Opinie o BUDIMEX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie BUDIMEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Warszawa

Audi

Witam serdecznie wszystkich Porażka pan Dariusz n, mowa o budowie na S6 ,główny prowokator ktury się ukrywa przed ludźmi , Karze pisać CV,potem wyrzuca i opowiada bajki że nie dotarło. Gnać go na każdym kroku.

Damian1234

Nie wiem jak praca ale dzwonił dzisiaj di mnie gość że oferuje mi pracę w niemczech jako spawacz mag oferował mi nawet 2000 2200 przy 200h 220h co daje 10 euro na rękę Nie wiem czy takie oferty Nie powinny być nagrywane i składane do sądu pracy przecież to jest poniżej krytyki...

praconicy budowy kssenon Żory

Kochani na powstającym w Żorach obiekcie kssenon Żory cztery hale wykonawca główny BUDIMEX pracuje pracownik ochrony Arma -Andrzej .To jest wspaniały człowiek zachowujący się niesamowitym sprytem ma smykałkę wszystko na jego rannych zmianach wszystko działa jak należy.Gościu ma niesamowite zdolności logistyczne, przyjazne usposobienie wesoły uśmiechnięty pożartuje niesamowity człowiek .Takich ludzi powinna przyjmować ARMA Andrzejku jesteś wielki! potwierdzają firmy PYSZNY,TEXO,MBC,GWOREK,ELEKTROMONTAŻ,EL-MAR,FOSA,HOSSA,INTAL PARTNER,IZODACH,JET,KRISMAR BUD,MAWI,MBAU,MIRBUD,MONBUD, ANDRZEJKU POZDRAWIAMY Praca jak jesteś na zmianie to zawsze super dniówka,

Maria
@praconicy budowy kssenon Żory

widzę, że atmosfera jest dobra. Chciałabym dopytać w kwestii tego komentarza - czy na innych zmianach jest tak samo miło? Czy tylko na tej porannej? Doceniają tu pracowników, którzy się wykazują?

Kamil

Witam na jakie zarobki może liczyć monter konstrukcji stalowych w niemczech w firmie Budimex

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jernej

Witam czy ktoś pracuje i wie jak siest jako elektromonter przy kolejach jakie zarobki premie itp

Marian W

Witam. Byłem pracownikiem na kontrakcie w firmie "Budimex" w okresie od 29.09.1982 r. do 1.02.1984 roku w ramach pracy (chyba to był oddział w Rzeszowie) przez Konsulat Generalny Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w Benghazi (nr rejestru 389). Biuro Eksportu Zrzeszenia Przedsiębiorstw Budowlanych w Olsztynie C. H. Z. B. "Budimex" oddział w Libii. Okres w którym pracowałem wspominam pozytywnie. Kto wyjedzie na kontrakt, ze znajomością specjalistyczną to na pewno nie wróci bez pogłębienia swojej wiedzy i kultury pracy. Jeżeli ktoś wyjedzie jako specjalista to na pewno wróci z bogatym doświadczeniem. W budownictwie przeszedłem kolejne szczeble awansu zawodowego od mistrza dyplomowanego do dyrektora ds. technicznych. Po odbyciu kontraktu otrzymałem na przejazd zaświadczenie z Konsulatu Generalnego Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w Benghazi na podstawie paszportu nr P B 290045 (obecnie paszportu nie posiadam, ponieważ byłem zobligowany po powrocie do kraju przekazać go do biura paszportowego). Moje niemiłe zaskoczenie było takie, że złożyłem pismo z dnia 17.02.2017 roku zaadresowane do siedziby firmy "Budimex" S. A. przy ul. Stawki 40, 01-040 w Warszawie z prośbą o przesłanie świadectwa pracy oraz zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu w ramach kontraktu (ZUS Rp7) za okres od 29.09.1882 do 01.02.1g84 roku w ramach zatrudnienia. Odpowiedź brzmiała, że taka osoba nie pracowała. Jeżeli ktoś miał podobną sytuacje własną lub wśród znajomych to proszę opisać w email: wambud3@wp.pl (być może ja posiadałem nie ten adres nadawcy pisma - z góry dziękuje.

sdddd

witam pracuje ktos na w niemczech jako zbrojarz mozna przyblizyc warunki pracy i zycia

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BUDIMEX?

Rudy

Tak. Raz do roku najczęściej przed Bożym Narodzeniem jest jednodniowe spotkanie integracyjne na "opłatek".

Dorota
@Rudy

i na opłatku się wtedy kończy czy firma daje jakieś drobiazgi z okazji świąt?

Rambo 8 w TV

Nic dziwnego że cię wywalili skoro nawet po Polsku słowa poprawnie nie potrafisz sklecić. Boli cię że kierownictwo jest w wieku 30 lat? DO kogo luju masz pretensje? Trzeba było się uczyć, robić uprawnienia, zdawać egzaminy...

kinia
@Rambo 8 w TV

Ejj, chłopie może trochę kultury? Może Ty potrafisz zdanie sklecić ale, kultury nie masz wcale. Nie każdy musi umieć "ładnie" pisać ale szacunek należy się każdemu. Po za tym jakby tak każdy się "uczył" i wszyscy mieli uprawnienia nie byłoby komu robić :) Zapamiętaj, bo pewnie tego jeszcze nie wiesz, ale możesz być najlepszym kierownikiem z nawet 4 uprawnieniami jednak bez pracowników fizycznych na budowie nie zrobisz nic :) SZANUJ LUDZI, DZIĘKI KTÓRYM MASZ WYNIKI

Karola
@Rambo 8 w TV

Ciekawe określenie dla pracownika. (usunięte przez administratora)Na budowie też tak się do podwładnych odzywacie?

Kinia
@Karola

Tylko @Rambo 8 w TV tak mówi, większość kierownictwa jest ok Rambo w necie, pi... w świecie :)

Rudy

Skoro na takie warunki się zgodziłeś to do kogo te żale? Nikt ci więcej nie da ponad to co masz w umowie i załącznikach do umowy... Czytajcie co podpisujecie a nie potem skomlecie na forum.

Staniaław

Jestem emerytowanym inżynierem elektrykiem. Pracę polegającą na przedmiarze dla oferowanej części elektrowni wykonałem w połowie października 22. Wykonywałem pracę w ramach umowy o dzieło. (usunięte przez administratora) Według dyrektora, który mnie zatrudniał firma jest poważna i wypłacalna. (usunięte przez administratora) Czy ta firma jest solidna? Zobaczymy co jutro przyniesie.

@Staniaław

BX to jest czołg, który taką mrówkę jak ty rozjedzie bez zmrużenia okiem jak odpowiednio nie zabezpieczyłeś się w umowie. A przynajmniej protokół ktoś ci podpisał? Bez protokołu odbioru to niby na jakiej podstawie ktoś ma ci cokolwiek wypłacać?

Kamil

Na jakie zarobki może liczyć inżynier budowy/kierownik robót sanitarnych posiadający uprawnienia do kierowania robotami beż ograniczeń?

Wojciech
@Kamil

Zależy od stażu, doświadczenia, twoich zdolności negocjacyjnych, ale przede wszystkim na jaki kontrakt szukają ludzi. Jeśli na kontrakt zabagniony, na minusie, po terminie, z którego wszyscy uciekają to inżynier może wynegocjować 5-6tys, a kierownik 10 tys brutto (lub wiecej). Wchodząc na nowy kontrakt bez balastu dostaniesz dużo mniej.

Emilia
@Wojciech

Ale opłaca sie pracować na kontrakcie z którego wszyscy uciekają? Mimo wszystko?

Kiero
@Emilia

Skoro wszyscy uciekają, to daje do myślenia czy warto

Kamila
@Kiero

Jesteś pewien, że wszyscy? To by chyba już nikogo nie było? A jednak nie widzę nigdzie żadnej masowej rekrutacji, ciekawe jak to wyjaśnisz.

Odp
@Kamila

Tak, wszyscy. Na kontrakcie na którym byłem do końca nie pozostał nikt z pierwszej obsady.

Cypis
@Kamila

W mojej ocenie, najlepszy pracodawca na jakiego trafiłem w swoim życiu, dziś chętnie bym tam wrócił.

Julia
@Cypis

Super :) A co tak najbardziej w tej współpracy Ci się podobało? Rozwiniesz?

Cypis
@Julia

Może tak ogólnie, to co miałem na papierze, miałem w rzeczywistości. Jeśli ktoś liczy na coś więcej, to nie w tej firmie. Jeśli ktoś dostał kiepski obiad , niestety takie jest zbiorowe żywienie, czasem trzeba sobie zupę dosolić. W pracy nie szukam przyjaciół, tam ich nie znajdę. Mogę tylko liczyć na życzliwości innych.

Julia

Może warto zwrócić uwagę im by o to zadbali i wtedy to się zmieni? Myślę, że prędzej tak można coś zmienić niż pisząc tu na forum. Są w ogóle otwarci na takie rozmowy z pracownikami?

Pataj 666

Nie jest źle wkurza mnie tylko kwatera w delegacji ludzi 6 sciu na kwaterze jak chcesz siku to musisz do słoika bo jedna łazienka i ubikacja to mało troche by mogli więcej placic bo bilety coraz droższe i życie na dwa domy tez pozdrawiam

Fajnie sobie posłuchać przeglądu talentów - spotkania video prowadzonego przez nową HR BP w salonie MM CARS al. Jerozolimskie 217, 02-222 Warszawa 29.09 o 13.00. Pani bez ogródek i bardzo głośno wypowiadała się na temat inżynierów w pewnym zespole zdradzających ich dane osobowe. Jesteście bardzo profesjonalną firmą ;)

Daniel G

A jak z zjazdami do domu

Bobek
@Daniel G

Zjazdy masz co 11 dni od pon. Do czwartku sobotę robisz 12 godz.niedziela 8 nie masz 50% nie ma 100%bo wliczają sobotę A czwartek co zjeżdżasz do domu hehe fajny myk maja

Pracownicy budowy Żory

Witam wszystkich jesteśmy pracownikowi budowy w Żorach budujemy 4 hale Akcelerator biznesowy Kssenon chcieliśmy tu opisać pozytywnie o ochroniarzu który tam pracuje.Wspaniały człowiek bardzo miły i uczynny dla ludzi jest wzorem uczciwości każdego wita z szacunkiem takich ochroniarzy pewnie w kraju jest kilku.Andrzej ochroniarz po prostu jest człowiekiem wspaniałym a nie jak na innych budowach służbiści i idioci.Szanujemy go tak jak on nas na prawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego człowieka pracuje dla firmy ochroniarskiej Arma .Pozdrawiamy wszystkich.

Emil Zatopek

W Budimexie pracowałem ponad 2 lata. Powiem tak, jak jesteś potrzebny i wypruwasz żyły żeby zaoszczędzić pieniądze na kontrakcie (system premiowy opiera się na wyniku kontraktu) to jest potrzebny i szanowany. Jak zechcesz iść na urlop zaczyna się problem - o 2 tygodniach możesz zapomnieć, na początku roku miałem 50 dni i brak zgody na chociażby 3 dni wolnego, nawet wykupiony wyjazd zagraniczny nie był w stanie zmienić decyzji przełożonego. W budimexie jest tak: (usunięte przez administratora). Nie polecam firmy w żadnym aspekcie, mimo iż płacowo są jednym z najlepiej płacących pracodawców. Dzięki tej firmie nabawiłem się tylko nerwicy, permanentnego stresu i doświdczyłem (usunięte przez administratora). Szkoda zdrowia dla takiej firmy.

Wojciech
@Emil Zatopek

Zgadzam się w całej rozciągłości. Dodam jeszcze od siebie, że dużym problemem jest nawet wzięcie należnego urlopu na opiekę nad dzieckiem bo przełożony może odrzucić twój wniosek urlopowy uzasadniając "ważnym interesem firmy". Jeśli chcesz odpocząć to jedynie L4 bo na jakikolwiek urlop "marne szanse". Przez trochę ponad dwa lata pracy w firmie nazbierałem ponad 2 miesiące (niewykorzystanego) urlopu oraz 17 dni do odbioru za pracę w soboty. Gdyby do tego doliczyć nadgodziny to bym chyba z pół roku mógł leżeć w domu ale niestety nikt w BX nie zlicza, nie ewidencjonuje nadgodzin więc mimo, że na (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)a(usunięte przez administratora) Gdy pójdziesz z tym wyżej to przełożony się wszystkiego wyprze twierdząc, że przydzielił ci zadanie do wykonania, a że tyle siedzisz w robocie to twoja wina bo pracujesz mało wydajnie i się nie wyrabiasz - to twój problem. Wielkodusznie mogą cię posłać na szkolenie z zakresu "jak zarządzać czasem". Ogólnie decydując się na pracę w Budimeksie musisz bezkrytycznie zaakceptować eksploatacyjny system pracy, a jeśli nie to nie odnajdziesz się w tej firmie... Wybór należy do ciebie.

Wiktor

Witam,ostatnio pojawiło się ogłoszenie że szukają operatorów na walce i układarki mas bitumicznych.W związku z tym chciałbym sie dowiedzieć jak wygląda praca na masie w firmie budimex tj.godziny pracy,stawki godzinowe i łączne zarobki netto miesięcznie ze wszystkimi dodatkami i premiami,atmosfera w pracy itp.Szczególnie nurtują mnie zarobki, ponieważ kiedyś oglądałem jakieś spotkanie prezesa ze studentami, na temat sytuacji w budownictwie i pracy w budimex, i padło tam z jego ust zdanie że najlepsi operatorzy walca czy układarki są w stanie zarobić nawet ok 10000 zł.

Zgadza się ... Ale przy 400godzinach

Wiktor
@Adam

Serio po tyle godzin pracujecie?

Stachu
@Wiktor

Ciekawe ajaka bedzie różnica pomiędz stawką w Polsce i Niemcami?

Bobek

Chyba sniz że 10tys zarobisz w bx

Dorota
@Bobek

To ile w takim razie?

Ola

Czy staże studenckie oferowane w Budimexie przez biuro karier politechniki są atrakcyjne? Czy można sie na nich czegoś nauczyć? Czy ktoś mógłby napisać o swoich doświadczeniach?

Jarek
@Ola

Co roku widzę u nas studentów ale nie wiem, jak sie zatrudniają czy przez jakies biuro czy bezpośrednio

Alicja
@Ola

Widziałam kiedyś Budimex na targach pracy na politechnice, warto wtedy zapytać o wszystko.

Mikołaj
@Ola

Owszem, można się dużo nauczyć. Do perfekcji opanujesz umiejętność obsługi kserokopiarki, dziurkacza, zszywacza i parzenia kawy. A jak będziesz miał farta to nawet nauczysz się obsługiwać pieczątkę "DOKUMENTACJA POWYKONAWCZA".

Niewierny
@Mikołaj

byłeś i widziałeś czy powiedział ci to ktoś komu podziękowali po miesiącu? Z moich własnych obserwacji, to zadania zależą od tego komu są powierzane. Jak ktoś sie nie garnie do pracy to niech lepiej robi kawę.

Zenek
@Mikołaj

To chyba wszystko zalezy od tego gdzie się dostaniesz, do jakiego zepołu.

Bronisław
@Jarek

A jest szansa na dłuższą wspłółpracę ze studentem? Czy wszystko kończy się na stażu?

Weronika
@Mikołaj

Ale w jakim dziale? Bo tam jest mnóstwo działow np marketingu, w każdy jest taka samo jak piszesz?

Piotrek

Ludzie piszcie jaka atmosfera jest teraz pracując w firmie w Niemczech jako Zbrojarz. Jakie warunki w pracy, kierownictwo, czy są premie, jakie warunki mieszkalne, co ile zjazdy do Polski, czy terminy wypłaty nie są łamane, piszcie ale sensowną prawdę, dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Warszawa

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX