Opinie o Euphora Paese Sp. z o.o.

NZ Nowy wpis

Czy w pewnym sensie dobrze rozumiem po tej ostatniej opinii w zasadzie jeszcze z dzisiaj, że stawki są jawne? Jest u w zakładce z ofertami ogłoszenie dla WEB Deva i zastanawiam się ile w tym przypadku może być zaoferowane na rozmowie rekrutacyjnej. Czy ktoś może już był na niej? Widełki są podawane? piszą, że HTML jest wymagany. Domyślnie mam rozumieć, że CSS, JS / PHP i tym podobne także będą lepiej punktowane, skoro pracuje się na WordPressie?

Pracownik Nowy wpis

Firma niestety ma prehistoryczne podejście do pracy zdalnej, która jest na porządku dziennym w innych miejscach. Mamy XXI wiek a tu niestety brak świadomości i zaufania do pracowników.

WC Nowy wpis

Sądzisz, że to o brak zaufania chodzi? a co z weryfikacja wyników z pracy, na podstawie czego są sprawdzane? Dla przykładu oferta dla specjalisty ds. zaopatrzenia, która od jakiegoś czasu mnie interesuje… w praktyce na podstawie czego pracownik zostaje wynagrodzony? Większość z podanych obowiązków nie jest do wykonania hybrydowego?

Pracownik Nowy wpis

Nie zgadzam się z Tobą- korzystam okazjonalnie z pracy zdalnej i nie mam z tym problemu. Osobiście mało korzystam z tego przywileju, bo praca stacjonarna daje mi większą satysfakcję gdzie mam kontakt z ludźmi i fajną atmosferę:)

Są i podwyżki i integrację, bo pytacie:) pracuje od dwóch lat i co mogę powiedzieć to jedna zmiana, 8 godz bez nadgodzin, robisz co masz zrobić i do domu. Dla mnie bardzo dobry układ. Ktoś kto będzie się chciał przyczepić do pracodawcy to to zrobi, ja bylabym obłudna gdybym na swojego pracodawcę pisała zle opinie na Gowork a z tego co widzę takie wpisy są. Plotki są wszędzie w tej czy innej firmie, ciekawa jestem czy osoby robiąc wpis nigdy na nikogo w tej firmie nie narzekały ;)

H

8 h samej pracy, a przygotowanie do niej? Zajmuje to z 20-30 min po wejściu? I tak samo z wyjściem? Sam dojazd mnie teraz ciekawi, z jakich odległości ludzie zazwyczaj tu trafiają? Za sam dojazd nie ma zwrotki?

Praca biuro

Hej, ciężko jest się dostać do pracy w biurze? Wysłałam kiedyś cv pomimo doświadczenia zero odezwu

@Praca biuro

Witaj, nie jest ciężko dostać się do pracy w biurze, tak samo jak na inne stanowiska. Proces rekrutacyjny polega na selekcji kandydatów a następnie wybraniu najodpowiedniejszej osoby do pracy. W momencie składania CV jest od nas jasna informacja, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami a każdy kandydat dostaje podziękowanie za złożoną aplikację i poświęcony czas za wypełnienie kwestionariuszy. W przyszłości może to zmienimy, dziękuje za opinie, każda jest dla nas powodem do analizy sytuacji. Oprócz doświadczenia bierze się pod uwagę szereg innych czynników, kompetencji, dyspozycyjność itd. Zapraszam do przeglądania ofert pracy, jakie pojawiają się z naszej strony.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Product Manager Marek Własnych (Private Label) w firmie Euphora Paese Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Praca w tej firmie fajna, gorzej trochę z zarobkami. Na minus niektórzy pracownicy, szczególnie z biura. Mało szacunku do osób z produkcji, ego przerośnięte jakby niewiadomo kim byli. Do tego „nadają” na szefostwo jakie to jest złe.

Ona
@Marta

(usunięte przez administratora) Tak naprawdę wszyscy nadają na okrągło nie tylko na (usunięte przez administratora)kierowników itp, ale na siebie wzajemnie, ludzie są bardzo fałszywi, do ciebie uśmieszki a za plecami cię zjedzą(usunięte przez administratora), przecież ty też nadajesz na innych.

Celina
@Ona

Z czego wynika to nastawienie, które zostało przed chwilą opisane? Widziałam, że jedna Pani jeszcze chyba jakoś w marcu pytała o imprezy integracyjne i właśnie nie padła na to żadna odpowiedź. Czy to oznacza, że nie są one organizowane? Próbował ktoś kiedyś wyjść z inicjatywą? zastanawiam się od jakiego czasu taka atmosfera występuje

Majtek
@Celina

Z bardzo małych zarobków, natężeniu różnego rodzaju obowiązków nie koniecznie związanych z głównymi obowiązkami, mała ilość pracowników, nie wiem co z imprezami integracyjnymi ale kto by chciał po pracy spotykać się z fałszywymi ludźmi, w czasach kiedy życie jest bardzo drogie zarobki na poziomie 2950 zł to kpina i poniżenie człowieka. Kwestia czasu kiedy porządni ludzie walną w stół i powiedzą dość. Obiecywanie że będzie lepiej nie jest w porządku.

Kermit Ziaba
@Majtek

Masz rację jeżeli chodzi o zarobki są na poziomie niskim. Aczkolwiek wymagania pracownik / pracodawca nie są wysokie, przyjeżdżasz robisz swoje. Człowiek nie maszyna, różne błędy się popełnia, najważniejsze to pracować nad sobą. Warunki są w porządku. No mógłby być większy magazyn ale i tak nie jest źle. Jest klimatyzacja co jest w obecne upały naprawdę dobrym plusem, pomieszczenie socjalne, lodówka, etc , standardy są zapewnione. Ludzie są w porządku, z większością miałem styczność i są naprawdę w porządku, co do produkcji się nie wypowiem nie pracuje tam i nie wiem jacy są ludzie. Ale tam gdzie jestem jest okej. Pytał ktoś o imprezę integracyjna właściwie to zorganizowana jest, dj, piweczko, itp. Też miewam złe dni, gorszy czas ale nie wypisuje opinii. Coco jambo i do przodu.

Pracownik produkcja

Czyli można powiedzieć że dwóch magazynierów co chwilę jest obarczonych złymi opiniami i już wiadomo kto jest kapusiem i kłamcą. Z tego co widzę to ci dwaj Panowie są naprawdę w porządku, swoje robią, empatia, dobroć wobec innych i rozumienie wielu tematów sprawia że chce z nimi więcej rozmawiać. Niestety nie są oni wspierani, z tego co wiem to jeden już jeździ na rozmowy inne. A drugi kończy swoją pracę w paese. I tak właśnie się ludzi traktuje zero zrozumienia, zero dobrego traktowania, albo jesteś i się godzisz na byle co albo wypad i przyjdzie następny. Jeden z tych mężczyzn ma tak ogromna empatię i wiedzę że jestem w szoku że tu nadal jest i się marnuje. Widział ktoś że jeden z nich jest znany na Twitch że obserwuje tą osobę ponad 50 tys ludzi Wiecie w ogóle coś o swoich pracownikach ?. Raczej nie... Bo najlepiej to nie pasuje to tam są drzwi. Żeby nie było że piszę tylko o tych dwóch pracownikach, wielu jest poszkodowanych, przez zbyt małe zarobki, przez wieczne humory "#####" ale to kiedyś walnie i naprawdę radzę zastanowić się nad słuchaniem kapusiów z biur.

@Ona

Tu byś się zdziwiła bo ja akurat nie nadaję na nikogo, więc proszę nie mówić nieprawdy. Dziwne jest tylko to że pracodawca daje Nam w miarę fajne możliwości a mimo to niektóre „paniusie” nie umią docenić.

EO
@Marta

Akurat nie widzę teraz na wskazanym portalu w zakładce z karierą ofert o prace, a jestem jej ciekawa zwłaszcza po tych komentarzach, które padały. To od czego zależy ten wspomniany poziom zintegrowania? Na jaki można teraz liczyć? Jakie stanowiska lub tez działy polecacie osobom bez doświadczenia?

Czy firma Euphora Paese Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Sekretarka

Czy jest możliwa praca hybrydowa?

Cieszę się że poznałem firmę i ludzi pracujących w Paese, praca jest w porządku, oprócz zarobków za które ludzie się biją w innych firmach, liczy się również sama pracą, ludzie, atmosfera która spełnia kluczową rolę. W Paese atmosfera jest rewelacyjna. Uważam że jest to strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o firmę i pracę w moich okolicach. Czuję się w niej bezpiecznie i lubię tą firmę. Duży pozytyw.

Z tego co widzę atmosfera na magazynie może być nawet zabawna skoro podobno zatrudnia się tu jakis śmieszek jak to ktoś niedawno określił? Akurat jest właśnie oferta, więc chciałam o warunki podpytać. Z perspektywy pracowników jak pracuje się na magazynie? Jaki sprzęt tam teraz macie i jakie jest środowisko pracy? Widziałam wzmiankę o imprezach integracyjnych, jak w tym zakresie się organizujecie? Jeszcze 3 lata temu pisali o wigilii itp., to co teraz będzie z okazji Wielkiejnocy?

Ana

Kilka miesięcy temu rekrutowałam na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży. Po kilku dniach dostałam wiadomość z firmy, że chcą mnie przyjąć jednak za dużo nisze pieniądze niż oczekiwałam (spokojnie więcej można zarobić na kasie w sklepie). Poproszono mnie również, żebym postarała się podjąć pracę wcześniej. Oczywiście wszystko załatwiłam z mojej strony, poprosiłam pracodawcę aby zakończył ze mną współpracę wcześniej oraz przyjęłam, również pensję taką jaką mi zaoferowano. Chciałam poinformować Pana z którym miałam rekrutację i który miał być moim przełożonym jednak nie odbierał telefonu i nie odpisywał na smsy. Bardzo dziwna firma......Przyjmują pracownika a później się nie odzywają. Nie polecam.

@Ana

I co dalej? Tak po prostu zostało to faktycznie pozostawione bez słowa? Chyba, że po miesiącu udało się jednak jakkolwiek nawiązać kontakt? Firma odniosła się do tej opinii po opublikowaniu jej na forum?

Jakie warunki należy spełnić, aby zostać pracownikiem Paese Kosmetyki (Euphora Paese Sp. Z O.O. (Dawniej: Euphora Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.))?

dział kadr

Pracownikiem Paese zostaje się po pozytywnym przejściu procesu rekrutacyjnego w odpowiedzi na ogłoszenie do pracy. Uzupełnienie podstawowych danych w linku do aplikacji pozwala na dobór kandydata pod względem rożnych kryteriów, a przede wszystkie gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych RODO. Pytanie troszkę ogólne, ponieważ warunki jakie należy spełnić zależą od rodzaju stanowiska pracy, jakie oferujemy. Wymagania i kompetencje pracownika produkcyjnego będą inne od pracownika działu sprzedaży. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Proponuje śledzić na bieżąco oferty pracy lub aplikować przez stronę https://paese.pl/ w zakładce "Kariera".

Artur
@dział kadr

Wyczytałem, że warunkiem zatrudnienia na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia jest bardzo dobra znajomość Excela i 2-letnie doświadczenie w podobnej pracy. Czy sprawdzają Państwo znajomość programów podczas rekrutacji i ile ona zajmuje czasu?

można dostać niezłą podwyżkę tylko trzeba iść do Prezesa. To równy facet da się załatwić. A jak jesteście mało asertywni to będziecie już zawsze pracować za te grosiki. Ja wywalczyłam 30% więcej. Tylko trochę odwagi, pozdrawiam Anka

XXX
@Ania

No i dostałaś więcej a nadal nic nie robisz w marketingu konkretnego. Totalna słabizna.

@XXX

A skąd wiesz, że faktycznie nic nie robi? Macie wgląd do swoich wzajemnych wyników? To jak obecnie marketing się tutaj tak właściwie prezentuje?

Alicja

Pięć lat to dość sporo, dopiero po tylu latach doszedłeś do tych wniosków czy teraz się tak zmieniło?

Hallo co ja tutaj robię
@Alicja

Rzeczywiście sporo, tak naprawdę trzymała mnie atmosfera między pracownikami bo była naprawdę spoko) po części też fakt że mi akurat udało się trochę piąć w strukturze firmy ale niestety do pewnego poziomu więc od ok. 2 lat to była walka z wiatrakami. Zero konkretnych możliwości rozwoju, plus brak podwyżki nawet inflacyjnej gdzie wiele innych firm robiło to automatycznie. Jakiś czas temu zostały one dane pracownikom ale tylko w sytuacji kiedy kilka działów napisało pismo do zarządu. Więc ogólnie zero inicjatywy od właścicieli. Najlepiej jak by ludzie pracowali za darmo) szczerze to tak jak mówiłem na początku, straciłem dwa lata kariery zawodowej gdyż już mój rozwój był dość mocno blokowany a nawet wyśmiewany przez ludzi którzy się niby znają. Ogólnie atmosfera na plus, nic poza tym.

Zero odezwu po rozmowie, mimo zapewniania, ze firma daje znać nie ważne jaka jest informacja. Bardzo słabo jeżeli chodzi o przyszłego pracodawcę. Szacunek do drugiej osoby się kłania.

Wanda
@Karolina

ile czekałeś na odpowiedź od firmy zanim dodałeś tutaj komentarz? jak przebiegła sama rozmowa, było w porządku czy miałeś jakies zastrzeżenia ?

Lama

Po udanej rozmowie zero odzewu. Nie eleganckie

Wanda
@Lama

skąd wiesz ze była udana, skoro wlasnie nie ma tego odzewu ? powiedzieli ze dadzą znać ?

Wajlet
@Wanda

Dokładnie tak. Na koniec rozmowy jest informacja, ze będzie odpowiedz zwrotna. Negatywna bądź pozytywna. Niestety nie dzwonią z żadna informacja. Człowiek czeka i się nigdy nie doczeka.

xxx

(usunięte przez administratora) Na początku masz wrażenie, że trafiasz w mega cudowne miejsce. Ludzie są super mili praca sama w sobie super przyjemna. W kuchni zawsze jest woda, herbata, kawa, a nawet mleko. Niestety podejście do pracownika to bardzo duży problem. Na stażu zarobki są marne, nie ma co (usunięte przez administratora) - zostajesz tanią siłą roboczą. Mimo wszystko biorąc pod uwagę to jak wyglądają codzienne zadania nie jest to jakieś uciążliwe. Obiecany etat po stażu nagle znika, zwolnienia z dnia na dzień są czymś na porządku dziennym. Osobiście nie polecam dla osób, które szukają stabilnego miejsca pracy. Będąc tutaj nigdy nie wiesz czy nie trafi na Ciebie, bo jakość wykonywanych przez Ciebie obowiązków nie ma żadnego znaczenia.

@xxx

Na jakich umowach pracują te osoby, o których piszesz, że zwalniają się z dnia na dzień? Jak na UoP no to chyba tak się nie da. Na stażu jaką miałaś umowę i czy podali dlaczego nie dadzą ci etatu potem?

Ghhh
@Ewa

Autorowi zapewne chodziło, że zamiast etatu jest umowa zlecenie. I zapewne chodzi to to, że osoby są zwalniane, a nie zwalniają się.

Robert
@Ghhh

Wszyscy na zleceniu? To trochę słabo bo jednak normalna umowa z płatnym urlopem jest bardziej atrakcyjna.A jak z zarobkami? Serio takie marne? Możesz podać mi stawkę?

Ostatnio były podwyżki i to spore, ale chyba dla osób najbardziej zaangażowanych. Słusznie piszecie, że trzeba iść do Prezesa z gotową propozycją. Jak ktoś jest nieśmiały to nic nie dostanie.

Krystyna

to jakoś trzeba było o nie walczyć?

Szkoda czasu

Szkoda czasu na rekrutację. Pomimo obiecanego odzewu zero odpowiedzi przez ponad miesiąc! Paese nie róbcie ludzi w bambuko...

Czy firma Euphora Paese Sp. z o.o. (dawniej: Euphora Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.) w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

kadry

Tak, w całości finansuje. Jeśli szkolenie jest płatne firma płaci za nie.

?
@kadry

jakie szkolenia?

Danuta
@?

Też się chętnie dowiem. A na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja chce się zatrudnić od stycznia, jeśli będą jakieś rekrutacje.

Maria
@kadry

To znaczy, że można sobie samej wyszukać szkolenie i zgłosić, że chce się np. zrobić konkretny certyfikat wizażystki?

zgadzam się z Anią, można wynegocjować lepszą kasę tylko z Prezesem Panem Grzegorzem trzeba rozmawiać bezpośrednio. Co szef to szef. Da się załatwić. Jak się nie odezwiecie i jesteście nieśmiali to znaczy, że jest wam dobrze z tym co macie, pozdrawiam, Michał

Danuta
@Michał

Dokładnie! Kto się stara i przyczepi tematu ten zawsze coś dostanie, a nie rozumiem gadania typu "nie spróbuje bo i tak nie dostanę", więcej wiary w siebie ludzie! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Euphora Paese Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Euphora Paese Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euphora Paese Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euphora Paese Sp. z o.o.