Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Gadki

Rafal

Praca kierowcy super. Każdy weekend wolny, jazda zgodnie z czasem pracy kierowców. Jazda BDF w gronie profesjonalistów, nikt nie nauczył mnie takiej techniki jazdy co kierowcy Raben. Informacja o wyjazdach z odpowiednim wyprzedzeniem. Możliwość łączenia pracy z życiem rodzinnym i pasjami. Raben to najlepsza firma transportowa w UE.

Re: Rafał
@Rafal

Szczęściarz ????

@Rafal

Weź się nie ośmieszaj Dają dobra robotę tylko na chwilę Kłamstwo i ściema na każdym kroku Od Dyspozytora po Lidera

Misiaczek

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy.Byłem zatrudniony jako magazynier niby na okres próbny bez żadnej umowy.Pracowałem w grudniu ub roku i w styczniu tego codziennie po 6 godzin ,a oni mi naliczyli że pracowałem tylko 48 godzin i jeszcze mi nie zapłacili.Dodatkowo musiałem zrobić badania ,gdzie sam opłaciłem a firma miała mi zwrócić kasę i też tego nie zrobili . Raben ta kant i (usunięte przez administratora) tylko ludzi wykorzystać i i innych naiwniaków przyjąć. NIE POLECAM

olololo
@Misiaczek

Chyba konfabulujesz, nikt nie przyjmie pracownika nie podpisując z nim umowy i całej sterty papierów, do tego badania i szkolenie bhp

Czy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Najwięcej w ostatnim czasie jest wewnętrznych, prowadzonych przez HR Biznes Partnerów, jest to kilka dużych programów szkoleniowych. Zewnętrzne też się zdarzają, jeśli jest potrzeba, ale nie w czasach pandemii:)

Nick1

Nie liczyłabym na szkolenia w Rabenie... Najczęściej jak są organizowane na Teamsach i nikt z Twoich przełożonych nie wydziela Tobie czasu na takie szkolenie. Najczęściej wygląda to tak, że odpalasz Teamsa, który leci w tle i klepiesz swoją robotę, żeby nie siedzieć po godzinach.

Ona000

Nie polecam pracy w biurowcu. Atmosfera bardzo kiepska, fałsz, obłuda i wszechobecna plotka o chamstwie nie wspomnę. Wielu pracowników z tej firmy zatrudniło się w Turku u przewoźnika który za tą samą prace płaci 3,5raza tyle co oferuje raben. Zarobki każdy ma inne. Ja osobiście jako osoba z wykształceniem kierunkowym i bdb angielskim zarabiałam mniej niż student który przyszedł bez doświadczenia o czym dowiedziałam się przy drukarce na którą przypadkowo owy student wysłał swoje rozliczenie wypłaty. Płaca za 8 godzin mimo że czas jest nie normowany i tak naprawdę poniżej 8 godz wyjść nie możesz a najlepiej jakby się siedziało po 10godz z tym ze nadgodziny nie są płatne. Uznają to że nie wyrobiłaś się w pracy i musisz zostać by nadrobić. Rotacja pracowników spora. Plany i zadania skonstruowane tak by premia była tylko na papierze. Nie dajcie się nabrać na mit o największej logistyce i prestiżu tu pracy bo ta bańka mydlana pęka po pierwszym dniu. Warto porozmawiać z ludźmi z Poznania którzy tam już nie pracują. Rękoma i nogami trzymają się osoby z wioch typu Kurnik, Środa itd gdzie raben to jedyny ich pracodawca

Kierowca Międzynarodowy

Łatwo można się tutaj umówić z szatynką z biura,rozwódka z bachorem !!!Szuka jelenia na kasę, bo jak proponuje sama s.....s dużo starszemu,co musi się wspierać tabletkami na impotencje...potem on w trasę zarabiać,a ona z chłopcami

Niektóre kobiety u was gorsze od nas chłopów!!!!!!

New

Jak wygląda praca na magazynie? Warto?

Stary
@New

Na który magazyn chcesz przyjść?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ex pracownik

Min65dni

Marlenka

Po trzech latach oddanej pracy na magazynie firma Raben pozbywa się wydajnego i doświadczonego pracownika. Wykonywał na wszystkich zmianach i zawsze wszystkie funkcje związane z pracami na magazynie czyli kolcowanie , piking , załadunek i rozładunek , operator wózków widłowych z uprawnieniami . W dniu , w którym firma się go pozbyła tzn nie niedłużyła mu umowy, bo musiałby już dostać na czas nieokreślony , pojawia się ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko . Jasno widać , że polityka firmy polega na przedmiotowym traktowaniu ludzi i braku szacunku dla Pracownika !!!Odradzam zatrudnienie w tej firmie . Szkoda czasu . (usunięte przez administratora)

Stary
@Marlenka

Nie dziwi mnie to. Tak było i widzę że jest i będzie. (usunięte przez administratora)

@Marlenka

śmieszy mnie jak firma kombinuje z umowami, bo dobrze prosperująca firma nie bawi się w kombinacje z umowami bo jest dla nich strata czasu, liczy się dla takiej firmy dobry pracownik, bo związanie się z dobrze pracującym pracownikiem to same korzyści każdy to chyba wie,tam gdzie kombinuje się z ludźmi nie warto iść szkoda czasu

Szczesliwy mąż

Niejaki daniel wapiński kierowca kurier rabena (usunięte przez administratora) w czasie pracy moja byłą zone przez co najmniej poł roku zanim to odkryłem. Fajnych macie tam fachowców.

Jakie są mocne strony pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Były

Nie ma takich, obłuda kłamstwo na każdym kroku, brak poszanowania dla ludzi.

Driver

Dzisiaj widziałem ogłoszenie rabena na kierowcę C+E . Dzwonię pod numer i odbiera kobieta , na wstępie poinformowała mnie , że jest na urlopie ale porozmawia ze mną. Dzisiaj dodane ogloszenie co daje do myślenia ... Raben szuka kierowcy dla swojego PODWYKONAWCY . Hehe Ciekawe czy są chętni z Poznania i okolic , pracować po 350h w miesiącu za 4.500 zł co przekłada się na stawkę godzinową w wysokości 12,80 zł. Kierowcy poszli po rozum , włączyli kalkulator w smartfonie i nie będą trans-januszy utrzymywać i ich rodzin , brawo , brawo , brawissimo !

Witam, Widzę, że Raben szuka pracownika - dyspozytora transportu krajowego Gądki. Jak ktoś będzie składać CV to proszę zastanowić się nad ofertą. Firma bardzo słaba pod względem wdrożenia nowego pracownika oraz słabe wynagrodzenie. Na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora) i później wypierają się ustaleń podczas rozmowy. W pracy czujesz się jak maszyna. Nikt z tobą nie rozmawia bo każdy jest zawalony swoimi zadaniami. Ilość zadań źle dopasowana do jednej osoby. Przełożeni nic nie mówią co źle robisz tylko zapraszają po wypowiedzenie. Ja osobiście nie polecam tam pracy. Z perspektywy czasu szkoda tylko zawracania sobie głowy tą firmą :-(

Przykro mi, jeśli masz takie doświadczenia:( Trudno mi też oceniać proces wdrożenia, bo nie wiem, kiedy miał miejsce. Na ten moment mogę powiedzieć, że każdy nowy Pracownik ma swojego opiekuna, który stopniowo wprowadza go w obowiązki. Nowy Dyspozytor poznaje po kolei każdą zmianę i zaczyna działać samodzielnie dopiero, gdy jest gotowy. Biorąc pod uwagę wielkość firmy, Raben to dobre miejsce, żeby zdobywać doświadczenie w różnych obszarach związanych z transportem. Jak się komuś transport nie spodoba, może ciekawsza będzie obsługa klienta albo logistyka.

Wiadomo co z aneksami?

Zmęczony

Odradzam pracę w rabenie jako kierowca, zabrali premie, obniżyli diety, zabrali cały socjal i nawet na bazie wody nie na a jest lato. Kompletna porażka. Poza tym robota na BDF to typowa (usunięte przez administratora) nocki i podwójna, dojazdy busami do Niemiec czy Wrocławia z gądek, robię tu już 2 lata i zmieniam bo tu się nie da normalnie pracować. Nie wspomnę o mobbingu że strony biura.

Jak jest z pakietem medycznym w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Tak, można dołączyć rodzinę, ale Pracownik wtedy dopłaca. Najatrakcyjniejsza jest oferta indywidualnej opieki medycznej, wtedy kosztuje grosze.

Józef

Tak wychodzi to jakoś 120 zł miesiecznie

Dzikus

Pasuje robota. Lepiej tu robić jak i dziada.

Szoferak

Dobra firma tylko szofery głupie a im starszy szofer tym głupszy, nowych przestrzegam nie uczcie się od tych starych frajerów pracy bez karty i jazdy na wariata.

Piotrek kita ADHD

Poznam jakąś fajną dziewczynę z biura do zabawy na weekendy chętne pisać do mnie na tel.

Solidarność

Związki zawodowe wchodzą w tyłek prezesowi za 30 srebrników. Działają na korzyść firmy a nie pracowników. Porażka.

Szczur
@Solidarność

To prawda główny związkowiec podpisał obniżenie diet do końca roku, żenada

bryzamorska

Najgorsza firma kurierska. Moja przesyłka miała być dostarczona w piątek(24.07.) , dzisiaj jest poniedziałek i przesyłki nie ma. Po 4 godzinach dzwonienia dowiaduję się, że adres był niewłaściwy a wyżej w informacji o adresie był dobry. Po wielu próbach połączenia (większość numerów nie odpowiadała) dowiaduję się , że dostarczą jutro tzn, we wtorek. I to ma być firma kurierska??? Jawna kpina z klienta. Omijajcie Raben jak największym łukiem.

szofer gądki

Pniowie szofery oglądam OLX i widzę ofertę z legnicy - oferują 8500 - 9000 zł ja robię tu pond 5 lat i nigdy nie widziałem takiej sumy, czyżby młodym teraz dawali więcej na start jak nam starym? Wysyłają nas na delegacje do legnicy bo tam nie ma kto jechać ale jakoś tej 9 z przodu nie widać - o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.