logo Damco Poland Sp. z o.o.

Damco Poland Sp. z o.o.

Mszczonów

Opinie o Damco Poland Sp. z o.o.

anonim 2010-12-14 15:41:58
WIELKIE DNO!!!!! NIC DODAC NIC UJĄĆ
anonim 2011-08-10 20:55:58
jakieś konkrety? bo takie info to żadne info
pracownik 2012-07-29 13:44:46
[usunięte przez moderatora],podła atmosfera.Norma tak wyśrubowana,że pada sie na pysk.[usunięte przez moderatora]
słodka prawda 2013-03-12 06:15:38
Co można o nich powiedzieć, o DAMCO Mszczonów... No cóż, nasuwa mi się tylko jedna myśl- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało!!! To banda [usunięte przez moderatora] Jebane skurwesyny i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chamy, tyle mogę o nich powiedzieć ;
Stary 2013-07-04 10:20:07
Szkoda gadac widze, ze poziom wypowiedzi nie przekracza 22 roku zycia. Niestety prawda jest taka, ze jak sie jest glombem to nie bedzie sie Dyrektorem tylko Robolem, mialczecie jak male kociaki.... Nasza Polska rzeczywistosc przedstawia sie jasno "RÓB ALBO ZDYCHAJ" jak sie tego nie nauczucie to marny wasz los...
kajtek 2013-09-08 22:40:40
Czytając wypowiedzi mam wrażenie że w większość publicystów potrzebują spuścić trochę pary z płuc zamiast posłużyć się siłą argumentów. W dodatku zapominają że praca polega na wykonywaniu pewnych czynności w określonym czasie za które otrzymuje się ustalone wynagrodzenie. Nie znam nikogo kto by płacił za leżenie.Wiem jedno; jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Ciekaw jestem czy np. chcieli byście aby malarz malował wam pokój 20m/2 w dwa tygodnie i policzył sobie za 14 dni pracy, czy byście zapłacili?
piotr2706 2014-01-31 14:57:18
Dajcie sobie spokój,opóźnienia z płatnościami !!! dzwonię do księgowej do mszczonowa a ona na to że ich nie interesuje termin płatności na fakturze,oni płacą we wtorki i tyle,mówię do niej że właśnie pierwsza faktura nie zapłacona jest z wtorku,2 tygodnie temu,to ją zatkało (usunięte przez administratora)
anonim 2014-03-11 12:40:37
Niepoważna firma. Nie szanują ludzi. A co do ludzi tam pracujących? Nikt nie ma kwalifikacji co do swojego miejsca pracy.
tomek 2014-04-04 20:46:23
moja żona pracuje w DAMCO. Jest w ciaży i siedzi w pracy po 13-14 godzin

czy to normalne?

jaki szef na to pozwala wiedząc że ona jest w ciąży?
nie ma sumienia, ja w jego sytuacji kategorycznie bym powiedział takiemu pracownikowi 8 godzin i do domu

ale to jest DAMCO tam trzeba pracować kilka godzin dziennie za free, a że ktos jest w ciąży to co tam, praca najważniejsza

pozdrawiam kierownictwo DAMCO

tu się nie szanuje człowieka
mala 2014-04-12 19:12:45
Damco Mszczonów to totalna porażka nie dość ze traktują człowieka jak jakaś maszynę to jeszcze zwalniają za kradzież której nie było wymyślają chore jazdy zal (usunięte przez administratora) i nic więcej nie polecam tej fir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mala 2014-04-16 19:40:03
ja wiem bardzo dobrzez ze nic z tamtad nie wzielam bo wszystko musi sie zgadzac w kartonach i tego jestem pewna ze wszystko bylo oki oni tam sa chorzy ludzi maja za nic jak praca jest to chca ludzi a jak nie ma juzz zleceni to wy.......c taka tam jest praca i tyle
chester 2014-04-23 16:24:09
Oj widze że dorwały sie małolaty albo jacys skrzywdzeni biedni ludzie. Ja tam nie narzekam, firma jak kazda inna ( wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ) , ale ogólnie super ekipa i fajna praca. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
stary 2014-06-01 08:59:58
Jak będziecie szli tam do pracy to nie polecam zmiany Pana Kierownika ŚWIĄTKOWSKIEGO, alias "ŚWIĄTKA". Wszyscy inni kierownicy nie będę wymieniał bo jest ich poza nim 2 jeszcze są spoko i serdecznie polecam współpracę z nimi.
stary 2014-06-01 09:29:10
Umowy o pracę nie dostaniesz przez zakład tylko przez agencję i co tydzień nowa będzie. Tak się zabezpieczają przed L4 jak na nie pójdziesz to będą liczyli składki z ostatniej umowy czyli z tygodnia. Po miesiącu zwolnienia dostaniesz 360 mimo że zarabiales 1300-1600. Nie ma co wierzyć w obietnice zatrudnienienia przez zakład. To tylko mydlenie oczu żeby wszyscy z firmy mogli iść na urlopy i nie zwalniać pracy, dlatego są potrzebni pracownicy sezonowi, na sezon letni. Dobra praca dla singli noszkajacych u rodziców, jak ktoś ma rodzinę niech się zastanowi czy chce zostać z gołą łapa przed świętami Bożego Narodzenia bo już w październiku zeczynaja się pozbywać balastu (pracowników sezonowych).
stary 2014-09-13 15:14:48
Nie ma. Czytaj wyżej, masz napisane jak to działa. Zdrowie nie ma tu nic do rzeczy przecież ciężko chorego nie zatrudniają. Papier od lekarza to już od 50 zł dostaniesz na życzenie :)
Karolak 2014-09-25 21:00:51
Firma niestety nie szanuje pacownika , od szczebla magazyniera az po zarzad.. Polityka firmy to szukanie po omacku co jest najlepsze..zwolneinia sa na porzadku dziennym bez logiki i wiekszego sensu. Wyzysk i mocno pokrecone kierownictwo które działa jak marionetki bo sami boją sie o swoja prace.. Jednym słowem masakra.. Najgorsza z firm w jakich pracowalem..
stary 2014-10-02 07:29:04
Jednym słowem, stali pracownicy boją się o swoje stołki, mowa tu o magazynierach i reszcie brygady, od zeszłego roku zredukowali z 11 na 7 stałych pracowników więc kibel na maxa. 2 rok tam robię przez agencję i nawet nie myślą o umowie dla mnie a jest tak że i 3 tygodnie siedzę i czekam na telefon ze jest robota i jestem potrzebny, zdarza się to co 3 miesięce
what? 2014-10-14 12:55:12
w Damco nie pracuje zaden kierownik Swiątkowski vel Swiątek.
stary 2014-10-23 18:54:23
Nie będę podawał prawdziwych nazwisk, no co ty, z choinki się urwales.
Damco123 2014-11-03 13:18:48
Pracuję w Damco od kilku lat i nie jest tak źle, bo gdyby tak było to poszukałbym czegoś na rynku.
popo 2014-11-14 17:34:35
Jak pójdziesz przez agencję to do emerytury będziesz robił ale zanim wypracujesz 25 lat to na kark 100 lat wskoczy.(takie polskie realia)Jak robisz to płacą,jak siedzisz w domu to zero kasy. Żeby podpisać z firmą to trzeba mieć kogoś w firmie.
stary 2014-11-19 20:08:26
(usunięte przez administratora) pracownik z agencji może przepracować 1,5 roku i wtedy jest ściana bo albo dostanie umowe przez firmę albo nie i zostanie zwolniony.
strynek 2014-12-27 12:45:02
Gwoli scislosci - to co jest logiczne dla pracownikow niekoniecznie musi byc logiczne dla pracodawcy. Wydaje mi sie, ze to wszystko zalezy od tego co pracownik sobie wynegocjuje. O ile w ogole jest mozliwosc negocjacji. Niestety czesta praktyka jest wymiana pracownikow na 'swieza' krew. Tylko jak zbudowac jakas sile firmy?
stary 2015-01-13 00:36:12
Lipa lipa i jeszcze raz lipa, jak się pracuje tyle czasu przez agencję i nikt się nie odzywa to znaczy że jest dobrze a jak się odezwie pracownik to kierownik nie ma czasu albo góra zarządzila inaczej więc czy tak czy srak wykorzystywanie innych jest na porządku dziennym. Pozdrawiam tych co tam pracują i wspulczuje bo nie ma się na lepsze.
stary 2015-01-13 00:59:59
Zresztą co tu owijac w bawełnę firma w pierwszym kwartale 2014 przyniosła 23 miliony strat, jak by nie była sieciowka to dawno by ją zamknęli dzięki innym oddziałom się utrzymuje, na kolejne miesiące to samo straty. Damco w Mszczonowie od 2012 jest wystawione na sprzedaż ale strona o tym jest w języku angielskim, wystarczy poszukać. Pracownicy stali dawno już nie widzieli podwyżek od 5-6-8.lat w 2014 masowe zwolnienia, związków zawodowych chcą się pozbyć bo to nisza na magazynach się już nie zdarza żeby były związki. A jak w 2013 było paru i chciało zawalczyć o podwyżkę to usłyszeli ze firma słabo stoi i nic z tego, ale za to prezes oddziału Mach przed świętami Bożego Narodzenia przyjechał nowym Audi A6 z salonu. Hmm jak wszędzie czy to ta firma czy inną ciągle.jesteśmy wykozystywani i poszukiwani a ludzie chcą normalnie żyć a nie toczyć walkę od 1 do 30.
stary 2015-01-13 01:35:43
A co do waszych beznadziejnych pytań to poczytajcie kodeks pracy, (pewnie 90% nawet nie wie jak on wygladaa) jak się ma umowa przez agencję to 1.5 roku można pracować przez agencje. Jeżeli firma cię nie zatrudni to wtedy jest okres przestojowy tzw. I po tym okresie mogą wznowić z tobą umowe. Jeśli pracuje ktoś 2 lata to łamią przepisy prawa pracy i należało by to zgłosić.
Andrew 2015-01-31 00:30:32
Firma porazka - wystarczy ze będziecie miec rozmowe rekrutacyjną z kierownikiem działu HR i zrezygnujecie szybciej niż składaliście papiery do firmy.. Wycofałem się po pierwszej rozmowie.
what? 2015-02-04 15:40:35
Jeżeli chcesz się wypowiadac na temat jakiejkolwiek firmy to zweryfikuj najpierw wiedzę w tym zakresie,a nie powtarzac zasłuchane ballady, bo wypisujesz głupoty i się ośmieszasz. Nie wiem skad masz te dane o stratach w takiej wysokości i w ogóle o jakichkolwiek stratach. W żadnych materiałach dostępnych w sieci w jakimkolwiek języku nie ma informacji o wystawieniu Damco na sprzedaż - bzdury wyssane z palca. Oddział firmy w Mszczonowie nie zatrudnia prezesa! Nie ma takiego stanowiska w polskiej strukturze! Osoba, o której piszesz nie porusza się żadnym Audi A6. Powinieneś w pierwszej kolejności stoczyć walkę ze sobą i zabic w sobie mitomanię.
stary 2015-02-07 00:13:16
Słuchaj what? G.w.no wiesz a szczekasz, pracujesz tam to może się wypowiedź,chyba że jesteś przydupas.e.m kierowniczka i pasuje ci taki rozwój wydazen jaki jest! Myślisz że dlaczego Taras odszedl?! Bo nie chciał w tym młynku uczestniczyć! Swoje głodne historie to możesz opowiadać swoim dzieciom jakie to Damco jest wspaniałe bo tatusia utrzymuje za 1600 miesiecznie, śmiech na sali!
stary 2015-02-07 00:29:30
Przepraszam dyrektor wyglądający jak wyciągnięty ze śmietnika jaś fasola. Chlam jak ich mało, coś mi się wydaje, że tico w gazie jeździsz bo taki elokwentny jestes. Akurat taki poziom intelektualisty co ma zaburzenia mentalne, a jak nie potrafisz znaleść materiałów na temat tej firmy to już twój problem. Mi zajęło to parę chwil i jak poczytałem to tak jest a nie inaczej, firma dobrze stoi tak? To czemu zwolnili tyle ludzi przed świętami i zrobili 2 zmiany? Bo co? Może mi powiesz że firma się rozwija?! Ha!!! Tylko do tylu, to też jakaś opcją :)
stary 2015-02-07 00:36:12
A jeszcze napisałeś że nie ma informacji na ten temat w żadnym języku, co ty tam robisz skoro znasz wszystkie języki? Dziwne człowiek znający wszystkie jezyki pracuje na magazynie?! Szok! I te ballady, jakie ballady? To co piszesz właśnie nie ma sensu, żadnych konkretów tylko tak ogolnikowo, na około byle nie do celu, to tak jak u nas w rządzie byle nie do celu a niech BALLADA dla Polaków trwa i trwa bez konca. Wyśmiewam cię dzieciaku.
stary 2015-02-07 01:14:53
Nie wierzcie w żadne obietnice typu, jak przepracujesz 500 godz. przez agencję to cię zatrudnimy. 500 godz. to jest 3,5 miesiąca, po tym okresie dowiadujesz się ze bylo zebranie i na razie nie mogą nikogo zatrudnić, więc, to jrat tak, jest potrzeba jest i człowiek z agencji. Potrzeba się kończy więc człowieka z agencji zwalniają. I tak w kółko! Jak by chcieli mieć kogoś na stałe i widzieli by, że się sprawdza to sami by kolo niego chodzili. A to jest tak na chwilę aby nadal pracy rozładować agentami.
What? 2015-02-09 10:29:55
Wiesz, strasznie ciężko czyta się Twoje grafomańskie wypociny. To forum z pewnością nie służy prowadzeniu personalnych gierek, jakie toczysz. To jak się wyrażasz o ludziach świadczy o Tobie samym i daje pogląd na to, czemu tak źle Ci się w życiu wiedzie. Zacznij szanować ludzi i pracę to może los odwzajemni się czymś dobrym.
What? 2015-02-09 11:55:05
Ten wpis pokazuje jak wąski światopogląd prezentujesz. Nie wszyscy pracujący w Mszczonowie to magazynierzy, którym swoją drogą w tym momencie ubliżasz, a szkoda, bo to super chłopaki, związani z firmą znacznie dłużej niż Ty i pewnie nie jest im miło, że jakiś rozgoryczony temp wciąga ich w swoje wojny. W Damco jest też biuro, a w nim wiele Działów, w których pracują ludzie, o lepszej niż Twoja wiedzy na temat kondycji firmy.
stary 2015-02-11 13:56:35
A sie mylisz bo wiedzie mi sie bardzo dobrze, swiatopoglad mam bardziej rozwiniety niz ci sie wydaje a co do stanowiska Prezesa to nie wiem ale w polsce są takie stanowiska wiec sam/a sie osmieszasz. Wlasnie na magazynie to fajne chlopaki tylko szkoda ze czesc tych fajnych chlopakow zwolnili po tylu latach pracy. Prosze moze opiszesz jak sie pracuje w biurze jakie zarobki macie (tylko sie nie pomyl z brutto i netto:) przeciez to forum o pracy a sam/a sie przyczepiasz do mnie zamiast napisac cos co pomoze innym w podjeciu decyzji. Jak piwo odchodzilo moze wy z biura wiedzieliscie wczesniej, czy na forum jak Mach to powiedzial na magazynie? Ja akurat mam informacje takie od zwiazkow zawodowych ktore tam sa! To opisz tą kondycje firmy niech ludzie wiedza ile sie zarabia i czy maja inwestowac siebie w tą firme.
What? 2015-02-12 15:24:56
Chłopie czytaj ze zrozumieniem. Rozmawiamy tu o polskiej strukturze DAMCO, a w niej aktualnie nie ma stanowiska Prezesa, więc Twoje odkrywcze stwierdzenie z powyższego wpisu pokazuje, że jednak słabo u Ciebie z tym rozwojem:) Nikt nie zmusza Cię do pracy w Damco, więc skoro jest Ci tak źle to idź szukać szczęścia i wypasionych zarobków gdzie indziej, bo wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
stary 2015-02-12 15:57:29
Tyle wpisów a nic o firmie! To są właśnie glomb...y co zasmiecaja fora, widać że szukasz ewidentnie zaczepki. 3 razy prosiłem żebyś się wypowiedział o firmie a ty maglujesz glupoty a nic o firmie! Ile ty masz lat człowieku?! Potrzebujesz kompana do rozmowy? Bo nie wiem, mało masz kolegów. Poproszę Administratora żeby wykasował ten pier..do..lnik twój i moj. Bo to szkoda żeby ktoś to czytał. Idź na FB i tam się popisuj!
what? 2015-02-13 14:58:34
Moje wpisy stoją w opozycji do Twoich, więc człowiek inteligentny wywnioskuje z nich, że w Damco nie jest tak źle, jak Ty to opisujesz. Masz rację skończ już pisać i usuń wszystkie swoje dotychczasowe posty, bo Twoi koledzy, nie są z Ciebie dumni, a wręcz są na Ciebie źli, że powołując się na nich wypisujesz takie farmazony.
stary 2015-04-15 07:18:11
no i ile tam się zarabia w tym Damco teraz, tak jak na twoim stanowisku? Napisz prawdę proszę bo ktoś może byc rozczarowany!
johny 2015-10-05 21:46:23
Zupełny brak kontroli jakości, brak nadzoru nad spedytorami, dziecinada. Firmy transportowe dosłownie wyssały kapitał z tej firmy. Zjazdy , oczywiście płatne, na pusto ze Szczecina, Gdyni, Gdańska itp... Na stanowiskach spedytorów ludzi zupełnie przypadkowi, którzy w dużej mierze przyczynili sie do upadku tej świetnie prosperującej kiedyś firmy. Nie ma mowy o podwyzkach, nowych kontrahentów brak, brak wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Brak perspektyw na przyszłość ...
ANGELA45 2016-03-15 08:43:14
Nie dosyć że płacą pracownikom sezonowym marne grosze to jak chce się przyjść do pracy na następny sezon to robią jakieś problemy,ta firma to porażka.
hg 2016-05-05 19:27:56
ciezko stwierdzci bo wiesz..to ak na prawde na kazdym stanoiwsku moze byc inaczej @janek.. ale wydaje mi sie ze umowy o prace t jednak sa tutaj w firmie
anja33 2016-11-03 20:08:34
czesc Stary,
aplikuje na reporting specialist with italian. jakie sa warunki org?
Zostaw swoją opinię o Damco Poland Sp. z o.o. - Mszczonów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damco Poland Sp. z o.o.