Opinie o Bahlsen Sweet w Skawina

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bahlsen Sweet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bahlsen Sweet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bahlsen Sweet w Skawina

xd

Chyba teraz nie mają żadnej oferty pracy @kamiila, ale o tym najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, a jak wypłata jest zawsze terminowa, to jeszcze lepiej o nich świadczy. O takie warunki trzeba znacznie dbać. A socjale dorzucają im? Pozdrawiam.

Icetea1996

Witam, mam pytanie, jak wygląda sprawa operatora wózka widłowego, tzn jacy są ludzie, zarobki itp. Pozdrawiam :)

ehh

Słuchajcie, te pytania i tak zostaną bez odpowiedzi, ponieważ nikt wam tutaj nic nie powie. Ten zakład to typowa rodzinne układy, nawet na niższych stanowiskach tak właśnie jest, bo każdy chce mieć stała pracę, wiec liczą się tam znajomości. A nawet jeśli tam przyjmują to na krótki okres czasu i jak stali pracownicy wracają no to wtedy sezon za drzwi i tak co rok.

student

Czy staże w firmie bahlsen są płatne czy darmowe ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Skawina
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

jaro

tak na pewno są tacy, kręcą wały całe życie, okradają firmę na grubą kasę, a mimo to przetrwali... ciśnie się na usta Wyroby...

Sprawiedliwy
@jaro

czy to nie n-cieja znów się odezwał ty to jesteś dopiero wałkorób i kupa gggg.

popo
@Sprawiedliwy

ten to była potęga pod-pierdalal a jak się wydrapał ta sam nie był lepszy i jego słowa " ja tu jestem nie do ruszenia" i co ciejowy jakoś cię ruszyli haha

ANDRZEJ

WITAM CZY FIRMA ZATRUDNIŁA JUŻ NOWEGO KIEROWNIKA ZMIANY? WIDZIAŁEM OGŁOSZENIE NA ETAT W BAHLSEN SKAWINA? JAKICH WARUNKÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

ANDRZEJ

do ciekawski

Podobno się waha, ale czas pokaże, jaką ostatecznie decyzję podejmie.

Ciekawski

A to prawda, że Dyrektor Marketingu odchodzi?

Robert

przy pracy jako pakowacz ciastek zatrudnia firma zewnętrzna ( praca przeważnie na telefon )mało kiedy jest wyrobiona norma godzinowa miesiąca ,jeżeli chodzi o pracę to praca wymaga szybkości ruchów ( zbiór ciastek z linii )natomiast odnośnie atmosfery to zależy w jakiej brygadzie się w danym dniu pracuje ,(usunięte przez administratora)

Ciastko

przedstawiciel handlowy ds. sieci c&c czego się można spodziewać w tej firmie na takim stanowisku jakie narzędzia pracy , zarobki i atmosfera? Warto wysyłać CV? Dzięki za wszelkie informacje.

niki

Witam, jakie są warunki pracy w Skawinie na stanowisku pakowacza ciastek? Te zmiany o których informuje agencja to są co 2 dni czy po tygodniu się pracuje? Na ile dają umowę i czy są fajni w miarę młodzi ludzie w zespołach? :)

zła

praca w Bahlsen w skawinie jest spoko podejscie do ludzi też natomiast nie próbujcie w EkoWafel zator bo to oszusci;cygany i zadnego podejscia do człowieka

kocurek

Prawda w oczy w kole haha ha

igi
@kocurek

Wyroba to (usunięte przez administratora) a jabłko nie spada daleko od jabłoni... każdy kto ma jakąkolwiek styczność z tą firmą dobrze o tym wie...

kocurek

Właśnie ktoś komuś zazdrościć i oczy bolą . Bo jak się umie pracować dobrze bez żadnego oszustwa tak jak jedna osoba z bahlsen która został zwolniona.

maria
@kocurek

cała Skawina wie jakie przekręty Wyroby robiły i robią nadal... tak, że ktoś, kto pisze o dobrej pracy bez oszustw w przypadku tych Panów chyba minął się z powołaniem... raczej powinien pracować w Polskim rządzie...:)

Jolo

kogos prawda w oczy kole..?

@Jolo

PRAWDA W oczy boli haha ha! !

Jolo

kogos prawda w oczy kole..?

kocurek

Same gupoty W OSTATNIEJ OPINIE KTOŚ WYPISUJE BZDURY.

aga..

to jednak Wyroby dopięły swego... rodzinny interes został w rodzinie... a propos po ile teraz te ciastka z garażu i kto siedzi na kasie kadł.. czy piwow...

@aga..

Same bzdury wypisuje pewna osoba ☺.

Kysio

oferta o pracę jest jako operator maszyn ale przyjmują na stanowisko pakowacz bo nie mogą przyjąć od razu na operatora i na takim stanowisku siedzisz parę lat no inna sprawa jak masz układy to moment dostajesz operatora,ale to też marne pieniądze 3zmiany gorąc rewelacji niema lepiej płaci grama i lajkonik

Zostaw merytoryczną opinię o Bahlsen Sweet - Skawina

• Jak się pracuje w Bahlsen Sweet?

Zobacz opinie na temat firmy Bahlsen Sweet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bahlsen Sweet?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bahlsen Sweet?

Kandydaci do pracy w Bahlsen Sweet napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bahlsen Sweet