VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI

Pyskowice

Opinie o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI

kris 2010-11-10 13:42
tyle złego co jest w Vivie to nie ma w zadnej firmie transportowej.P.[usunięte przez moderatora] to zwykły kret i oszust naciagacz.A na dodatek TATUS na warsztacie obrazajacy wszystkich dookoła.Szok kto moze to trzymac sie z daleka od Viva Trans.A osobny temat to działalnosc tej firmy na DHL.to sprawa dla ITD.
OLO 2012-04-30 16:40
Chłopaki to o co to chodzi ? jak wyglada praca ?chce sie przyjac myslałem że jest ok jest Mercedes tak i wogole takie rzeczy zeby tam sie działy?
bylykierowca 2013-06-20 11:46
banda oszustow z [usunięte przez moderatora] na czele
mg 2013-08-20 17:53
co nie ma już kto kręcić tacho ?
zdzichu 2013-08-20 17:56
bez komentarza
Ja 2014-06-01 15:49
Dajcie sobie spokój z tą firmą krzyczą po tobie głupie dogadywania stawkę ustalasz przy rozmowie a w rzeczywistość takiej nie zobaczysz.Zresztą sami zobaczcie jak jest.
Tobi 2016-02-16 06:53
Jak najdalej od tej firmy! zarobki słabe, wyzywają i obrażają na każdym kroku, nadgodziny nie płacone, wymagają pracy we wszystkie soboty oczywiście za darmo! Majster to były kierowca który nie ma o niczym pojęcia i nie interesuje się robotą a następnie nagaduje kierownikowi i szefowi jaki to jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y i bezużyteczny, dzisiaj masz prace a jutro możesz ją stracić z niewiadomych przyczyn. Nie polecam!!!
people 2016-09-03 18:17
pracowalem,tyralem,ciagle robili krzywde na chleb malo dali-prawde pisze
people 2016-09-03 18:20
pracowalem,tyralem,ciagle robili krzywde na chleb malo dali-prawde pisze
Mechanik 2017-05-07 23:02
Polecam firmę miła atmosfera 3 lata pracowałem i niemam nic do zarzucenia
Zostaw swoją opinię o VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIVA TRANS + TRANSPORT DROGOWY P.SUCHINSKI