textil market

Andrychów

Opinie o textil market

lady;) 2010-11-16 20:07:56
oj...mam żal o wszystko do tej firmy, nie docenia się tam ludzi, reklama o możliwościach awansu grubo przesadzona ,ta firma nie ma poszanowania dla ludzi, zarobki marne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli chcesz potyrać za marne grosze ,za najniższą-zapraszamy
anonim 2011-01-14 13:17:37
PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE KILKA LAT. I ZGADZAM SIE Z OPINIAMI ZE PRACA TAM TO HAROWA ZA MARNE GROSZE. NIE WAZNE NA JAKIM STANOWISKU I TAK PLACA GROSZE. NAJGORSZE JEST TO ZE FIRMA MA GDZIES ZAROWNO PRACOWNIKA JAK I KLIENTA. DLA NICH LICZY SIE ZYSK I NIE DAWANIE NIC OD SIEBIE ZADNEGO WKLADU W FIRME PRZEDE WSZYSTKIM FINANSOWEGO. SKLEPY SA ZANIEDBANE BRUDNE OBSKORNE. MOWA TU O STARYCH SKLEPACH KILKU LETNICH. W OKRESIE CIEPLEJSZYCH DNI PRACA TAM JAK I ZAKUPY TO KOSZMAR KUPA SMRODU UBRANIA SA ZOLTE OD POTU A PRACOWNICY LEDWIE ZYWI. ALE CO TO DLA FIRMY TWIERDZA ZE W IINYCH SKLEPACH JEST GORZEJ. AKURAT TYM TO NIE MA SIE CO CHWALIC. NAJGORSZE JEST TO ZE FIRMA STAWIA NA ZATRUDNIANIE PASOZYTOW TAKICH JAK KUPA DYREKTOROW OD WSZYSTKIEGO KTORZY SIEDZA I MYSLA W CO WPINAC MILION METEK KTORE I TAK KLIENCI NIE UMIEJA USZANOWAC I NISZCZA. I NA TO PIENIADZE MAJA A NA PODWYZKI PENSJI LUB CHOCBY ZAKUP NOWYCH MOPOW LUB MIOTEŁ KTORE SA PILNA POTRZEBA TO NA TO KASY NIE MA. WYOBRAZCIE SOBIE ZAMIATANIE PONAD 400 M SKLEPU JEDNA MALA MIOTELKA SFATYGOWANA W KTOREJ WLOSIE JUZ NAWET NIC NIE ZBIERA. ALBO MOPAMI KTORE SA JUZ TAK STARE I BRUDNE ( MOPY KILKULETNIE ) ZE MYCIE NIMI PODLOGI NIE POMAGA. WIEM ZE PANIE KTORE PRACUJA OBECNIE W TEJ FIRMIE ZARAZ NAPISZA NEGATYWNE KOMENTARZE NA MOJ OPIS. ZE KLAMIE I TO SA BZDURY. JEDNAK WIEKSZOSC Z WAS PRACUJE W MALYCH SKLEPACH O POWIERZCHNI DO 200 M. WIELE SKLEPOW TAK MA WIEM BO W WIELU BYLAM . I UWIERZCIE SZLAG MNIE TRAFILA DGY WIDZIALAM ZE NA TAK MALYM SKLEPIE GDZIE PRZYMIERZALNIA WIDOCZNA Z KASY I WIELE W ZASIEGU WZROKU ORAZ PAN 4 SPRZEDAWCZYN A W SKLEPIE PONAD 400 M GDZIE PRZYMIERZALNIA GDZIES NA KONCU A NA SKLEPIE PAN 4. A W SEZONIE WAKACYJNYM 2. BO URLOP I WOLNE. A DO BANKU TRZEBA WYJSC, ROZMIENIC PIENIADZE TRZEBA WYJSC, PRAKTYKANTEK NIE MOZNA ZATRUDNIC BO JEDNA WYSTARCZY NA STAZYSTE UP NIE MA PIENIAZKOW A NA KOLEJNEGO PRACOWNIKA TO BRON BOZE NIE I NIE I NIE BO TO BO TAMTO. ALE OBOWIAZKOW CORAZ WIECEJ TOWARU CORAZ WIECEJ METEK CORAZ WIECEJ ALE RAK DO PRACY I SIL BRAK........TAKA JEST PRAWDA PANIE KTORE ZACZNA PRACE SAME SIE PRZEKONAJA JAK TAM JEST WYROBIA SOBIE OPINIE. A NAJGORSZE JEST TO ZE ROZNICE CZASOWE POMIEDZY INWENTARYZACJAMI TO OK 2 LATA BO WCZESNIEJ SIE NIE OPLACALO A JAK SIE URZAD SKARBOWY DOBRAL TO NA GWALT INWENTARYZACJE SA ROBIONE WYNIK NEGATYWNY I PRACOWNIK KOPA W [usunięte przez moderatora]I GOODBAY. NIEWAZNE ZE ZAPIERDZIELAL PONAD SILY W STRESIE I JAK NA AKORD. NIC SIE NIE LICZY. WPROWADZAJA NOWYCH JELENI. I DALEJ JEST TO SAMO BO ZLODZIEJI LICZBA NIE MALEJE A SKLEP DALEJ NIE ZABEZPIECZONY.
anonim 2011-05-28 23:28:38
Moje Panie... Choć pracuję już sześć lat w Textil Markecie pierwszy raz przeczytałam wasze wypociny na temat firmy i jak wam jest źle... Przez te kilka lat poznałam wiele osób pracujących w tej firmie i absolutnie się nie zgadzam z opiniami o kierownikach marketów i RKS. Jeżeli macie problem z kierownikiem zgłoście to do RKS-dlaczego się boicie??? potem macie tylko pretensje. Pozdrawiam:)
anna 2016-05-07 18:26:53
wiec pisze proszę kontrolować prace Aleksandry Budy MOBINGUJE PRACOWNIKÓW , PODCZAS JEJ WIZYTY MAM BOLESCI ZOŁADKA WYMIOTUJE ZDARZA JEJ SIE KRZYCZEC , A CO WIECEJ UDAJE MILA A W RZECZYWISTOSCI OBGADUJE PRZY INNYCH KIEROWNICZKACH CHORE ZACHOWANIE , JA MAM WZIASC PRZYKLAD Z NIEJ , ONA POWINNA BYC NASZYM WZOREM A POWIEM SZCZERZE ZE BOJEJ JEJ SIE I SZKODA ZE TAK RZADKO PRZYJEZDZA GOSIA :(
Zostaw swoją opinię o textil market - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie textil market