Opinie o Lidl w Skawina Krakowska 23B

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lidl. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Skawina Krakowska 23B

KlientkaN Nowy wpis

Skawina, lecę z aplikacją po ten ser, a tu wielki GUZIK!, dałam się znowu nabrać! Dzisiaj promocja sera żółtego Edam 250g, fajna nawet ta promocja, ale o godzinie 11 już po promocji! To tylko dla ściągnięcia klienta do sklepu taka promocja. Półka z tym serem niestety maleńka, oj maleńka i puściutko. Promocja niby cały dzień ( ha-ha-ha-ha ) Jak wam nie wstyd!

robert Nowy wpis
@KlientkaN

Bo to prawda.uruchomienie aplikacji to sukces w całym sklepi brak zasięgu

Robert Nowy wpis
@robert

chodzi o sklep na Radziszowskiej

Bogdan Nowy wpis

Na stronie sklepu jest kilka ofert pracy na sprzedawcę pracownika sklepu. Na początek jest 4700 brutto a potem można dojść do 5200 zł. Jak często są takie podwyżki? Jak to realnie wygląda?

Witam , chciałam zapytać o atmosferę pracy w sklepie ,słyszałam dużo dobrych opinii na jego temat i ludzi którzy w nim pracują , o zarobki - ile można na początek liczyć , czy po 3 miesiącach jest możliwość umowy na czas nieokreślony bądź na rok i o grafik - jak to wygląda , czy są 2 zmiany czy 3 . Szukam pracy obecnie a odpowiedź będzie na pewno bardzo pomocna . Z góry dziękuję

Gabriela

Z tego co widzę ktoś po 30-ste się oburzył, że spytali go o dowód, no ale niestety chyba mają takie wytyczne co nie? Ale czy zdarza się, że pracownicy tutaj tak o "dla jaj" się o to pytają? Bo faktycznie czasami może to być nawet zabawne. ;)

Firma Lidl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Skawina
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Analityk / Analityczka ds. Controllingu
Skawina
teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Kesal

Ten sklep upada coraz bardziej. 3 dni próbowałem kupić Pepsi na promocji i się nie udało. I z innymi produktami jest podobnie. Jeden sklep Lidla w okolicy i tak słabo zaopatrzony. Parę kilometrów dalej w Krakowie jest wszystko. Chyba potrzebna jest konkurencja a buduje się nowy market więc aby się zarządzający lidlem w Skawinie obudzili.

Gabriela
@Kesal

A o której godzinie przychodziłeś po to pepsi? Widziałeś w ogóle, żeby ktoś inny już miał ją w koszyku? Bo albo ktoś Cię wyprzedził, albo może pracownicy zaklepywali sobie je szybciej? Czy pracownicy tak ogólnie tutaj robią podczas wykładania towaru, że biorą już coś dla siebie od razu? Tak w ogóle można?

Cześć, mam konkretne pytanie: czy faktycznie tak jak głoszą plotki, można tu dobrze zarobić na kasie? I pisząc dobrze mam na myśli min. 3 tys na rękę? :p

Klient

To już moje 3 podejście do kupienia oleju, zawsze obsługa mnie informuje że już nie ma. Dzisiaj była kolejna promocja olej słonecznikowy 4.33zł./l Oczywiście już nie ma, mimo wczesnej pory porannej. Co to za promocja, kilka butelek oleju na sklep?

Julia

Witam natknęłam się ostatnio na ofertę pracy w Lidlu w Skawinie czy mógł by ktoś powiedzieć coś więcej o pracy tam .. Interesowało by mnie bardziej jaka atmosfera tam panuje bo jak to kazdy juz wie ze ryba psuje się od głowy ;/// z góry dziękuje za odpowiedzi

Soul

Pracownicy tego sklepu da delikatnie mówiąc (usunięte przez administratora) mam 33 lata a ona mnie pyta o dowód są jakieś granice ludzie kochani tym bardziej że wyglądam więcej niż na mój woek

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Skawina

Lidl