Guhring Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Guhring Sp. z o.o.

admin 2015-07-28 17:41:12
Wiesz jak działa firma Guhring Sp. z o.o. od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.
Michu 2015-08-11 12:36:08
na początek praca przez agencje pracy tymczasowej. Po przerobieniu 1000-1200 godzin dostaje się bezpośrednio umowę z guhring. Praca nie jest łatwa, ale przyjemna. Wysyłają na szkolenia do Dąbrowy górniczej, a jeśli jesteś dobry i znasz niemiecki wysyłają nawet do Niemiec. Tam możesz liczyć że Cie tam zatrudnią. Wypłaty na czas i to dość dobre plus premia. Normy są ale bez problemu da sie je spełnić. Na zakładach czysto. Opinia dotyczy Szlifierza narzędziowego CNC
pppp 2016-02-10 14:31:09
a wie ktos moze jak z zarobkami i jak sie tam dostac? przez jaka agencje pracy?
padaczka skroniowa 2016-02-15 11:38:03
najprosciej przez adecco. zarobki do 2800 na poczatek, pozniej moze być lepiej pod warunkiem że jesteś ogarniety i połapiesz szybko maszyny i oprogramowanie.
snir99 2016-04-26 15:58:29
2800 na rękę?
Zorientowany 2016-09-01 23:31:58
Byle nie do działu w Bielsku-Białej!!! Totalny nepotyzm, chamstwo kierownika, idiotyczna załoga i jeden wielki syf. Firma bez przyszłości! Połowa ekipy to rodzinka kierownika. Złodziejstwo i pijaństwo na każdym kroku. Powinni to zamknąć.
Kamil 2016-11-19 14:51:55
Witam, jak z pracą w Dąbrowie Górniczej? 3zmiany czy jakiś inny system? Jakie wynagrodzenie i czy to bardzo trudna praca?
Zostaw swoją opinię o Guhring Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Guhring Sp. z o.o.