Bahlsen Sweet

Skawina

Opinie o Bahlsen Sweet

lul 2014-03-17 21:13:51
Ciekawe czym jeździ teraz podobno tokami i łopatom porusza KOORDYNUJE poziom piasku i żwiru w betoniarce interes życia ma szmata. A taki mądry i obrotny był i sam się przekręcił za grube wałki robił bo wakacje i w głowie nowe BMW już było a tu klops nie poszło jak zaplanowane było
olac 2014-03-18 16:16:16
co nie zmienia faktu, że jeden za swe wałki samochód kupił a drugi dom wybudował
olac 2014-03-18 16:21:55
w sumie to chciałam do zarobków nawiązać, w tej firmie marne grosze. Pieniędzy na podwyżki nie, trzeba eliminować straty, nie możemy dać nowych etatów itp. -co roczna bajka zarządu...
ale tego rodzaju strat zarząd nie pokazuje i jak widać nie potrafi sobie z nimi poradzić :(
BUBU 2014-03-18 17:18:28
no i znowu majtkowy interes usunięty czyżby aktywnym członkiem tego forum był sam zainteresowany koordynator z BMW i tu same głupoty wypisuje a jak ktoś napisze coś co się jego Tyczy to od razu skasowane zostaje ??? Ciekawe ??? A prawda jest taka że z tego koordynatora to ostatnia K--WA jest bo inaczej to się o nim powiedzieć nie da!!!!
Byku 2014-04-03 13:09:59
Witam. Może ktoś napisać czy są rekrutacje na produkcję ,jak obecnie wyglądają zarobki,ile godzin w tygodniu itp... ??
ann 2014-04-12 14:57:41
mnie zastanawia jedno czy te wyroby wiedzą co znaczą słowa honor i duma... gdybym to ja była na ich miejscu, to po takiej akcji, jak ta z ojcem spaliłabym się ze wstydu i sama odeszła z firmy... a oni "za parę zetek" wyrzekli się swojego własnego ojca i udawali że ich to nie dotyczyło, pomimo tego że cała firma znała prawdę...
abc 2014-04-29 21:42:38
Witam,
Ja pracowałam w części administracyjnej parę lat. Uważam, że to idealne miejsce na zdobycie doświadczenia. Firma wspiera inicjatywę pracownika i daje duże szanse na rozwój. Niestety po paru latach doświadczenia dobrze wykwalifikowani pracownicy szukają lepiej płatnej pracy...oczywiście na niekorzyść Bahlsena. W tym roku były duże zmiany organizacyjne i jak to teraz wygląda to ciężko stwierdzić.
siko 2014-05-12 08:07:59
kasa???? firma ma jedne z najniższych stawek w okolicy... i większość umów śmieciowych lub przez pośrednika firmę K&K, która zresztą jest jedną ze spółek właściciela firmy bahlsen
pracownik 2014-05-13 16:41:41
Jak motywują Kierownicy firmy Bahlsen swoich Przedstawicieli Handlowych do pracy?
Odpowiedź:
"Ma być zrobione i ch.. mnie to obchodzi jak Ty to zrobisz"......hm reszta jest milczeniem
zigi 2014-09-22 16:20:37
@Kościor mnie też to dziwi, szczególnie że w tej firmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są awansowani na kierowników, a dobrzy pracownicy po kilka lat pracują za psie pieniądze przez pośrednika lub odchodzą. ...bo nie ma dla nich etatu...
znajomy 2014-10-09 19:29:50
Jestem świadkiem pań które pracują w tej firmie wychodza co 5 min na papierosa jest to nie dorzeczne a wręcz karegoryczne zachowanie .Zastanawiam się za co ta firma płaci pracownikom bo licząc wyjścia tych pan to jest tylko może 2godziny solidnej pracy z osimiu:-/
nati 2014-10-10 20:48:45
Dla mnie kierownictwo tej firmy jest jak rząd w naszym kraju, nic tylko własne kieszenie wypchać. To nic że niektóry wały kręcą, "uciszmy sprawę, bo może jeszcze nasze wałki znajdą".. nie mogę uwierzyć tylko że Pan naczelny daje się w to wmieszać. ...chyba że...?
yoyo 2014-10-21 12:41:43
Tak, tak sprawa Wyrobów jak szybko wyszła, tak szybko ją zgasili. Co lepsze stanowiska odziedziczyli synowie oni już mają doświadczenie i wskazówki od taty i zaraz będzie to samo
yoyo 2014-11-04 15:18:59
@Mark właśnie tak jak Mark chcą nam zamknąć buzie. Próbują zastraszyć i szantażować. Jak ktoś napisze cokolwiek nie tak na temat zarządzania firmą pojawiają się komentarze tego typu. Wyciągajcie konsekwencje jak chcecie.
Arnold 2015-01-07 23:58:37
bardzo prosta odpowiedz dotycząca różnicy między pracodawcami , mianowicie pracując w firmie Bahlsen Sweet będziesz miał zaszczyt pracować przez firmę pośredniczącą pracą i umowę o pracę będziesz podpisywał w nieskończoność aż komuś się to znudzi , myślę że będziesz to ty POWODZENIA K&K czeka
jobel 2015-01-22 10:27:06
firma niby na międzynarodowym poziomie, ale kierownictwo tej firmy jest niczym polski rząd - korupcja, układy i żeby jak najwięcej dla siebie
AAAllll 2015-02-02 19:22:00
Balsen nie zatrudnia tylko k&k i daja umowy tymczasowe i to jak przerobisz tydzień to ci dadza ,I umowe .Jak przerobisz drugi tydzień to ci dadzą drugą umowe, a pozniej wyrzucaj i niemasz pracy.7 zł na reke płaca ,nie opłacalne a jeszcze rekrutuja inne firmy wmawiaja ze bedzie to umowa o prace na okres próbny .work serwice tez ogłoszenie daje adecco tez . W gumy leca . idziesz do pracy a oni na nic nie pacza .To gupia firma
AAAllll 2015-02-02 19:22:56
Kysio 2015-02-16 23:59:12
K&k to gówniana firma która oszukuje pracowników na każdym kroku a co do atmosfery to zależy z kim się pracuje bo rożne szajbusy tam pracują jeden ma większe odchyłki od normy a drugi jest spoko i to są fakty
pyłek 2015-03-19 01:36:17
Witam a orientujecie się gdzie mogę złożyć cv żeby dostać się do kawy lub Lajkonika albo Bal-sena
pietrekc 2015-04-13 20:51:12
bylem na rozmowie na operatora produkcji na poczatek proponuja 1500zl za system 3zmianowy
Kysio 2015-04-25 21:42:45
oferta o pracę jest jako operator maszyn ale przyjmują na stanowisko pakowacz bo nie mogą przyjąć od razu na operatora i na takim stanowisku siedzisz parę lat no inna sprawa jak masz układy to moment dostajesz operatora,ale to też marne pieniądze 3zmiany gorąc rewelacji niema lepiej płaci grama i lajkonik
aga.. 2015-04-28 10:44:51
to jednak Wyroby dopięły swego... rodzinny interes został w rodzinie...
a propos po ile teraz te ciastka z garażu i kto siedzi na kasie kadł.. czy piwow...
kocurek 2015-05-22 18:29:19
Same gupoty W OSTATNIEJ OPINIE KTOŚ WYPISUJE BZDURY.
kocurek 2015-05-22 18:34:01
Same bzdury wypisuje pewna osoba ☺.
Jolo 2015-06-19 16:19:26
kogos prawda w oczy kole..?
Jolo 2015-06-19 16:19:48
kogos prawda w oczy kole..?
kocurek 2015-06-27 14:23:32
Właśnie ktoś komuś zazdrościć i oczy bolą . Bo jak się umie pracować dobrze bez żadnego oszustwa tak jak jedna osoba z bahlsen która został zwolniona.
kocurek 2015-06-27 14:25:49
Prawda w oczy w kole haha ha
kocurek 2015-06-27 14:34:20
PRAWDA W oczy boli haha ha! !
igi 2015-07-13 05:53:24
Wyroba to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jabłko nie spada daleko od jabłoni... każdy kto ma jakąkolwiek styczność z tą firmą dobrze o tym wie...
zła 2015-07-20 10:20:50
praca w Bahlsen w skawinie jest spoko podejscie do ludzi też natomiast nie próbujcie w EkoWafel zator bo to oszusci;cygany i zadnego podejscia do człowieka
niki 2015-07-31 21:50:32
Witam, jakie są warunki pracy w Skawinie na stanowisku pakowacza ciastek? Te zmiany o których informuje agencja to są co 2 dni czy po tygodniu się pracuje? Na ile dają umowę i czy są fajni w miarę młodzi ludzie w zespołach? :)
Ciastko 2015-08-19 00:00:03
Przedstawiciel Handlowy ds. sieci c&c czego się można spodziewać w tej firmie na takim stanowisku jakie narzędzia pracy , zarobki i atmosfera? Warto wysyłać CV?
Dzięki za wszelkie informacje.
maria 2015-08-23 17:22:34
cała Skawina wie jakie przekręty Wyroby robiły i robią nadal... tak, że ktoś, kto pisze o dobrej pracy bez oszustw w przypadku tych Panów chyba minął się z powołaniem... raczej powinien pracować w Polskim rządzie...:)
Robert 2015-09-02 23:40:38
przy pracy jako pakowacz ciastek zatrudnia firma zewnętrzna ( praca przeważnie na telefon )mało kiedy jest wyrobiona norma godzinowa miesiąca ,jeżeli chodzi o pracę to praca wymaga szybkości ruchów ( zbiór ciastek z linii )natomiast odnośnie atmosfery to zależy w jakiej brygadzie się w danym dniu pracuje , jedne kobiety są miłe a co poniektóre to pomiatają ludźmi na prawo i na lewo pani ( Maślanka )potrafi nawet ubliżać na linii i jest to nagminne kierowniczka zmiany pani Kasprzyk i pan Pyzik dobrze wiedzą co się dzieje a reakcji z ich strony niema po prostu stara plika nie do ruszenia -układy.
Ciekawski 2015-10-09 17:09:41
A to prawda, że Dyrektor Marketingu odchodzi?
do ciekawski 2015-10-28 13:30:59
Podobno się waha, ale czas pokaże, jaką ostatecznie decyzję podejmie.
ANDRZEJ 2016-02-14 16:14:25
WITAM
CZY FIRMA ZATRUDNIŁA JUŻ NOWEGO KIEROWNIKA ZMIANY? WIDZIAŁEM OGŁOSZENIE NA ETAT W BAHLSEN SKAWINA? JAKICH WARUNKÓW MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?
ANDRZEJ 2016-02-14 16:23:23
WITAM
modliszka 2016-04-17 20:23:07
ktos to ładnie określił teraz jest jeszcze gorzej
jaro 2016-06-12 08:26:03
tak na pewno są tacy, kręcą wały całe życie, okradają firmę na grubą kasę, a mimo to przetrwali... ciśnie się na usta Wyroby...
Sprawiedliwy 2016-08-29 08:06:49
czy to nie n-cieja znów się odezwał ty to jesteś dopiero wałkorób i kupa gggg.
popo 2016-08-29 08:28:20
ten to była potęga pod-pierdalal a jak się wydrapał ta sam nie był lepszy i jego słowa " ja tu jestem nie do ruszenia" i co ciejowy jakoś cię ruszyli haha
student 2016-09-05 13:28:54
Czy staże w firmie bahlsen są płatne czy darmowe ?
ehh 2016-09-21 08:45:00
Słuchajcie, te pytania i tak zostaną bez odpowiedzi, ponieważ nikt wam tutaj nic nie powie.
Ten zakład to typowa rodzinne układy, nawet na niższych stanowiskach tak właśnie jest, bo każdy chce mieć stała pracę, wiec liczą się tam znajomości.
A nawet jeśli tam przyjmują to na krótki okres czasu i jak stali pracownicy wracają no to wtedy sezon za drzwi i tak co rok.
Icetea1996 2016-10-02 00:58:47
Witam, mam pytanie, jak wygląda sprawa operatora wózka widłowego, tzn jacy są ludzie, zarobki itp. Pozdrawiam :)
xd 2016-10-02 12:11:42
Chyba teraz nie mają żadnej oferty pracy @kamiila, ale o tym najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, a jak wypłata jest zawsze terminowa, to jeszcze lepiej o nich świadczy. O takie warunki trzeba znacznie dbać. A socjale dorzucają im? Pozdrawiam.
Młody 2016-11-08 20:54:28
Gdzie lepiej iść do Adecco czy do Manpower ? i jakie są zarobki
bobek 79 2016-12-06 16:32:36
Lepiej poszukać coś lepszego, ostatnio sporo Ukraińców pracuje a to mówi samo za siebie, ludzie popracują trochę zobaczą jak jest i odchodzą dlatego szukają ludzi za wschodniej granicy
Zostaw swoją opinię o Bahlsen Sweet - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bahlsen Sweet