mniej. zazdroszcze.
stronka 2010-09-21 10:23:35
jaki jest adres strony internetowej firmy widlak ??
Karolina 2010-09-23 00:21:49
Wysłałaam swoje CV na adres (usunięte przez administratora)bo słyszałam że tam są przyjęcia ale nikt do teraz nawet mi nie odpisał .Czy faktycznie są w tej firmie przyjęcia ?? Z góry dziękuje za odpowiedz
ania 2010-09-26 14:19:36
tonie firma widlak raczej
Jeden z wielu byłych 2010-12-09 15:48:10
Popieram wszystkie "przeciw" dla TEJ PSEUDO firmy. [usunięte przez moderatora]. sam osobiście swego czasu opychałem im wózki dla klientów które były o 3 lata za "młode" . Śmiech na sali . Firma WAŁ i tyle. [usunięte przez moderatora]
jeden z byłych 2010-12-10 14:02:21
pracowałem w tej firmie i prawie trzy lata byłem tam handlowcem,szczerze mówiąc nie doświadczyłem,nie słyszałem takiej historii o odmładzaniu wózków!!! więc to jakaś ściema!!!!
Nikogo nie bronie i nikogo nie oczerniam stwierdzam fakty,a firma jak każda jedna raz są upadki raz wzloty,z drugiej strony nie jest prosto utrzymać tak dużą firmę.....pozdrawiam wszystkich ciepło;-))
ściema andrzejek 2010-12-15 23:25:17
3 lata nie pracowałeś bo rzaden handlowiec tyle tam nie przepracował z wyjątkiem[usunięte przez moderatora] który to okrada firme ile wejdzie.... [usunięte przez moderatora]
Uścisk prezesa bezcenny 2010-12-30 16:22:28
Uścisk prezesa na święta bezcenne !!
Szkoda że on zakupił fure za 250 tysięcy albo i lepiej a nam jakieś wypociny a do tego ZDROWYCH I WESOŁYCH ....
Ale taki już jest kapitalizm .
pewny siebie 2011-01-02 22:51:47
Tak zrobie , kwestia czasu.Napewno nie dam sie wiecznie wyzyskiwac takiemu [usunięte przez moderatora],
I dla ścisłości nie narzekam tylko stwierdziłem fakty.
[usunięte przez moderatora]
xxx 2011-01-20 17:50:22
Zastanawiałem sie czy to napisać i powziołem decyzje że niektórym osobom taka informacja się przyda. Firma jest w opłakanej kondycji a niektóre zabiegi miały jedynie na celu całkowicie zmienić rzeczywisty obraz finansów .Głownie mam tu na myśli dostawców, pracowników ale przede wszystkim osób decydujacych w bankach. Częściowo to się udało, kto jednak potrafi dobrze zaobserwować już powoli widzi że sytuacja wraca do czasu kryzysu.
Ostrzegam osoby które są przed zaciągnieciem kredytu na mieszkanie lub innej dużej inwestycji a są przekonane w pełni że mają stałą pewną prace .Pozdrawiam
dostawca 2011-04-02 13:03:52
Nigdy mi nie zapłacili w terminie , nigdy. Nawet nie ma do kogo zadzwonic i usłyszec konkretnie kiedy bedzie zapłata za faktury. Firma katastrofa, a właściciele mają wszystko głeboko w nosie.
niezadowolony 2011-12-01 00:03:47
[usunięte przez moderatora] dzisiaj przyjechał sobie na 13 00 , dziwie sie że wogóle przyjechał przecież wszystko jest cacy.
Zimno jak w jakiś barakach na budowach a przecież jeszcze zimy nawet nie było. Strach nawet myśleć jak będzie minus 15.
[usunięte przez moderatora] Jest jeszcze dużo innych spraw ale nie bede narazie pisał bo nie chcę się ujawniać Ciekaw jestem co inni mają w tej kwestji do powiedzenia i czy chcieliby np z Zusami coś pozmieniać?
dziadowizna 2011-12-09 21:40:35
Czekaj czekaj dostaniesz wyższy Zus hehehhe
Kto ma sie dobrze ten ma to chyba widać co nie.
[usunięte przez moderatora]
nieznajomy 2012-02-28 10:08:32
Widze że widlak poszukuje elektronika do pracy, tj właśnie moja profesja. I tak sobie zajrzałem do goworku co by poczytać, aczkolwiek spodziewałem się takiego stanu rzeczy bo dawno dawno temu kolega pracował w widlaku, opowiadał co się dzieje.Nic sie nie zmieniło ale tak to już jest z tuligroszami. Ile dostaje elektronik w waszej firmie?
nie temacie 2012-05-14 23:49:19
Mocno nie w temacie jesteś koleżko, teraz [usunięte przez moderatora]jest najlepszym ziomkiem [usunięte przez moderatora] . nie zgodził się z tego co wiem na wspólnikowanie. Jakoś się nie dziwie mu.
kuryku 2012-05-18 19:17:46
a to dziwne, ze się nie zgodził..kasa,kasa
w-wa 2012-06-20 00:27:15
Jeżeli ktoś nie potrafi odpowiedzialnie prowadzic firmy i tonie w długach to musi się liczyc z ogromną krytyką i niezadowoleniem chociażby firm które mu zaufały . Niestety pan [usunięte przez moderatora] jest nieodpowiedzialny , nie jest również osobą która potrafi chociaż raz dotrzymac danego słowa. W tym wszystkim również niestety są jego doradcy którzy poprostu widzą swój interes- i słysznie bo bo to tam się zatrudnili . Pozdrawiam
Były handlowiec 2012-07-12 14:49:46
Witaj superEXhandlowcu ja rówież pracowałem w widlaku i nawiąże współprace jeśli chcesz
obecny ale już niedługo 2012-08-08 00:25:17
wszystko drożeje i ciągle idzie w góre a w [usunięte przez moderatora] z miesiąca na miesiąc już nie tylko ze zarabia sie tyle samo ale nawet mniej niz dwa czy 3 lata temu , z wyjątkiem 2 osób
kogut 2012-12-21 15:42:06
ciekawe czy pan [usunięte przez moderatora] swieta tez spedzi bez wypłaty?
banda nierobów 2012-12-24 01:30:28
Jak sie komus niepodoba niech nie przychodzi nawet od jutra .Proste
skjfhksdhfksdhf 2013-03-19 12:16:06
dostaliście pity? a wypłaty?
szukam stabilnej pracy 2013-03-19 16:00:50
Tak na poważnie pytam, czy ktoś może napisać mi jak jest naprawde w firmie Widlak. Jestem zainteresowany złożeniem CV do Widlaka i kilku innych firm wózkowych w Gliwicach lub Zabrzu w Setmilu,lub Pyskowice Asco . Byle było by blisko Gliwic bo tutaj teraz mieszkam. Szukam pracy jako serwisant, kierowca, moge również pracować w dziale części bo tutaj też mam doświadczenia tylko że w samochodach ciężarowych i naczepach. Czy są wogóle przyjęcia i jakie są zarobki ??
Z góry dziekuje.
dobra atmosfera 2013-04-22 22:24:29
Jest wspaniala atmosfera, wszyscy sobie pomagaja, sa dla siebie zawsze mili I przyjacielscy, pieniazki przyzwoite a co wazne zawsze na czas . Zarzadzanie wzorowe a I fachowosc ludzi kierujacych ta spolka na najwyzszym poziomie. Rzadnych przeterminowanych platnosci gdyz do tego nie dopuszczaja wjasciciele. Ciagle planowanie ktore widac na kazdym krolu pozwala patrzec tylko w rozowych barwach w przyszlosc.
ilu poplynelo? 2013-06-11 00:22:23
Czy ktoś wie ilu dostawców [usunięte przez moderatora] przewiozl? Bo pewne jest ze juz nie zapłaci przed sprzedażą [usunięte przez moderatora] nowym nabywcom.
? 2013-07-04 08:54:23
ilu poplynelo? - 2013-06-11 00:22:23

Właściciele BRW są ci sami, co [usunięte przez moderatora], więc o co chodzi?
Wszyscy wiedzą jak jest 2013-07-14 13:35:32
dobrze wiesz że brw nie zapłaci złotówki z długów [usunięte przez moderatora] , a jest tego kilka milionów . brw to nie Ci sami właściciele co [usunięte przez moderatora] i inna struktura z której komornicy nic nie mogą zabrac, więc sporo dostawców popłyneło
plan doskonały hehe [usunięte przez moderatora] ma łeb nie od parady

Mark 2013-08-08 11:32:23
Teraz na czas urlopu każdy dostał po 2500 zł premii + wczasy pod gruszą .Pan [usunięte przez moderatora] naprawde dba o swoich pracowników jak nikt inny.
byly 2013-08-08 23:44:35
Nie rozsmieszaj mnie! wiadomo ze jest pelna kicha I bedzie jeszcze gorzej . Zostali juz tylko ci ktorzy nie maja gdzie pojsc I nikt ich nie chce w innych firmach, brak wiary w swoje umiejetnosci chyba tez troche , a premie na urlop to poprostu marzenia w Twojej glowie! Ciekawe kto mogl to napisac??
ala 2013-08-13 15:55:04
Czy ktoś ma namiary na prowadzących sprawę w Prokuraturze w Gliwicach lub w Policji, bo jestem jednym z oszukanych?
Mizgoł 2015-01-07 19:19:13
Tutaj co prawda są jakieś informacje na ich temat http://www.widlak.pl/ także można w jakiś sposób się z nimi skontaktować i coś ustalić, bo z tego co widać pracownicy nie palą się do pomocy przy podjęciu pracy. Może ktoś ostatnio kandydował na jakieś stanowisko i mógłby powiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?
szumi 2015-03-10 02:14:25
Widlak z Gliwic jeszcze chyba do niedawna był naprawdę dość aktywny w sieci , a od pewnego czasu próżno niestety szukać jakichkolwiek oznak życia z ich strony. W dodatku ich stronka praktycznie padła i już zupełnie nie ma po za tym forum żadnych możliwości , aby porozmawiać o tym co dzieje się wewnątrz firmy
Zimbardo 2015-03-26 23:56:36
Być może ktoś może jest w stanie przedstawić obecną sytuację w jakiej znajduje się firma i pracownicy w gliwickim kompleksie, bo być może udało się w jakiś sposób pożegnać z tą sytuacją w godny sposób. Najgorsze jest to, że żadna osoba z tej firmy się nie wypowiada i nie daje jasnych informacji co mogłoby być nie tak z tą sytuacją.
Danek 2016-05-15 19:16:18
Mam nadzieję, że wszystko co się dzieje tutaj jest w najlepszym momencie rozwoju tej firmy, polecam.
Zostaw swoją opinię o WIDLAK KOMPLEKS - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIDLAK KOMPLEKS