CERP POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o CERP POLSKA SP. Z O.O.

Maciej 2011-05-26 15:44:24
Chwale sobie prace z tą firmą. Jako praca dorywcza w 100% spelnia moje oczekiwania! :)
ona 2013-05-23 08:58:26
Bardzo dobry kontakt z koordynatorem, pieniążki wypłacane terminowo. Świetna praca dla osób mieszkających w pobliżu supermarketów, gdzie prowadzone są badania, a które chcą dorobić te parędziesiąt zł do kieszonkowego. Nie polecam osobom, które muszą specjalnie dojeżdżać i wydawać kasę na transport.
tyxha 2014-09-08 16:52:47
nie polecam, juz póltora miesiaca czekam na wynagrodzenie, pozatym obiecywali prowizje, i inne, a wyszlo z tego tyle co nic, oszusci.
tpoee 2015-01-26 16:46:21
Nie polecam, opóźniają wypłatę jak tylko mogą, płacą marne groszę, a praca wcale nie lekka. Unikajcie bo będziecie żałować.
nbhnmnn 2016-05-22 22:43:08
to ta oferta najwyrażniej juz została objęta @Fred a swoja drogą, to tego typu staniowisko wcale łatwe nie jest, trzeba dobrze grać i udawać, nie sądzicie?
Zostaw swoją opinię o CERP POLSKA SP. Z O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CERP POLSKA SP. Z O.O.