Valmont Polska sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o Valmont Polska sp. z o.o.

Amonaz 2012-09-18 19:33:58
Ludzie czy w tej firmie jest az tak zle?
Nie chce mi sie wierzyć.. to amerykańska firma..
Przecież mają swoje zasady etyczne? nie respektują tego?
cerbero 2012-11-19 11:27:50
witam może mi ktoś podpowiedzieć czy warto rozpoczynać pracę w Valmoncie,jaka jest tam atmosfera i czy są uczciwi
valmont 2014-02-12 22:47:19
Witam . Praca w valmont na dzień dzisiejszy to katorga (usunięte przez administratora) Obowiązek noszenie okularów , a dali takie ze nic w nich nie widać oczy bola zakaz palenia na całym zakładzie od 1 marca monitoring do podglądania pracowników ciągle zabieranie premii za byle co. (usunięte przez administratora)
gość 2014-03-08 21:32:31
Firma z nazwy amerykańska....z właściciela również.
Ale pracują tutaj Polacy i trzeba brać poprawkę na wszystko.
Zasady BHP stoją na pierwszym miejscu.Nie jest to łatwy kawałek chleba. Praca na produkcji jest narażona na niebezpieczeństwo więc sprawa okularów to jedna z podstaw. Okulary trzeba było reklamować mistrzowi. A pracować każdy musi. Słynne powiedzenie "Czy się stoi czy się leży..." jest już nieaktualne niestety.
gucio 2014-05-06 17:15:28
zle gadacie praca nie jest taka ZLA a ze ludzie musza przestrzegac Bhp no trudno takie uroki
były 2014-05-08 14:59:32
Tragedia, nieprzemyślane decyzje, iloraz inteligencji zarządu to dno, mają pracowników fizycznych za nic, odpierają im godność, ubierają w utrudniające prace ochronniki, okulary noszone cały czas psują wzrok, długie rękawy w lato to 60 stopni przy ciele.
Kano 2014-05-08 15:02:05
Przed wizytami amerykanów wszystko jest sprzątane pod dywan, jedyne co przychodzi mi na myśl z ameryki to dziki zachód. Szkoda mi fizycznych.
costa 2014-06-30 23:09:40
Valmont to bardzo dobra firma. Bez dwóch zdań ciężko o tak dobry zakład, zwłaszcza w regionie siedleckim. Być może restrykcyjne przestrzeganie przepisow bhp nie do końca wszystkim się podoba, ale dzięki temu pracownicy firmy są bezpieczni podczas wykonywania codziennych obowiązków. Pensja zawsze na czas, zarząd robi wszystko aby jak największą liczbą zamówień z rynku spływały do nas a ludzie mieli prace. Valmont to nie jest idealna firma, ale osobiście nie miałem możliwości poznać firmy idealnej. Należy natomiast obiektywnie stwierdzić że warunki pracy i środowisko pracy jest ok. Jeżeli komuś wybitnie się coś nie podoba może pogadać na ten temat z kierownictwem ew zarządem, bądź poszukać ,, możliwości rozwoju poza strukturami firmy Valmont"
Duszek 2014-07-17 14:40:26
"Kiepskiej baletnicy....."
W jednej z firm usłyszałem, iż umowa o pracę jest za zgodą obu stron..
Nie wiem skad tyle pesymizmu i niechęci? Nasi rodzice chcieli kapitalizmu, więc musimy sie dostosować.
Każda organizacja zmienia się cały czas.
Nie narzekajmy.
Pozdrwawiam wszystkich:)
??? 2014-11-12 11:19:33
A jak z pensją w ten firmie? Da się przetrwać?
??? 2014-11-12 11:21:17
a może wiecie czy są jakieś przyjęcia do pracy i jak się tam dostać?
daniels 2015-02-22 07:46:57
No ja właśnie głównie kojarzę ich ze słupów oświetleniowych. Robią naprawdę wielkie wrażenie nocą. :) Ale zajemują się również systemem zabezpieczeń konstrukcji. a co do rekrutacji to powiem Ci @olek że dobrze trafiłeś bo można teraz znaleźć nowe ogłoszenie na stanowisko Kreślarz, Drafter w Siedlcach.
wwo3 2016-10-13 19:30:39
Niezbyt ciekawa firma ... Płaca grosze bo 11,5 brutto na stanowisku gdzie naraża się życie i zdrowie to chyba za mało, w Biedronce bym więcej zarobil. Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko pod...ja się na wzajem! Jeden wielki pierdolnik, w biurze na obiecują a dalej to cię w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają!
ewa 2016-10-13 19:32:21
kolego, skoro ci nie odpowiadaja pieniadze i stawka jak oferują wcale przeciez nie musisz tam dłużej pracować, mozesz jak mowisz zatrudnic sie w markecie na kasie.
Zostaw swoją opinię o Valmont Polska sp. z o.o. - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Valmont Polska sp. z o.o.