Opinie o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI w Pyskowice

Grażyna

Czy jest jakiś powód ,że pracownicy tak rzadko piszą na tym forum? Co dzieje się w firmie?

Skoro piszesz, że pracownicy ciągle jeżdżą, to ile dni w tygodniu pracują i w jakich godzinach? Z racji dużej ilości godzin (bo zakładam, że taka jest po Twoim komentarzu), to na jakie wynagrodzenie - tak mniej więcej - można liczyć? ; )

@Grażyna

Ciągłe podkręcanie śruby i tyle. Zarobki jak stały tak stoją. Za 1 dzień urlopu płacone jest 50 zł(kpina). Brak motywacji dla tzw.starej ekipy. Każdy pracuje z dnia na dzień. Byle do weekendu jak to się mówi.

A jak wyglada sytuacja na serwisie w viva trans...tutaj głównie wypowiadali sie kierowcy, jak wyglada traktowanie atmosfera i zarobki na dziale serwisu?? Pojawiaja sie ogloszenia dla mechanikow i elektromechanikow.

Sławomir
@Zainteresowany

Są nowe ogłoszenia o pracę? Fajnie, że o tym piszesz, bo ja też byłbym zainteresowany. Wiesz ile płacą na początek? Opłaca się aplikować, bo nie chciałbym znowu zaczynać od najniższej krajowej.

Zainteresowany Nowy wpis
@Sławomir

Z tego co sie dowiedzialem to na umowie najnizsza krajowa a co do reszty to nie wiem czy w ramach koperty pod stolem czy oficjalnie na konto. Praca od pn do soboty w godzinach 7-16

Sławomir Nowy wpis
@Zainteresowany

To trochę kiepsko, bo liczyłem, że płacą więcej. W kopercie też raczej nie chciałbym dostawać. Godziny ok tylko ta wypłata. Ciekawe czy jakieś premie są do tego? Tak w ogóle to dziękuję za info ;)

gadżet Nowy wpis
@Sławomir

Na początek więcej nie zarobisz, lepiej sie nie łudź.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Porażka - rozwoju

W tym miesiącu rzuciło papierami 5 kierowców plus jeden z beczki i dwie kasjerki ze stacji taki tu rozwój ????????????????. Możesz też dorobić sobie jadąc na weekend i stojąc na parkingu zamiast z rodziną za 0 zł. Jak widzę na fb wpisy od kierownika o prężnym transporcie to ???????? się chce. W tym tygodniu opony i poduchy szczelaly aż miło ale jak pójdziesz powiedzieć że liche opony to Cię oleją. Zrobią parę fotek paru aut, nowej naczepy i udają że mają nową flotę ????. Miss aresztu też jak wrzuci foty to myśli że działają jak makijaż retuszując wszystkie niedoskonałości i bolączki tej firmy. Chcesz tu pracować musisz mieć kasę na kupce bo w razie czego to za wszystko zapłacisz z własnej kieszeni nawet jeśli jest ubezpieczenie. Innym razem napisze więcej bo brak czasu a można by było opowiadać. Szczerze odradzam tą firmę. Chcesz się rozwijać?! Uciekaj z Vivy i Nowej.

Artur L
@Porażka - rozwoju

Autor ! To czemu pracójesz w tej firmie???

Porażka - rozwoju
@Artur L

A kto powiedział że pracuje ????????????????

RYBAk
@Porażka - rozwoju

Kto pytał??

Sudop.uokik.gov.pl

W maju "kierownik" bez zapowiedzi zabrał z wypłaty po 200 zł na trzy miesiące bo pandemia i firma nie załapała się na dotacje. Więc ok 100 kierowców po 200 zł przez 3 miesiące daje 60 000 zł (ciekawe czy sobie też opcieli pensje?). 11 maj 20r na firmę wpłynęła kwota z tarczy 3 479 308, następnie 27.05.20r wpłynęło 450 666 zł i w listopadzie 03.11.20 jeszcze 40 000 zł. To było na Nową Trans a na Viva Inwestycje 11.05 20r dostali 2 061 749 zł. Tak się robi biznesy na łączną kwotę 6 091 724 zł ????. Wszystkie dane są powszednie dostępne na stronie Sudop.uokik.gov.pl. Tak "Panie kierowniku" zaniżać kwoty wypłaty i za kółka bo firma biedna ????.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Kiero.

Bo to jest pyskowickie euro. :-/

wędkarz

Bardzo polecam firmę mila atmosfera dobra płaca pozdrawiam !

Czy pracodawca VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kiero.

Niestety. Wszystko po staremu. Chcesz to pracuj. Jak nie pasi to się zwalniaj. Taka motywacja ????

Regularnie wypalają hurtowe ilości śmieci - zatruwają powietrze gorzej niż Pyskowickie śmietnisko!

Rowerzysta
@https://link.do/PTyy2

Pan wyżej ma rację - latem jeżdżę rowerem do Gliwic do pracy i czasami jak jadę "z tyłu" to widzę, co tam się dzieje (a czuć z kilometra) - koksownik i typ wrzuca pudełka po olejach, szmaty, itd i się pali cały dzień, a czasem nawet w nocy, pewnie żeby widać nie było! Nie wiem jak pracownicy sąsiednich firm (GP, Kurotec) mogą wytrzymać ten toksyczny smród, ja jadąc na rowerze ledwo wytrzymuję!

Eco
@https://link.do/PTyy2

Nienawidzisz z zawiści? Takich w Pyskowicach jest więcej, załóż swoją firmę i swieć przykładem.

...

Nie polecam pracy w tej firmie.

@...

W porządku, rozumiem. Jednak byłabym wdzięczna, jakbyś zechciał powiedzieć tu coś o przyczynach swojej niechęci wobec tego pracodawcy. Odradzasz nam pracę w VIVA TRANS z powodu, nie wiem, niezbyt wysokich zarobków, z powodu atmosfery tam panującej, czy problem jest zgoła inny? Powiedz coś więcej.

Konik
@...

Dla leniwych każda firma jest zła, najlepiej oczerniać żeby siebie wybielić

Nie polecam!

Nie polecam tej firmy. Na każdym kroku(usunięte przez administratora) kierowcy ciężko zapracowane pieniądze!

Kierowca

Boli że zabrano kierowcą po 200 zł z wypłaty a rozpoczęto budowę stacji paliw na bazie w Pyskowicach. I ten kurs euro po 4,00 zł ☹️????. Auta po 800000 tyś km, jedziesz i czekasz kiedy staniesz bo wszystko się sypie. Żeby dostać nowe auto trzeba "dziobać". To obniżają stawki, to pomyli się na liczeniu wypłaty i się uzbiera.

abc

@Kierowca za jeden dzień urlopu dostajecie tylko 50zł? A czemu tak?

Lena
@abc

Ciesz się bo w jasfbg nie dostajesz nic.Trzymaj się tego.

Czy w VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI są paczki/bony świąteczne?

Kiero..

Niema niestety..

Podpowiecie czy firma potrzebuje może teraz pracowników?

oszukany

suchiński siedzi!!!!!!!

bobi
@oszukany

pewnie zabiorą wszystko ludzie bez wypłat będą czeba spierdzielac

ciekawski

a za co siedzi, paliwa?

@oszukany

A co cie to obchodzi co typowy Janusz widze typowy cebulak

cebulak janósz
@Kierowca

no no cebulak marzenka tesz siedzi pszyjaciułczka tesz siedzi co

Geto

Dino też?

vvvvojtek
@Kierowca

twój stary

@Sgl, czy możesz napisać coś więcej o systemie pracy w tej firmie i flocie samochodów? Jak oceniasz stan techniczny pojazdów? Czy z tych aspektów pracy w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY jesteś zadowolony? Może jednak byś coś zmienił? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy. Warto im pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

Jasiek

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nie piszecie?

@Jasiek

Szkolenia? Chyba z twojej kieszeni.... jak chcesz być robionym w balona przez spedytorów, to super firma.... a tylko spróbuj się odezwać to ci powiedzą ze 500 z wypłaty cię to będzie kosztować

Sgl
@Gość

Kolego na jakie szkolenia chciałbyś, przepraszam że zapytam się wybrać? Mniemam, że byłeś kierowcą i chciałbyś się wyszkolić np. na spawacza tig lub mag?

@wacław a może wiesz jak wygląda sprawa z rekrutacją na ten moment? Czy ktokolwiek z użytkowników forum Gowork.pl posiada informacje na temat bieżących rekrutacji w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI? Każda merytorczyna opinia na ich temat przyda nam się. Pamiętajcie aby wasze wpisy były zgodne z regulaminem forum Gowork.pl.

wacław

polecam ta firmę niezłe zarobki atmosfera tez w porządku

@Kierowca a czy sam miałeś okazję zdobywać w niej doświadczenie zawodowe? Może mógłbyś opowiedzieć o swoich wrażeniach z powyższym pracodawcą? Komentujmy zgodnie z regulaminem serwisu.

Zostaw merytoryczną opinię o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI - Pyskowice

• Jak się pracuje w VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI?

Zobacz opinie na temat firmy VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI?

VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI
  • Knurowska 63