Opinie o Becker-Warkop Sp. z o.o. w Świerklany Górne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Becker-Warkop Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Becker-Warkop Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Becker-Warkop Sp. z o.o. w Świerklany Górne

Zbyszek

@button, no nie zupełnie sprzet jak kazdy inny, tutaj sprzęty sa dośc drogie, nie projektuje się tego jak inne sprzety, to ma działac przez lata, dlatego bardziej się serwisuje, regeneruje i naprawia niż wymienia.

Mizioł

Z własnego doświadczenia wiem, że z wymianą sprzętu zawsze jest pod górkę i czasami nie można się doprosić o swój osobisty sprzęt.

felek

słyszałem że z tej firmy można wyjechać do pracy w Iranie na kopalnie, czy ktoś wie coś na ten temat

janek

jestem operatorem ich kolejki podwieszanej........ nie potrafia naprawiac tych kolejek....odpalanie dzieki hydroakumulatorowi ktore ciagle sprawia problemy i nie potrafia tego naprawic a lepiej zarabiaja odemnie "operatora"......

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Becker-Warkop Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Konstruktor Mechanik powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
conan

ciekawe jaka premie placili 14 bo wszyscy dostali 17 wiec cos tu sciemniasz a co do zarobkow szkoda gadac premie zlikwidowali a kto bedzie robil ze spawaczy mowie o dobrych spawaczach za 1500-1600zl prezesi sa smieszni niech sami staja na spawarkach i se spawaja

kazik

ja bardzo dobrze zarabiam ale sie przenosze na grube tak wiencej sie zarabie nisz w warkopie ale dzisiaj dostałem premie 1000zł 14.12 13r czyli dziś

aktualny pracownik

takiego dna, [usunięte przez moderatora] i parodii w tej firmie nie było od kilku dobrych lat odkąd tam pracuje... zarząd to zebrana banda ludzi którzy rozwalili jedną z większych firm w regionie... średnie zarobki za mc listopad wyniosły mniej niż 3/4 etatu w biedronce... chcesz podjąć tam pracę... proponuję skoczyć z mostu uderzyć się w głowę i dopiero wtedy dwa, trzy albo i dziesięć razy zastanowić niż podpiszę się cyrograf na niewoliniczą pracę u pana Budnioka i spółki...!!!

paul

może trochę więcej informacji na temat firmy ktoś posiada i mógłby się podzielić?

Neww

Witam, staram się o prace w tym zakładzie, mógłbym prosic o opisanie sytuacji na dzień dzisiejszy? Warto czy nie warto??

nowy

mam tam za niedługo pracowac,powiedzcie jak płaca bo głupio mi sie zapytac w kadrach.

JAK KOMU ROBOTA ,,WARUNKI PRACY,,CZAS PRACY,,WYNAGRODZENIE ,,ITD ITP NIE PASUJE...... TO NIECH SE ROBOTE ZMIENI NA INNĄ

traktor z bekera

ludzie są tam zastraszani ze jak nie będą robić sobót i niedziel to będą bez premi , to ja sie pytam jakim prawem musisz pracować 7 dni w tygodniu , a wogule kodeks pracy to wielka ściema ,eden z przełożonych powiedział mi że człowiek sie urodził żeby pracować Wogule nie polecam tego nie zakładu lecz[usunięto przez moderatora] .

Edward

Ja robię 4 soboto niedziele i mam 2300 zł na rączkę panowie i z kryzysu nic se nie robie

chyba godzin w soboty i niedziele w innym przypadku wekendow by ci braklo!!!

locha

jestem byłym pracownikiem beckera,nienażekałem na brak zarobków,bo 10 soboto-niedziel i 2400 wyplaty to przeca baja

spawacz

proszę was koledzy ,lepiej wasze żale przelejcie na papier i piszcie miłosne wiersze!!!

Wy narzekać i narzekać do roboty ! Ja sobie zrobię cztery soboty i niedziele 30 nadgodziń mam 3000 tysiaki a wam sie robić nie chce haha.Zona moja mówi że na cztero osobową rodzinę to kupa kasy Raz na pięc lat jedziemy na wczasy do Szczyrku na pię dni mówię życ nie umierać.A co mamy kredyt na pralkę ale za cztery lata spłacimy stać nas a co? Ludziska a co wy byście jescze chcieli że prezes dom buduje a niech buduje w takim domu trza mieszkać,a ja i tak jestem w pracy i na co mi dom.mamy M3 i to za dużo chcemy sie zamienic na M2 to nam w zupełnosci wystarczy musze konczyć bo pisze u kumpla na kom, jak spłacimy pralkę kupimy se kompa

produkcja

marne grosze za ciężką pracę w złych warunkach

Panie dyrektorze w firmie brakuje jeszcze kamer i podskurnych czipow

Dupowłaz,dziobak !

Praca jest bardzo bardzo ok i płaca jest ok !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Becker-Warkop Sp. z o.o. - Świerklany Górne

• Jak się pracuje w Becker-Warkop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Becker-Warkop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Becker-Warkop Sp. z o.o.?

Becker-Warkop Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 121 ocen.

Becker-Warkop Sp. z o.o.