Paese Kosmetyki (Euphora Paese Sp. Z O.O. (Dawniej: Euphora Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.))

Opinie o Euphora Paese Sp. z o.o.

zgadzam się z Anią, można wynegocjować lepszą kasę tylko z Prezesem Panem Grzegorzem trzeba rozmawiać bezpośrednio. Co szef to szef. Da się załatwić. Jak się nie odezwiecie i jesteście nieśmiali to znaczy, że jest wam dobrze z tym co macie, pozdrawiam, Michał

Danuta
@Michał

Dokładnie! Kto się stara i przyczepi tematu ten zawsze coś dostanie, a nie rozumiem gadania typu "nie spróbuje bo i tak nie dostanę", więcej wiary w siebie ludzie! :)

Danuta

Dlaczego bez perspektyw? Nie ma szans na podwyżki? A wynagrodzenie to podstawa tylko czy i jakieś premie?

Nick 01

Witam, niestety potwierdzam. Jestem jeszcze pracownikiem i to prawda. Czasem zastanawiam się czy nie zadzwonić i porozmawiać z właścicielem ale się obawiałem wiem jak to się kończy, jak to się wyda to bede miał problemy. Jedyne co mnie zastanawia to to ze takie osoby w tej firmie są bezkarne, a nawet pną się wyzej i wyzej.(usunięte przez administratora) Szkoda tylko właścicieli bo to fajni ludzie a nie wiedza co się dzieje.

D
@Nick 01

Witam, Czytając komentarze rodzi się nadzieja że może chociaż część prawdy zostanie ujawniona. Ja jestem aktualnym pracownikiem firmy z bliskiego otoczenia (usunięte przez administratora)Moja opinia nie odbiega od tych co zostały napisane. (usunięte przez administratora) Mówił że tylko on może nam coś załatwić ale pod warunkiem że będziemy lojalni. Poniżej kilka faktów z jego działań: 1.(usunięte przez administratora) 2. Faworyzowanie SWOICH ludzi 3. Awans tego człowieka nie mającego kompetencji 4. Ciągłe umniejszanie roli ludzi (wszystko to jego zasługa) 5. Poniżanie Zarządu 6. Łatwa premia dla wybranych (usunięte przez administratora)

O jaką miejscowość chodzi? Jest aż tak źle? Czy firma oferuje umowę o pracę ? Jak z atmosferą w miejscu pracy ?

rozczarowana
@Gość

Poczytaj sobie opinie na gowork Paese, Paese Cosmetics bo to ta sama Euphora co tutaj, zobaczysz jakie niewykwalifikowane osoby tu pracują. Firma nie daje nic, a oczekuje nie wiadomo czego pracuje się po 12 godz (usunięte przez administratora) Obserwuje Cie (usunięte przez administratora)! ODRADZAM firmę (usunięte przez administratora)i prace z kosmetykami które trzeba wpychać dosłownie klientom bo później będzie ze masz zła sprzedaż i w sms południowym będzie ze nic nie robiłaś do tej pory.(usunięte przez administratora)

rozbawiona
@rozczarowana

Jak to widać gołym okiem kiedy piszą osoby, które zostały zwolnione :D

@rozbawiona

No nie zgodzę się akurat bo sama odeszłam, jednak z tymi smsami po godzinach to niestety prawda, w wolne dni tak samo.

Gonia
@Gość

Tak, u mnie wszyscy w dziale umowy o pracę, jak większość zresztą a atmosfera i ludzie bez zastrzeżeń :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Marek Własnych (Private Label) w firmie Euphora Paese Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Czy w Euphora Sp. z o.o. sp.k. (dawniej Euphora Grzegorz Wnęk Sp. J.), PAESE Cosmetics występują paczki/bony świąteczne?

Gonia

Tak, w zeszłym roku odeszłam, ale paczki/bony były co roku na święta + spotkanie wigilijne

Joanna

Dla firmy pracowałam w sumie 3 lata (z przerwą na macierzyński) na stanowisku sprzedawcy. Uważam, że głównym problemem firmy jest brak szacunku dla zwykłego pracownika. Po roku pracy na umowie zlecenie, kiedy zaczynałam upominać się o normalną umowę dostałam... umowę na okres próbny na 3/4 etatu. Firma obawiała się czy poradzę sobie na pełny etat mimo, że pracowałam już rok... A umowę na okres próbny zostawię bez komentarza. Wymagania bardzo wysokie mimo minimalnych zarobków, jedyną podwyżkę dostałam kiedy podniosła się minimalna krajowa... Manager zwodził mnie żebym jeszcze chwilę zaczekała bo podwyżka na pewno będzie, no i była... Żadnych dodatkowych pieniędzy za wykonywanie makijażu nie było. Na zwykłe akcje byłam wysyłana ale kiedy chciałam bardziej się rozwijać i poprowadzić szkolenie w sklepie w naszej galerii to stwierdzono, że jestem za mało prestiżowa i wysłano inną osobę (z innego miasta). Zarzucano mi, że klientów nie ma w sklepie przez moje nastawienie, czyli moje podobno negatywne nastawienie wpływało nie na to, że klienci nie kupują tylko na to, że w ogóle nie wchodzą do sklepu... Widząc też brak ruchu cały czas z uporem podnoszono nam budżet do wyrobienia co kończyło się brakiem szans na premię. Najbardziej oszczędzało się na zwykłych pracownikach, firma wolała wydać niemałe pieniądze na panią dekoratorkę zamiast nam powierzyć ozdobienie sklepu, no ale znowu my byłyśmy za mało prestiżowe żeby się tym zająć... Nie jestem osobą rozczeniową i uważam, że do wszystkiego trzeba dojść powoli ale w tej firmie mało kto ma szansę na rozwój, stałych pracowników w ogóle się nie docenia i szuka się jedynie takich, którzy są "tani w utrzymaniu" ale przy okazji z ogromną wiedzą i kompetencjami.

Doris
@Joanna

Szanuje Wasza opinie, natomiast w moim przypadku było zupełnie inaczej. Ja dostałam telefon dzień wcześniej, udało mi się pójść na L4, pomimo tego ze nie było to działanie w interesie firmy. Dziękuje za dobre serce Panu D.

Hmmm, to i ja dodam coś od siebie. Pracowałam w Paese ponad rok jako sprzedawca, cały czas na zleceniu, bo firma ciągle obiecywała stałą umowę, do której podpisania jednak nie doszło. Ogromna presja dot. sprzedaży i nerwy za każdym razem jak wychodziło za mało sztuk produktów na paragon, bądź za niski dzienny utarg (oczywiście były telefony, maile, smsy upominające). Finalnie firma doszła do wniosku, że nie opłaca im się trzymanie naszego stoiska, więc postanowili je zamknąć. Kiedy dowiedzieli się o tym pracownicy? DZIEŃ wcześniej. Dziewczyny, które miały umowę o pracę podpisały zupełnie inne porozumienie niż słownie przedstawiła im Managerka, a ja na zleceniu z dnia na dzień zostałam z niczym :)

Miki

Tak zgadzam się z Angie. Na początku chcą płacić śmiesznie i to nawet pracownikom z wieloletnim doświadczeniem. Jak już ktoś pracuje to trzeba się upominać u prezesa i to można coś załatwić. Są bardzo duże różnice w wynagrodzeniach w firmie na tych samych stanowiskach. Nikt nie powie prawdy ile zarabia. Nie ma siatki płac, szkoda bo to bardzo duży dyskomfort po stronie pracownika. Trzeba rozmawiać z szefem to się coś ugra.

@Miki

Potwierdzam. Tam brakuje struktur, organizacji i tu się zaczyna problem.

Czy zdarzają się nadgodziny w EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA?

Kama

Tak, ale zależy to bardziej od organizacji pracy własnej, raczej sytuacje, że się dłużej zostaje zdarzają się sporadyczne, ale nie ma ogólnie problemu by je odebrać.

Ferdynand

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma a przecież wystarczy dobrze robić swoje i nie będzie powodu do narzekania.

@Ferdynand

No niestety, nie tam. Choćbyś wypruwał sobie flaki to i tak będziesz tym złym. A no i istotne jak bardzo lubisz podlizywać się szefowi tak długo będziesz tam pracował :)

Czy w firmie EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA są regularne szkolenia pracownicze?

pysiaki

w zależności od działu w którym pracujesz, typu - social media mają, nie wiem jak z resztą działów, ale ogólny marketing i product nie mają

Dają tylko umowę zlecenie? Jakie zarobki ?

Cichociemna

Nie polecam pracy w tym miejscu. Brak zapewnienia odpowiednich warunków pracy (12 godzin stania, bez możliwość nawet siedzenia przy komputerze, pewnie, lepiej się pochylać, kucać i rozwalać sobie kręgosłup), zarobki śmieszne (na kasie w markecie człowiek lepiej zarobi), wszechobecny mobbing (wieczne przytyki, krytyka i upokarzanie). Wytrzymałam miesiąc na okresie próbnym i podziękowałam, na koniec nie podpisano ze mną umowy za przepracowany czas, mimo że należało mi się na zlecenie za ten krótki okres, wypłacając tym samym jeszcze mniejsze pieniądze. Sam stan stanowisk błaga o pomstę do nieba. Po prostu (usunięte przez administratora)

szok

beznadziejna firma i (usunięte przez administratora) nie polecam zwłaszcza w Warszawie (usunięte przez administratora)kompletne, (usunięte przez administratora)

Mirosław
@szok

Dlaczego nie polecasz? Szanuję Twoją opinię, może jednak podeprzesz ją jakimiś faktami i argumentami? Co konkretnie nie pasowało Ci w pracy w EUPHORZE? Jaka panowała tam atmosfera, na jakie zarobki można było liczyć? Może opiszesz też co Twoim zdaniem działało w firmie dobrze i dlaczego warto by było zastanowić się nad wysłaniem tam swojego CV?

Angie

PODWYŻKA w Euphora - tak jak ktoś już pisał da się dostać podwyżkę tylko trzeba iść do prezesa Pana Grzegorza. Ja dostałam znaczną podwyżkę po 2 rozmowach z prezesem. Nie ma co liczyć na bezpośredniego przełożonego bo oni mają swoje wytyczne i nawet jak chcieliby to nie mogą zwykle. Prezes jest otwarty na rozmowę. Inne dziewczyny z działu mają znacznie niższe wynagrodzenie, chociaż robimy to samo. Każdy musi walczyć o swoje.

Paulina

Pracowałam w Paese przez pół roku. Praca sama w sobie jest przyjemna jeżeli ktoś lubi kontakt z kosmetykami oraz z klientem. Na początku było bardzo dobrze, atmosfera przyjazna w razie kłopotów lub problemów można było liczyć na wsparcie reszta dziewczyn także nie narzekała ale nastąpiły zmiany i się zaczęło dziać bardzo ciekawie, mianowicie: Ciągły stres, pretensje o najmniejszy błąd, obserwowanie z góry i ukryci klienci - standard. Da się przeżyć, w końcu to praca a w każdej pracy są plusy i minusy, ale... zrobić ukrytego klienta dziewczynie która jest 4 bądź 5 dzień w pracy i mieć pretensje ze nie posiada wystarczającej wiedzy.? Lub zwolnić z dnia na dzień osobę która pracuje już rok i miała najlepsza sprzedaż ( a przecież o to właśnie chodzi ) pod argumentem braku dyspozycyjności w tygodniu gdzie owa dziewczyna prosiła tylko o wolne wtorki z powodu zajęć.? Równie dobrze mogłabym być to ja ponieważ nie byłam dyspozycyjna w żaden weekend z powodu zajęć lub jakaś inna osoba która wizualnie nie będzie się podobać przełożonym. Uważam ze jest to brak szacunku do pracownika, nikt by nie chciał stracić pracy z dnia na dzień tak właściwie z nijakiego powodu. Właśnie to między innymi skłoniło mnie do odejścia z własnej woli, natomiast do napisania opinii zmotywowała mnie sytuacja związana z premia pracownicza która podkreślam jest UZNANIOWA, warto zapamiętać bo przez byle jaki powód może być Ci odebrana - usiądziesz w trakcie pracy, będziesz mieć słaba sprzedaż sztuki na paragon albo zwyczajnie nie przypadniesz do gustu osobie która jest Twoim nowym kierownikiem. Po rozmowie z Panią Manager w tej właśnie sprawie zarzucono mi niewywiązanie się z obowiązków i słaba sprzedaż sztuki na paragon co według mnie jest wymuszonym argumentem na tym samym poziomie co uzasadnienie zwolnienia z pracy które opisałam wyżej. Dodatkowo podczas rozmowy w której wyraziłam swoje zdanie na temat tego że zostałam potraktowana niesprawiedliwe, w odpowiedzi została mi wypomniana pomoc w sprawie praktyk o którą poprosiłam i za którą podziękowałam Pani Manager wcześniej a podkreślenie tego specjalnie podczas wymiany zdań uważam za zbędne. Wypadałoby także poinformować daną osobę o fakcie nie przyznania premii wcześniej jak i odpowiednim uzasadnieniu, bynajmniej kultura osobista do tego zobowiązuje. Po konsultacji z innymi osobami które pracowały długo przede mną jak i przed rozpoczęciem współpracy z Firmą obecnej Pani Manager takie sytuacje miejsca nie miały. Chciałam odejść mimo tego z pozytywnym nastawieniem ale niestety się nie udało. Pod sumując, nie odradzam ani nie polecam tej pracy, chce tylko by osoby czytające moja opinię miały świadomość tego co tam się dzieje lub co może się zdarzyć i jak mogą zostać potraktowane te osoby które nie będą się bać mówić otwarcie o tym co naprawdę myślą. Podkreślam to jest moja osobista opinia, lecz taka opinie ma więcej ludzi którzy nie chcą lub obawiają się ją wyrazić publicznie, ewentualnie te które już zdążyły się wypowiedzieć poniżej i maja w 100% racje ;)

najgorsza firma ever

nie polecam tej firmy poniewaz oni tylko (usunięte przez administratora)Dodatków żadnych nie ma premie od nie osiagalnych progów. wystrzegać sie jak ognia. Wszyscy tam sie zwalniaja po miesiacu dlatego taka rotacja. Karta multisport haha nie ma czegos takiego i nigdy nie bylo w tej firmie a na swięta dostalismy zmniejszone premie do minimum(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie NIE WIERZYSZ -> sprawdz a jestem pewna, że zwolnisz sie po miesiacu chyba ze tyle nie wytrzymasz(usunięte przez administratora)

W ogłoszeniach forma zatrudnienia to umowa zlecenie. Czy to norma w tej firmie?

Julia
@Gość

Czy udało Ci się może zdobyć informacje na temat umów dla pracowników? Jeżeli aplikowałeś do EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA, to podziel się swoją opinią na ten temat. Osoby zainteresowane pracą w tym przedsiębiorstwie, często sprawdzają wątek zanim aplikują do firmy. Informacje zawarte w Twoim wpisie będą dla nich pomocne.

@Julia

Jak się pojawiają ogłoszenia to jest napisane umowa zlecenie więc tylko takowa chyba jest preferowana a szkoda.

Paulina

@Po prostu ja, możesz powiedzieć jaki czynnik według Ciebie spowodował, że zdecydowałeś się zaaplikować do firmy: atmosfera, zarobki, lokalizacja czy może jeszcze coś innego? Zachęcam również pozostałych użytkowników forum do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie EUPHORA.

Wiki

Jaka umowę firma proponuje na początek? Czy coś z socjalu macie?

Zostaw merytoryczną opinię o Euphora Paese Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euphora Paese Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euphora Paese Sp. z o.o.