Inter - Fragrances

Przeźmierowo

Opinie o Inter - Fragrances

anonim 2011-03-17 20:35:34
Firma oszczędza na przedstawicielach. Zarobki marne, tak samo prowizja - podstawa 900 zl netto a po 3 miesiacach 1200 zl netto - jeżeli będzie niska sprzedaż to zostaje się na 900 zł albo zwalniają. W większości przypadkach zwalniają. Atmosfera w firmie masakryczna, wszystko dzięki( usunięte przez administratora ). która kompletnie nie zna się na sprzedaży, ani na motywacji pracowników. Odradzam pracę dla tej firmy, szkoda zdrowia i czasu.
jablo 2011-04-16 12:08:06
Zgadzam się z przedmówcą, no może postawa jest trochę wyższa, ale niewiele... chyba firma zatrzymała się w czasie
ja 2011-05-11 17:07:22
Tak jak mówicie, 3 miesiące próbne 900zł, później jak sprzedajesz dobrze to 1200zł. Dobra sprzedaż liczona jest na sztuki sprzedanego preparatu Seboradin, Petrole, HairProtect. Na okresie próbnym masz sprzedawać 1300szt, później 1600szt. Ostatnio firma zaczeła zajmować się sieciami. Pozatym słyszałam że przedstawiciele musza zajmować sie tak zwaną ekspozycją czyli muszą w miesiącu znależć 10 aptek które wezmą cały asortyment, a to jak wiem jest nie możliwe prawie do zrobienia, jak zrobisz ogólnie 30 to będzie pieknie. Sposób zarządzania też jest straszny, nie ma narzędzi do pracy, próbek, budżetu. Masz auto, teraz punto i jedziesz a tylko nie sprzedaj! Wtedy to najlepiej sie samemu zaczac rozgladac za praca.
anonim 2011-08-12 18:12:29
Czyli nic się nie zmieniło od momentu jak ja tam pracowałem ;) Popieram przedmówców wyżej. Podstawa 900 zł netto, firma rodzinna, bez szans rozwoju......Szkoda Waszego czasu, nerwów i zdrowia....!
meggie 2012-03-07 14:59:26
byłam na rozmowie i zaproponowano mi 1100 na rękę, umowa zlecenie przez okres próbny a potem 1500 netto. Twierdzą że z premiami handlowcy zarabiają 3000-3500n. Nie pytałam o szczegóły typu auto, podziękowałam i wyszłam...
Szkoda czasu...
anonim 2013-03-22 18:55:27
teraz już się zmieniło, podstawa wyższa 1500 na ręke i prowizja % zarealizacje planu, samochód punto lub corsa , do obsługi całe wojewodztwo lub dwa - tylko apteki - mnie nie przyjeli :-(
aaaa 2013-04-24 15:48:04
Ile można wyciągnąć z premią mniej więcej słyszałem o 3,5 do 4 tys zł.
Maria-mama 2013-05-03 02:11:42
U nas jest tak sprzedaż szampon i lampe z mosiadzu to jest ok..;-) tylko nie mieszaj sie w nasza rodzinke..my wszyscy jestesmy z branzy..przeciez przepuslilsmy wszystkie rodzinne pieniazki;-) a teraz wnuk znanaego na cala Polske i kiedys europe nas sponsoruje..;-) aha mam znajoma ktora hciala sie kiedys pozbyc lupiezy i uzyla ich szamponu tak ja wysypalo ze do sadu chciala podac;-P
były pracownik 2015-10-18 11:22:19
szkoda czasu w gorszej firmie na gorszych warunkach nie pracowałam ,,,
Kulek 2016-02-24 17:33:48
@Sando przecież większość firm daje umowy o pracę :) ty może oderwałea się od lopaty hahaha
Sraczkoradin 2016-05-05 13:50:14
Firma to kpina z ludzi naprawdę chcących pracować. Szybkie szkolenie z którego nic nie wynika i od razu rzucanie ludzi na głęboką wodę - a nóż przyniosą maksimum zysku przy minimalnym nakładzie ze strony pracodawcy. Zero wsparcia, zero tabeli aktywnych klientów, obiecywanie złotych gór bez pokrycia, zasłanianie się super marką, baza klientów ogromna gdzie trzeba na chybił trafił dobierać target, nikt nie pomoże , nikt nie podpowie, koordynatorzy to przepracowani niekompetentni ludzie od których nie ma co liczyć na co innego jak tylko na pytanie gdzie jest kasa i byle szybciej ją robić. Marna podstawa + premia w wysokości 2,5 % od obrotu 60 000 - kpina, żal, żenada. Nie polecam. Jak ktoś ma ochotę upier... się dla kilku stów i tracić nerwy to naprawdę leiej zatrudnić się w żabce.
Nick 2016-09-27 16:09:01
Czesc, wie ktos jaka podstawa jest w IF? Targety sa realne? Czy ktos wyrabia target czy nie ma takiej opcji?
Bede wdzięczna za podpowiedz.
olala 2016-09-27 18:59:39
podłączam się do przedmówcy. Mam zaproszenie na rozmowe rekrutacyjną na Przedstawiciela Farmaceutycznego,a obecnie pracuję w firmie konkurencyjnej. Mam obawy czy zmieniać firmę. Pomóżcie,podpowiedzcie proszę.
Vader 2016-09-29 19:40:50
Masakra!!! Byłem na spotkaniu rekrutacyjnym w środę 28.09.2016 w Gdyni z dwiema paniami z firmy . Powiem szczerze,że byłem w szoku. Kogo oni szukają? mają nasze CV,a oferują warunki jak dla pierwszego, młodego z łapanki. Pierwszy miesiąc-umowa zlecenia, poźniej umowa na okres próbny na 3 miesiące, a póxniej,,,jak Bóg da. Podstawa 2 tys zł plus ewentualna premia, Auto-Fiat punto z kratką, 12 wizyt i mnóstwo podwójnych wizyt, plan 65,000zł/miesiąc Firma szuka najtanszego frajera,który bedzie dla nich zapieprzał po 2 województwach wciskając Seboradin.
awsedrtfyu 2016-09-29 20:10:18
tak tak a jeżeli nie dosiadcznie to jednak wyksztalcenie jest potrzebne mimo wszystko jakies wymogi przecież trzeba spelniac jeżeli chce się dostać konkretna prace prawda? nikt od tak nie przyjmie nikogo
nick 2016-10-31 20:07:29
Święte słowa. Płaca poniżej godności. Dodać należy tylko że auta to 5-6 letnie Punta które więcej czasu spędzają na serwisie niż w terenie.
Zostaw swoją opinię o Inter - Fragrances - Przeźmierowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter - Fragrances