Opinie o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Consumerview Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Consumerview Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Consumerview Sp. z o.o. w Warszawa

TK

Czytałeś jak długo ludzie czekają na kasę ?? Rok czasu !! I nikt w żaden sposób nie tłumaczy tych opóźnień. Z tą "firmą" nie ma obecnie absolutnie żadnego kontaktu. Gdybym mieszkała bliżej to osobiście bym tam się pofatygowała. Póki co zostaje tylko ostrzegać ludzi.

szok

Na prawdę uważasz, że roczne opóźnienie z wypłatą można racjonalnie wytłumaczyć? Pamiętaj,że to było działanie z premedytacją. Oszuści jednym nie zapłacili a następnym zlecali żeby ich też ochu**ć.

koszel

Też mi zalegają z wynagrodzeniem. Jestem bardziej za pozwem zbiorowym. Myślę, że każdy ma na mailu jakieś materiały dotyczące badania.

TK

Kryzys kryzysem, ale dlaczego nikt nie tłumaczy zaistniałej sytuacji ? Wysłałam jakiś 50 zapytań, odzew ZEROWY. Pani koordynator ma wyłączony tel. To jest poważna firma ?? Zobaczycie, że lada chwila usłyszymy słowo "upadłość".

Czy po rozmowie w Consumerview Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
link

jak macie konto na Linkedin to piszcie do prezesa

tk

Może tego prezesa namierzyć i niech się wypowie jaką mają sytuację, nie jest to anonimowy człowiek. Pracownice zawsze się na niego powoływały.

p

Nagłośnienie sprawy w mediach może również sprzyjać zgłoszeniu się osób które nie otrzymały wynagrodzenia i albo nie wiedzą co z tym zrobić lub machnęły ręką " bo to niewielka kwota". Ciekawe ile jest takich osób? Co do "zniknięcia" danych z panelu to problem ale głównie dla tych co to zrobili.

juznietk

Przypuszczam, że jesteśmy z różnych części PL. Zlecenia były wydawane na odległość. Przy okazji czy jest tu jakaś osoba, która dostała od nich kiedyś pieniądze? Zastanawiam się czy firma od zawsze była nie fair. A sprawa z mediami to całkiem dobry pomysł

Turan
@juznietk

Dostałem od nich pieniądze 8 miesięcy po zakończeniu zlecenia. Zareagowali dopiero na informację o złożeniu wniosku do sądu w sprawie o oszustwo.

TK@

Żeby złożyć pozew musisz mieć dowody, a jeśli z mojego profilu zniknęły badania, nie ma żadnego śladu,że dla nich pracowałam. Aż się prosi, żeby zainteresować sprawą media !

juznietk
@TK@

Co z tego, że zniknęły? Wymieniałeś się z nimi mailami? Wysyłałeś to co miałeś im wysłać po skończonym zleceniu? To już jest dowód, że wykonałeś pracę!

bober

w głowie mi się to nie miesci. Jak mozna nie zaplacic ludziom a dawac kolejne zlecenia innym. Jak Pani Ś. i jej kolezanki moga pracowac w takiej firmie i nie miec wyrzutow sumienia ze OKRADAJA innych ludzi. Wysylaja pracownikow do miejsc zlecen, marnuja ich czas i pieniadze na dojazd. Nastepnie nie placa ale same pensje zgarniaja - KRADNA pieniadze innych ludzi. I jeszcze jedna sprawa, skoro oni nie trzymaja sie umowy to moze my tez nie powinnismy? Po co to cale gadanie o poufnosci? W takim razie mozemy chyba smialo opowiadac na forach internetowych jak dziala ta smieszna firemka, na czym polegaja te badania i w jakich firmach sa robione zlecenia?

p

Proponuję zbiorowy pozew sądowy. Zainteresowanych proszę o kontakt. A osobny pozew dla osoby usuwającej negatywnych a prawdziwe opinie bo to jest współudział.

KK
@p

Nie płacą, nie odpowiadają na e-maile, są mi winni kilkaset złotych. Chętnie dołącze się do pozwu zbiorowego lub info w mediach.

JI

Nie umiesz czytać ?? Firma nie płaci, nie ma z nikim kontaktu, nr tel. podany na ich stronie nie odpowiada. Koordynator, Pani Świtalska ma wyłączony tel. ma @ nie odpowiada.PORAŻKA.

vcx

Oni usuwają te komentarze ale teraz mają wolne

TK

Telefon podany na ich stronie- wyłączony, tel. do koordynatora- wyłączony,na @ nie ma żadnej odpowiedzi. OSZUŚCI

asia

Nie polecam !! Nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiada na @. Wypłata miała być do 15grudnia, dziś jest 22.12. Jak widzę po wpisach to normalne podejście firmy do TK.

BOMBA

Witam, ja tez czekam na kasę od września. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na sms i maile. Ma ktoś może telefon do firmy bo ja mam tylko do p. Aleksandry koordynatora

emiliana

Ja również do dziś nie otrzymałam wynagrodzenia za badanie przeprowadzone w marcu. Pisałam kilka maili i najpierw byłam zwodzona zmianami w systemie informatycznym itp. Teraz - brak odpowiedzi

kamila

Badanie robiłam w marcu. Jest grudzień. Kasy brak, nikt nie odpisuje na maile, choć dostaję raporty odczytania, nikt nie odbiera telefonów. Porażka.

tk
@kamila

Mam to samo. Jeszcze niedawno był kontakt, teraz zupełnie się urwał i nic z obiecanek wypłaty.

abc

Jak coś się wam nie zgadza z rozliczeniami to piszcie na adres audytor@consumerview.pl. Ja zapomniałam o rachunkach i im nie odesłałam i dopiero jak upomniałam się o kasę to się okazało że całkiem wyleciało mi to z głowy. 'Te babki tam pomagają, choć mają lekkie opóźnienia w odpisywaniu.

paweł

Tak, wejdź do nich na strone consumerview.pl i tam masz opcje zostań audytorem.a potem możesz zgłaszać się na różne badania.

Zostaw merytoryczną opinię o Consumerview Sp. z o.o. - Warszawa

Consumerview Sp. z o.o.