Paese Kosmetyki (Euphora Paese Sp. Z O.O. (Dawniej: Euphora Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.))

Opinie o Euphora Paese Sp. z o.o.

po co wam to???

dziś jesteś tu klepany po ramieniu...jestes prawą ręką ,wspólnym biesiadnikiem,wedrowcem,wczasowiczem z tronem tej firmy...jutro dostajesz za pośrednictwem DPD ZWOLNIENIE Z PRACY

@po co wam to???

Dzień dobry, Z przykrością przyznaję, że w historii firmy miało miejsce zwolnienie pracownika z wykorzystaniem DPD. Jednocześnie informuję, że wraz z kształtowaniem spójnej polityki personalnej podjęliśmy już kroki i zmieniliśmy standardy w tym obszarze, tak aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiam w imieniu Euphora

znający temat

Znam firmę i to bardzo dobrze.Przestrzegam wszytkich przed nimi...Masakra-począwszy od organizacji pracy, warunków skończywszy na jakosciach produktów...

enjoy

mają ciekawe ogłoszenie, ale już na pierwszy rzut oka podejrzane są zarobki najlepszych handlowców (5 cyfrowe)zasuwa mi tu czołg? Sprawdziłem sobie ich sprawozdanie finansowe za 2012 rok i okazało się, że średnie wynagrodzenie w firmie to ok 2,5 tysia. Widać po wynikach że pieniądze maja, ale skoro pracownikom nie płaca w terminie, to fatalnie o nich świadczy.

ktosiek
@enjoy

enjoy gdzie wyczytałeś o piecio-cyfrowych zarobkach? :)

@enjoy

Dzień dobry, Stosujemy politykę poufności wynagrodzeń. W przypadku wynagrodzenia PH (na umowę o pracę i B2B) stosujemy podstawę oraz premię uzależnioną od wyników pracy. Na bieżąco śledzimy raporty płacowe i analizujemy wynagrodzenia PH na rynku pracy. Oferowane przez Euphora wynagrodzenie podstawowe jest konkurencyjne w odniesieniu do wynagrodzeń rynkowych a system premiowy pozwala na uzyskanie wynagrodzenia wielokrotnie wyższego w stosunku do tego co oferują firmy na stanowisku PH. Pozdrawiam w imieniu Euphora

?

pracowałam w firmie i ogólnie to zarobki małe ale praca przyjemna. w czystości. na pewno lepsza niż harówka w markecie czy spożywczaku:) małe zgrzyty były np nieterminowo wypłacane wynagrodzenie ale nie było takźle jak piszecie:)

@

Dzień dobry, Założeniem Polityki Personalnej Firmy jest płacenie wynagrodzenia w terminie. Jednocześnie staramy się, aby wynagrodzenia wpływały na kilka dni przed terminem na konto naszych Pracowników. Niewielkie opóźnienia są sporadyczne i zwykle wynikają z faktu niedostarczenia w terminie rozliczeń i niezbędnej dokumentacji do Działu Kadr. Staramy się na bieżąco reagować w takich sytuacjach i dokładamy wszelkiej staranności , aby zapobiegać im w przyszłości. Pozdrawiam w imieniu Euphora

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Marek Własnych (Private Label) w firmie Euphora Paese Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
jaa

A ja moze napisze cos o pracy na wyspach firmowych Paese. Praca niezła, jednak wymagania nieadekwatne do zarobków. Płaca(usunięte przez administratora) + premia (większa lub mniejsza, aczkolwiek jest duzo okazji zeby ją zdobyć). Budżety praktycznie nie mozliwe do zrobienia. (usunięte przez administratora) 3-4 dziewczyny na wyspie. Moim zdaniem każą być zbyt nachalnym do klienta (oni tego nie lubią) i sprzedawać wszystko za wszelką cenę. Większość kosmetyków została przeze mnie i moje nabliższe otoczenie przetrestowania i nie zgodze się z opinią że są złej jakości. Dla mnie firma konkuruje poważnie z inglotem (jakośc ta sama jak nie lepsza) a dużo niższa cena. Wiadmo że sa kosmatyki lepsze i gorsze ale ogólnie bardzo dobry poziom. My jako sprzedawczynie musiałysmy bardzo dużo wiedziec o produkcie wiec naprawdę starałyśmy się klientowie dobrac kosmtyka jak najlepiej. a u konkurencji bywa z tym różnie. Ogólnie fajna praca np na czas studiów albo wkaacje (tak dorywczo) na dłuższą mete kiepsko. Pozdrawiam.

asytent labolatoryjny

Labolatorium- raczej stała ekipa - mnie się tam dobrze pracowało.

elka

były pracowniku bardzo proszę o więcej inforamacji, pracowałes/aś tam?

elka

A co na temat pozostałych miejsc pracy w tej firmie? np. stanowiska w laboratorium? może się ktoś wypowiedzieć?

@elka

Dzień dobry W przypadku, gdy nie mamy otwartego procesu rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji (cv i listu motywacyjnego) na adres : dialkadr@euphora.pl Jesteśmy otwarci na osoby kreatywne, zaangażowane, które chcą się rozwijać w naszej firmie. Ze względu na duże zainteresowanie zastrzegamy sobie jedna prawo do odpowiedzi wyłącznie na interesujące nas aplikacje. Pozdrawiam w imieniu Euphora

autor

Nieźle, powiem tak - grubo. Zupełnie coś innego niż w ogłoszeniu. Dzięki za info, szkoda mojego czasu.

ktosiek

samochód? taki jaki sobie kupisz,podstawa?brak-wynagrodzenie prowizyjne,telefon? zazwsze przekroczysz limit,do tego KARY za nie wykonanie planu,rotacja?3-4 ph w calej firmie stalych-reszta migruje...starczy???

@ktosiek

Dzień dobry, Rotacja na stanowisku PH mam miejsce tylko w kilku ze wszystkich regionów (województw) i związana jest głównie ze specyfiką regionu. Niektóre regiony wymagają od PH większego zaangażowania i wytrwałości. W tych regionach często punkty są oddalone od siebie i w ciągu dnia PH więcej czasu spędza w samochodzie niż u Klienta. Mamy świadomość, że te regiony są trudne i wymagają od PH więcej pracy. Jednocześnie nie mamy wpływu na decyzję o rezygnacji z pracy w trudnym regionie. Pozdrawiam w imieniu Euphora

autor

Pomijając wszystkie żale może ktoś napisać konkrety dotyczące ph tzn: jaki samochód, jaka podstawa, średnia miesięczna pensja, jaka rotacja na stanowisku, ile wizyt dziennie, docelowy klient (detal, sieci itd), ocena firmy (obiektywnie). Dziękuję za pomoc, Pozdrawiam

@autor

Dzień dobry W kwestii samochodu praktykujemy dwa modele w zależności od formy zatrudnienia: PH zatrudnieni na umowę o prace mają do dyspozycji auta flotowe (Skoda) natomiast osoby na własnej działalności korzystają z własnych samochodów. Pozdrawiam w imieniu Euphora

xyz

A ja polecam,i nic złego napisać tu nie mogę,jak się nie podoba to do Chin za łyżkę ryżu pracować może w końcu docenicie,że to jest Polska ,a nie elegancja Francja.

mus

I ja zrezygnuję, choć ogłoszenie o pracę ciekawe.

Potencjalny pracownik

... w takim razie wszystko wskazuje na to, ze nie warto tam pracować

bg

a właśnie miałem złożyć ofertę współpracy

przedstawiciel

czy to wszystko to prawda? na infopraca jest ogloszenie o szukaniu przedstawiciela na slask, zastanawiam sie nad wyslaniem aplikacji, ale jezeli to strata czasu to prosze o informacje.

misia

właśnie otrzymałam zaproszenie na rozmowę w firmie"euphora" czy naprawdę jest to takie straszne doświadczenie czy piszecie tylko pod wpływem emocji???

Magda

Takich pracodawców niestety jest coraz więcej .Cały czas żyją w przekonaniu ,że pracownik to ,,cytryna,, .Znam zbyt wielu wartościowych PH którzy się angażują ,są lojalni i pracowici ,a mimo to są bezczelnie przez firmy wykorzystywani ....Trudno się dziwić ,że rekruterzy nie mają później w czym przebierać

tia

Najlepiej to płacić przedstawicielowi za to, że oddycha. Nieskuteczny przedstawiciel jest tylko kosztem dla pracodawcy więc niech sam płaci za koszty, które generuje. Skuteczny przedstawiciel zarobi na pokrycie kosztów i niezłą premię. Pretensje tylko do siebie drodzy państwo.

zawiedzony i rozczarowny - 2011-03-06 10:13:23Miałem okazję pracować w firmie \(usunięte przez administratora) a przecież jak Pan zaczą pracować to chwalił pan sobie pracę i mówił Pan że to praca Pana marzeń,czyżby się to zmieniło???

Zostaw merytoryczną opinię o Euphora Paese Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euphora Paese Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euphora Paese Sp. z o.o.