GEODIS Road Network sp. z o.o.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GEODIS Road Network sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GEODIS Road Network sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEODIS Road Network sp. z o.o. w Błonie

wójekzło

dawac mnie tego wacpana z Legnicy na warsztat,któren to? Śurniem mu po oczach z kopyta to się knur nauczy ludzi szanować!!!

wozak

ha ha małe? głodowe! !!!!!!!

wrr
@wozak

masz racje zapieprz a zarobki głodowe a ta premia smiech na sali (usunięte przez administratora) kurz zapieprz

Oskar

Pekaes w Legnicy się sypie (usunięte przez administratora)zwalnia dobrych pracowników chodzi o magazynierow a przyjmuje nie doświadczonych, a nie którzy na jego zachowanie sami się zwalniają bo myśli że jest Panem i władcą przyszedł w czerwcu i wszystkim odechciało się pracować(usunięte przez administratora)

Zorba
@Oskar

To tak jak w Szczecinie

Magazynier
@Oskar

Każde zwolnienie jest porażka i niczym przyjemnym, w Legnicy została zwolniona tylko jedna osoba która nie nadawała się do zespołu i której ludzie w zespole nie chcieli. Powodzenia u innego pracodawcy Michał.

Anonymous
@Magazynier

Panie Dyrektorze proszę nie podawać się za magazyniera i nie odpisywać to jest prawda i o ile wiem to Michał nic nie pisał na ten temat a widzę że prawda boli pozdrawiam

Stefan
@Magazynier

Kozy powinien pasac a nie dyrektorem byc i dwoch jego poplecznikow takze

Lolek
@Anonymous

Taaa bo Rysiowi powedzieli nie przychodz do pracy a rysio ma tsy latka nie psysedl

widły

Stefan.Wnioski- niezle zastrzaszył ten dyrektor ludzi w Legnicy.

Kazik
@widły

Ma dwoch albo trzech poplecznikow co mu z ucha daja dwoch rozpracowalem trzeciego szukam

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tick tack

Stefan żeby kozy pasac to trzeba mieć serce,a tu jak widze co ludzie piszą to raczej człowiek powinien w kamieniołomach wylądować.

Kazik
@tick tack

Kamieniolom to raczej nie chyba ze jako slupek pod szlaban wjazdowy

isabell29

Dramat, pierwszy raz zetknęłam się z firmą PEKAES SA, próbowali dostarczyć nam dość ciężką przesyłkę ponad 800 kg, firma przesyłkę nadała bardzo sprawnie, jednakże kurier - pracownik firmy Pekaes zdecydował, że dostawy nie zrealizuje, ponieważ wg niego nie ma dojazdu, co oczywiście było nieprawdą. Monity z mojej strony i proby ustalenia powodu były z goła na straconej pozycji dla pani na infolinii , żadne argumenty nie docierały, podobno sprawa miała być załatwiona przez opiekuna tej firmy , ale niestety, z mojej strony ze 4 telefony, zdjęcia drogi wysłane przez firmę która nadawała paczkę, monit o przepakowanie paczki do mniejszego auta skoro wg nich droga była za wąska ( notabene droga ma 4, 5 metra szerokości) , firma nadawcy podobno zobowiązała się pokryć koszty przepakowania przesyłki, nic to nie pomogło , paczka stoi do tej pory w spedycji Błonie PEKAES , odpowiedzi brak , żenujące, nigdy nie spotkałam się z takim traktowanie klienta, dramat , brak profesjonalizmu, na miejscu firmy która z nimi współpracuje żądałabym pokrycia strat, ale to już mnie nie będzie dotyczyło. Każda firma, DPD, DHL itd oby nie PEKAES ostrzegam nie spotkałam się nigdy z takim potraktowanie klienta.

Stefan
@isabell29

Kazda spedycja postepuje tak samo pracowalem w czterech najgorszy byl DB S.

pozdro

Oskar.Co wy tam w tej Legnicy niewiecie co zrobić z takim typem?Złapac na miescie bęcki sprawić ze dwa razy i po sprawie.A jak dalej będą kłopoty z typem to powtórka.

ha ha

bardzo małe zarobki dla magazynierów we wszystkich oddziałach

mercbiały

Jaga to nie Białystok wyobraz sobie ze Niemcy tu przyjezdzają.

mercbiały

Takiej załogi z biura jak w Sosnowcu to nawet w Rosji niewidziałem,zenada!Jak można tak wulgarnie odpowiadać na zadane pytania?oczywiscie przez kierowcę.Ludzie tam ktoś panuje nad tymi ludzmi?Wstyd mi za nich byłem tam z kierowcą z niemiec,tłumaczyłem mu dosłownie to co usłyszałem na zadane pytania,facet przezył szok.W Niemczech nie do pomyślenia!Tak wiec panowie więcej kultury osobistej zyczę i powodzenia.

Jaga
@mercbiały

Nie rozumiem jak ludzie tacy jak ty mogą wymyślać takie bzdury, powiedz człowieku co ty chcesz osiągnąć. Jeżdżę na dodatkach i naprawdę zawsze chłopaki pomogą i z biura i z magazynu. A tak nawiasem co Niemiec by robił w Sosnowcu jak tam nie ma lini międzynarodowych.

regular

Ok-????????taśtasz?

BIAŁY-stok

Jako firma z tak wielkim doświadczeniem na rynku, może byscie przestali wprowadzać ludzi a przede wszystkim klientów w błąd!Przeciez wasz oddział nieznajduje się w Katowicach jak wszędzie to jest podawane jak też opisywane!!!!Odzdział znajduje się w Sosnowcu a to jest duza różnica.Pozdrawiam całe Zagłębie.

karpackie

NIE@ popieram w 100%(usunięte przez administratora)to mało powiedziane.

NIE

Omijajcie tą Firmą z daleka. Każda inna w branży w porównaniu do PEKAESU będzie lepszym pracodawcą pod każdym względem.

Bulek

Jest oferta na pracownika do rezerwacji promowych w Świnoujściu, ktoś się wypowie na temat tego miejsca?

Meg

Firma nieprzyjazna mamom. Pracujesz to pracujesz, na miłe spojrzenie ze strony kadr w sprawie macierzyństwa nie licz.

regular

Ok piszesz do mnie?mylisz mnie z kims.Ale mimo wszystko troszkę kultury proszę.Nie jesteś tu sam.

Ok
@regular

Zobaczymy, czy mylę czy nie. Niestety Twoje wpisy nic nie wnoszą merytorycznie do dyskusji tylko obrażają ludzi. Pytanie czemu tam pracujesz jak jest tak źle, dziś pracy jest bardzo dużo i nie trudno coś znaleźć, no chyba, że popaliles wszystkie mosty.

trójka

Magda w Sosnowcu dostaniesz samochód marki Skoda,laptopa, telefon,doskonałą pensje,premie,doskanały pakiet ubezpieczeniowy,karta sport.Polecam atmosfera miła i sympatyczna,kadra przyjacielska i pomocna.

http
@trójka

trójka, pracowałam na tym stanowisku 6 lat więc nie ściemniaj ludzi ale sie rozmarzyłaś jakby było tak kolorowo to po pierwsze nie byłoby takiej rotacji a po drugie nie mieli by problemu z kadrą.

Romet
@trójka

Wszystko dostaniesz co trzeba, zwróć jednak uwagę co musisz dać w zmian...

@trójka

Trójka, brzmi jak utopia.... Co to jest dla Ciebie doskonala pensja i premie?

@Romet

romet, co masz dokładnie na myśli że "co muszę dać w zamian"? Chodzimy do pracy, aby pracować, przyjaźni nie mam zamiaru nawiązywać, bo w korpo niestety się nie da.... Bardziej mnie interesuje czy mogę w spokoju pracować i czy plany są do wyrobienia. Jak jest premia naliczana?

Romet
@magda

Magda, warunki to sobie negocjujesz takie jakie potrafisz jeszcze przed podpisaniem umowy (pamietaj, że kompetencje są dzisiaj w cenie) Jeżeli znasz rynek masz kontakty a do tego dołożysz swoje kompetencje - z realizacją złożonych zobowiazań na pewno sobie poradzisz i możesz spokojnie pracować - :) pamietaj o jednym, że sprzedajesz usługę na jakość, której pracuje cała rzesza pracowników Pekaesu i jego podwykonawców więc Twój sukces handlowy zależy nie tylko od Ciebie. Najłatwiej jest pozyskać klienta trudniej go utrzymać, bo nie wszystkim na tym tak samo zależy jak Tobie i to jest najwiekszą przyczyna szybkiego wypalania się pracujących w handlu...

@Romet

Romet, czyli nic odkrywczego, robota w handlowym jak u każdego innego operatora. Branże akurat znam dość dobrze także wiem jakie są realia pracy w dh. Można powiedzieć, że wszędzie jest jednakowy chłam :) Orientujesz się jak wygląda kwestia premii? Jak są wypłacane? Na jakich zasadach? Czy może co chwilę mają jakiś pretekst, że premii nie ma...

Miras Z Szczecin
@magda

Nawet jak wyrobisz premię to znaczy spełnisz wszystkie warunki obliczysz sobie GP to masz prawie pewne jak sama napisałaś w ostatnim zdaniu. Masz rację wszędzie jest ten sam chłam ale chłam tutaj kończy skalę. Zapoznaj się również z regulaminem premiowym stoi tam napisane (bynajmniej tak było) ze jeśli pozyskasz klienta, który w danym produkcie wygenerował obrót (jakikolwiek) w ostatnich 6 miesiącach to o premii od tego klienta w tym produkcie zapomnij. I teraz mój przykład klient o potencjale 100.000 zł/miesięcznie GP 20% w drobnicy krajowej wygenerował obrót 670 zł przez ostatnie 5 miesięcy bo akurat BOK zrealizował mu 1 przesyłkę z klientem miałem dogadane wszystkie szczegóły. Premii brak - klienta tez brak, to był przykład premii regulaminowej. Jest jeszcze premia uznaniowa za rozwiniecie klienta czyli wchodzisz do klient na np 30% wolumenu i jeśli uda Ci się wygryźć konkurencję przejąć klienta w całości innymi słowy zwiększyć znacząco biznes, to może się z Tobą podzielą, wiadomo uznanie sprawa fakultatywna, ale i tu mój przykład: Pozyskałem klienta w około 20% wolumenu miał 3 operatorów po roku udało mi się wygryźć konkurencję i pekaes dostał 100% wolumenu na bardzo solidnej marży. Klient otrzymał status największego w regionie. Moją premią był papier wręczony na korytarzu hotelowym podczas jakiegoś spędu podsumowującego 1Q a dodam tylko ze plan mój wyrobiony był z grubą nawiązką we wszystkich produktach. Minęło trochę czasu mogło się coś zmienić w tym zakresie, choć jeśli ci sami panowie zawiadują ta firmą - szczerze wątpię, niemniej jednak czekam na ripostę jak czekałem w poniższych postach (bezskutecznie). Życzę Ci powodzenia i więcej wiary w ludzi :)

@magda

Nie wiem na jakiej podstawie piszesz że wszedzie jednakowy "chłam" rozumiem że pracowałaś już u wszystkich operatorów? Ja w tym temacie mam trochę inne zdanie...Natomiast o premich i zasadach ich wypłacanoia najlepiej pogadaj z twoim przyszłym szefem jak będziesz negocjowała waunki wynagrodzenia jeżeli wszystkie uzgodnienia będa na papierze - to możesz być spokojna.

@anonymous

Jestem osobą z branży i pracowałam już zarówno jak u operatorów jak i małych firmach spedycyjno-transportowych. U wszystkich nikt nie pracował, ale pracowałam u wielu. Także śmiało mogę mówić o "chłamie" w pionie sprzedażowym. Umowy przed podpisaniem nikt mi nie wyśle, dopiero w dniu podpisu, a nie wiem kto może sobie pozwolić na rezygnację z dotychczasowej pracy i później zrezygnowanie z nowej jeśli zapisy w umowie będą nie takie.

trójka

błagam tylko nie ta firma!!!!! po prostu porazka straszna!!!! w Sosnowcu to profesjonalizm to zapomniane słowo,jak można traktować kijentów jak intruzów!pisze tu o pewnym dyspozytorze (usunięte przez administratora)za grosz empatii,oczywiscie przez telefon!Jestem po rozmowach z inną firmą,handlowiec-miła dziewczyna,uprzejma,sympatyczna.(usunięte przez administratora) http-w tej niby firmie ludzi brakuje na kazde stanowisko.

Olo

Witam pojawiają się ogłoszenia o pracę na magazyn w pekaes Lublin czy warto? Jak zarobki?

taki tam
@Olo

takie jak wszedzie zebys z głodu nie padł i znów poszedł do pracy ogólnie plus za bezposrednie przyjecie bez posrednika ale od kazdego brutto panstwo zabierze ci duzo i wiele nie zostaje ale jak mama da jesc to ci starczy

Zostaw merytoryczną opinię o GEODIS Road Network sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEODIS Road Network sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 6 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEODIS Road Network sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GEODIS Road Network sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEODIS Road Network sp. z o.o.