IKG Kancelaria Podatkowa Sp. z o. o.

Szczecin

Opinie o IKG Kancelaria Podatkowa Sp. z o. o.

księgowa 2010-11-06 17:58:39
Wygląd biura i miła atmosfera panująca w firmie to jedyny pozytywny aspekt pracy tam. Profesjonalizm szefów i dbałość o organizowanie i funkcjonowanie przedsiębiorstwa to ATRAPA. Zatrudniają młode dziewczyny, z małym doświadczeniem i za małe pieniądze - nikt nie nadzoruje ani nie kontroluje ich pracy, szefowie nie mają pojęcia co podpisują i co dzieje się u poszczególnych klientów, bo nawet to ich nie interesuje. Reklamują nowocześnie wyposażone stanowisko pracy i szkolenia - komputery to złomy, a na szkolenia owszem można chodzić ale za własne pieniądze, nie organizują nawet szkoleń wewnętrznych skoro ich nie stać na opłacenie szkoleń z zewnątrz. Dziwią się że klienci odchodzą - cenniki są za wysokie, a do tego podatnicy są często traktowani niepoważnie. Jednym słowem nie polecam pracy tam, każdy kto ma trochę oleju w głowie niech lepiej szuka pracy gdzie indziej. Ja tak zrobiłam i podobnie jak cała rzesza moich koleżanek po zmianie pracy odczułam ulgę!
Zostaw swoją opinię o IKG Kancelaria Podatkowa Sp. z o. o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IKG Kancelaria Podatkowa Sp. z o. o.