Opinie o ZUP Tadeusz Badura w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ZUP Tadeusz Badura. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUP Tadeusz Badura o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUP Tadeusz Badura w Świdnica

Słyszałem, że w firmie 1/3 wynagrodzenia to premia uznaniowa?

Patrycja

Czy to potwierdzona informacja? Mogę zapytać, jakie jest źródło Twojej wiedzy? Jak rozumiem, nie jesteś pewien tej informacji i najpewniej nie pracujesz w firmie. Jednak pytasz o to, ponieważ jesteś zainteresowany zatrudnieniem w ZUP Badura?

@Patrycja

Pytalem ludzi z produkcji ty siaka i owaka blondynko

@Tik tak

Zadałam jednie pytanie, które w żaden sposób nie miało Cię urazić. Nie jestem także osobą, do której skierowany jest Twój komentarz, ponieważ nie pracuje w firmie. Powiesz nam, jakie warunki ostatecznie zaoferowano Ci w ZUP Badura? Czy różniły się one od pogłosek, na temat których się wypowiedziałeś?

Kamil
@Tik tak

Tik tak mylisz się, Patrycja nie pracuje w firmie, a dla goworka.

Działacz

Firma nie płaci piedziesiatek i setek. Nie płacą premii na 2 zmianę. Nie ma paczek dla dzieci na mikolaja, nie ma bonów na święta. Nie ma premii rocznej, nie ma premii wakacyjnej. Ludzie robią na umowe z haczykiem premiowym. Nawet mi ich nie żal :) Ps. Ale w internecie firma występuje w programie "Zostańcie z nami" Śmiech...

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w ZUP Tadeusz Badura?

Tik tak

Czuć atmosferę po ciągłych rotacjach zespołu... :)

prawda
@Tik tak

ciągle ktoś odchodzi. Rzadko zwalniają z biura, raczej ludzie uciekają. na produkcji brak kadry

Julita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

@Julita

Odstaw te prochy, albo bierz połowę ;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZUP Tadeusz Badura? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Patrycja

@yhywspominasz o pracy w weekendy i nadgodzinach oraz że często takie sytuacje się zdarzają. Co przez to rozumiesz? Czy natężenie pracy jest szczególnie duże w określonym okresie roku?

yhy

Ogólnie zakład jak zakład, z zewnątrz ładnie wygląda, ale organizacja żadna. Wszystko szybko, najlepiej na wczoraj i pracownicy się nie liczą, oczywiście poza "lizodupami". Wypłaty zazwyczaj są na czas. Zdarzają się poślizgi i jest po 10. Często zdarzają się sytuacje masz zostać w sobotę, w niedzielę i na nadgodziny, a zapłata - damy Ci ekstra urlop, którego nie ma kiedy odebrać. Jak już się dużo nazbiera, to ewentualnie zapłacą. Socjal??? W tej firmie nie istnieje. Jeżeli chce się pracować spokojnie, to nie tu.

W wykonaniu wyroku sądu Okręgowego w Świdnicy z dnia 7.04.2017 sygn. akt I C 2237/16, „Ja, Andrzej Zieliński, przepraszam ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. w Świdnicy za niezasadny i niestosowny komentarz z dnia 27 maja 2015 r. na portalu gowork.pl formułowany przeze mnie pod adresem tej spółki, w szczególności za twierdzenie, że pracują tam osoby niezrównoważone. Te moje wypowiedzi o ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. były nieprawdziwe i naruszyły dobrą sławę (renomę) ZUPBADURA Sp. z o. o. Sp. k. jako godnego zaufania przedsiębiorcy i pracodawcy, w związku z czym wyrażam swoje ubolewanie i odwołuję wszystkie te komentarze” mgr inż. Andrzej Zieliński

Patrycja

@Waldekrozumiem, że jesteś pracownikiem ZUP Tadeusz Badura. To ważne, że w firmie można liczyć na terminowe wypłaty. Możesz powiedzieć też coś więcej o warunkach zatrudnienia? Co powinny wiedzieć osoby, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV? Każda dodatkowa informacja może być pomocna. @Ciekawy widzę, że do tej pory nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Czy zdecydowałeś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacyjny.

Ciekawy

Witam ile proponują spawaczowi na dzień dobry? Tylko proszę o normalne odpowiedzi. Pozdrawiam

Waldek

Wypłaty w terminie .

J

Z tego co wiem to tutaj z firmą wszystko jest w tym momencie w porządku, nie można za bardzo narzekać na to jak jest prowadzona firma, więc dajcie spokój, na stronie zakładu jak już zostało napisane w tym momencie są ogłoszenia i warto tam regularnie zaglądać

Popek

Wejdź na stronę zakładu i kliknij w zakładkę "Praca". Czy mam cię za rączkę zaprowadzić jeszcze?

Eminem

Oferty są cały czas

kolega borysek

(usunięte przez administratora) ty bałwanie skończ tą dziecinade i weź się za robotę , widzę że od czasu kiedy pracowałeś w ZUP dalej nic się nie zmieniło dalej jesteś gamoniem i daj sobie siana z dodawaniem tych urazów z wikipedi bo to robi się już nudne, życzę ci dużo zdrowia w zrośnięciu się kręgu th12 leż w łózku wygrzewaj się i broń panie żadnych wycieczek bo uszkodzisz sobie kręg tp17 i tz14.

Smianie jest.

Czarna

Karta wypadku ? A masz swiadkow na to co niby zaszlo ? Bo z tego co wiem to nikt, nic o tym zdarzeniu nie wie i nie slyszal ... Nie rob z siebie posmiewiska czlowieku. Taki stary i taki glupi ... Ps. Dziwie sie ze "pracownik S.L" jeszcze Cie nie zaskarzyl, o oczernianie.

Zalosne

Widac te problemy. Szczegolnie jak dodajesz zdjecia na fejsa z wycieczek. Nie osmieszaj sie chlopie ...

Zapomniałeś dodać że jak ktoś lubi pracować za darmo ! a jak sie jest czopkiem Tadka to zawsze będzie sie chwaliło że jest bardzo dobrze .

kloniks

Gdzie ta dobra kasa ? bo na pewno nie u Badury 10 - 12 zł netto to dla Ciebie taka duża kasa bo premie to możesz ale nie musisz dostać

@kloniks

Na zebraniu nikt się nie odezwie a na necie wielkie kozaki. Dlatego macie te 10-12 zl? Bo krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje ;)

riko

Kurde jak każdy z was chce robić tak te godziny to niech idzie do wagonów tam koledzy nie mają limitu idź na podfirme dostaniesz te 20 zł i będziesz jechał po 12h cały miesiąc braknie pracy dostajesz kopa , pracuje już długo u Badury i wiem jak jest a jest dobrze, dostając te 15 czy 16 na start to i do tego 50% premi to ci wychodzi 24zł jestem ciekawy gdzie w okolicy płacą takie stawki, pracujesz dobrze, są efekty twojej pracy dostajesz dobre wynagrodzenie, odkąd tam pracuje jeszcze ani razu nie zabrano mi premii , nawet ślusarz-monter jak ma te 13 czy tam ile jak dostanie pełną premie to wychodzi mu 19,5 ale to trzeba pracować a nie lecieć w (usunięte przez administratora) trudno badura nie płaci godzin i trzeba się z tym pogodzić ale zawsze można sie jakoś dogadać nikt nikogo nie pogryzie, mistrzowie są naprawdę w porządku nie ma żadnego problemu z wolnym zawsze się dogadasz , spokojnie można napić się kawy, odpocząć od szlifierki czy czegoś tam nikt nie stoi ci za plecami i nie patrzy na ręce , praca jest naprawdę spoko atmosfera też dobra ty jesteś ok to reszta też jest ok ale jak walisz w (usunięte przez administratora) to niema się co dziwić że cienki odcinek na koniec miesiąca jest pełno innych firm w koło każdy coś dla siebie znajdzie , tyle z mojej strony a marudy niech się wezmą za robotę :)

Lolek

Czyli to co piszą w ofercie to ściema??O 18zł(brutto) na godzine można pomarzyc.Tak na poważnie spawacz z doświadczeniem ile maksymalnie dostanie?

Sciema
@Lolek

Tak na poważnie pewnie Ci zaproponują 13/14 zł i to niestety jest prawda ... Ludzie w electroluxie co prawda nie odrazu, ale zarabiają podbnie a nawet i więcej a w naszej branży warunki są jakie są, ale Góra nie bieże tego pod uwagę.

riko
@Lolek

Kolego lolek podejdź do zakładu na próbki pospawaj jak trzeba na spawacza z "doświadczeniem" i zobaczysz co ci zaproponują , bo co mi wiadomo to płaci się za jakość a nie za doświadczenie a przewijali się już akrobaci z 10-cio letnim stażem a nie potrafili ustawić spawarki ani uchwytu w ręku trzymać :)

Bez komentarza
@riko

Szkoda, że właściciel swoich spawaczy miesza z błotem. Połowa spawaczy nie ma tych 18 zł. Niektórzy są naprawdę dobrzy ale kierownicy maja głupie wymówki jak np. brak doświadczenia. Nie rozumiem całkiem tej filozofii. Jeżeli ktoś jest młody, ambitny, szybki, spawa lepiej niż doświadczony spawacz, ma mniej poprawek a idąc po podwyżkę słyszy, że nie ma doświadczenia na papierze... Ktoś mi potrafi to wytłumaczyć?

Spoina
@riko

Ale też nie ma co ukrywać że dobrzy spawacze nie mają tych 18 zł ... Badura płaci najmniej jeśli chodzi o tą branżę. Pracowałem tam i wiem jak jest. I z tego co mówią moi koledzy którzy dalej tam pracują to nic się nie zmieniło. Jedyny plus to taki że pieniądze są zawsze na czas.

Zapracowany
@Spoina

Jeśli faktycznie tu pracowałeś to wiesz że obowiązuje system premiowy Jeśli pracujesz dobrze dostajesz premie 50% !!! wiec stawka nie jest 17 zl tylko 25,5 a takie pieniądze płaci mało kto..... Ja jestem zadowolony choć zapierdziel jest spory....

@Zapracowany

Pracuje ponad dwa lata w tej firmie. Nigdy nie zabrano mi choć części premii. Jeżeli jesteś dobry w tej branży, uczciwy i pracowity to będzie Pan zadowolony ;D Pracowałem w wielu zakładach i żaden nie dorównuje Zup Badura do pięt. Atmosfera super, duża możliwość rozwoju, warunki sanitarne na wysokim poziomie. Ogólnie zakład dla młodych, ambitnych ludzi którzy zamiast marnować sobie życie w Lg, Amazon itp. zakładach za najniższe krajowe, mają okazję złapać fach, który odwdzieczy im się przy wypłacie. Tyle z mojej strony a hejterzy niech się wezmą za robotę. Skrobaki wam w D...

Spoina
@Zapracowany

Zartujesz sobie ? Najwazniejsza jest stawka a nie premia ... Cos mi sie wydaje ze odzywaja sie ludzie z biura bo na hali nikt nigdy nie chwalil tego systemu ...

@Zapracowany

17 zl ale brutto wiec z premia to bedzie cos kolo 18 zl na reke i jezeli ta stawka Cie satysfakcjonuje, to chyba spawales tlumiki w garazu zanim tutaj przyszedles. Ludzie nie wiecie jakie sa stawki w tej branzy i jestescie mega zadowoleni. Dobry spawacz powinien miec od 20 zl na reke przy taki konstrukcjach, wiec u Badury chyba takich nie ma skoro jestescie tacy zadowoleni ...

@Spawacz

Jeżeli tak wam tutaj źle to po kiego ch... tutaj pracujecie? droga wolna. Łazicie, krecicie się i bez przerwy narzekacie na to, tamto, sramto. Idźcie tam gdzie płacą te min. 20 zł. Pieniądze to nie wszystko. Idźcie np. do wagonów, bombardiera. Tam zarobicie ale z tego co słyszałem to nie będziecie mieli siły zjeść kolacji a jak robota się skończy to lecicie na bruk. Tutaj mam stabilna, spokojna pracę gdzie majstrzy z Dyrektorem na czele mnie szanują. Chcesz wolne? Nie ma problemu. Jesteś chory? Każdemu sie zdarza. Masz zły dzień? Każdy go ma. Zobaczcie ile czasu nie było roboty. Zwolnili kogoś? Owszem były takie osoby ale one już od dawna były na czarnej liście. Gdzie indziej jesteś tylko kolejnym, zwykłym pracownikiem. Nie rozumiem naprawdę was i śmieszy mnie wasze podejście. Ja ze swojej strony wolę pewną pracę w miłej atmosferze do której chodzę z przyjemnością i w której czuje się szanowany. Wybór należy do was. To nie świat według Kiepskich (co zrobić aby się nie narobić a zarobić) I proszę nie podrabiac mojego pseudonimu kolego spawaczu ;p

Spawacz 2
@Spawacz

Dyrektor szanuje ludzi :) zapomniales dopisac ze tylko wtedy, kiedy trzeba zostac za darmo po godzinach albo przyjsc w sobote :) Jak Ci pasuje to fajnie. Ale kazdy ma swoje zdanie.

Czarna

Popieram kolege.

Stiwi

Czytam tak te posty i najbardziej mnie wkurza jak widze jak Ci wazeliniarze wiecznie pisza ze jak sie chowa po kontach i teksty tego typu, to sie nie ma premii i podwyzki ... Wybaczcie, ale ja zapi... jak dziki i oczywiscie tez sobie robie male przerwy jak kazdy zreszta ale to chyba nic dziwnego bo praca jest fizyczna. I szczerze popieram kolegow ktorzy pisza ze kasa jest mala. I oczywiscie teraz hejt ze idz do wagonow albo cos podobnego. Prawda jest taka ze przez takich jak Wy wazeliniarze, nic sie nie zmieni bo Badura powie ze sa tacy ktorym sie podoba ... nie pozdrawiam.

Łąder
@Stiwi

Tak szczerze mówiąc to właśnie jest na odwrót kurde jak można robić co miesiąc nie dostając premii? ale cóż co nie którym właśnie taki układ pasuje zamknąć się i siedzieć cicho i być dymanym, właśnie Badurze taki układ pasuje, a jak ludzie nic sobie z tego nie robią to będzie tak nie inaczej i nic się nie zmieni w tym kierunku i koło będzie toczyć się dalej, czasami trzeba się odezwać a nie gadać między sobą że jest tak i tak a każdy wie jak jest. Co nie zmienia faktu że co niektórzy jak by mogli to (usunięte przez administratora) szkłem by sobie podtarli.

Lolek

A jak zarabiaja tam spawacze?W ofercie z PUP-u jest 18zł/h+możliwość otrzymania jakiejś nagrody??

Sciema

Hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o ZUP Tadeusz Badura - Świdnica

• Jak się pracuje w ZUP Tadeusz Badura?

Zobacz opinie na temat firmy ZUP Tadeusz Badura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUP Tadeusz Badura?

ZUP Tadeusz Badura
2.1/5 Na podstawie 109 ocen.
  • Kliczkowska 48
    58-100 Świdnica