Opinie o Damco Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

Damco (Part of the A.P. Moller – Maersk Group) is one of the world’s leading providers of freight forwarding and supply chain management services. For over 20 years, we have been providing our customers with transportation and logistics solutions that support the way they want to do business, wherever they are in the world. Our hands-on services and strategic solutions are extensive and customized to meet our customers’ every need. So whether it’s a competitive rate for an urgent shipment or a strategic partner who can identify and create short-term efficiencies and build up long-term competitiveness, we are ready to help.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damco Poland Sp. z o.o. w Mszczonów

stary

A co do waszych beznadziejnych pytań to poczytajcie kodeks pracy, (pewnie 90% nawet nie wie jak on wygladaa) jak się ma umowa przez agencję to 1.5 roku można pracować przez agencje. Jeżeli firma cię nie zatrudni to wtedy jest okres przestojowy tzw. I po tym okresie mogą wznowić z tobą umowe. Jeśli pracuje ktoś 2 lata to łamią przepisy prawa pracy i należało by to zgłosić.

stary

Zresztą co tu owijac w bawełnę firma w pierwszym kwartale 2014 przyniosła 23 miliony strat, jak by nie była sieciowka to dawno by ją zamknęli dzięki innym oddziałom się utrzymuje, na kolejne miesiące to samo straty. Damco w Mszczonowie od 2012 jest wystawione na sprzedaż ale strona o tym jest w języku angielskim, wystarczy poszukać. Pracownicy stali dawno już nie widzieli podwyżek od 5-6-8.lat w 2014 masowe zwolnienia, związków zawodowych chcą się pozbyć bo to nisza na magazynach się już nie zdarza żeby były związki. A jak w 2013 było paru i chciało zawalczyć o podwyżkę to usłyszeli ze firma słabo stoi i nic z tego, ale za to prezes oddziału Mach przed świętami Bożego Narodzenia przyjechał nowym Audi A6 z salonu. Hmm jak wszędzie czy to ta firma czy inną ciągle.jesteśmy wykozystywani i poszukiwani a ludzie chcą normalnie żyć a nie toczyć walkę od 1 do 30.

what?
@stary

Jeżeli chcesz się wypowiadac na temat jakiejkolwiek firmy to zweryfikuj najpierw wiedzę w tym zakresie,a nie powtarzac zasłuchane ballady, bo wypisujesz głupoty i się ośmieszasz. Nie wiem skad masz te dane o stratach w takiej wysokości i w ogóle o jakichkolwiek stratach. W żadnych materiałach dostępnych w sieci w jakimkolwiek języku nie ma informacji o wystawieniu Damco na sprzedaż - bzdury wyssane z palca. Oddział firmy w Mszczonowie nie zatrudnia prezesa! Nie ma takiego stanowiska w polskiej strukturze! Osoba, o której piszesz nie porusza się żadnym Audi A6. Powinieneś w pierwszej kolejności stoczyć walkę ze sobą i zabic w sobie mitomanię.

stary

Lipa lipa i jeszcze raz lipa, jak się pracuje tyle czasu przez agencję i nikt się nie odzywa to znaczy że jest dobrze a jak się odezwie pracownik to kierownik nie ma czasu albo góra zarządzila inaczej więc czy tak czy srak wykorzystywanie innych jest na porządku dziennym. Pozdrawiam tych co tam pracują i wspulczuje bo nie ma się na lepsze.

strynek

Gwoli scislosci - to co jest logiczne dla pracownikow niekoniecznie musi byc logiczne dla pracodawcy. Wydaje mi sie, ze to wszystko zalezy od tego co pracownik sobie wynegocjuje. O ile w ogole jest mozliwosc negocjacji. Niestety czesta praktyka jest wymiana pracownikow na 'swieza' krew. Tylko jak zbudowac jakas sile firmy?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
stary

(usunięte przez administratora) pracownik z agencji może przepracować 1,5 roku i wtedy jest ściana bo albo dostanie umowe przez firmę albo nie i zostanie zwolniony.

popo

Jak pójdziesz przez agencję to do emerytury będziesz robił ale zanim wypracujesz 25 lat to na kark 100 lat wskoczy.(takie polskie realia)Jak robisz to płacą,jak siedzisz w domu to zero kasy. Żeby podpisać z firmą to trzeba mieć kogoś w firmie.

Damco123

Pracuję w Damco od kilku lat i nie jest tak źle, bo gdyby tak było to poszukałbym czegoś na rynku.

stary

Nie będę podawał prawdziwych nazwisk, no co ty, z choinki się urwales.

Karolak

Firma niestety nie szanuje pacownika , od szczebla magazyniera az po zarzad.. Polityka firmy to szukanie po omacku co jest najlepsze..zwolneinia sa na porzadku dziennym bez logiki i wiekszego sensu. Wyzysk i mocno pokrecone kierownictwo które działa jak marionetki bo sami boją sie o swoja prace.. Jednym słowem masakra.. Najgorsza z firm w jakich pracowalem..

stary

Nie ma. Czytaj wyżej, masz napisane jak to działa. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy przecież ciężko chorego nie zatrudniają. Papier od lekarza to już od 50 zł dostaniesz na życzenie :)

stary

Umowy o pracę nie dostaniesz przez zakład tylko przez agencję i co tydzień nowa będzie. Tak się zabezpieczają przed L4 jak na nie pójdziesz to będą liczyli składki z ostatniej umowy czyli z tygodnia. Po miesiącu zwolnienia dostaniesz 360 mimo że zarabiales 1300-1600. Nie ma co wierzyć w obietnice zatrudnienienia przez zakład. To tylko mydlenie oczu żeby wszyscy z firmy mogli iść na urlopy i nie zwalniać pracy, dlatego są potrzebni pracownicy sezonowi, na sezon letni. Dobra praca dla singli noszkajacych u rodziców, jak ktoś ma rodzinę niech się zastanowi czy chce zostać z gołą łapa przed świętami Bożego Narodzenia bo już w październiku zeczynaja się pozbywać balastu (pracowników sezonowych).

stary

Jak będziecie szli tam do pracy to nie polecam zmiany Pana Kierownika ŚWIĄTKOWSKIEGO, alias "ŚWIĄTKA". Wszyscy inni kierownicy nie będę wymieniał bo jest ich poza nim 2 jeszcze są spoko i serdecznie polecam współpracę z nimi.

what?
@stary

w Damco nie pracuje zaden kierownik Swiątkowski vel Swiątek.

stary

Jednym słowem, stali pracownicy boją się o swoje stołki, mowa tu o magazynierach i reszcie brygady, od zeszłego roku zredukowali z 11 na 7 stałych pracowników więc kibel na maxa. 2 rok tam robię przez agencję i nawet nie myślą o umowie dla mnie a jest tak że i 3 tygodnie siedzę i czekam na telefon ze jest robota i jestem potrzebny, zdarza się to co 3 miesięce

chester

Oj widze że dorwały sie małolaty albo jacys skrzywdzeni biedni ludzie. Ja tam nie narzekam, firma jak kazda inna ( wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ) , ale ogólnie super ekipa i fajna praca. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

mala

ja wiem bardzo dobrzez ze nic z tamtad nie wzielam bo wszystko musi sie zgadzac w kartonach i tego jestem pewna ze wszystko bylo oki oni tam sa chorzy ludzi maja za nic jak praca jest to chca ludzi a jak nie ma juzz zleceni to wy.......c taka tam jest praca i tyle

mala

Damco Mszczonów to totalna porażka nie dość ze traktują człowieka jak jakaś maszynę to jeszcze zwalniają za kradzież której nie było wymyślają chore jazdy zal (usunięte przez administratora) i nic więcej nie polecam tej fir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tomek

moja żona pracuje w DAMCO. Jest w ciaży i siedzi w pracy po 13-14 godzin czy to normalne? jaki szef na to pozwala wiedząc że ona jest w ciąży? nie ma sumienia, ja w jego sytuacji kategorycznie bym powiedział takiemu pracownikowi 8 godzin i do domu ale to jest DAMCO tam trzeba pracować kilka godzin dziennie za free, a że ktos jest w ciąży to co tam, praca najważniejsza pozdrawiam kierownictwo DAMCO tu się nie szanuje człowieka

Niepoważna firma. Nie szanują ludzi. A co do ludzi tam pracujących? Nikt nie ma kwalifikacji co do swojego miejsca pracy.

piotr2706

Dajcie sobie spokój,opóźnienia z płatnościami !!! dzwonię do księgowej do mszczonowa a ona na to że ich nie interesuje termin płatności na fakturze,oni płacą we wtorki i tyle,mówię do niej że właśnie pierwsza faktura nie zapłacona jest z wtorku,2 tygodnie temu,to ją zatkało (usunięte przez administratora)

kajtek

Czytając wypowiedzi mam wrażenie że w większość publicystów potrzebują spuścić trochę pary z płuc zamiast posłużyć się siłą argumentów. W dodatku zapominają że praca polega na wykonywaniu pewnych czynności w określonym czasie za które otrzymuje się ustalone wynagrodzenie. Nie znam nikogo kto by płacił za leżenie.Wiem jedno; jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ciekaw jestem czy np. chcieli byście aby malarz malował wam pokój 20m/2 w dwa tygodnie i policzył sobie za 14 dni pracy, czy byście zapłacili?

Zostaw merytoryczną opinię o Damco Poland Sp. z o.o. - Mszczonów

• Jak się pracuje w Damco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Damco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Damco Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Damco Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Damco Poland Sp. z o.o.