Opinie o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Consumerview Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Consumerview Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

Zdenerwowany

Mail wysłany na poprawny adres. Otrzymałem raport, że został odczytany. Jednak kasy z 2 transzy i odpowiedzi na niego jak nie było tak nie ma. Już nawet z koordynatorkami nie da się skontaktować bo nie odbierają komórek.

przemo

Słuchaj wyślij maila pod adres audytor@consumerview.pl Ja z nimi wczoraj korespondowałem, więc odpisują. Może źle adres wpisałeś.

Zdenerwowany

Numer telefonu biurowego nie odpowiada. Została nagrana wiadomość na poczcie głosowej "nie można zrealizować połączenia, brak środków na koncie". Brak odpowiedzi na wysyłane maile w sprawie wypłat.

Eliza

Tak ja już dostałam wypłatę za projekty z marca, kwietnia i maja i mój chłopak także. Ja z nimi akurat dziś rozmawiałam i nie ma problemu. Może spróbuj jeszcze raz do nich zadzwonić. To fakt trochę ostatnio długo się czekało, ale tak jak ktoś wyżej napisał oni zminili te systemy i to dlatego (przynajmniej tak mówią :) ). Nie no ale ja osobiście widze postępy tej firmy bo robie dla nich audyty już jakiś czas i cały czas firma się rozwija i inwestuje.

Czy po rozmowie w Consumerview Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
majkaf

Czy ktoś dostał w przeciągu ostatnich 3 m-c wypłatę z tej firmy? Zawsze dobrze mi się z nimi współpracowało, ale w tym roku jeszcze nie otrzymałam żadnego przelewu, a są mi winni na prawdę sporo. Dodatkowo, na dzień dzisiejszy nikt w firmie nie odbiera telefonów. Przelew miałam otrzymać w II transzy i jeszcze go nie mam. Czy ktoś z I transzy może mi powiedzieć czy dostał już pieniądze?

Loczek

(usunięte przez administratora) Popieram kolegę, firma jest spoko może trochę przez te ich zmiany wszystko się opóźniło ale przecież one są z korzyścią dla nas! Czasem trzeba też wykazać troche empati. :) (usunięte przez administratora)

Mi już wypłacili. No trochę się spóźnili ale zawsze wypłacają całą zarobioną kasę. No i te panie są tam sympatyczne. Ja ogólnie polecam tą firmę, a pracuję dla niej od roku i do tej pory dostałem wszytsko, a zlecenia mają zdecydowanie lepiej płatne niż ich konkurencja.

kurka

To fakt, nie płacą najwcześniej ale tak czy siak kasa do mnie docierala. DO tego mają nawet fajne zlecenia. Nie mam większych zastrzeżeń :)

Młoda

Ja jestem zadowolona z tej firmy. Mają ciekawe badania TK i jest z nimi bardzo fajny kontakt. Osoby które tam pracują są bardzo miłe i zawsze można się z nimi dogadać. Jeśli chodzi o platności to każdą zarobioną kasę otrzymałam. Polecam tą firmę bo dobrze się z nimi współpracuje.

el

Ja dostałam pierwsze zlecenie. Jutro dam Wam znać

daisy

a ile dni mineło od momentu otrzymania przez nich Twoich rachunków i umów? mówie o tych październikowych i listopadowych.

rzetelny

wysylasz rachunek...robisz terminowo badania i kasa jest

daisy

A kiedy otrzymałeś rachunek i kiedy go wysłałeś? Od dnia otrzymania rachunku mają 30 dni na przelanie kasy ...

jasiek

no to jak to, w październiku wypłata za maj, chyba coś tu nie gra, może miałeś wypłacane jakieś dodatki za maj albo coś zaległego, jakieś godziny uzupełniające, bo to się zdarza też u mnie, że po poł roku się nawet dostaje..a faktycznie to niedobrze, że jest tak słaby kontakt z firmą, że nie da się niczego telefonicznie załatwić.

krzysiek1602

Witam! Mam pytanie wczoraj zalogowałem się u nich na stronie dostałem umowę do odesłania. Mam pytanie czy to w miarę pewna firma? czy nie ryzykuję podpisując umowę? czy mają projekty ogólnopolskie? bo po wcześniejszych opiniach waham się czy odesłać umowę.

ida

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę dla osób, które chcą dorobić parę groszy. Aczkolwiek dla tych, dla których te parę groszy nie stanowi być albo nie być. Współpracuję z tą firmą już kilka lat. Były gorsze momenty, były lepsze. Ale każdą zarobioną złotówkę otrzymałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Consumerview Sp. z o.o. - Warszawa

Consumerview Sp. z o.o.