Paese Kosmetyki (Euphora Paese Sp. Z O.O. (Dawniej: Euphora Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.))

Opinie o Euphora Paese Sp. z o.o.

Paulina

@J, w takim razie mam nadzieję, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania. Kto pomoże?

Paulina

@J myślisz o złożeniu CV?

J
@Paulina

Tak.

J

Witam , jakieś opinie na temat pracy na produkcji?

monia

No tak @ciekawa jest praca dla takich osób w końcu to firma kosmetyczna więc na pewno ktoś po chemii jest przydatny ale jak na razie ogłoszeń brak więc raczej musisz się uzbroić cierpliwość albo zwyczajnie wysłać cv i może akurat się do ciebie odezwą

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Marek Własnych (Private Label) w firmie Euphora Paese Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
ciekawa

A jak wygląda sprawa z laboratorium czy kontrolą jakości? Jest tam sznasa na pracę po chemii?

ciekawa

były sprzedawca

w ph duża rotacja, a co powiecie o sprzedawcach? Niestety to jeden z najgorszych pracodawców w mojej karierze i to nie tylko moje zdanie. Niskie zarobki i ogromne wymagania, nie dziw że w każdej strukturze firmy dzieje się podobnie.

a co mi tam

Firma bez specjalnej przyszłości. Za wszystko płacisz - tj za narzędzia pracy. Ogólnie lipa. Zapomnij o umowie o pracę. Złe zarządzanie, nietrafione decyzje to jest na porządku dziennym. Osoby z długim stażem to ok, ale młodsi to jest rotacja niesamowita. Po prostu to jest jazda bez trzymanki :0

Euphora
@a co mi tam

Dzień dobry, Każdy z PH otrzymuje narzędzia pracy, czyli tzw. wyprawkę (wszystkie produkty po jednej sztuce z rodzaju) Wyprawka służy do prezentacji oferty produktowej. Dodatkowo każdy PH dysponuje co miesiąc nową pulą kosmetyków- pula uzależniona jest od wykonanego obrotu. W przypadku, gdy PH nie realizuje obrotu a potrzebuje kosmetyków to może je kupić w określonej ilości po preferencyjnych cenach. System jest skonstruowany w taki sposób, aby PH realizowali sprzedaż również w oparciu o kompetencje sprzedażowe. Pozdrawiam w imieniu Euphora

pracowałem

fajna praca, miła atmosfera, polecam

a co mi tam

Słuchajcie, prawda jest taka. Kasę idzie wyciągnąć całkiem niezłą to fakt. Jednakże rynek kosmetyczny jest mało elastyczne a przez są ogromne probley ze zrobieniem planów. To będzie porażka. niemniej jednak jak ktoś chce spróbować sił to niech startuje. Tylko zey na wszystko miał podkładkę i wszystko czytał.

zainteresowany

Cześć mam pytanie zastanawiam się czy warto wysyłać CV ja widziałem twój wpis rozumiem , że pracowałeś(aś) proszę o więcej info z góry dzięki

a co mi tam

Niestety ale większosć opinii tutaj to prawda. Po prostu anomalii jest tyle ze aż się nie chce pisać. Zyt dużo się tu dzieje, rotacja jest ogromna, wymysły dziwne, o wszystko trzeba walczyć i wyrywać, kombinować. Szok. Jak ktoś się chce czegoś dowiezieć to pisać. Odpiszę. Info z pierwszej ręki.

zainteresowany
@a co mi tam

szukają do tej firmy Ph czy waunki finansowe są w tej firmie przyzwoite i ile mozna tam zarobić

@zainteresowany

Witam, Można się z Tobą jakoś skontaktować?

@Nowy

a po co się chcesz kontaktowac.

@Nowy

a po co się chcesz kontaktowac.

Oliwia

A jak strona magazynowa wyglada? Jakies opinie? Dostaje sie umowę? Jaka pensja? Jaki czas pracy ?:))

lila

uwielbiam komentarze dodawane przez ludzi którzy zawsze są niezadowoleni z zycia...a wiec :praca na umowę o pracę ,podstawa jak na nasze czasy -dobra,targety- większość je wyrabia więc premie są jak najbardziej osiągalne,atmosfera-b.pozytywna Jeśli jesteś naprawdę dobrym handlowcem to polecam a jeśli kiepsko radzisz sobie w handlu nie zagrzejesz tam miejsca -proste.

alunia

Wczoraj miałam przyjemność być na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko PH - I etap,pytania standardowe,rozmowa luźna,z panią kierownik(bardzo miła)i właścicielem (Pan nie zadowolony z życia).Opinie powyżej są przesadzone.Forma zatrudnienia-do wyboru-umowa o pracę lub własna działalność.Auta z GPS tylko do celów służbowych-nowe skody fabie,od 10 do 20 wizyt dziennie.Marna podstawa...

ROZWAGA

Wczoraj miałam okazje rozmawiać z pracownikiem z Euphor. Jest spoko, cisną jak wszędzie, ale masz auto, stałą pensje i potencjalne mozliwości (choć z premią ciężko - ale gdzie jest lekko). Robić trzeba, atmosfera ok i w sumie raczej osoba zadowolona. Czytałam poprzednie opinie i myślę, ze paru nieudaczników i obiboków próbuje oczerniać rózne firmy za to, ze np. nie dały się oszukać czy nie pozwoliły sięlenić, a potem dobre osoby nie starają się o robotę myśląc, ze przeczytały prawdziwą opinię.

Krakus

Witam, Byłem dziś na rozmowie na PH w Krakowie. Rozmowa miła i bez żadnych negatywnych odczuć. Informacje przekazane pozytywnie i ze zrozumieniem dla słuchacza. Czytając te informacje od Was musiałbym się poważnie zastanowić nad ewentualną zmianą mojego obecnego pracodawcy na rzecz niepewnej sytuacji, która jak wyżej opisujecie wygląda w firmie EUPHORA. Osoba, która rekrutuje jest z dużym doświadczeniem zawodowym i wie o czym mówi. Obowiązki i wymagania zostały przekazane na najwyższym poziomie i w sumie to co piszecie bardzo mnie zaskoczyło :) pozdrawiam

Cześć, czy można się z Tobą skontaktować?

...............zastanów się..

nawet po zakończeniu pracy za pośrednictwem DPD bądz też innego kuriera...poznajesz co to jest Temida. SKĄD WIESZ???

akurat
@...............zastanów się..

zawsze masz prawo do obrony.podobno.

znający temat

szczera prawda!!!!Potwierdzam.Znam firmę od podszewki.Gorszych pracodawców nie znam.(usunięte przez administratora) Nie płacą na czas(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Euphora Paese Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euphora Paese Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euphora Paese Sp. z o.o.