Paese Kosmetyki (Euphora Paese Sp. Z O.O. (Dawniej: Euphora Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.))

Opinie o Euphora Paese Sp. z o.o.

Po prostu ja

Witam. Jakieś parę miesięcy temu w tym roku miałem zaszczyt być na rozmowie rekrutacyjnej jako przedstawiciel w firmie Euphora. Piszę zaszczyt ponieważ z tego co mi wiadomo od znajomych ciężko się do nich dostać. Opinie z rynku o produkcie miałem pozytywne. Jeśli chodzi o zarobki oraz specyfikę pracy nie było mi dane poznać ponieważ nie przeszedłem do drugiego etapu. A szkoda. Pani rekruterka swoją drogą bardzo ładna. Taka pozytywna rozmowa nigdy mi się nie przytrafiła. Życzę każdej firmie takich osób bo dobrze to świadczy o firmie. Czekam aż pojawi się znowu ogłoszenie na mój region- może tym razem się uda. Wtedy napiszę od środka jak to wygląda.

Feliks

Może ktoś podpowie czy firma rekrutuje?

Paulina

@Łukasz napiszesz czemu zainteresowała Cie ta oferta pracy EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA? Rozumiem, że w ogłoszeniu nie ma informacji o zarobkach. Czy w takim razie nie chcesz spróbować porozmawiać o tym z pracodawcą podczas rekrutacji?

Łukasz

Ostatnio pojawiły się oferty do oddziału w Jaworniku k. Myślenic. Mógłby ktoś podzielić się wrażeniami, jak się tam pracuje (zarobki, atmosfera, itd.) ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Marek Własnych (Private Label) w firmie Euphora Paese Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Paulina

@Klaudia a może zaczęłabyś od pracy na wyspie w galerii handlowej? Wtedy miałabyś możliwość zaniesienia swojego CV od razu do punktu i może szybciej potoczyłaby się Twoja ścieżka kariery w tej firmie. Bo generalnie na stronie firmy EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA nie widzę ogłoszeń o pracę, a jeżeli pójdziesz do punktu to będziesz miała możliwość od razu rozmowy ze sprzedawcą o pracy. To co uważasz o tej propozycji?

Klaudia

witam, od roku próbuję w jakikolwiek sposób "załapać" się do pracy w firmie Euphora, mimo wyższych kwalifikacji zaczynając choćby i na produkcji... przy okazji każdej rekrutacji wysyłając zgłoszenia, listy motywacyjne. Niestety z tego co udało mi się ustalić, choćby od osoby pracującej w UP w Myślenicach firma jest zainteresowana tylko osobami z orzeczeniem o niepełnosprawności... no cóż, tracą szansę na pozyskanie naprawdę wartościowych pracowników, dla których praca w firmie kosmetycznej to marzenie, nie obowiązek. Myślę, że więcej osób podzieli moje stanowisko. Pozdrawiam

Paulina

@Magda w jaki sposób wykorzystywani? Ty pracujesz jako przedstawiciel handlowy w EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA? Powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach z pracą? Są oferty pracy jakieś? Czy Ty uważasz, że na innych stanowiskach może być lepiej? Każda informacja może być potem przydatna.

mela

Praca super miła atmosfer na jedną zmianę ,czysto,oczywiście trzeba być zorganizowanym ,myśleć o tym co się robi i jest ok.

Paulina

@Dari może najlepiej byłoby gdybyś się skontaktował z pracodawcą czy prowadzi jakaś rekrutację, skoro nic nie widzisz w internecie. Wtedy masz najlepsze źródło informacji, które jest najpewniejsze i dostaniesz jak najszybszą odpowiedź.

Dari

Czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcje?

Paulina

@WB czyli nie polecasz pracy na produkcji w firmie EUPHORA ze względu na brygadzistkę? Czy w takim razie, żeby usprawnić pracę nie lepiej powiedzieć o tym zachowaniu szefowi? Może ze względu na wszystkich pracowników i pracę, by próbował to zmienić? Dajcie znać jak spróbujecie i czy coś się zmieniło w tym względzie, bo może to się przydać przyszłym pracownikom.

pracodawca@euphora.pl

Oczywiście ma Pan racje;-) Dziękuję. Człowiek uczy się całe życie:-) zwykle na błędach:-) Mam nadzieję, że Pan nie popelania błędów :-) Czego Panu oczywiście życzę. Pozdrawiam serdecznie P.S. Mam nadzieję, że nadal będzie Pan obserwował moje poczynania, dzięki czemu będę mogła nieustająco się doskonalić.

Ktoś
@pracodawca@euphora.pl

Tłumaczy sie winny, a mądry człowiek przyznaje się do błędu.

pracodawca@euphora.pl

Szanowny Panie, Każdy z Kandydatów został poinformowany, że proces rekrutacji jest duwuetapowy: spotkanie z biznesem oraz spotkanie z działem HR. Decyzja o złożeniu oferty wybranemu Kandydatowi zapada na koniec procesu rekrutacyjnego po spotkaniu ze wszystkimi Kandydatami. Oferta zwykle jest poparta Listem intencyjnym, który jest przyżeczeniem zatrudnienia Kandydata. W przypadku tej rekrutacji nie złożyliśmy jeszcze oferty. W związku z powyższym nie możemy ponosić odpowiedzialności za Pana decyzje. Czasami proces rekrutacji jest zawieszony z przyczyn biznesowych i prosimy kandydatów o cierpliwość , ponieważ jako HR również czekamy na decyzję. Tak jest w tym przypadku. Decyzja o zatrudnieniu na to stanowisko zostanie podjęta w ostatnim kwartale roku. Zgodnie z informacjami jakie przekazałam Panu telefonicznie. Rozumiem Pana rozgoryczenie, przykro mi , że nadużyliśmy Pana cierpliwości. Z wyrazami szacunku (usunięte przez administratora) Dyrektor HR

Obserwator
@pracodawca@euphora.pl

Szanowna Pani Dyrektor. PRZYRZECZENIEM się pisze. Od słowa PRZYRZEKAĆ, obiecać. Uch... Dyrektor , można by było spodziewać się znajomości naszego języka. Kadry w dodatku ... Co może sądzić potencjalny pracownik, widząc takie błędy ortograficzne ? Proszę podać swojego nauczyciela języka ojczystego do sądu. Na pewno Pani wygra...

?

Firma sie ciagle rozwija to fakt, powstaje duzo nowości, duzo osob jest zatrudnianych dyrektorów, managerów itp. Jednak w żadnej firmie nie jest pieknie ani idealnie są poslizgi z wyplatami to prawda, stawka taka sama jak wszędzie, premie gorsze- przed zmianami można było więcej wyciągnąć niż z podstawy jak sie ktoś bardzo postarał. Miejmy nadzieję ze firma zobaczy ze to pieniądze napedzaja ludzi do pracy, ale nie ma co narzekać

Arek

Moglibyście przestać peerd ..lyc na portalu pracowników o pracodawcy? Bo pierwsze co trzeba zrobić, to napisać biznesplan, potem wprowadzać filozofię zarządzania, na przykład relacjami, tj. nagradzać za podtrzymanie kontaktu a potem za premię od sprzedaży. A poza tym totalny walkower jak ludzie piszą o spóźnionych płatnościach.

Euphora

Dzień dobry, W kwestiach Pracowniczych przydatne będą Państwu zapewne poniższe informacje dotyczące Polityki Personalnej: Forma zatrudnienia: - preferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( 3 m-ce okres próbny, 12 m-cy czas określony, kolejną umowa na czas nieokreślony); - w uzasadnionych przypadkach stosujemy umowę zlecenie; Benefity: - premia świąteczna z okazji Świąt Bożego Narodzenia; - kosmetyki z okazji Dnia Kobiet, kosmetyki - paczka na Boże Narodzenie; - rabat pracowniczy 35%; - dopłaty do dojazdów do Zakładu Produkcyjnego; Rozwój: - nauka języka angielskiego; - szkolenia specjalistyczne, stanowiskowe, sprzedażowe, menadżerskie: Akademia Kierownika i Lidera Paese; CSR: - wsparcie kosmetykami akcji charytatywnych na wniosek Pracownika; Imprezy integracyjne; Kolacja Wigilijna; W chwili obecnej przymierzamy się do wprowadzenia karty Multisport

kandydat
@Euphora

Dzień dobry. Niestety, nie mogę potwierdzić zmiany na lepsze. Startowałem na fajne stanowisko( nie handlowe). Rozmowa ( druga już) została odwołana bez podania przyczyn. To nie jest profesjonalne działanie. Sam musiałem dowiedzieć się o numer, sam musiałem zadzwonić. Pani Dyrektor HR w rozmowie stwierdziła, że " rozmowy wewnętrzne ...bla, bla, bla" Dział HR dalej uważa że jest pępkiem świata, że nie trzeba informować. Do właściciela firmy - proszę nauczyć Panią Dyrektor HR, że zwykła kultura wymaga, aby do kandydata zadzwonić i poinformować że proces rekrutacji został odwołany/wstrzymany czy co tam jeszcze trzeba. Jeśli dyrektor HR działa tak jak działa, to nie można się dziwić negatywnym opiniom. Panienka z HR mówi tylko "że już się sprawą nie zajmuję, ale nie mogę podać numeru do Pani Dyrektor, ona NA PEWNO zadzwonić..." Oczywiście że nikt nie zadzwonił . Samo życie

@kandydat

Dzień dobry, Serdecznie przepraszam w imieniu swoim i firmy za zaistniałą sytuację. Zgadzam się z Panem, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nawet jeżeli z wewnętrznych przyczyn proces rekrutacji jest zawieszony Kandydat bezzwłocznie powinien otrzymać informację zwrotną. Dokładam należytej staranności , aby tak było. Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce i dziękuję za sygnał. Z poważaniem (usunięte przez administratora)

niedoszły_pracownik
@pracodawca@euphora.pl

Pani Dyrektor, słowo "przepraszam" tu nie wystarczy. To ja jestem tym niedoszłym pracownikiem Specjalnie, pod tą rekrutację zmieniałem swoje plany zawodowe. Zwłaszcza że pierwsza rozmowa poszła dobrze, firma też mi się podobała. Odwołałem 3 kontrakty o sporej wartości, bo przecież Dyrektor HR , jeśli mówi że aktualne, to aktualne. A tu zonk... Ani telefonu, ani informacji . Ewentualnie tekst Pani Pauliny , również wyżej opisany Sam musiałem postarać się o Pani numer jak pisałem wyżej, również sam musiałem zadzwonić. Przecież przy naszej porannej rozmowie wyraźnie było to słychać , że zabieram czas Bardzo Ważnej Osobie. Pani mówi "przepraszam" dopiero gdy jest Pani do tego zmuszona. A przyznać się od razu, że wakatu już nie ma, to trudność i to spora. Lepiej kazać asystentce odwołać rozmowę bez podania przyczyn. Szanowna Pani Dyrektor. Naprawdę ciężko Pani pracuje na opinie prezentowane powyżej. A już zdanie "Pani Dyrektor nie może przeprowadzić rozmowy i nie wiadomo kiedy będzie mogła..." to mistrzostwo świata. Oczywiście że na firmie Euphora świat się nie kończy. Jednak negatywna opinia o dziale HR cały czas jest umacniania . M.in takim zachowaniem jak w Państwa przypadku. Mam nadzieję że kiedyś ktoś tak potraktuje Panią, jak Pani mnie. Mimo wszystko łączę wyrazy szacunku. PS. Chciałem to Pani powiedzieć przez telefon, jednak wolę aby cały świat przeczytał jak działa dział HR w firmie.

Paulina

@adamnowakx123, dodatki do pensji, świadczenia socjalne itp.

adamnowakx123

O jakie bene fity ci chodzi ?

Paulina

@adamnowakx123, a czy EUPHORA GRZEGORZ WNĘK SPÓŁKA JAWNA oferuje jakieś benefity, szkolenia dla swoich pracowników?

adamnowakx123

Wszystkie negatywne opinie to świętą prawda. Pracowałem jako PH. Jeden wielki chaos , pomyłki w paczkach i na fakturach dla klientów za co dostanie się opr... zamówienia do klienta dochodzą czasem po 2 tygodniach - panie fakturzystki zawsze niewinne :) i kłamią ..Kierownicy pracują max po 6 miesięcy i wylatują ciągłe zamiany i nikt nic nie wie . To co było miesiąc wcześniej nagle nie obowiązuje bo "szef" zmienił zdanie - a Ty świecisz oczami na sklepach . Wypłata jak zadzwonisz i wyżebrasz to dostaniesz na ZUS , Targety nie do wykonania , faworyzacja starych przedstawicieli , nowych wszyscy mają w D.. Nie liczcie na jakąś pomoc bo w firmie i tak są ciągłe braki . Do tego dochodzi ciągła rotacja ludzi i niemiła atmosfera. Omijać szerokim łukiem. Szkoda sobie psuć opinii na rynku.

Euphora
@adamnowakx123

Dzień dobry, Euphora jest w dosyć specyficznym momencie związanym z dynamicznym rozwojem firmy i zmianami związanymi z organizacją produkcji. W ostatnim czasie zmieniliśmy siedzibę zakładu produkcyjnego i stale zwiększamy produkcję co wiąże się z szeregiem zmian organizacyjnych i procesowych. Standardy obowiązujące do tej pory w dużej mierze przestały się sprawdzać, dlatego też na bieżąco tworzymy nowe. Wzrosły wolumeny na produkcji. Zostały zakupione nowe maszyny. Planujemy wprowadzić szereg usprawnień. Jesteśmy przekonani, że wszelkie niedociągnięcia zarówno w obszarze organizacji pracy, komunikacji, wysyłek, faktur zostaną wyeliminowane-pracujemy nad tym. Z dniem 1 kwietnia zarządzanie zakładem przejął Dyrektor Zakładu Grzegorz Klamecki- osoba z wieloletnim doświadczeniem na produkcji i w branży. Rekrutujemy kadrę kierowniczą. Wszelkie konstruktywne uwagi są mile widziane, ponieważ chcemy stale się doskonalić we wszystkich obszarach. Pozdrawiam w imieniu Euphora

Zostaw merytoryczną opinię o Euphora Paese Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euphora Paese Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euphora Paese Sp. z o.o.