Opinie o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Stefciu

Ludzie . Nie wiecie co mówice stawka od 80 groszy do 1.0zł . za kilometr. Wymagania ogromne - rejestratory, lodówki , chłodnie czyste w pełni sprawne, samochody po 5 miesiącach są dobite. Min.nowe auto na dzień dzisiejszy jak chcesz jeżdzić 2011r. Jak zarobić? Policzcie.

Weteran

O to że kilka razy w miesiącu kierowca ma przyjść i rozkładać cały przywieziony towar a potem jechać na trasę :(Oczywiście chodzi o rozkładanie towaru dla wszystkich przewoźników nie swojego....

gosc

A o co chodzi z dyżurami kierowców na rozkładanie towaru?

Kierowca

MASAKRA!!! Tak jak napisał @Weteran - nowe ulepszenia w postaci kolorowych trójkącików sprawiają że człowieka ogarnia coraz większe wkurwienie. Jak normalnie realizować trasę jak trzeba zwracać uwagę na milion pierdół, które tylko czekają żeby nie zapłacić nam tyle co powinni! Czas najwyższy zmienić tą patologię, mam nadzieję że już za chwilę nie będą mieli kim wozić towaru!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Weteran

Zgadzam się że takiego syfu jak jest teraz to nie pamiętam .Non stop jakieś nowe ulepszenia które w zasadzie tyko utrudniają życie kierowcom.Czasy dostaw wg mobilnego tylko uwaga jak ci się świeci czerwony trójkąt a zrobisz wizytę to ci nie zapłacą za nia.Jakieś śmieszne dyżury kierowców do rozkładania towaru.Porażka.

tomek

Mam ogromną prośbę.Czy ktoś może podrzucić jakiś kontakt bezpośredni na oddział w Katowicach?

ktoś_kto_wie

Firma nie dzwoni, to często przewoźnicy dzwonią w nocy lub nad ranem (pierwsze wyjazdy zaczynają się nawet od 2 rano) - bo nie działa mobilny i nie można pobrać trasy, bo się auto zepsuło i trzeba skołować zastępstwo, bo coś tam, itd.. W Farmadzie zwalnia się ludzi, którzy chcą mieć chociaż trochę prywatnego życia ;-)

Ona37

Wyczucie w tej firmie?! Telefony były o każdej godzinie, w nocy, nad ranem, w week, nawet telekonferencje o późnych godzinach wieczornych. Zapomnij o czasie prywatnym dla siebie...

Olo

Znalazłem ogłoszenie że szukają specjalisty ds. transportowych w Ołtarzewie. Wie ktoś jaka tam atmosfera i jak płacą?

ktoś_kto_wie
@Olo

Szukają, bo zwolnili człowieka bez powodu. Atmosfera jest fatalna, bardzo duże napięcie, telefony o 3-4 rano to norma. Z kasą też nie ma szaleństwa, z tego co kojarzę to 3,5-4,5 brutto + premie, których nikt nie ma z powodu zbyt wysokich celów. Przewoźnicy uciekają, narzekają na mobilne, korekty paliwowe, coraz większe obciążenie. Jeżeli ktoś chce dożyć spokojnej starości to zdecydowanie odradzam.

przyjda lepsze czasy

powinni stanac wszyscy przewożnicy i nie wyjechac jeden dzien w trasy i wtedy moze by sie szanowny zarzad obudził...ze ludzie sa NIEZADOWOLENI..ale nie z pracy TYLKO Z WYNAGRODZENIA NIE ADEKWATNEGO DO WKŁADU I WYMOGÓW bo procedury transportowe to ja rozumiem ale czesc idiotycznych wprowadzonych tylko i wylacznie w tej firmie to nikt tutaj z przewoznikow nie rozumie..ja obskocze 2 apteki a w tym czasie konkurencja juz 6 zrobi i sie smieje ze zamiast jezdzic i zarabiac to sie pierniczymy z maszynkami, liscikami i innymi "PROCEDURAMI"... wymyslaja sobie nowe samochody, agregaty z papierami, sanepidy i inne.. a zamiast dołożyc w koncu po paru latach pare groszy do stawek dla ludzi, dzieki ktorych pracy z roku na rok trasy sie rozrastaja i towaru coraz wiecej sie wywozi to oni kur... jeszcze zabieraja bo za pierwsza paczke sie nie nalezy... a najgorsze jest to ze nawet jak ludzi decyzyjni przyjezdzaja na magazyny na audyty to sie boja z ludzmi porozmawiac nawet wyrywkowo jak wyglada sytuacja i czego by oczekiwali...bo dac to daja przewoznicy wszystko z siebie... a dyspozytorzy kryja swoja dupe i wszystko tuszuja ze niby jest zajebiscie.. brak mi juz checi do pisania tutaj bo to mozna by bylo ksiazke napisac zazalen

zawsze optymista

Panowie w białych kołnierzykach z zarządu F jeżeli my za kierownicą nie będziemy zadowoleni to wy daleko nie pojedziecie tak samo jak my a obiecywanie marchewki na ..ju to chyba nie najlepsza droga. Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za ekonomie w firmie.Mam wrażenie ze stoicie na glinianych nogach a chyba zaczyna nadciągać deszcz.

Farmostrata

Nie kolego ja akurat zestawu w acp niemałem ogólnie porównałem co tam się działo a co tu

gosc

farmostrata..... Z tego co pamiętam to w ACP jeździła zestawami tylko jedna firma i to ona właśnie najwięcej straciła, reszta jakoś dała sobie radę z tego co mnie słuchy dochodzą. Więc jeżeli piszesz o zestawach w Farmadzie i zestawach w ACP to właśnie piszesz o sobie i swojej firmie. Hmmmmm zastanawiające kto się skrywa pod nickiem "farmostrata".... jest tylko jedna możliwość ;)

farmostrata

Na zestawie jest korekta 0,44 gr na 8 paletowce 16 gr przyslali slupki z cena wachy znow im potaniala wiec od marca nastepna obnizka wejdzie, o mobilnych dodatkowych kwitach , systemie co zakazdym razem liczy km inaczej i staniu za free pod magazynami ladnych pare godzin juz nawet niema co wspominac rada szukac nowych opcji i zawijac sie bedzie tak jak w ACP w 2011 pozdrowienia dla wszystkich z branzy.

niezadowolony

A co z lodówkami kolego ? jakieś zmiany ? bo nic nie słyszałem.

mmm

Jak wam podobają się lodówki?

Niezadowolony

Pytam czy to prawda czy plotka obiło misie o uszy ze we Wrocławiu wymyślili takie rzeczy.

przewoźnik

niezadowolony... a w jakim to oddziale wpadli na taki genialny pomysł??

;p;
@przewoźnik

Trojmiasto :(

Niezadowolony

Panowie czy cos wiecie na ten temat ze znowu każą zmieniać auta na nie starsze niż 2011 r. To prawda czy jakaś plotka?

przewoznik

dobrze, dobrze, niech Farmada fika dalej do przewoźników, niech dalej ich szmaci i w d.... ma, FM też swojego czasu fikał i wyfikał. Tak samo skończą Ci pseudo-spedycja. Na plecach będzie Zarząd sobie wywoził towar z magazynów, już za chwilkę. Fikanie jeszcze nikomu na zdrowie nie wyszło, a skoro wg nich jedynym kosztem przewoźników jest paliwo które tanieje, to życzę powodzenia znajomości branży transportowej. Paliwo w dół = stawka w dół, a gdzie koszty, które od nowego roku poszły drastycznie w górę.... Nie wiem jak Wy, ale ja zabieram samochody, bo zestawem po 2,56 po nowej korekcie (bez zwrotu Viatolla, autostrad i z pociętymi km) to jeździć nie zamierzam. Szanuję swoją firmę i dbam o jej płynność, a nie zamierzam za chwilę zostać bankrutem. Jak się okazuje PRZEWOŹNIK potrafi liczyć szanowny Zarządzie i Dyrekcjo Farmady. Przewoźnik to nie debil!!!

kierowca

To jest jakaś jedna wielka patologia!!! Jak oni mogą nas tak wykorzystywać i oszukiwać na każdym kroku?! Mobilne, ucinane kilometry, korekty paliwowe! Jeszcze się zdziwią jak nikt nie będzie chciał jeździć w tej śmiesznej pseudo firmie...

Zostaw merytoryczną opinię o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 168 ocen.

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.