Opinie o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Consumerview Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Consumerview Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

Langusta_z_palmy

Jeśli ktoś zna nazwę firmy, do której przeszła jakaś koordynatorka, proszę o podanie nazwy. POZEW ZBIOROWY NIE MA SENSU, za duże ryzyko ponoszenia kosztów w stosunku do sumy, jaką się chce wyegzekwować (w większości jest to suma pon. 1000 zł). Składajcie masowo zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa na podstawie art. 286 k.k. Polecam też ePUP.

Grzegorz

Jestem na etapie składania pozwu w EPU. Dołączę się do pozwu zbiorowego. Składam zawiadomienie do prokuratury firmacombat@interia.pl

D

Czy ktoś z Państwa złożył zawiadomienie w Prokuraturze lub podjął jakieś czynności mające na celu wyegzekwowanie należnej kwoty?

artur

Również podłączam się pod tą sprawę z oszustami.Mój kontakt bilu@autograf.pl

Czy po rozmowie w Consumerview Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
artur

Witam Z chęcią się dołącze do pozwu. Mój email bilu@autograf.pl

tkkkk

Pani Paulina Budzisz przeszła do innej firmy i tak samo wydzwania, nigdy nie wezmę do niej badania!!! od samego początku mieli problemy z płatnościami, w 2012-2013 mieli po 2-3 miesiące opóźnienia ale nie tyle...MASAKRA JAKAŚ, najlepiej coś wspólnie zrobić, Paniusia (usunięte przez administratora) ma też konto na fb

@tkkkk

To niezwykle ważna informacja. Zgłoś się do zamkniętej grupy na facebooku dot. osób poszkodowanych przez Consumer View, przeanalizujemy tą sprawę.

@Langusta_z_palmy

Zgłoś się do zamkniętej grupy na facebooku dot. osób poszkodowanych przez Consumer View, przeanalizujemy tą sprawę.- gdzie mam się zgłosić? Jak mam to zrobić?

Paulina Budzisz
@tkkkk

Pani/Panie tkkkk, zapraszam do kontaktu osobistego. Myślę, że nie będzie miał Pan/Pani z tym problemu, skoro już znalazł Pan/Pani moje konto na portalu społecznościowym. Ja nie jestem w żaden sposób winna, że audytorzy nie otrzymali wynagrodzenia. Sama jestem w tej samej sytuacji, jak nie gorszej. Proszę mi wierzyć, że w kwestii wynagrodzenia, pracownicy wcale nie byli lepiej traktowani, a dla nas to nie była praca dodatkowa, a jedyne wynagrodzenie.

Katarzyna S.

Cześć, Mi również zalegają z pieniędzmi (około 400zł). Mam taką samą sytuację jak Wy. Jeżeli chodzi o pozew zbiorowy, bardzo chętnie się dołączę: proszę o kontakt na katy_kathleen@o2.pl

Langusta_z_palmy

Z tym, że należy mieć na uwadze przynajmniej 1 wyjazd do Warszawy (siedziba pozwanego).

wierzyciel

Spółka z o.o odpowiada do wysokości majątku ale Zarząd odpowiada za działania Spółki czyli jeśli utraciła płynność finansową a w dalszym ciągu działała nie płacąc zobowiązań to odpowiada za to Zarząd. Z zapisów w internecie widać było , że ta sytuacja trwała już od 2014.

jarek

tez chetnie dolacze do pozwu posiadam meile zdjecia cala dokumentacja oraz wiadomosci co do rzekomych terminow wyplat faktury moj mail jarek1221@wp.pl

Langusta_z_palmy

Do dochodzenia roszczeń w postępowaniu grupowym potrzeba min. 10 osób. Niezbędne będą dowody (wydrukowane umowy, potwierdzenia przelewów, paragony, zdjęcia). Cwaniaki tak mataczyli z tymi platformami, że nic nie da się odtworzyć elektronicznie. Chociaż i tak nie sądzę, by to coś dało. Consumer View to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, długi można ściągać tylko z majątku spółki. A jak wykażą przed sądem, że są niewypłacalni, nic się nie da zrobić. Osoba, która stoi za tym, czyli pan prezes Zarządu Tomasz Ch. (do sprawdzenia w publicznym rejestrze, KRS: 0000392078) prowadzi parę takich spółek, m.in.: - Friendly Engines Sp. z o.o. - Point Corporate Development, której strona internetowa wygląda tak: http://www.thepoint.com.pl/ ekhem) - WCH Inventions - tu jest wspólnikiem Pozdrawiam

Bomba

Witam ja również dołączę do pozwu zbiorowego. Leżą mi sporo kasy.

KK

Mnie zalegają kilkaset złotych. Od kilku miesięcy NIE ODPOWIADAJĄ. Chętnie dołącze się do pozwu zbiorowego

Madeleine

Robiłam dla nich audyty na w kwietniu i czerwcu. Giacomo Conti i CCC. Za żadne nie dostałam wynagrodzenia. Pisałam i dzwoniłam kilkanaście razu. Na maile nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Po wielu próbach w końcu dodzwoniłam się do koordynatora. Powiedział mi tylko tyle, że mają kłopoty finansowe. Koordynatorzy podobnie jak TK nie dostają wynagrodzenia i Pani nie była mi w stanie powiedzieć, kiedy mogę spodziewać pieniędzy. Również jestem za pozwem zbiorowym. UWAŻAJCIE, NIE RÓBCIE DLA NICH AUDYTÓW!

Witam, również nie mogę nawiązać kontaktu z nikim. Dzwoniłem nawet do firmy GIACOMO CONTI dla której robiłem audyt. Pani powiedziała mi, ze nie jestem pierwsza osobą, która do nich dzwoni. Powiedziała też ze firma CV wywiązała się bardzo dobrze z audytu. Dostarczyła wszystkie potrzebne materiały i otrzymała ZAPŁATĘ od zleceniodawcy. Pomysł z prokuraturą jak najbardziej słuszny. Zapewne Prezes firmy CV wraz z Pania Aleksandą siedzą gdzieś za granicą i smieją się ile ludzi wydy***li. Wstyd.... Liczę, że ktoś się wam do (usunięte przez administratora) dobierze !!!

D

Czekam do końca przyszłego tygodnia, po tym czasie składam zawiadomienie do Prokuratury, ponieważ nie będę czekał w nieskończoność.

Ja wykonałam pracę 15.04.2015r. i jak dotychczas nie otrzymałam pieniędzy. ostatni raz miałam kontakt z tel. 502 753 910 email: paulina.budzisz@consumerview.pl. 08.09.15r. Później juz z nikim nie mogłam nawiązać kontaktu.Po miom komentarzu na FB usunięto profil firmy. Moje konto z wykonanymi TK też jest czyste. Tel. do pani Aleksandry również nie odpowiada (usunięte przez administratora) Zastanawiam się, dlaczego cały czas przysyłają mi kolejne zlecenia TK.

D

Jestem jak najbardziej za poczynieniem kroków mających na celu wystąpienie z pozwem zbiorowym do Sądu, dlatego co muszę uczynić aby móc skutecznie wyegzekwować należną kwotę, której nie otrzymałem do dnia dzisiejszego?

ana

Trzeba byłoby się zastanowić za pozwem zbiorowym. Ta firma zarabia na nas ankieterach. My pracujemy za darmo nikomu nie płaca. Mój koordynator już dla nich nie pracuje. W sierpniu 2015 kazali mu wystawić fakturę za badania jakie wykonał (jako koordynator) w lutym 2015. I do tej pory nie zapłacili. Więc oszukują wszystkich nie tylko zwykłych ankieterów ale również koordynatorów.

D

Jestem w tej samej sytuacji, wysłałem zaległe rachunki dwa miesiące temu i nadal czekam na należną kwotę z tytułu realizacji zleceń. Pragnę podkreślić, że jestem jak najbardziej skłonny podjąć kroki mające na celu otrzymanie zaległej kwoty i tym samym udać się do Prokuratury z tego względu, że czuję się oszukany przez tę firmę, tym bardziej że nie otrzymałem żadnych wyjaśnień, a jeśli chodzi o kontakt, to do firmy nie można się dodzwonić z tego względu, że podany numer nie istnieje. Czy ktoś z Państwa wie jak skutecznie i w jak najszybszym czasie rozwiązać zaistniałą sytuację?

@D

Może przyjmij kolejne zaproponowane badanie. Będziesz miał możliwość zapytania o zaległe wynagrodzenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Consumerview Sp. z o.o. - Warszawa

Consumerview Sp. z o.o.