Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Chorzów

kierowca

Czy firma nadal zatrudnia kierowców? ja jestem na przestoju i chyba stracę pracę albo będę miał wynagrodzenie obniżone o 50%. JAk to jest w Rabenie można liczyć na zatrudienie?

Klient

Kierowcy dostarczający towar są nieuprzejmi i opryskliwi , ewidentne dobre imię firmy maja w głębokim poważaniu . Pan który dostarczał akurat towar po 50 może niech zastanowi się nad emerytura a nie narzeka i brakuje mu chęci do pracy :/ Nie polecam

No Name

Raben Sosnowiec to totalna żenada, proces rekrutacji to dno, gość który prowadzi rozmowę jest całkowicie oderwany od rzeczywistości i kolejna sprawa w ogłoszeniu piszą o zarobkach rzędu 4700 brutto na miejscu się okazuje że to ok 3000 brutto szkoda tracić czasu żeby się tam fatygowac tymbardziej na ten wygwizdów

Kuba
@No Name

Potwierdzam szczera prawda

Marlenka

Po trzech latach oddanej pracy na magazynie firma Raben pozbywa się wydajnego i doświadczonego pracownika .Wykonywł na wszystkich zmianach i zawsze wszystkie funkcje związane z pracami na magazynie czyli kocowanie , piking , załadunek i rozładunek , operator wózka widłowego z uprawnieniami .W dniu, w którym się go pozbywa firma tzn nie przedłuża mu umowy , bo musiałby dostać umowe na czas nieokreślony , pojawia się ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko . Jasno widać, że polityka firmy polega na przedmiotowym traktowaniu ludzi i braku szacunku dla Pracownika . Odradzam zatrudnienie w tej firmie . !!! Oddział Raben Tarnów .

Alicja
@Marlenka

Podane przez Ciebie informacje wydają się niepokojące, czy aby na pewno są prawdziwe? Pojawiające się na forum wpisy powinny być wiarygodne, dlatego też jestem ciekawa, czy pracujesz lub pracowałaś w firmie, czy są to wieści z "drugiej ręki". Interesuje mnie, czy pracodawca w jakikolwiek sposób wyjaśnił, dlaczego nie przedłuża umowy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lakiernik wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA
Tramwaje Śląskie S.A.

Pracownik1 słuchaj wiem co się dzieje . Nie raz widziałem..relaksacyjny fotel . Puszcza muzykę i sb słucha. .. I jak wchodzisz do niego rozczarowany i próbuje szybko przyciszyc

Proponuję wymianę wszystkich dyrektorów oddziałów.. . Bo oni nic nie robią.. dłubia aby w nosie

Pracownik 1

Czyli mam rozumieć że Ty siedzisz z dyrektorami i na nich patrzysz, skoro twierdzisz że nic nie robią. To dopiero Ty nic nie robisz :-)

Sama prawda .. (usunięte przez administratora).. nigdy w takim czymś nie pracowałem. To samo w Starachowicach było.. cieszę się że odszedlem z tamtad.. dyrektor oddziału to szkoda słów.... uszkodzenia ciągle chodz robiłeś zdjęcia i tak nic nie pomagało... ciągle twoja wina była. Nie polecam nikomu tej firmy . I niech klienci się zastanowia jak ich towar jest traktowany i przeworzony tam ... porażka.

Jareq

W ogłoszeniu pisze ze stawka na operatora wózka jest 4700 brutto. W komentarzach poniżej czytałem, że okazuje się że na rozmowie jest całkiem inaczej i z 4700 brutto robi się 3000 brutto. Jest to nadużycie i wprowadzanie w błąd i powinno być banowane przez portale ogłoszeniowe.

Śmirdziwąs

Raben Sosnowiec crossdock (hala a) jest najgorszym magazynem na jakim miałem okazję pracować, brak jakiejkolwiek organizacji pracy i ciągle nadgodziny o których pracownik zostaje informowany na pół godziny przed końcem zmiany, sprzęt ( wózki i skanery) niesprawny albo zupełny brak, na 30 osób załogi 100% normy ma tylko 6 osób. Zero szacunku dla pracownika liczy się tylko tempo załadunku i rozładunku, wymagają udt a jednocześnie wymuszają jazdę wózkiem niezgodną z przepisami. Bhp w tej firmie jest jak yeti, wyjścia ewakuacyjne zablokowane, dostępu do gaśnic najczęściej brak, jazda z ciężkim ładunkiem podniesionym na wysokość dwóch metrów jest tutaj czymś normalnym, a wręcz wymagana przez kierownictwo. Przyjmowanie więcej towaru niż jest miejsca na magazynie, przez co ciężko jest się poruszać, zniszczony towar leży tygodniami, na 12 osób na zmianie są tylko dwa wózki czołowe i ciągła walka o dostęp do nich. Zgłaszanie problemów do kierownictwa jest odbijane tekstem "taka specyfika magazynu". Najgorzej jest kiedy zjawiaja się kierowcy i biorą wózki, niszczą towar i pomimo zgłoszeń kierownik nic z tym nie robi. To co usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej to brednie, wszystko to co tam usłyszycie mija się z prawdą, a jeśli poruszycie ten temat usłyszycie kolejne obietnice bez pokrycia. Pracuje tam już jakiś czas i naprawdę odradzam.

lolek
@Śmirdziwąs

Wszystko co wyżej to prawda, i co jeszcze z wisienek na torcie jeżeli masz duży wskaźnik uszkodzonych przesyłek, to żadne Twoje argumenty i robione przez Ciebie zdjęcia jaki towar ładujesz to nie trafiają do mózgów kierowników, po prostu Ty to zepsułeś ;) Zależy im na tempie, dokładności załadunku, wyjazdu wahadeł zgodnie z czasem i zielonych słupków na statystykach :) Jak chcą żeby szybciej pracować taki będzie efekt.

No Name

W rabebie dyskryminuje się ludzi ze względu na wiek

Alicja
@No Name

Chcesz powiedzieć ,że szanse zatrudnienia mają tylko młodsze osoby? A co z osobami z długoletnim doświadczeniem? Przecież staż pracy jest bardzo ważny, napiszesz jak to wygląda?

Visitor™
@Alicja

Dokładnie... Mówią wiekowy Pan już jest (poniżej 40) preferujemy młodych... To na start już jest dyskryminacja i taki kierowniczek mówiący te słowa powinien trafić pod sąd z tymże nie chciało mi się w to bawić bo warunki pracy też śmieszne i nijak mają się to treści ogłoszenia o pracę zamieszczonego w sieci

nerson

Najgorzej odczuwa się ten zapach późnym wieczorem oraz wczesnym rankiem jest masakra ale na zewnątrz w środku magazynu nie czuć nic na razie. Raben w tej sprawie nic nie robi.

Ghostface

Witam. Mam pytanie w sprawie kontaktu z odziałem w Chorzowie. Czy ktokolwiek tam rekrutuje? Pojawiły się oferty pracy poprzez różne portale pracy. Złożyłem kilkanaście i żadna nawet nie została otwarta (obejrzana). Czy posiada może ktoś kontakt tel. z działem kadr (rekrutacji)?

porky
@Ghostface

Jesteś chyba nieświadomy gdzie ty żyjesz człowieku. Na Śląsku rynek pracy to dno. Tutaj rekruterzy na każdą ofertę pracy dostają po 100+ CV. Jak chcesz łatwo i szybko znaleźć pracę to niestety ale pozostaje tylko jakaś agencja i wyjazd do Holandii, Niemiec itd. Jeszcze ewentualnie Amazon przed świętami ale nawet tam mają jakiś wybór wśród ludzi. Prawda jest taka że na rynku pracy to na zawołanie jest takich jak Ty z Chorzowa, Katowic, Sosnowca, Bytomia multum do takich prac + masa Ukraińców. Także to że gdzieś tam zobaczyłeś ofertę pracy to nawet nie znaczy że oni czekają na CV, bo często bardzo szybko jakiś pracownik dowiaduje się że są wolne etaty i zaraz poleca jakiegoś znajomego na to miejsce i rekrutacji tak naprawdę nawet nie ma, a ogłoszenie sobie wisi w sieci.

Ghostface
@porky

Jestem całkowicie świadomy i skąd od razu taka pewność, że takich jak ja jestem multum? Siedzę w logistyce od ponad 10 lat. Jeżdżę na różnych typach wózków widłowych (uprawnienia zwykłe wyrobione w 2007r. i niedawno odświeżone UDT). Jeżeli chodzi o pracę za granicą, to już to przerabiałem (ponad 7 lat w Holandii przez 3 różne agencje, wyrobiony holenderski certyfikat na wózki widłowe, ostatnia firma w dużym centrum dystrybucyjnym na holenderskim kontrakcie). Zatęskniłem za Polską po namowach córki i postanowiłem spróbować ale ciężko to widzę. Akurat Raben, bo tam pojawiła się konkretna oferta w której spełniam wszystkie wymagania i byłem bardzo ale to bardzo zainteresowany (chociażby kwestia sprawdzenia samego siebie i udowodnienia, że przez te lata czegoś się nauczyłem i było warto). Pozdrawiam i chociaż trochę się jeszcze łudzę, że może się odezwą. A może spróbować podjechać do nich osobiście?Hm

Gabson

Czytając te różne wcześniejsze 'opinie'. Zaczarowana i inne, które po samym napisaniu (sformułowaniu) postu z takimi błędami, brakiem logiki uświadamiają potencjalnych nowych pracowników do rezygnacji już na starcie. Chociaż z drugiej strony jakby udało się dostać stanowisko kierownicze, to zrobiłbym porządek z takimi 'paniusiami', 'nierobami' i układami koleżeńskimi. Może Ci wydajniejsi, cicho siedzący i wykonujący rzetelnie swoją pracę mieliby szansę się wykazać i być docenieni.

I pan Wojtała kierownik magazynu (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników ITP.

Odradzam prace w sosnowcu w rabenie na magazynie tranzytowym mobing zostawanie po godzinach pracy itp.

zażenowany

Firma Raben oddział chorzów to dno. Byłem na rozmowie o pracy, na kolejny dzień dzwonił kierownik że moge przyjść pracować. Miał zanieść dokumenty do kadr i kadry miały sie kontaktować. Aktualnie mija 3 tyg i nie zadzwonili. Widać że firma traktuje potencjalnych pracowników jak śmieci od samego początku. Osobiście odradzam tą firme. Szkoda czasu

@zażenowany

Widocznie cie kolego nie potrzebują :)

Sędzia Dredd
@:)

Jakim trzeba być gamoniem, żeby do Rabena nie chcieli przyjąć. Tam ludzi bez podstawówki biorą. Niedługo będą na ulicach w siatki łapać haha

faworyt

Generalnie to firma ma dobrą opinię ale zależy ona od tego jakim pracownikiem jest osoba pisząca, ja polecam!

Irmelin

Witam, mam pytanie dotyczące pracowników z agencji jakie pracę wykonują chodzi mi konkretnie o młodzież, trochę mnie przerazily opinie o Rabenie w Chorzowie.

Patryk

Dyspozytor Transportu (Kielce) ktoś moze sie wypowiedzieć o tym stanowisku ?

Witam. Niedługo mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko managera ds. Sprzedaży / kluczowych klientów w Gliwicach i mam do Was parę pytań ???? 1. Jak wyglada typowy dzień pracy? 2. Zarobki podstawa plus premie realne do wyrobienie? 3. Jak z autem i rzeczami typu multisport i jakieś pakiety medyczne itp? Nie mam doświadczenia t tej branży mimo kilkunastu lat w sprzedaży więc proszę o podpowiedzi w sprawie spotkania z Panem że Słowacji :) Z góry dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.