logo Consumerview Sp. z o.o.

Consumerview Sp. z o.o.

Opinie o Consumerview Sp. z o.o.

D 2016-01-26 22:10:55
Jestem w tej samej sytuacji, wysłałem zaległe rachunki dwa miesiące temu i nadal czekam na należną kwotę z tytułu realizacji zleceń. Pragnę podkreślić, że jestem jak najbardziej skłonny podjąć kroki mające na celu otrzymanie zaległej kwoty i tym samym udać się do Prokuratury z tego względu, że czuję się oszukany przez tę firmę, tym bardziej że nie otrzymałem żadnych wyjaśnień, a jeśli chodzi o kontakt, to do firmy nie można się dodzwonić z tego względu, że podany numer nie istnieje. Czy ktoś z Państwa wie jak skutecznie i w jak najszybszym czasie rozwiązać zaistniałą sytuację?
ana 2016-01-29 11:04:54
Trzeba byłoby się zastanowić za pozwem zbiorowym. Ta firma zarabia na nas ankieterach. My pracujemy za darmo nikomu nie płaca. Mój koordynator już dla nich nie pracuje. W sierpniu 2015 kazali mu wystawić fakturę za badania jakie wykonał (jako koordynator) w lutym 2015. I do tej pory nie zapłacili. Więc oszukują wszystkich nie tylko zwykłych ankieterów ale również koordynatorów.
D 2016-01-30 13:50:42
Jestem jak najbardziej za poczynieniem kroków mających na celu wystąpienie z pozwem zbiorowym do Sądu, dlatego co muszę uczynić aby móc skutecznie wyegzekwować należną kwotę, której nie otrzymałem do dnia dzisiejszego?
Ewa 2016-02-01 22:09:44
Ja wykonałam pracę 15.04.2015r. i jak dotychczas nie otrzymałam pieniędzy. ostatni raz miałam kontakt z tel. 502 753 910
email: paulina.budzisz@consumerview.pl. 08.09.15r. Później juz z nikim nie mogłam nawiązać kontaktu.Po miom komentarzu na FB usunięto profil firmy. Moje konto z wykonanymi TK też jest czyste. Tel. do pani Aleksandry również nie odpowiada (usunięte przez administratora) Zastanawiam się, dlaczego cały czas przysyłają mi kolejne zlecenia TK.
Ewa 2016-02-01 22:37:35
Może przyjmij kolejne zaproponowane badanie. Będziesz miał możliwość zapytania o zaległe wynagrodzenie.
D 2016-02-02 08:39:40
Czekam do końca przyszłego tygodnia, po tym czasie składam zawiadomienie do Prokuratury, ponieważ nie będę czekał w nieskończoność.
Ja 2016-02-03 08:26:21
Witam, również nie mogę nawiązać kontaktu z nikim. Dzwoniłem nawet do firmy GIACOMO CONTI dla której robiłem audyt. Pani powiedziała mi, ze nie jestem pierwsza osobą, która do nich dzwoni. Powiedziała też ze firma CV wywiązała się bardzo dobrze z audytu. Dostarczyła wszystkie potrzebne materiały i otrzymała ZAPŁATĘ od zleceniodawcy. Pomysł z prokuraturą jak najbardziej słuszny. Zapewne Prezes firmy CV wraz z Pania Aleksandą siedzą gdzieś za granicą i smieją się ile ludzi wydy***li. Wstyd.... Liczę, że ktoś się wam do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze !!!
Madeleine 2016-02-04 17:58:30
Robiłam dla nich audyty na w kwietniu i czerwcu. Giacomo Conti i CCC. Za żadne nie dostałam wynagrodzenia. Pisałam i dzwoniłam kilkanaście razu. Na maile nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Po wielu próbach w końcu dodzwoniłam się do koordynatora. Powiedział mi tylko tyle, że mają kłopoty finansowe. Koordynatorzy podobnie jak TK nie dostają wynagrodzenia i Pani nie była mi w stanie powiedzieć, kiedy mogę spodziewać pieniędzy. Również jestem za pozwem zbiorowym. UWAŻAJCIE, NIE RÓBCIE DLA NICH AUDYTÓW!
KK 2016-02-09 14:29:18
Mnie zalegają kilkaset złotych. Od kilku miesięcy NIE ODPOWIADAJĄ. Chętnie dołącze się do pozwu zbiorowego
KK 2016-02-09 15:10:21
Nie płacą, nie odpowiadają na e-maile, są mi winni kilkaset złotych. Chętnie dołącze się do pozwu zbiorowego lub info w mediach.
Bomba 2016-02-10 11:41:35
Witam ja również dołączę do pozwu zbiorowego. Leżą mi sporo kasy.
Langusta_z_palmy 2016-02-13 14:06:22
Do dochodzenia roszczeń w postępowaniu grupowym potrzeba min. 10 osób. Niezbędne będą dowody (wydrukowane umowy, potwierdzenia przelewów, paragony, zdjęcia). Cwaniaki tak mataczyli z tymi platformami, że nic nie da się odtworzyć elektronicznie.

Chociaż i tak nie sądzę, by to coś dało. Consumer View to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, długi można ściągać tylko z majątku spółki. A jak wykażą przed sądem, że są niewypłacalni, nic się nie da zrobić. Osoba, która stoi za tym, czyli pan prezes Zarządu Tomasz Ch. (do sprawdzenia w publicznym rejestrze, KRS: 0000392078) prowadzi parę takich spółek, m.in.:

- Friendly Engines Sp. z o.o.
- Point Corporate Development, której strona internetowa wygląda tak: http://www.thepoint.com.pl/ ekhem)
- WCH Inventions - tu jest wspólnikiem

Pozdrawiam
jarek 2016-02-13 20:23:30
tez chetnie dolacze do pozwu posiadam meile zdjecia cala dokumentacja oraz wiadomosci co do rzekomych terminow wyplat faktury moj mail jarek1221@wp.pl
wierzyciel 2016-02-15 16:33:39
Spółka z o.o odpowiada do wysokości majątku ale Zarząd odpowiada za działania Spółki czyli jeśli utraciła płynność finansową a w dalszym ciągu działała nie płacąc zobowiązań to odpowiada za to Zarząd. Z zapisów w internecie widać było , że ta sytuacja trwała już od 2014.
Langusta_z_palmy 2016-02-15 22:59:55
Z tym, że należy mieć na uwadze przynajmniej 1 wyjazd do Warszawy (siedziba pozwanego).
Katarzyna S. 2016-02-17 09:44:01
Cześć,
Mi również zalegają z pieniędzmi (około 400zł). Mam taką samą sytuację jak Wy. Jeżeli chodzi o pozew zbiorowy, bardzo chętnie się dołączę: proszę o kontakt na katy_kathleen@o2.pl
tkkkk 2016-02-22 09:07:35
Pani Paulina Budzisz przeszła do innej firmy i tak samo wydzwania, nigdy nie wezmę do niej badania!!! od samego początku mieli problemy z płatnościami, w 2012-2013 mieli po 2-3 miesiące opóźnienia ale nie tyle...MASAKRA JAKAŚ, najlepiej coś wspólnie zrobić, Paniusia ( usunięte przez administratora ) ma też konto na fb
artur 2016-02-22 10:55:35
Witam
Z chęcią się dołącze do pozwu. Mój email bilu@autograf.pl
artur 2016-02-22 12:11:25
Również podłączam się pod tą sprawę z oszustami.Mój kontakt bilu@autograf.pl
D 2016-02-23 21:22:42
Czy ktoś z Państwa złożył zawiadomienie w Prokuraturze lub podjął jakieś czynności mające na celu wyegzekwowanie należnej kwoty?
Grzegorz 2016-02-27 11:28:25
Jestem na etapie składania pozwu w EPU. Dołączę się do pozwu zbiorowego. Składam zawiadomienie do prokuratury
firmacombat@interia.pl
Langusta_z_palmy 2016-02-27 14:13:52
To niezwykle ważna informacja. Zgłoś się do zamkniętej grupy na facebooku dot. osób poszkodowanych przez Consumer View, przeanalizujemy tą sprawę.
Ewa 2016-02-29 19:20:13
Zgłoś się do zamkniętej grupy na facebooku dot. osób poszkodowanych przez Consumer View, przeanalizujemy tą sprawę.- gdzie mam się zgłosić? Jak mam to zrobić?
Langusta_z_palmy 2016-02-29 19:44:21
Jeśli ktoś zna nazwę firmy, do której przeszła jakaś koordynatorka, proszę o podanie nazwy.

POZEW ZBIOROWY NIE MA SENSU, za duże ryzyko ponoszenia kosztów w stosunku do sumy, jaką się chce wyegzekwować (w większości jest to suma pon. 1000 zł).

Składajcie masowo zawiadomienia do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa na podstawie art. 286 k.k.

Polecam też ePUP.
tk 2016-03-01 18:50:15
Koordynatorka przeszła do Daymaker sp zoo
D 2016-03-01 21:55:49
Jeśli ktoś z Państwa złoży w tej sprawie zawiadomienie do Prokuratury to proszę o informację, która dokładnie Prokuratura się zajęła tą sprawą, abym mógł również złożyć zawiadomienie, odwołując się do akt sprawy już prowadzonego postępowania.
Turan 2016-03-02 11:43:45
Dostałem od nich pieniądze 8 miesięcy po zakończeniu zlecenia. Zareagowali dopiero na informację o złożeniu wniosku do sądu w sprawie o oszustwo.
Bombka 2016-03-02 15:50:45
Jak się nazywa ta koordynatorka?.
Poszkodowany 2016-03-02 18:57:42
Oszukali mnie tak samo w Listopadzie wykonałem 2 badania i cisza
ZŁODZIEJE uważajcie na nich. Cała Swietłana niech spier....... na litwe albo czort wie skąd licho przywiało..........
Paulina Budzisz 2016-03-02 21:42:00
Drogi tkkk
Pragnę poinformować, że po pierwsze bynajmniej nie wydzwaniam z badaniami. Po drugie ja nie jestem i nie byłam właścicielka Consumerview, przydzielalam tam tylko badania- wykonywałam swoją pracę za co także nie dostałam pieniędzy. To co Consumerview z prezesem na czele jest winny mi, czy innym byłym pracownikom jest o wiele większą suma niż pewnie Panu /Pani zalegaja.
My- byli pracownicy nie traktowalismy tej pracy jako dodatkowej, a zostaliśmy z niczym. Pensji od wakacji nie widać !
Także drogi tkkk ja-paniusia również jestem poszkodowana przez ta firmę i myślę że gorzej niż Ty!
Paulina Budzisz 2016-03-02 22:30:11
Pani/Panie tkkkk, zapraszam do kontaktu osobistego. Myślę, że nie będzie miał Pan/Pani z tym problemu, skoro już znalazł Pan/Pani moje konto na portalu społecznościowym.
Ja nie jestem w żaden sposób winna, że audytorzy nie otrzymali wynagrodzenia. Sama jestem w tej samej sytuacji, jak nie gorszej. Proszę mi wierzyć, że w kwestii wynagrodzenia, pracownicy wcale nie byli lepiej traktowani, a dla nas to nie była praca dodatkowa, a jedyne wynagrodzenie.
Paulina Budzisz 2016-03-02 22:31:57
mmm 2016-03-03 09:28:47
Dodatkowa czy nie dodatkowa, czy za 100 zł czy za 2000 zł. to też praca i też czyjś zmarnowany czas i pieniądza...trzeba było ponieść koszty... Może dla nie których ta ,,praca dodatkowa" jak Pani zauważyła była sposobem na zarobienie paru groszy, gdyż nie mogli znaleźć pracy w ,,wynagrodzeniem"?
Paulina Budzisz 2016-03-03 15:29:09
być może tak. Ja tego nie wykluczam i nie mówię, że nie należą się pieniądze za wykonaną pracę, choćby to było i 30 zł.
Chodzi mi o to, by nie szkalować koordynatorów, czy innych pracowników tej firmy, którzy tak samo, jak audytorzy tylko wykonywali swoją pracę i za którą również nie otrzymali pieniędzy.
Naprawdę niemiło jest, jak czytam niepochlebne opinię na swój temat, gdzie jestem wymieniana z imienia i nazwiska, obwiniana za coś czego winna nie jestem. Czy uważa Pan/Pani, że jest to fair podejście? Dlaczego, ja- BYŁY, szeregowy pracownik tej firmy, mam być winna nie otrzymywania wynagrodzenia przez audytorów? kto w takim razie będzie winny tego, jak ja i czy inni pracownicy, nie otrzymaliśmy wynagrodzenia?
Bardzo łatwo jest szkalować, czyjąś opinię, tylko proszę zawsze pamiętać, że najpierw trzeba poznać dwie strony medalu, by móc się obiektywnie wypowiedzieć, nie obrażając drugiej osoby.
abba 2016-03-11 20:24:04
A dlaczego nie miała Pani oporów zlecać kolejne badania skoro wiedziała Pani o kłopotach firmy z płatnościami? Ja nie miałabym sumienia świadomie oszukać kilkadziesiąt ludzi nawet na kwotę 30zł. Dziwię się Pani, naprawdę. Wstyd!
Paulina Budzisz 2016-03-13 19:18:38
Uwielbiam, jak ludzie oceniają, nie znając całej sytuacji.
Zlecałam badania, ponieważ cały czas otrzymywaliśmy zapewnienia, że firma zapłaci audytorom zaległe wynagrodzenia, jak również nam, nasze pensje. W momencie, kiedy zauważyłam że tak się nie dzieje, sama przestałam pracować.
Po za tym, nie wykonując projektów, nie realizując kolejnych badań, z czego miały być pieniądze, jak firma miała móc zapłacić ludziom ich pieniądze? z czego? z nieba pieniądze nie spadają!
Cały czas była nadzieja, że realizacja kolejnego projektu pozwoli na spłatę zadłużenia. To jak wyszło, to już niestety nie moja wina.

KAŻDY TUTAJ JAK WIDZĘ ŁATWO OSĄDZA I RZUCA OSKARŻENIA, ALE JAKOŚ NIKT NIE JEST NA TYLE ODWAŻNY, BY SIĘ PRZEDSTAWIĆ!
Paulina Budzisz 2016-03-20 01:23:39
Nie, nie zostali zwolnieni za niekompetencję, ale są źli że nie otrzymali wynagrodzenia...
Tylko ciężko im zrozumieć, że to nie ja za to odpowiadam i że jestem tak samo poszkodowana jak oni.. tak jak wszyscy pracownicy tej firmy.
Niemiło jest jednak czytać niepochlebne komentarze pod swoim adresem, tym bardziej gdzie są podawane moje dane personalne... Niektórzy chyba zapomnieli, że są to karalne kwestie...
kkkk 2016-03-21 17:44:07
Przepraszam.
Paulina Budzisz 2016-04-01 14:30:32
Ja nie jestem właścicielem firmy, tylko jak widać ciężko to niektórym zrozumieć. Ale nie zamierzam już z tym walczyć. Głową muru nie przebijesz, tym bardziej jeśli zbudowany jest z głupoty.
klauditta 2016-04-04 09:18:45
I ja również mam problem z odzyskaniem swoich wypłat - nigdy nie dostałam ani grosza, a zrobiłam kilkanaście wizyt, często tracąc mnóstwo czasu na dojazdy po ponad 60km. Dwa razy miałam obiecywane, że wynagrodzenie dostanę w ciągu miesiąca, czy dwóch i do tej pory nie mam ani złotówki. W sumie uzbierało mi się ponad 400zł wypłaty jak nie więcej(sprawy sprzed ponad roku, więc nawet nie pamiętam dokładnie co i za ile). Teraz nie odpisuje nikt. Maile od firmy mam, umowę współpracy mam, więc myślę, że możemy pisać pozew zbiorowy - jestem za. Proszę o zgłaszanie się osób poszkodowanych na e-mail euforzyna@cmoki.pl
Krzysztof 2016-05-15 13:48:33
Odpowiadasz tak sam za to jak wszyscy pracownicy tej pseudo firmy. Podaj kontak do tej właścicielk, juz ja sobie z nią pogadam. A Teraz w Daymaker jestes, tak takie lody kręcicie tez?
Ewa 2016-05-16 09:51:01
Dzisiaj otrzymałam zaległe wynagrodzenie.
Bombka 2016-05-16 11:16:01
Super a jak długo Pani czeka na zaległe pieniądze.
KK 2016-05-16 13:25:19
Ewa twoj wpis SMIERDZI wlascicielami firmy . Nie slyszalem o nikim kto ostatnio dostal kase.
Ewa 2016-05-24 22:35:05
TK robiłam 15.04.2015r.
"Ewa twoj wpis SMIERDZI wlascicielami firmy" - żadne pieniądze nie śmierdzą. Skontaktowałam się na FB z panem Tomaszem Ch. Bardzo szybko odpowiedział na moją prośbę o wypłacenie zaległych pieniędzy.Tak jak obiecał, przelał zaległość na moje konto. Wcześniej korespondowałam z paniami Olą R. oraz Pauliną B. ale nic z tego nie wynikło. Nic te Panie nie zrobiły w sprawie zaległego wynagrodzenia.
Paulina Budzisz 2016-08-25 00:23:06
Ja w żaden sposób nie odpowiadam za działania firmy!!! Sama również nie otrzymałam wynagrodzenia. W czym jest moja wina? w tym, że tam pracowałam?! proszę uważać na słowa!
Dane właściciela firmy Consumerview, są dostępne w Internecie. Wystarczy się trochę wysilić i samemu je sprawdzić!
Tomaszuuu 2016-09-12 20:11:44
Firma jak najbardziej nie rzetelna. Sprawa trafiła do sądu i pieniądze zostały odzyskane. Nie ma się co z ta firmą dogadywać bo nie warto. Składajcie wniosek do sadu internetowego jeżeli jeszcze Wam nie zapłacili.
D 2016-09-15 12:14:20
Firma nikomu nie wypłaciła zaległych wynagrodzeń. Sprawa jest już w sądzie.
kala 2016-09-15 14:15:40
No to pozostaje tylko życzyć powodzenia @D mam nadzieje, ze jeśli pieniądze wam sie naprawdę należały no to, ze sad podejmie właściwa decyzje końcowa
Paulina Budzisz 2016-10-27 22:16:10
Pani Ewo,

Ciężko zrobić coś w sprawie zaległego wynagrodzenia, kiedy samemu się go nie otrzymuje, to po pierwsze. Po drugie dostaliśmy dyspozycję, by jednak osoba odpowiadała za informacje na temat wynagrodzeń i nie byłam to ja.
Wszystkie słowa jakie padają pod moim adresem- podała Pani moje dane personalne, nie są miłe. Sama nie zostałam dobrze i rzetelnie potraktowana przez firmę. Każdy etatowy pracownik miał i ma do dzisiaj, problem z odzyskaniem pieniędzy. Pracownicy sami padli ofiarami nierzetelności tej firmy. Staraliśmy się to wszystko ciągnąć, mamieni tym, że z kolejnym zleceniem pieniądze będą i staniemy na nogi...
Zostaliśmy oszukani i naprawdę niemiło potraktowanie, choć ta firma była dla nas oczkiem w głowie i parę osób poświęciło dla niej cały swój czas, przez kilka lat.
Rozumiem każdego audytora, który jest zły, że nie otrzymał pieniędzy. Uważam, że za wykonane zlecenie się one należą i warto o nie walczyć. Jednak jedyną osobą odpowiadającą za brak pieniędzy, jest prezes firmy, a nie jej pracownicy, którzy tak samo jak Państwo- zostali oszukani.
Zostaw swoją opinię o Consumerview Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consumerview Sp. z o.o.