Opinie o Textil Market w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Textil Market. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Textil Market o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Textil Market w Andrychów

Natalia

Nieposzanowanie pracowników. Pani menadzer szczyci się swoim wysokim stanowiskiem i niespotykanymi wręcz „umiejętnościami” kierowniczymi przytaczajac przy wszystkich pracownikach historie z ostatniego miesiąca, kiedy jedna z pracownic poskarżyła się o złe samopoczucie i zmeczenie, na co wspomniana pani MENADŻER rzekomo odpowiedziala „A co, mam cię jeszcze ku*wa po główce pogłaskać?!”. Skandal. Ponadto brak kultury (dla pani kierownik nie istnieje powinność zwracania się do nowopoznanej osoby „pan” lub „pani” - każdy jest określany na „TY”). Zwodzenie w sprawie o umowę - miała być pierwszego dnia pracy - zepsuty komputer. Drugiego dnia nie działa drukarka, następnie dostaje się do ręki samo oświadczenie zleceniobiorcy, ponieważ firma ma dopiero umowę przygotować i wysłać pocztą - oczywiście już po zakończonej pracy. W rzeczywistości pracownik nie ma pojęcia jakie warunki stawia sklep. Nie dostarczenie umowy pierwszego dnia to jedno, co firma robi niezgodnie z prawem (choć nowy pracownik ma do czynienia z wykwalifikowanymi, doświadczonymi MENADŻERAMI), ponadto w moim przypadku, czyli umowa zlecenie, warunki bedzie określał sklep, co również nie powinno mieć miejsca, ponieważ warunki powinny określić obie strony. Kolokwialnie mówiąc: JEDEN WIELKI CYRK.

Ola

Pracowałam na wypakowywaniu towaru. O umowe trzeba sie prosić. Znikomy szacunek do pracownika. Nie szanuja rowniez twojego czasu. Mówią przyjdz na 9 nagle o 8:40 dostaje wiadomosc przyjdz na 12 o 11 natomiast wiadomość nie przychodz juz dzisiaj. Jak tak mozna?! Kierowniczka robi z siebie gwiazde, niech lepiej wezmie sie za robote.

Kamil

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko ostatnio zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Textil Market. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Andrychów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Andrychów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Beata

Hej dziewczyny. Mam pytanie, pracuje również w txm tylko w innym mieście i dziewczyny strasznie oszukują mnie bo jestem nowa. Chodzi o to ze ostatnio pytalam o zniżki dla pracowników, kierowniczka odpowiedziała mi ze tutaj takich rabatów nie ma, a kolezanka z pracy niechcący wygadala mi sie ostatnio ze niby co tydzien w poniedzialek mozemy brac znizke na 10%, no i do was takie pytanie jak tam jest z znizkami ? Czy dostajemy jakies bony na zakupy z txm ? czy dziewczyny na zlecenowce cos takiego dostaja ?

Qazsx
@Beata

W każdy poniedziałek jest zniżka pracę uczą-10%. Nabijasz sobie to co ci raz kupić i przy końcu paragonu naciakasz F3 i tam jest opcja rabat pracowniczy. Tylko ten paragon powinien podobno być wklejony do jakiegoś zeszytu, ale u mnie tego nikt nie robi.

beata
@Qazsx

dziekuje za informacje. A tych bonów nie dostajecie, jak pracujecie na umowe o prace ?

Qazsx
@beata

Żadnych bonów nie ma

Beata
@Qazsx

dziękuję za informacje

Kiepsko przedza i rozwiazuja umowy z ajentami

@były ajent Czy te opóźnienia, które opisałaś, są częste w firmie textil market, czy raczej są to pojedyncze przypadki? Druga kwestia, czy ten fakt został gdzieś przez Was zgłoszony? Jeśli tak, to z jakim efektem? Jeśli możesz mi to powiedzieć, to będę wdzięczna.

Kamila Warmia Mazury

Pracownicy pytają mnie o wypłaty.A ja jeszcze nie mam przelewu z TXM. Jak to możliwy że Ajent zarabia 1700zł? A zastępca 1530zl zero premi wypłaty na ostatnią chwilę a ty się martw. Przy upalach powyżej 30' nie dostajemy wody do picia. Może ktoś się zajmie ta firmą w końcu.

były ajent
@Kamila Warmia Mazury

Odpowiem Ci na twoje pytania ja tez byłam ajentem sklepu. To ty zatrudniasz pracowników to zaopatrz ich w wodę mimo, ze TXM nie daje ci na to pieniędzy musisz zainwestować w wodę sama. A co do zarobków to wpadałaś jak kamień w wodę bo zarobki takie na ajencji są. Rezygnuj póki możesz, bo popłyniesz na tym interesie. Wiem co piszę. Praca całymi dniami jak pójdzie któryś z pracowników na urlop albo nie daj Boże na L-4. Wykończysz się psychicznie i fizycznie. A z wypłata pieniędzmi dla ajentów się spóźniają najważniejsi są ich pracownicy a twoi to już mało ważni ty się martw jak cie do sądu pracownicy podadzą do sądu o odsetki za spóźniona wypłatę. Twój problem A nie TXM-u.

@Zoja Powiedz mi, proszę, czy próbowałaś w tej kwestii rozmawiać z kimś decyzyjnym w sprawie etatów w firmie Textil Market? Jeśli taką próbę podjęłaś, to napisz, proszę, co otrzymałaś w odpowiedzi. Będę zobowiązana.

Zoja

Chcesz się zatrudnić w tej firmie? Odradzam! Nie będą Cię szanować, zapierdziel jest maksymalny za marne grosze. Mój przypadek: zatrudniałam się z przekonaniem, że bd pracować na pełny etat. Na takie ogłoszenie odpowiedziałam. Pełny etat trwał 3 tygodnie, po czym przyszedł mail z biura, że zmniejszają etatyzacje. Oberwało się oczywiście tej nowej. No ok, wzięłam to na klate, 3/4 etatu jeszcze zniosłam. Mowa jeszcze była, że to tymczasowe rozwiązanie bla bla. Po dosłownie paru miesiącach kolejny mail - kolejne obcięcie etatu. Żadnego przepraszam, poprostu zapie**alaj człowieku za 500 zł i nie pyskuj. Ja podziękowałam i totalnie chcę ustrzec Cię przed tą firmą! Naprawdę nie warto, jako pracownik jesteś tam nikim. Milion wymagań, wyrzeczeń, dziewczyny robią nieodpłatnie nadgodziny, liczy się tylko sprzedaż przykasowa, kosztem nawet tego, że pracownicy sami kupują setne skarpetki, rajstopy czy inne dziadostwo, bo firmie nie zgadzaja się statystyki. Ludzie, nie zatrudniajcie się w tej firmie!

@Olga Według informacji na stronie internetowej, to firma faktycznie poszukuje pracowników. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat - http://txmsa.pl/oferty-pracy @Nico Mogę spytać w jaki konkretnie sposób uświadczyłeś mobbingu w firmie Textil Market? Jest to bardzo poważny zarzut, który powinien zostać podparty konkretami, jeśli chcemy, aby był wiarygodny, dlatego proszę Cię o więcej informacji.

Moje Panie... Choć pracuję już sześć lat w Textil Markecie pierwszy raz przeczytałam wasze wypociny na temat firmy i jak wam jest źle... Przez te kilka lat poznałam wiele osób pracujących w tej firmie i absolutnie się nie zgadzam z opiniami o kierownikach marketów i RKS. Jeżeli macie problem z kierownikiem zgłoście to do RKS-dlaczego się boicie??? potem macie tylko pretensje. Pozdrawiam:)

Nico

Oki, to gdzie można zgłosić skargę na RKS regionu kaliskiego, nie kierownika tylko RKS , chyba mają jeszcze kogoś nad sobą, a ta sprzedaż z kuwety to jakaś masakra, nowe wytyczne dotyczące obsługi klienta, ktoś się nagle obudził i ściągnął standardy z McDonald's, gratulacje, RKS mobinguje , grozi i obraża. . . Jakaś masakra

szary pracownik
@Nico

chyba jedna rks mamy...……………..

Olga

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak sie pracuje?

@Martyna w jakich charakterze chciałabyś u nich pracować i gdzie dokładnie? Ktoś znajomy Ci ją polecił, a może wyszukałaś ją w internecie? Tutaj znajdziesz oferty pracy od Textil Market: http://www.txmsa.pl/oferty-pracy Jeśli zdecydujesz się aplikować, daj znać czy udało się na rozmowie rekrutacyjnej. @Miastowy rozumiem, że przeczytałeś regulamin tego serwisu i wiesz, że Twój post jest z nim niezgodny? Może to skutkować usunięciem wypowiedzi niestety. Pracowałeś może w tej firmie i możesz coś powiedzieć o warunkach jakie oferuje?

Martyna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Sprzedawca - czy chciałbyś podzielić się z innymi użytkownikami forum opinią na temat pracy w firmie textil market? Jak wygląda system pracy, czy jest to praca zmianowa, jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy?

BBB

Jest tutaj jakaś pozytywna opinia na temat tej firmy? Pracowałam w tej firmie ponad 3 lata. Totalne dno. Chora przychodziłam do pracy ponieważ Na chorobowe nie można iść bo grozi zwolnienie, mobbing, ciągłe tłumaczenia się pisanie planów naprawczych dlaczego tak niska sprzedaż towarów promocyjnych, kuwet doładowań. Wykończyć można się psychicznie. RKS w rejonie poznańskim śmiechu warte. Ta pani nic nie potrafi robi z siebie gwiazdę a jak przychodzi co do czego to w niczym nie pomoże. Byłam na 2 tyg urlopie koleżanka sama została z dziewczyną, która pracowała nie cały miesiąc. Codziennie po 5, 6 toreb towaru promocje wymyślanie jakiś bezsensownych akcji spowodowało,że dziewczyny nie wyrabiały się z towarem. Dodam, że sklep jest dość duży i 2 pracowników to zdecydowanie za mało. Dziewczyna dzwoniła do RKS poinformowała ją o tym, że nie dają rady. Dziewczyny zamiast być w pracy od 10 do 18 chodziły do pracy na 7 i wracały o 20. RKS kompletnie nic nie zrobiła nawet nie przyjechała sprawdzić co tam się dzieje lub pomóc. Oczywiście podkreślam że dziewczyny nie miały zapłacone za nadgodziny. Kiedy pracownica powiedziała RKS, po ile godz pracowały ta jej odpowiedziała na to: ,, I TAK NIE DAŁYŚCIE RADY". Ta pani w zupełności nie powinna zajmować tego stanowiska, patrzy tylko na własny tyłek i w ogóle nie jest za swoimi pracownikami. Za żadne pieniądze nie wróciłabym już do tej firmy i ludzie nawet jeśli jest u was ciężko z kasą nie ma co tracić nerwów na ten obóz pracy. Oczywiście to nie są jedyne problemy tej firmy... i w zupełności zgadzam się z wszystkimi negatywnymi ocenami tej firmy. Nie ma nic dobrego co mogłabym powiedzieć o TXM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OLA

Witam właśnie dzisiaj byłam na zakupach w TEXTIL MARKET INOWROCŁAW ULE.PLATER 10 wyszłam zdenerwowana i zbulwersowana zachowaniem kierowniczki w/w sklepu .Kupiłam pare rzeczy dla wnuczka tj.skarpetki i majtki zapytałam sprzedawczynie czy mogę przyjść wymienic gdy bedą za małe nie zakładąjąc tych rzeczy.Ekspedientka poinformowała mnie ze nie bo taki jest u WAS regulamin Poprosiłam o jakis dokument w którym jest to zapisane wtedy sprzedawczyni zawołała kierowniczkę.Pani kierownik przyszła nie mówiąc nawet dzień dobry burknęła"która pani ma problem niech pani zadzwoni do firmy TXM " i odeszła .ONIEMIAŁAMZACHOWANIEM W/W PANI.

anna

wiec pisze proszę kontrolować prace Aleksandry Budy MOBINGUJE PRACOWNIKÓW , PODCZAS JEJ WIZYTY MAM BOLESCI ZOŁADKA WYMIOTUJE ZDARZA JEJ SIE KRZYCZEC , A CO WIECEJ UDAJE MILA A W RZECZYWISTOSCI OBGADUJE PRZY INNYCH KIEROWNICZKACH CHORE ZACHOWANIE , JA MAM WZIASC PRZYKLAD Z NIEJ , ONA POWINNA BYC NASZYM WZOREM A POWIEM SZCZERZE ZE BOJEJ JEJ SIE I SZKODA ZE TAK RZADKO PRZYJEZDZA GOSIA :(

lady;)

oj...mam żal o wszystko do tej firmy, nie docenia się tam ludzi, reklama o możliwościach awansu grubo przesadzona ,ta firma nie ma poszanowania dla ludzi, zarobki marne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli chcesz potyrać za marne grosze ,za najniższą-zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o Textil Market - Andrychów

• Jak się pracuje w Textil Market?

Zobacz opinie na temat firmy Textil Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Textil Market?

Textil Market