Opinie o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Syncreon Technologies. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Syncreon Technologies o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Syncreon Technologies w Tilburg Gospodarcza 13

what the fuck????

dzwoniłe dziś do mnie babka z gliwic axell,każe przyjeżdżać na rozmowę na pakowanie elektroniki,zorientowałem się że piszecie właśnie o tej pracy,ale nigdy jeszcze nie spotkałem się z taka krytyką na temat firmy,tyle obelg że chyba juz mi się odechciało,po za tym tez nie nawidzę (usunięte przez administratora)

Skoro sądzisz,że na tym forum wypowiadają się tylko (usunięte przez administratora).To też zaliczasz się do tego grona pisząc na tym forum:)Pracowałem tam kiedyś bardzo długo tam liczy się co ?(usunięte przez administratora)Robisz to co chcą jest ok ale rządasz sprawiedliwości to wypad!

Zdzisia

Witam wszystkich zainteresowanych, otóż ja tego incydentu nie wspominam miło, a już napewno nie byłoby sie czym chwalic, ale widze że było nas więcej hahaha. Pozdro dla wszystkich

ania m b2b

syncreon-pracuje 2,5roku!!!!praca sama w sobie spoko,ludzie jak wszędzie jedni ok inni (usunięte przez administratora)!czasami nerwowo wytrzymac nie można!!!!co do bosów.........no coż!!!!tragedi nie ma choc mogłoby byc lepiej!!!!!co do działu b2b klimat spoko ludzie tez.....(usunięte przez administratora)nie ocenia ludzi za to jak robią tylko kogo lubi i z kim trzyma a zreszta tych ludzi nie ma za wiele,wiekszosc osob za nia nie przepada!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Syncreon Technologies odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

anonim - 2011-01-21 09:27:03A ja mam (usunięte przez administratora)kontrakcik w kieszeni, nie przemęczam się....i pomyśleć, że wystarczyło mieć tylko miłe wspomnienia z polskim managerem:)))))))) pozdroHaha a ja wiem kto to napisal (usunięte przez administratora)br /> Jak widac niektore dziewczyny (usunięte przez administratora) tylko po to by dostac kontrakcik do kieszeni.....ZALLLLLLL :) Ale ogolnie to (usunięte przez administratora) fajna jest :D pracowalam z nia na lince 3 miechy :) zawsze o (usunięte przez administratora)

kiedyś było lepiej

Ludzie firma całkiem całkiem tylko trzeba umieć się wzbić a tak to spoczko wszystko a co do tego Kapo jak to ktoś określił te trzy osoby . To nie istnieje tam cos takiego ... Po prostu jakiś frajer jeden z drugim nie wiedzą jak sie pracuje za granica z polskim Towarzystwem , a co do (usunięte przez administratora) całkiem miła Dziewczyna jest ( po co byc milym dla kogos kto nie jest mily dla ciebie) .DRuga rzecz wszyscy narzekacie płaczecie a wracacie co jakis czas i robicie dalej porazka a jak ktos daje takie fajne opinie o drugim czlowieku typu (usunięte przez administratora)

A ja mam (usunięte przez administratora) na tą firmę....kontrakcik w kieszeni, nie przemęczam się....i pomyśleć, że wystarczyło mieć tylko miłe wspomnienia z polskim managerem:)))))))) pozdro

tuptuś

W koncu jakaś mądra wypowiedz. Polakowi nikt nigdy nie dogodził i tak zostanie. Ciekawe dlaczego w Polsce nie manifestujecie tak swoich praw - jak już jest praca,to rękoma i nogami się trzymacie....za wszelką cenę. Tak samo jest tutaj - ktoś kto chce pracować, ma pracę. Niestety z czego widzę, to najbrdziej aktywnymi osobami są osoby, które uwazają,że im się w Holandii wszystko należy -ot Państwo ( a raczej polskie (usunięte przez administratora) BTW, do pracy w Syncreonie nikt nikogo nie zmusza. Ciekawe tylko dlaczego tak wielu ludzi tam wraca na "klęczkach". Większość z was wiesniaki pewno jutro pójdziecie do pracy do (usunięte przez administratora)

kiedyś było lepiej

Co tu dużo gadać :>... jest jak jest . A tak wogule to wszyscy narzekają na(usunięte przez administratora)a według mnie to wporządku ludzie, ale pewnie działa to w dwie strony ...jak ktoś jest dla kogoś nie dobry to niech oczekuje tego samego od innych ...Moim zdaniem wypowiadają się o tej firmie na tym forum(usunięte przez administratora) których nikt nie dawał na grafik bo nie myśleli o pracy tylko o tym żeby sie upić i zjarac pozdro dla takich(usunięte przez administratora)

pati13

niestety to co tu piszecie to smutna prawda,w tych wypowiedziach nie ma ani jednego kłamstwa pozdrawiam

b2b

firma syncreno bylaby ok gdyby nie pracowli polacy .jestem na zmianie [usunięte przez moderatora].Najgorsza zmiana jaka może być a na czele (usunięte przez administratora)

Freeman

Bo to złe miejsce jest....

pracowałam

pracujaca - 2010-11-02 21:05:03syncreon masakra pracuje tam dwa lata i jest coraz gorzej!!! traktują ludzi jak w (usunięte przez administratora)!!!jak się stawiasz to siedzisz na standby!!!!nie wierzcie w bajki o dużej ilości godz!!!odradzam i jeszcze raz odradzam nawet pikerom nie warto czasu marnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie trzeba tam pracować tylu lat, żeby zobaczyć co tam się dzieje. mi wystarczyło być tam na wakacjach, kilka ładnych tygodni. I co ? żallllll :) Trzeba lizać (usunięte przez administratora) tym wszystkim polskim pawianom, którzy są tam na "wysokich" stanowiskach. Oni mają tak (usunięte przez administratora)h że gdybym tam nie była to nie umiałabym sobie tego wyobrazić że coś takiego może mieć miejsce. Z godzinami prawda- raz pracujesz raz nie,a najlepsze jest to że (usunięte przez administratora)mają godziny zawsze:D... Jedyne co muszę powiedzieć, że szkoda mi tych młodych ludzi z PL którzy tam pracują dłuższy czas, mają kontrakty... bo wyjechali z nadzieją na lepsze życie...Rysują się w tej firmie, po (usunięte przez administratora)Nie siedźcie tam, (usunięte przez administratora) tą firme - jest wiele innych, lepszych,dajcie sobie szanse...pozdrówka :)

pracujaca

syncreon masakra pracuje tam dwa lata i jest coraz gorzej!!! traktują ludzi jak w obozie pracy!!!jak się stawiasz to siedzisz na standby!!!!nie wierzcie w bajki o dużej ilości godz!!!odradzam i jeszcze raz odradzam nawet pikerom nie warto czasu marnować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Syncreon Technologies - Tilburg

• Jak się pracuje w Syncreon Technologies?

Zobacz opinie na temat firmy Syncreon Technologies tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Syncreon Technologies