Opinie o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GÜHRING Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GÜHRING Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GÜHRING Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

sygnalista

Czy firma stosuje się do zaleceń rządowych, GIS, WHO w sprawie epidemii koronawirusa? Gühring Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej od jakiegoś czasu ma problemy z utrzymaniem czystości w zakładzie. Sanitariaty są wiecznie brudne. Klozety upstrzone kałem, a z pisuarów śmierdzi uryną. O prysznicach to już szkoda mówić. W świetle nowych doniesień, że do zarażenia może dojść poprzez aerolizację kału i moczu wdrożenie zaleceń powinno być największym priorytetem. Poza tym polityka firmy, która stosuje otwarte drzwi dla gości z zagranicy i karę za nieobecność w pracy z powodu choroby może spowodować niewyobrażalną katastrofę. Pamiętajcie koledzy pracujący na produkcji, że jesteście szczególnie narażeni ze względu na trzyzmianowy system pracy, bo na nocnych zmianach dochodzi do największych zaburzeń odporności że względu na brak snu. Informuję, że osoby w sile wieku tak samo są narażone na powikłania jak i osoby starsze. Były przypadki, że młode osoby udusiły się plwocinami. Skopiujcie sobie tą wiadomość i podajcie dalej, bo pewnie asystentka prezesa ją usunie.

@sygnalista

Oczywiście, że stosujemy się do zaleceń rządowych, CIS, WHO. Gühring Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, i wszystkie pozostałe lokalizacje STALE UTRZYMUJĄ BARDZO WYSOKI POZIOM CZYSTOŚCI. Nigdy nie było u nas jakichkolwiek uchybień w przestrzeganiu standardów czystości, higieny, bezpieczeństwa. Nie rozumiemy, czemu ma służyć wypisywanie takich bzdur, jak opinia "SYNGALISTY". Firma nigdy nie karała i nie będzie karała za nieobecności w pracy - byłoby to absolutną bzdurą, w dodatku bzdurą niezgodną z prawem. Absurdalna opinia . Podrawiamy!

po co regeneracja. to sa jednorazowki. musisz kupic nowe badziewie

@.

Firma nie produkuje "jednorazówek". To niczym nie uzasadniony wpis. Pozdrawiamy!

hermann goring
@GÜHRING Sp. z o.o.

uzasadniony uzytkowaniem a wasz wpis ze nie sa ti jednorazowki czym jest poparty?

nieprawdziwy pracodawca

do konca lutego maja czas wiec czemu siejesz panike?!

@nieprawdziwy pracodawca

Deklarację PIT-11 można przekazać podatnikowi elektronicznie lub wydrukowaną w terminie do 2 marca 2020 roku (poniedziałek). Pozdrawiamy!

Hd

Hahaha jaka bzdura

Leszno
Mała Miss

Słyszałam, że właśnie Bielsko przyłapali na notorycznym wcześniejszym uciekaniu z pracy. Bardzo dobrze, niech wreszcie wezmą się za tę patologię. Zwiewają wszyscy, fizyczni i umysłowi. Zwolnic i zamknąć tę budę.

Dzesika z PKD
@Mała Miss

Ponoć zostało tylko czterech pracowników na produkcji: z artretyzmem w rękach i konarami, które już nigdy nie zapłoną. Poza tym kierownik z nazwy i taka jedna pyzata w biurze.

@Mała Miss

@MAŁA MISS, cóż za legendy krążą po świecie. Ani grama prawdy w nich nie ma. Nie wiemy co to za zjawisko, które nazywasz "wcześniejsze uciekanie z pracy". Kiedy się przekazuje zmianę kolejnej zmianie, jaka przychodzi po nas, jak można "wcześniej uciekać w pracy"? Zabawne te Wasze historyjki wyssane z palca. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@Dzesika z PKD

@DZESIKA Z PKD, legendy, jakie pojawiają się tutaj na forum powodują u nas sporą wesołość. Nie wiemy kto ma takie poczucie humoru. Kadra produkcyjna i biurowa trzyma się dobrze. Artretyzm nam nie zagraża. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

Mała miss
@GÜHRING Sp. z o.o.

Zwolnienia dyscyplinarne tylko potwierdzają moją wypowiedź i żadna propaganda firmowa nie zakryje prawdy. To jest forum opinii o firmie i załodze, a nie strona firmowa w której ukazuje się tylko lukrowaną bajeczkę.

NoName
@Mała miss

Masz rację to jest forum opinii a nie strona "firmowa". Szkoda tylko pracowników...

Sad but true

Im gorsza firma tym lepszy musi mieć HR. Ten portal tylko to potwierdza: ucisza się krytycznych, uprawia propagandę. Jakby człowiek oglądał PiSowieści na "reżimowej". Ile dostaliście premii na święta??? Nooo???? O wakacyjnej, wielkanocnej, czy rocznej efektywnościowej nie wspomnę. Ile razy premia miesięczna jest obcinana, albo wcale nie wypłacana? Związki macie, skoro taka wielka firma? Posiłki na koszt pracodawcy macie? Dopłatę do transportu publicznego? Nawet karty multisport... To wszystko jest normą w wielu firmach. A piją dalej co niektórzy w niektórych filiach, czy już problem alkoholu w pracy został rozwiązany? "Mała miss" pisała powyżej, że nawet pracownicy uciekają przedwcześnie z pracy. Hahahaha. Pewnie ich dobrobyt gniecie. Hahahaha

Lyn
@Sad but true

Brawo Ty

nieprawdziwy pracodawca

zaden wpis innych uzytkownikow oprocz nieprawdziwego pracodawcy nie pojawi sie na 1 miejscu. to juz jest nie fair ale kto bogatemu zabroni tzn nieprawdziwy pracodawca placi (usunięte przez administratora) i wszyscy sa szczesliwi no moze oprocz pracownikow lub potencjalnych pracownikow.

nieprawdziwy pracodawca

jak dzieci w piaskownicy tzn wasze zawsze musi byc na wierzchu. ok, ale prawda zawsze sie obroni bez wzgledu na wasze tanie zagrywki. inni uzytkownicy nie maja mozliwosci moderowac wpisow na tym forum. to juz jest wysoce nieuczciwe i niestosowne. moralnie naganne. no, ale gowork to gowork. kolejna rzecz tzn do reklamowania sie sluza inne portale np facebook czy wasza stronka czy (usunięte przez administratora) poza tym wspolczuje zarzadowi ze placi pracownikom np z hr za umieszczanie tutaj wpisow. tez tak chce. bylbym juz milionerem. (usunięte przez administratora)

sygnalista

jak firma jest naprawde porzadna to nie znajdziesz o niej zadnych wpisow. poza tym nie musi sie dodatkowo reklamowac

@sygnalista

Dziękujemy za Twoją opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze forum cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do przeczytania naszych postów z działu aktualności. Pozdrawiamy!

@GÜHRING Sp. z o.o.

To jest forum pracownika. Nie pracodawcy.

K+M+B

nowa metoda prawdziwego pracodawcy tzn usuwaja negatywne opinie i w to miejsce wstawiaja swoje i mysla ze nikt sie nie zorientuje bo licznik dalej pokazuje to samo ;-)

@K+M+B

Dzień dobry! @K+M+B, wymyśliłeś/aś sprytną teorię spiskową dot. GoWork. Jednak wyprowadzamy Cię z błędu: nie ma technicznie takiej możliwości, żeby ktokolwiek "podmieniał" tu opinie. Serdecznie pozdrawiamy życząc Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Zespół Gühring

kosmonos
@K+M+B

wrzuca troche info technicznych na poczatek i mysla ze ktos ominie negatywne wpisy. buahahahahahaha

@kosmonos

Jak dla mnie to w tej sprawie coś totalnie nie gra, jak na portalu oceniającym pracodawcę, gdzie każdy były czy obecny pracownik dodaje opinię- dobra lub złą, pracodawca pozwala sobie na robienie sobie coś w stylu kryptoreklamy?

promus=lambertz
@Wow

widocznie oplaty w gowork sa niskie i skalkulowali ze to im sie oplaca tzn robic tu reklame. zenada

@promus=lambertz

Portal GOWORK umożliwia pracodawcom zakup pakietu, który pozwala na prowadzenie oficjalnego profilu firmy. Pracodawca posiadający tzw. "złoty profil" może publikować posty w dziale aktualności oraz odpowiadać na komentarze innych użytkowników. Nie widzimy nic w tym dziwnego. Życzymy Ci miłego dnia i wiele uśmiechu na twarzy! ;)

@Wow

Nasz dialog z użytkownikami to nie kryptoreklama. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia ;)

@kosmonos

Każdy użytkownik ma dostęp do przeglądania całego forum naszej firmy. Każdy użytkownik ma również prawo do przeglądania treści forum według własnego uznania. Pozdrawiamy serdecznie!

nick
@GÜHRING Sp. z o.o.

mozna tez nie wykupywac zadnych pakietow i odpowiadac innym uzytkownikom no ale wtedy wszystkie wpisy pojawily by sie nawet te niewygodne i to jest ta mala lecz bardzo zasadnicza roznica.

@nick

Wszystkie wpisy się ukazują - jak widzisz Twoje też. Niektóre z opublikowanych moderuje administrator GoWork z powodów regulaminowych.

nick
@GÜHRING Sp. z o.o.

bzdura. conajmniej 50 wpisow zostalo usunietych ktore nie przekraczaly regulaminu

@GÜHRING Sp. z o.o.

Wy nie prowadzicie z nikim dialogu, jest tylko jak w Dniu Świra- wasza racja i to święta racja. Fakt- to co się dzieje na tym portalu to nie kryptoreklama- ale reklama w żywe oczy. Jeden ze światowych producentów narzedzi na portalu dla ludzi oceniających pracę w zakładzie chelpi się osiągnięciami - takie rzeczy tylko w Polsce! Moje gratulacje :/

@GÜHRING Sp. z o.o.

A zresztą po co dialog, to jest forum pracownika który ocenia pracodawcę i jako pracownik niezadowolony pracownik - oceniam ogólnie na nie.

@nick

W sprawie wątpliwości w tej kwestii zachęcamy do lektury: www.gowork.pl/faq_uzytkownicy Użytkowniku odpowiedź na Twoje pytanie jest zawarta w punktach 10 i 14. Życzymy miłego dnia!

@Wow

Użytkowniku szanujemy Twoją rację i pozdrawiamy Cię serdecznie! ;)

@Wow

Przykro nam, że jesteś niezadowolony. Jednak nie jesteśmy w stanie w pełni odnieść się do Twojego wpisu, ponieważ piszesz zbyt ogólnikowo. Miłego dnia!

@GÜHRING Sp. z o.o.

Po co? Żeby moja opinia została zdementowana? Po prostu okazuje niezadowolenie i koniec! Oceniam negatywnie.

Witaj @MAREK, W tym momencie mamy wszystkie stanowiska obsadzone. Chwilowo nie przyjmujemy operatorów CNC. Ponieważ jednak rekrutacja w każdej chwili może zostać uruchomiona, zapraszamy Cię do złożenia cv pod adresem: rekrutacja@guehring.pl Pozdrawiamy! Zespół Gühring

Witaj! Mamy nadzieję, ze uzyskałeś/aś wszystkie potrzebne informacje podczas spotkania w naszej firmie. Pozdrawiamy Cię serdecznie! Zespół Gühring

Zapraszamy serdecznie do wysłania cv na adres: rekrutacja@guering.pl. Praca jest fajna. Nie będziemy zamieszczać tu reklamy, tylko zacytujemy, co napisali nam Pracownicy w dorocznym badaniu satysfakcji. Zapytani o rzecz, z której są w firmie najbardziej zadowoleni, pisali, oprócz innych czynników: "Fajna atmosfera w najbliższym zespole", "Atmosfera w dziale", "Brygada", "Dobre relacje w zespole". Wg naszej oceny jest to bardzo fajna praca. My osobiście polecamy. :-) Zespół Gühring

Ewelina

Na (usunięte przez administratora) juz zostal zalozony watek wiec zapraszam.wszystkich bo tam nikt nic juz nie usunie ;-)

Pracadokitu
@Ewelina

Pracadokitu.com

Człowiek

Dziwię się że taka firma wdaje się w dyskusję. Poważni ludzie a odpierają ataki dopytują kto jest atakowany . Nie jest to poważne z Waszej strony . Przestańcie się udzielać jako pracodawca bo źle się to czyta. Najlepsza obrona nie jest atak tylko obojętność. Szkoda czasu na pierdoły !

@Człowiek

Cześć! Uważamy, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Jednak nie wolno bezpodstawnie atakować kogokolwiek tylko dlatego, że to forum zapewnia anonimowość. Jeśli się z czymś nie zgadzamy - wyrażamy swoją opinię, podpisując się pod nią. W odpowiedzi na niesłuszne zarzuty, będziemy nadal je dementować, by to forum nie wprowadzało nikogo w błąd. Dziękujemy za Twoje zdanie. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

Zdementuj blisko 18 wypowiedzen w tym roku

18 to trochę sporo;)

@Nowy

Sporo i czekam na zdementowanie.

@Ttttt

Oni sie do faktow nie odnosza

@Ttttt

Z nimi nie ma dyskusji przeciez od razu widac ze ktos ma nierowno pod kopula. Znasz inny zaklad gdzie przyjezdza wlasciciel i cala firma przestaje pracowac i robia sobie wszyscy min z nim zdjecia? Mowili ze nie maluja trawy na zielono a to sa jeszcze gorsze rzeczy. Dla pracownikow dobrze bo maja dodatkowa przerwe no chyba ze to w ramach 15min przerwy sniadaniowej wyniakajacej z kodeksu pracy. Byle kto przyjedzie czy byle jakie szkolenie i od razu zdjecia, wpisy etc. Ma wiedziec caly swiat. Ktos musi miec prace przeciez w tym prawdziwym zakladzie. Firma jak kazda inna a kreuja sie nie wiadomo na kogo. Wg mnie to jest skutek odwrotny od zamierzonego. Nie wiem czy centrala w deutschland tez tak robi czy to wymysl polski? Inne firmy funkcjonuja jakos bez tej otoczki no ale to prawdziwy pracodawca przeciez. Smiech na sali.

Prawdziwy pracodawca
@Człowiek

Szkoda klawiatury. Zaplaca troche goworkowi pomoderuja sobie profil i.mysla ze Pana Boga za nogi zlapali. Buahahahaha. Cale Zaglebie sie z nich smieje.

Kajzer
@.

Jaka przerwa 15 minutowa? W tym zakladzie przerwa to standard 1 godzinka.

@Kajzer

Dla kierowników i liderów.

@Prawdziwy pracodawca

Nie wiemy co tak rozbawia "Całe Zagłębie", ale życzymy nadal dobrego nastroju. Moderacją profilu zajmuje się Administrator. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Gühring

@Ttttt

Użytkowniku, napisałeś: "Zdementuj blisko 18 wypowiedzen w tym roku". @TTTTT, każda firma ma zw. "ruch kadrowy": z każdej firmy jedni ludzie odchodzą, inni przychodzą. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego. Niektórzy nasi Pracownicy zmienili pracę, spora część pracuje już długie lata. Kwestia potrzeb, priorytetów, ambicji, sytuacji życiowej, kontroferty. Nie mamy potrzeby ani czegokolwiek potwierdzać ani dementować. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@.

Bardzo prosimy o przestrzeganie regulaminu forum i nie obrażanie innych osób (to a propos stwierdzenia "ktoś ma nierówno pod kopułą"). Gühring to firma prywatna, rodzinna. Nie widzimy nic dziwnego w fakcie, że właściciel przyjeżdża obejrzeć swój zakład i chce się spotkać ze swoimi Pracownikami i mieć z nimi pamiątkowe zdjęcie. Co do zdjęć i wpisów z wizyt gości, z targów oraz z przeprowadzonych szkoleń – mamy tutaj możliwość podzielić się z Czytelnikami forum tym, co się u nas dzieje. Temu służy dział "Aktualności", tak został zaprojektowany przez GoWork. Dlaczego mielibyśmy z tej opcji nie korzystać? Relacje ze swoich wydarzeń firmowych zamieszczają w sieci niemal wszystkie przedsiębiorstwa. To nie "otoczka", ani "wymysł". Pozwala na lepsze poznanie pracodawcy. Dziwny jest Twój komentarz: znasz przecież Facebooka, LinkedIn, Instagrama, Twittera? To platformy, które służą m.in. prezentacji firmy "od środka". Nie widzimy powodu, dla którego mielibyśmy z tej prezentacji zrezygnować. Pozdrawiamy! Zespół Gühring

@Ttttt

Przerwy w pracy reguluje prawo pracy i wewnętrzny regulamin zakładowy. Nie widzimy w naszej firmie rażących naruszeń w tej kwestii. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@Kajzer

@Kajzer, gdyby było tak, jak piszesz, to nasi pracownicy nie byliby w stanie wykonać zaplanowanej pracy o obsłużyć Klientów, dla których pracujemy. Fantazja. :-) Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

Tak samo.jestescie anonimowi. Jak jestes taki kozak jeden z drugim podpisz sie imieniem i.nazwiskiem

@GÜHRING Sp. z o.o.

To jak nie masz nic do powiedzenia to.po co cokolwiek piszesz?

@GÜHRING Sp. z o.o.

Jaki "ruch kadrowy"??? Nic nadzwyczajnego? Nie rozumiem, skoro twierdzisz że firma i atmosfera w niej jest stabilna a przynajmniej na taką jest kreowana. Nie dziwi to że dobrzy, doswiadczeni pracownicy odchodzą? Przecież podobno w tej firmie pracuje się latami... czyżby motywacja spadła i ludzie przynoszą wypowiedzenia?

@.

Podpisujemy się, Użytkowniku: Zespół Gühring. Nie wypowiadamy się tutaj jako Franek, Kunegunda czy Petroniusz, tylko jako Pracodawca. To jest profil dotyczący firmy Gühring. Użytkownicy za to wypowiadają się w swoim prywatnym imieniu. Jednak nie piszą do nas (do konkretnych współpracowników), ale do i na temat Pracodawcy. Każdy Użytkownik ma prawo wyrazić swoją opinię i uważamy, że na GoWork powinien pozostać anonimowy. Żaden Użytkownik nie może też łamać regulaminu. Sprawa jest prosta i jasna. Pozdrawiamy Cię serdecznie zachęcając do wyrażania konstruktywnych opinii! Zespół Gühring

@Ttttt

Odejścia zdarzają się wszędzie. Zwłaszcza na dzisiejszym rynku pracy, gdzie dobry fachowiec nie szuka, praca sama go znajduje. Firma i atmosfera są stabilne. Tak wskazują nasze wyniki, tak mówicie Wy - pracownicy (np. tak napisała załoga w tegorocznym anonimowym badaniu satysfakcji). Odejść z pracy ma prawo każdy, kto czuje że zmiana jest mu/jej potrzebna. Rozmawiamy z każdą osobą, która decyduje się na rozstanie z nami. Szukamy przyczyn i robimy sporo, żeby przeciwdziałać odejściom. Ale nie oszukujemy się: odejścia pracowników do innych pracodawców będą się zdarzały. Choć mamy sporo osób z kilkunastoletnim stażem, to ta epoka, gdzie pracowałeś całe życie w jednym zakładzie, już się skończyła. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

Juz usuwaja od rana niepochlebne opinie bo.licznik zamiast rosnac maleje. Typowa zagrywka ktora juz wielokrotnie byla tu przerabiana. Prawdziwy pracodawca wykupil taka mozliwisc i jak zwykle boi sie. Zaproscie sobie znowu kogos zrobcie zdjecia i wrzuccie albo szkolenie albo barometr czy ankiete i tak wam to nic nie da. Opinie jaka macie wszyscy znaja. Propaganda.

@.

Użytkowniku @. : opinia, którą w tej chwili w profilu widzimy jako "zarchiwizowaną" (więc nieupublicznioną) zawiera porównania działań firmy do działań nazistów wobec Żydów. Nick osoby, która zamieściła te opinię jest identyczny z Twoim. Jeśli uznajesz, że zamieściłeś merytoryczną opinię i chciałbyś zgłosić protest przeciwko nieupublicznianiu przez portal tego typu wpisów, przekierowujemy Cię do osoby, która tym zarządza: Administratora portalu GoWork. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gühring

hiszpan
@GÜHRING Sp. z o.o.

czytaj ze zrozumieniem albo cofnij sie do podstawowki napisalem ze (usunięte przez administratora)jak wasz wlasciciel z wami to samo sie tyczy (usunięte przez administratora) podobienstwo nasuwa sie automatycznie (usunięte przez administratora)

@GÜHRING Sp. z o.o.

Acha czyli jak ktoś chciałby pracować w tej firmie dajmy na to 25 lat to co? Po 25 latach powiesz mu: nie te czasy??? I wystosujecie wobec niego "ruchy kadrowe"? Ojjjjj we własnym sosie się taplasz

@Ttttt

Jeśli ktoś chce z nami pracować, to pracuje. Termin "ruchy kadrowe"oznacza, ze ludzie obecnie do firm przychodzą i po jakimś czasie pracę zmieniają. Użytkowniku, chyba próbujesz rozdmuchać temat i zorganizować burzę w szklance wody. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

Pracodawco- W której encyklopedii przetłumaczyłeś frazę "ruchy kadrowe"? W którym kodeksie pracy masz coś takiego jak "ruchy kadrowe" bo ja znam jeden i czegoś takiego nie widzę? Ludzie mają dość bezpodstawnych pretensji, tajemniczych kombinacji ze strony przełożonych i presji i odchodzą, czy to jest tak trudne do ogarnięcia?? Jesteś w stanie zapewnić przy obecnych warunkach pracę dla młodego i ambitnego człowieka na min. 10 lat?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@guehring.pl Pozdrawiamy! Zespół Gühring

stefan

zapraszamy do biedronki

Franek Kunegunda Petroniusz

Jak chcesz brac pare tys za nic to sie zatrudnij. Bedziesz pisac tu posty moze w jezyku niemieckim niedlugo w 3 osobie. Ani.leki ani diler nie beda Ci potrzebne. Was nie mozna leczyc was trzeba sadzic.

Prawdziwy pracodawca

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów :) . Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia ergonomii w środowisku pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

@Prawdziwy pracodawca

Ciekawa bajka. Znacznie ciekawszy od niej jest jednak fakt, że ktoś zamieścił tę sama bajkę na profilach całego mnóstwa firm na GoWork. Tak, jakby pracował na akord, hmmmm.... :-D Polecamy przekonać się naocznie, wklejając do przeglądarki tekst: gowork Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka To nie jest bajka o Gühring. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

To jest dokladnie bajka o waszej firmie

@.

Masz prawo do własnej interpretacji "utworów literackich". My nie widzimy w tej "bajce" nic, co byśmy rozpoznawali jako "podobne do naszej firmy". Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

300 wpisow z czego polowa lub 2/3 prawdziwego pracodawcy. Proponuje zmienic leki lub dilera a najlepiej prace

@.

Odnosząc się do Twojego wpisu, Użytkowniku@. : szczęśliwie nie zażywamy leków. Nie znamy też żadnego dilera. Pracy zmieniać nie zamierza żadne z nas. :-) Reprezentujemy Pracodawcę. Prawdziwego, nie udawanego. Tego, kogo reprezentują poszczególni Użytkownicy, nie będziemy dociekać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Gühring

Czy GÜHRING Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Konkurencja

Zatrudnij sie i sprawdz a nie pytaj glupio Jakbyscie nie usuwali komentarzy to moze by ktos odpowiedzial

@Konkurencja

Odpowiedzieliśmy na to pytanie: Tak, oczywiście. Pracownicy produkcji pracują na 3 zmiany, w godzinach: 6-14, 14-22 oraz od 22-6. Pracownicy zatrudnieni w biurach pracują w godzinach 8-16. Pozdrawiamy, Zespół Gühring

@GÜHRING Sp. z o.o.

Niektorzy pracuja w innych godzinach i w dniach wolnych gdyz udzielaja sie aktywnie na tym forum

Fachowiec

Tylko narzekacie a robic nie ma komu. Maszyny wam stoja

Zostaw merytoryczną opinię o GÜHRING Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GÜHRING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GÜHRING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GÜHRING Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GÜHRING Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GÜHRING Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GÜHRING Sp. z o.o.