Opinie o Pretius s.k. sp. z o.o. w Warszawa

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku systemów korporacyjnych. Dostarczamy elastyczne narzędzia i usługi wspierające działanie przedsiębiorstw i optymalizację ich procesów. Jesteśmy zespołem ekspertów, który z pasją realizuje projekty dla stale zwiększającej się grupy Klientów. Do grona odbiorców naszych systemów należą firmy z sektorów: energetycznego, telekomunikacyjnego, mediów, finansowego, rządowego, NGO. Nasze systemy codziennie ułatwiają pracę wielu użytkownikom i pomagają im realizować kluczowe dla działania firmy zadania. Wkładamy dużo wysiłku w to, aby praca z przygotowanymi przez nas aplikacjami była przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem i sądząc po stale zwiększającej się liczbie użytkowników naszych systemów - udaje nam się osiągać nasz cel. Jeśli również dla Ciebie ważne jest, aby tworzone przez Ciebie oprogramowanie było użyteczne i wolne od wad - zapraszamy do kontaktu.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pretius s.k. sp. z o.o. w Warszawa

S.

Niestety nie polecam. Dział HR mało kompetentny, z dodatkiem toksycznej atmosfery. Natłok obowiązków, zamiast zatrudnić dodatkowych pracowników. Nie ma czasu nawet na przerwę. Z zewnątrz wszystko fajnie i na pokaz, ale w środku... No właśnie. ;)

Robert
@S.

Hmm ale jak to nie ma czasu na przerwę? Aż trudno w to uwierzyć. Co takiego wpływa na tę toksyczną atmosferę według Ciebie? Ja myślę nad aplikowaniem z czasem. Rozwiniesz? Ty na jakim stanowisku pracujesz?

@S.

Pretius jest firmą, która ma płaską strukturę, z czego jesteśmy dumni. Zadania HR są rozdystrybuowane na różne jednostki. Za tzw. twardy HR (umowy, aneksy) odpowiada nasza Administracja przy wsparciu zewnętrznej firmy oraz kancelarii prawnej, która nas profesjonalnie wspiera w tym obszarze. Natomiast za wszelkie rozwiązania tzw miękkiego HR-u odpowiedzialni są Managerowie zespołów, którzy mają wieloletnie doświadczenie nie tylko w samym IT, ale także w zarządzaniu zespołem. Atmosferę w firmie tworzą ludzie, a z ankiet (chociażby Gallupa) wynika, że pracownicy chwalą sobie atmosferę i styl pracy w Pretius, współpracując z nami latami (mamy na pokładzie wiele osób, które są z nami powyżej 5 lat, a nawet mamy sporą grupę osób z 10-letnim stażem). Każdy z nas odpowiada za atmosferę w pracy. Przykro nam jeśli nie spełniliśmy Twoich oczekiwań.

Agnieszka
@HR

A czy managerowie przechodzą jakieś szkolenia, dzięki którym mogą poszerzać swoje kompetencje? Zarządzanie to jedno, a na przykład rozwiązywanie konfliktów czy rekrutacje to inna sprawa. Co do atmosfery, firma organizuje jakieś integracje?

Brałam udział w jednej z ostatnich rekrutacji, pomimo iż nie zostałam zaproszona do współpracy to bardzo pozytywnie oceniam firmę. Kontakt rekruterki, rozmowa wstępna czy zdalna rozmowa o pracę w super atmosferze. Niestety nie udało się podjąć pracy w firmie ale to nie znaczy ze nie oceniam jej pozytywnie,

Też_kandydat
@Kandydat

Po jakim czasie od rozmowy otrzymałeś informację iż współpraca nie zostanie nawiązana ?

@Też_kandydat

Nie odpowiedziała ale może Ty już byłeś i znasz odp? Ten feedback co tu dają to tylko takie podziękowanie na oko czy jest szersze wyjaśnienie czego zabrakło itp? fajnie byłoby wiedzieć co poprawić

@Marta

Nasz zespół rekrutacji dokłada wszelkich starań, aby nasz feedback był dokładny i pozwalał Kandydatom podjąć kroki umożliwiające uzupełnienie wiedzy. Osoby techniczne są otwarte na udzielanie wskazówek Kandydatom również po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Dorota
@Pracodawca

zawsze jest feedback po rozmowie czy tylko wtedy jak kandydat zapyta? pytam, bo to nie jest niestety zbyt popularna praktyka wśród pracodawców...

Halina

Można jeszcze rekrutować na stanowisko Lider Techniczny/Java Developer? Jest taka oferta na stronie firmy. Piszą tam o pracy zdalnej lub hybrydowej i stąd moje pytanie - jaki tryb pracy wybiera większość? Czy są jakieś dodatki do pracy zdalnej typu dofinansowanie do prądu / internetu?

@Halina

Rekrutacja na stanowisko Lidera Technicznego/ Java Developera jest cały czas otwarta. Zachęcamy do aplikowania

Czy Pretius s.k. sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

HR

W Pretius mamy elastyczne godziny pracy. Każdy pracownik może elastycznie wybrać czas startu i zakończenia pracy, co do zasady pracujemy 8 godzin dziennie. Cały zespół powinien być dostępny w godzinach 10-15. Wyjątkami od tej definicji są inne ustalenia z bezpośrednim przełożonym lub organizacja projektu, która inaczej określa godziny pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zacząłem kilka miesięcy temu i muszę powiedzieć, że nie mam zastrzeżeń. Atmosfera bardzo dobra (wcześniej pracowałem w korpo), brak rywalizacji, pracy po nocach (przynajmniej w moim projekcie). Jeżeli potrzebujesz i chcesz popracować więcej, to idzie się dogadać. Bardzo duży plus, że praca zdalna w 100%. Biuro oczywiście dostępne, ale przyjeżdżasz kiedy chcesz. Jedyna wada, że mało miejsc parkingowych więc w dni kiedy przyjeżdża więcej osób (wt i czw) może być trochę ciężko. Z dodatkowych plusów, to duży zakres benefitów do wyboru oraz elastyczne podejście do formy zatrudnienia - chcesz b2b? dostajesz b2b, chcesz UoP? nie ma problemu. Dodatkowym benefitem jest mnogość projektów - jeżeli czujesz, że nie pasujesz do zespołu klienta to Pretius stara się dobrać Ci nowy projekt. Tak samo jest w przypadku redukcji zespołu projektowego po stronie klienta - nie zostajesz z niczym tylko dbają o to, żebyś dostał miejsce w innym projekcie. Podsumowując bardzo polecam - głównie za dobre relacje w zespołach i coś co potocznie nazywamy work-life balance.

Bronisław

Czy to dobry wybór na pierwszą pracę, czy raczej rekruterzy odrzucając osoby bez zawodowego stażu? Interesuje mnie praca junior java developera ze stawką 3400-5800 zł brutto.

Rekrutacja
@Bronisław

Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska, w tym również na pozycje Junior Java Developera. W głównej mierze zależy to od naszych aktualnych potrzeb projektowych, możesz je znaleźć na naszej stronie www lub portalach rekrutacyjnych. Oczywiście to czy zaprosimy Cię do kolejnych etapów rekrutacyjnych zależy od tego jakimi umiejętnościami technicznymi możesz się pochwalić lub czy zrealizowałeś jakieś projekty niekomercyjne.

Designer

Nie oszukujmy się, ale praca wypełnia nasze życie w dość znaczącym przedziale czasowym. Jeśli nie tylko chcesz zarabiać pieniądze, ale zależy Ci na dobrej atmosferze, ciekawym ludziom to te czynniki dadzą Ci motywację do rozwoju. Dla mnie taki jest Pretius. Pracuje tutaj od dwóch lat i nie czuję, że to jest zmarnowany czas.

Halina
@Designer

No to fajnie, a w jaki sposób w firmie można się rozwijać? Finansują wam jakieś szkolenia, kursy? Jest możliwość awansowania?

Jakieś podpowiedzi o atmosferze, zarobkach i umowie na jaką można liczyć na starcie?

Paulina
@Marek

Niekorporacyjna struktura organizacyjna, która charakteryzuje Pretius z pewnością przekłada się na nieformalne relacje, przyjazną i swobodną atmosferę, jaka panuje w firmie :) Jeśli chodzi o zarobki, w każdym ogłoszeniu publikowanym na portalach z ofertami podajemy przedział stawek przewidziany na dane stanowisko. Podczas telefonicznej rozmowy wstępnej z Rekruterem pytamy Kandydata o jego oczekiwania finansowe i potwierdzamy, czy wskazana kwota mieści się w naszych widełkach. Forma współpracy - B2B, Umowa Zlecenia, Umowa o dzieło, Umowa o Pracę - it's up to you ;)

Nik
@Marek

Atmosfera w tej firmie wcale nie jest przyjazna. Zakłamanie, złośliwość, czepianie się zwłaszcza gdy trafiasz na mąciwodę Olę K...r i małego Rafała od dużych spraw.

@Nik

@Nik możesz rozwinąć temat o zakłamaniu, złośliwości i czepianiu się? Pytam całkiem serio i bez podtekstów, bo jestem obecnym pracownikiem i mam wrażenie, że pracuję w całkowicie innej firmie. Może miałam szczęście do zespołu, a może czegoś nie wiem?

Rafał
@Ania

Też jestem ciekawy w czym objawiają się te zachowanie, bo też pracuje w tej firmie

nick
@Ania

Szkoda, że nie pytaliście gdy był na to czas. Wtedy nie chcieliście nawet słuchać. Daruj, ale teraz nie będę niczego rozwijać. To nie jest portal dla was do wyciągania wniosków tylko dla kandydatów, którzy szukają informacji na temat firm.

@nick

Jestem zwykłym podrzędnym pracownikiem, więc nie za bardzo miałam jak pytać, ale spoko rozumiem, że nie nie będziesz nic rozwijać. Ja to bardziej chciałam po prostu się dowiedzieć, czy sama czegoś nie zauważam. Powodzenia!

P
@Marek

Atmosfera jest pozytywna. Nikt nikomu na głowę nie wchodzi i zawsze można liczyć na pomoc, jeżeli takowa jest potrzebna. O zarobkach dla nowych osób zbyt wiele nie wiem, ale widełki są wrzucane w ogłoszeniach. Najczęstszą formą umowy jest B2B, ale jest też możliwość współpracy na podstawie UoP, UZ lub UoD.

@P

Czyli w razie czego można mieć pewność, że poza pułap widełek nigdy się nie wyjdzie? Na każdym ze stanowisk jest możliwa dowolna forma umowy?

oburzony

HR Rekruter/ HR Specjalista za 5 tys brutto? o co wam chodzi Pretius?

Helena
@oburzony

a jakie mieli wymagania, moze nieduze i stad taka pensja ?

Julita
@oburzony

5 tys brutto dla HR Rekruter/ HR Specjalista z doświadczeniem 0-1 lat( takie wymagania widziałam w ogłoszeniu), to chyba nie tak źle porównując z innymi ofertami dla początkujących osób?

Joanna
@oburzony

Jak na rekrutera bez doświadczenie i bez większych wymagań to chyba jest ok.

@Joanna

Oni tu premie za coś dostają?

HR-y
@Marta

Tak, Rekruterzy zatrudnieni w Pretius otrzymują premie za każdą rozpoczętą współpracę w wysokości 1000 zł.

Arkadiusz
@Joanna

Z doświadczeniem dostajesz tam niewiele więcej + słaba atmosfera

Wiktoria
@Arkadiusz

Niewiele więcej, to ile? :) I ile w ogóle tak około bez doświadczenia można liczyć tutaj na start... ?

Ano

Czy rozmowy rekrutacyjne są po angielsku?

HR-y
@Ano

To zależy do jakiego projektu prowadzimy rekrutację. Jeżeli jest to projekt dla klienta zagranicznego to weryfikujemy znajomość języka angielskiego podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Dron

Opinie GoWork vs google. Różnica warta uwagi:)) Bardzo dziwne miejsce z dziwnymi ludźmi. Odradzam pracę tutaj. Dla mnie to była strata czasu. W zasadzie zgadzam się z komentami poniżej. Upierdliwi i dziwni ludzie. Szkoda energii. Taka fałszywa fasadowość - niby fajnie, ale czuć, jakiś smród.

ALe
@Dron

Jako osoba będąca tu od ponad 10 lat i trochę etapów firmy przeżyłem w tym obecny etap pandemiczny na pracy zdalnej. Z mojego punktu widzenia dla firmy która chce być "koleżeńska" to bardzo trudny okres bo (zwłaszcza z uwagi na branżę) ludzie się dużo trudnej integrują a przez to rodzą się konflikty i zniechęcenie. Management stara się coś w tym kierunku robić ale to nie są proste tematy. Plus najważniejsze, trzeba rozmawiać. Bywały osoby które gdy coś ich gryzło mówiły to i reakcja zawsze była i osoba otrzymywała wsparcie. Jeżeli jednak ktoś nie chce zgłaszać uwag (a takie sytuacje też bywały) tylko po prostu po jakimś czasie chce odejść to ciężko na to zaradzić. A co do dziwności ludzi, przy rozmiarze firmy około 200 osób jednak różnorodność będzie.

D
@Dron

Pracuje w Pretiusie mniej niż rok, ale w życiu nie nazwałabym tego stratą czasu. Dla mnie osobiście to czas mocnego rozwoju - technicznego i pod względem skilli miękkich. Przy odrobinie inicjatywy i chęci naprawdę łatwo być docenionym, ma się też realny wpływ na projekt i to jest zdecydowanie na plus. A ludzie? Jak to wszędzie - z jednym współpraca będzie łatwiejsza, z innym będzie pod górkę, w nie jednej firmie pracowałam i nie widzę żadnego odbicia od normy.

Argo
@Dron

Akurat to chyba jedyna firma w której pracowałem gdzie pomimo zatrudniania dużej liczby osób - nie zatraciła ona swojej rodzinnej atmosfery i serio dba o rozwój pracownika.. Z tą stratą czasu też się średnio zgadzam - rzeczywiście bywa czasami ciężko na projektach przez poziom ich skomplikowania ale co się człowiek nauczy to jego. A no i najważniejsze - przede wszystkim pracujemy jako zespół, a nie grupa indywidualistów. :D

@Argo

Brzmi bardzo pozytywnie. ;) To czemu inni tak narzekają, od czego to zależy, od działu? Na którym pracowałeś?

Dron
@Argo

Nie odbierają telefonów w trakcie lub zaraz po onbordingu), ośmieszają, wypominają rzeczy,na które masz wpływu. Fajna rodzina.

Roman
@Dron

Nie każdemu wszytko musi pasować. Czemu nie miałeś z nimi kontaktu? Nikt wcześniej nie miał takich problemów?

migdał
@Roman

Ja nie słyszałem żeby ktoś miał takie problemy.

Katarzyna
@Dron

Uderzyło mnie to słowo "ośmieszają". Twój szkolący drwił z Ciebie, czy co? Jakoś mocne to słowo, a nie do końca wiem co może się kryć za nim.

Pracownik 123

Firmę mogę jak najbardziej polecić z uwagi na ciekawe projekty i zróżnicowanych klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Super atmosfera w zespołach i częste integracje :)

Były_kandydat

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji do firmy. Termin spotkania wyznaczony w ciągu kilku dni od nawiązania ze mną kontaktu przez rekruterkę. Na plus przypomnienie o spotkaniu i forma zdalna. Spotkanie samo w sobie ciekawe. Pytania to nie tylko puste formułki czy klepanie teorii. Chłopacy na rozmowie odpowiedzieli na moje pytania i w kwestiach technicznych można było z nimi porozmawiać. Po spotkaniu bardzo szybka odpowiedź z decyzją. Atmosfera miła, zarówno w czasie rozmów z rekruterką, jak i na spotkaniu. Projekt wydawał się być ciekawy. Jednak mimo wszystko musiałem wstrzymać się z podjęciem współpracy. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mogli wrócić do rozmów.

IT Recruiter

Nie polecam Pretius. Potencjalny zespół do współpracy to koleżanka, która sama nie wie czego chce. Pracując w Pretius obsługujesz, tzn. rekrutujesz tak naprawdę do dwóch firm: oprócz Pretius także mogą się trafić projekty dla klientów firmy należącej do Pretius, czyli IN Team. Sam Pretius projekty do realizacji ma ok, ale bez szału. Ja z całą przyjemnością odrzuciłem ofertę.

Paulina z Pretius
@IT Recruiter

W ciągu ostatniego roku rekrutacja na stanowisko IT Recruitera prowadzona była tylko raz, a jedyna przedstawiona propozycja współpracy spotkała się z pozytywną odpowiedzią ze strony kandydata. Uważam zatem, że opisana sytuacja nie miała miejsca - przynajmniej nie z udziałem Pretius. Chętnie jednak zapoznam się z merytorycznym feedbackiem na temat prowadzonej rekrutacji, a zatem zapraszam do kontaktu bezpośredniego (jeśli brałeś udział w rekrutacji, na pewno posiadasz mojego maila ;))

@Paulina z Pretius

Szanowna Paulino, Świat nie kręci się wokół Ciebie, nie pracujesz w Pretius od zawsze i nie udawaj mądrzejszej niż jesteś. Wyobraź sobie, że nie chodzi o Ciebie, opisuję sytuację z czasu, gdy z całą pewnością nie pracowałaś w Pretius, bo Cię nie znam - to raz. Pani, która mnie rekrutowała wciąż pracuje w Pretius. Dwa - o ile Ty to ta Paulina o której myślę, to nie pracujesz w Pretius, a w IN Team.

Paulina z Pretius
@IT Recruiter

Zgadzam się w zupełności - świat nie kręci się wokół mnie, ale co również pewne - nie zatrzymał się, a więc i w Pretius przez kilka ostatnich lat troszkę się zmieniło. Nie chcę jednak do niczego na siłę Cię przekonywać, rozumiem, że możesz wspominać rekrutację, w której wziąłeś udział nie do końca pozytywnie i masz do tego prawo. Niemniej dziękujemy, że po tak długim czasie postanowiłeś podzielić się z nami swoją opinią. Mamy nadzieję, że udało Ci się znaleźć idealną pracę, zgodną z Twoją pasją i wartościami.

@Paulina z Pretius

Wątpię, że się zmieniło :) A nawet jestem prawie przekonany, że nie zmieniło się nic a nic.

Katarzyna
@Paulina z Pretius

Zaraz, skąd przypuszczenie, że on się podzielił opinią z Wami? Możecie to forum czytać, jak każdy, wypowiadać się jak każdy. Ale to nie jest miejsce do informowania firmy, tylko potencjalnych pracowników, co żeśmy w firmie zastali (lub z czego żeśmy zrezygnowali, jeśli nam nie przypasowało).

SꓵIꓕƎꓤԀNieFan
@Katarzyna

Brawo za te słowa Katarzyno! Oni naprawdę myślą, że świat kręci się wokół nich. To typowe dla tej firmy. Toksyczna i chłodna zbiorowość ludzka (dosłownie kilka wyjątków). Omijać z daleka.

Nik
@Paulina z Pretius

On się nie dzieli z wami tylko z kandydatami i klientami

Na jakie wsparcie w Pretius s.k. sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry, W Pretius przestrzegamy wszystkich praw, w tym także tych, które wynikają z Kodeksu Pracy oraz tych, które dotyczą kobiet w ciąży. Zatrudnione u nas Panie mogą dodatkowo skorzystać z pakietu medycznego współfinansowanego przez pracodawcę.

SꓵIꓕƎꓤԀNieFan

Serio?? Może zapytać jeszcze czy wypłacają pensje co miesiąc. Więcej kreatywności ꓨNIꓕƎꓘꓤⱯW.

Karol

Niedawno rozpocząłem pracę w Pretiusie i narazie jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Najpierw była rzeczowa rozmowa z rekruterem na temat moich motywacji i oczekiwań względem nowej pracy. Miałem też możliwość, aby zapytać o wszystkie kwestie formalne. Kilka dni później miałem rozmowę techniczną w bardzo przyjemnej atmosferze, powiedziałbym wręcz koleżeńskiej. Rozmowa bardzo mi się podobała, bo w większości miałem pytania sprawdzające bardziej mój tok myślenia i podejście do rozwiązania problemów biznesowych niż jakieś niuanse ze znajomości technologii. Po dwóch dniach dostałem pozytywną odpowiedź, otrzymałem draft umowy, do której nie miałem zastrzeżeń i niebawem rozpocząłem pracę. Rozpoczęcie pracy też oceniam bardzo pozytywnie. Było sporo czasu na onboarding. Jest też dużo materiałów w firmowym Confluencie, które pomagają we wdrożeniu się w funkcjonowanie firmy, jak i projektu.

Mateusz
@Karol

Dzięki Karol za informacje, moje wrażenia są bardzo podobne. Ile czasu upłynęło do wysłania CV do pierwszego telefonu od Pretius, nie pamiętam, ale Paulina, która do mnie zadzwoniła na wstępnie zapytała, czy możemy przejść na ‘Ty’. Osobiście mi też jest tak wygodniej więc się zgodziłem. Kilka podstawowych pytań HRowych i przechodzimy do ustalenia terminu na rozmowę. Spotkanie udało się ustawić na 2 albo 3 dni później, oczywiście online. Czas standardowy jak na rekrutację analityka, ponieważ zamknęliśmy spotkanie po niecałej godzinie. Ekspresowym, co pamiętam doskonale, było na następny dzień odebranie telefonu od Pauliny z pozytywną decyzją o zatrudnieniu. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem pracy dostałem maila z zaproszeniem na spotkanie integracyjne online z prośbą o odpowiedź, ponieważ dla uczestników jest paczka niespodziana. Bardzo miły gest na początek pracy . Na kilka dni przed rozpoczęciem pracy kontaktował się ze mną mój przełożony by ustalić szczegóły odebrania sprzętu. Mieszkam w Warszawie więc mogłem podjechać do biura, ale wiem, że dla pracowników z innych miast sprzęt jest dostarczany kurierem. Mimo, że cały onboarding odbywał się online czułem zaangażowanie zespołu w stawianiu pierwszych kroków w nowym projekcie. Tak, że jeśli komuś zależy na sprawnym i szybkim procesie rekrutacyjnym i wdrożeniu w projekt to stanowczo polecam Petius.

Zadowolony pracownik

Bardzo polecam firmę Pretius. Przede wszystkim za atmosferę, podejście do pracownika i ludzi, którzy po prostu są ludzcy. Jeśli chodzi o projekty, to jest ich trochę i są zarówno takie, które trwają już długo jak i takie, które zostały dopiero rozpoczęte. Firma ma kilka dużych klientów i cały czas się rozwija zatrudniając cały czas nowych pracowników. Można pracować zarówno zdalnie jak i stacjonarnie jak się komu podoba. Zespoły miłe, pomocne, zgrane. Z minusów... No właśnie, nie umiem ich znaleźć :)

Beata

Firma Pretius w chwili obecnej poszukuje: analityka systemowego, senior java developera, lidera technicznego projektu i innych: https://pretius.com/kariera/ Czy ktoś może powiedzieć mi coś na temat możliwości rozwoju i ścieżek kariery w tej firmie? Czy w ogóle pracodawca dba o podnoszenie kwalifikacji zawodowych swoich pracowników?

Małgorzata
@Beata

Znajomy był Testerem, zaczynał od testów manualnych, chciał rozwijać się w automatach i po jakimś czasie dołączył do projektu, w którym mógł zajmować się automatyzacją. Wiem, że w firmie nie ma problemu ze szkoleniami, sami proponują udział albo zbierają pomysły od ludzi, w jakich wydarzeniach chce się uczestniczyć i zdobyć certy

Zespół HR
@Beata

W Pretius mamy opracowane ścieżki kariery dla wybranych stanowisk, nad innymi pracujemy. Jeśli chodzi o podnoszenie kwalifikacji to staramy się rozwijać naszych pracowników; obecnie kładziemy duży nacisk na kompetencje chmurowe, mamy gildie kompetencyjne: analityczną, testerską i Scrum Masterową, organizujemy wewnętrzne eventy, na których nasi pracownicy (albo firmy zewnętrze) dzielą się wiedzą, bierzemy udział w konferencjach, czy to jako uczestnicy, czy jako prelegenci.

Programista

Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny to ja pamiętam, że miałem do rozwiązania zadanie, a potem jeszcze rozmowę techniczną. Zadanie nawet ciekawe, można się wykazać, jakaś prosta integracja ale można fajnych wzorców przy tym użyć. Rozmowa techniczna w przyjaznej atmosferze i rzeczowa. Jeśli chodzi o samą atmosferę w firmie to jest bardzo dobra. Bardzo nieformalna struktura, zarząd często organizuje spotkania na których omawia jakie są plany, zależy im żeby pracownicy byli zadowoleni, nie ma jakiejś korpo napinki, jak chce się coś załatwić to bez problemu można. Organizowane są też quick talki na temat różnych technologii. W innych zespołach chłopaki też chyba często jeżdżą prowadzić konferencje i firma ich w tym wspiera. Kasa zawsze na czas zazwyczaj do 5 każdego miesiąca więc to też na duży plus. Stawki raczej normalne. Jeśli chodzi o minusy to na pewno projekty. Większość są to stare aplikacje, ze sporym długiem technologicznym. Sporo jest zadań do naprawy jakichś błędów. Problemem też są często nieprecyzyjne wymagania. Po aplikacjach często widać, że są pisane przez juniorów i dziwne rzeczy można spotkać, oczywiście nie we wszystkich projektach byłem i nie wszystko widziałem. Testy jeśli już są to nie są jakoś super napisane i nie ma jakiejś wielkiej uwagi poświęconej nim. Podsumowując jeśli wynegocjujesz dobrą stawkę, i nie przeszkadza ci grzebać w dużych aplikacjach z sporym długiem to polecam. W przeciwnym wypadku będziesz się męczył.

@Programista

Zainteresowało mnie to ostatnie stwierdzenie co do negocjacji stawki :D Od czego tak naprawdę zależy to czy będzie można ją negocjować z pracodawcą w Pretiusie? Co jest brane pod uwagę przy jej ustalaniu? Doświadczenie, wiedza?

Jak jest z pakietem medycznym w Pretius s.k. sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Aktualny pracownik

Jak najbardziej można. Przy czym tę dodatkową kwotę musisz już oczywiście dopłacić z własnej kieszeni.

Czy w Pretius s.k. sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

HR Pretius

Jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach zewnętrznych w Pretius. Dodatkowo uczestniczymy także w konferencjach branżowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Pretius s.k. sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pretius s.k. sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pretius s.k. sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pretius s.k. sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pretius s.k. sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pretius s.k. sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pretius s.k. sp. z o.o.