Opinie o Hemmersbach w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hemmersbach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hemmersbach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hemmersbach w Wrocław

KJ

Czytam i nie wierze w to co tu się wypisuje. U mnie jest naprawdę ok. Wydaje mi się ze jest bardzo duża różnica między praca na hali, a praca w biurze (niestety) Ludzie z biura, z mojego temamu ale tez inni nie narzekają jakoś bardzo. Wiadomo ze są lepsze i gorsze polityki ale ogóle jest spoko. Oczywiscie, ze ktoś kto ma kwalifikacje to zarabia więcej i ma lepsze warunki. Zapominacie chyba ze te kwalifikacje trzeba najpierw zdobyć. Myśle, ze jeśli ktoś narzeka na pensje to najpierw powinien zacząć od siebie. Hemm jest idealnym miejscem do zdobywania kwalifikacji i każdego chętnie zawsze promuje. Pamiętajcie ze wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Xyz

Powiedział ten adminowiec, który spośród wszystkich innych zasłużonych w boju g....o wiedział, nic nie robił ale po latach zebrał się na odwagę żeby pod anonimowym nickiem wylać z siebie skrywane żale sprzed lat XD

Old admin

Pewnie był wtyką byłego dyra, M.G. Zrobił co mu kazano i uciekł pierwszy jak wyszły na jaw wszystkie walki.

????

nie, stety chyba dalej gdzie im będzie lepiej

Ehemaliger Adminmitarbeiter
@Xyz

Ojojoj.... jakiś ty rozgoryczonych i sfrustrowany jesteś ???? O jakiej ty odwadze mówisz? No faktycznie masz rację nic się tam nie robiło w dziale admin, ale co najważniejsze to pozostały przyjaźnie byłych adminów ????

Fajna atmosfera, spoko ludzie i elastyczna praca beż ciśnienia. Jak dla mnie super.

Pawl

Mamut?

Zielony

Nie jest źle jak tu sporo ludzi piszę.

@Pawl

Zgadzam się

@Zielony

to te opinie od czego tak właściwie zależą? piszesz, że nie jest źle, to w jakim kontekście jest dobrze w takim razie? co pozytywnego widzisz co przeważa?

The Flying Dutchman

Siemanko Wszystkim sfrustrowanym i nie sfrustrowanym. Czy wiecie moze jakie są widełki płacowe na stanowisku SDM-a z dodatkowym językiem obcym oraz oraz czy jest to ciekawa funkcja? Pozdrowiam

Sad
@The Flying Dutchman

Mi płacili 3500 net.. Pzdr

Na stanowisku SDMa?

Lady Gaga
@Sad

3500 net za stanowisko SDM to kłamstwo albo jakiś glupi zart. Na stanowiskach SDM w Hemmersbach zarabia sie od 5000 netto do 15000 netto w zaleznosci od projektu i jezyka jakim sie poslugujesz. No i oczywiście w zaleznosci od tego ile sobie wynegocjujesz na rozmowie. Jesli na starcie nie uda Ci sie dostac tyle ile oczekujesz to pozniej juz bedzie ciezko o satysfakcjonujace podwyzki, wiec warto cisnac juz od poczatku.

Sad

Tak, ale parę lat temu. Pewnie gdyby zostać kilka lat, to dobiłoby się do stawki na zwykłym stanowisku w normalnym korpo, ale szkoda czasu dla byle wpisu w CV. Poza tym nie korzysta się z poważnych narzędzi, więc ciężko później znaleźć robotę jako manager w innej firmie.

@Sad

Myślę, że jak ktoś pyta o stawki to raczej o aktualne Pisanie o czymś co miało miejsce Bóg wie ile lat temu jest mało sensowne.

N
@Lady Gaga

Nawet gdyby to było 5000, czy to normalne?

@N

Chyba nie nam to oceniać bo to głównie zależy od wiedzy. Myślę że 5k na rękę moze mieć manager który dopiero co awansował i nie ma pojecia o tej roli. Swiadomosc że od 5 można dojść do 15 jest spoko. Można też to plac i iść gdzieś indziej za 10

P
@Mamut

Każdego roku 1k podwyżki. Zaczynając od 5k, czekać 10 lat na maksymalne widelki? Są takie donozaury w hemie, ale znacznie szybciej idzie się dorobić gdzieś indziej.

@Mamut

ciekawi mnie ile zajmuje lat zdobycie takiej stawki, ile trzeba w firmie pracowac i nabywac doswiadczenia by dostac 15k netto na tym stanowisku ? 5 czy 10 lat?

@P

Możliwe

@Monika

Nie wiem:(

Tom
@P

Więc praca tutaj już się nie opłaca.

?????
@Tom

Opłacać to się może własny biznes...na tym stanowisku rozstrzał płacy może być spory. Zależy od kompetencji, działu, czy masz bezpośredni kontakt z klientem czy nie.

Magazynier

Ok

Cześć. Czy dużo pracuje w Hemm Ukraińców?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
paul33

jak wyglada praca zdalna w hemmie? zapewniaja sprzet itd? czy sprawdzaja ruch myszki itp?

@paul33

Czy sprawdzają ruch myszki? WTF? Nie ma takiej potrzeby, Hem używa Pegasusa. Jarek im dał licencję. Ponoć ostatnio nie używa bo przypał miał.

@paul33

Tak na serio to sprzet jest wydawany. Laptop, myszka, headset, monitor też jeśli chcesz. Jeśli mieszkasz daleko od biura to nie ma problemu z pracą zdalna. Jeśli mieszkasz blisko to do dogadania menago jak często możesz pracować z domu :)

Elka
@paul33

HO raz w tygodniu, bo w domu nie można kontrolować co pracownik robi przecież! :D

Tom
@Elka

Niestety, smutna prawda. Ile się nasłuchałem o tym, że wydajna praca jest tylko w biurze...

Biurowiec
@paul33

Masz pulę HO na cały rok. Reszta do dogadania.

Zatroskany

No hejo. Jak tam imprezy działowe? Nie wszyscy je mają? No cóż. Podziękujcie Andrzejowi K. Łukaszowi W. Ich premia świąteczna musi się zgadzać. Chcecie wiedzieć za ile zatrudniani są nowi pracownicy? Minimum 4k brutto. A co z pracownikami, którzy ich szkolą? 3,2k/3,3k i jeszcze wielkie pretensje, że mają pretensje, że koleś grający w Pokemony, albo przeglądający Badoo przez pół dnia, ma więcej na start niż oni? Nic. Zwalniają się. Gratulacje. PIP już się zainteresował tym co się dzieje w firmie. Panie Jacku, informacja dla Pana: Związek zawodowy już się tworzy. Niedługo Pan się dowie kto co i jak. I nie uda się Panu zwolnić osób, które go tworzą, tak jak parę lat temu. Wesołych świąt! Zatroskany.

Łucja

Specjalista ds. Zatrudnienia Cudzoziemców - jaka stawka? Chciałabym poznać warunki, na początek właśnie zarobki oczywiście mnie interesują najbardziej. dajcie znać

@Łucja

ta oferta już jest nieaktualna od miesiąca...

Atmosfera fatalna, wszechobecny micro management, ciężko przeforsować swoje pomysły gdy natrafia się na ścianę w postaci managementu, monitorowanie czasu pracy (poprzez odbijanie karty na wejściu do biura), totalny brak elastyczności w stosunku do pracownika, hybrydowy system pracy oznacza home office raz w tygodniu, biuro na Bielanach odstrasza swoim wyglądem. Na rozmowie rekrutacyjnym obiecują wiele, niestety wszystko okazuje się być mocno naciągane. Nie polecam!

Ewelina

No to słabo jeśli ludzi by nie chcieli słuchać ale jakie przykładowe pomysły masz na myśli? Ciekawa jestem jak konkretne propozycje padały i w jaki sposób wyglądała argumentacja odwrotna.

nosorożec

Dziwna firma z zafiksowanym CEO na punkcie nosorożców. Wypłaty marne, podwyżek nie ma, no bo przecież wszystko idzie na ocalenie nosorożców. No komedia :D

atmosfera jest ok, ale placa marna.

Julia

A powiesz na ile mniej więcej można tu liczyć? Poza tym macie tylko podstawę czy zdarzają sie jakieś premie?

Fajna atmosfera, nikt nie stoi nad głową.

angi
@pracownik

większość siedzi w, tym zapyziałym biurze na chali i ma płacone po 5 k za nic

Alicja
@angi

Skąd takie informacje? Masz doświadczenia związane z pracą tam? Chciałabym uzyskać więcej informacji, a jednak twoje słowa nie napawają optymizmem..

@Alicja

Tutaj niestety nie dostaniesz sensownych odpowiedzi.

@Mamut

Dlaczego tak twierdzisz? To podważasz każdą opinię, która została tutaj wystawiona?

@Ewelina

Nie każda. Tylko te, które totalnie są oderwane od rzeczywistości. Tutaj głównie piszą ludzie, którzy są sfrustrowani i źli na to jak wygląda ich życie. Wiadomo, że nie powiedzą, że to ich wina, a raczej będą szukać winnych i wyładowywać się w necie. Osoby, które są zadowolone z pracy raczej nigdy tutaj nie trafią. Dlatego czytając te wszystkie głupoty, które tutaj są publikowane widzisz całkiem inny obraz niż jest w rzeczywistości. Jesli poważnie myślisz o zmianie pracy to kierowanie się opinia tych osób jest błędne.

Eddy
@Mamut

Ile ci placa za te komentarze chlopie? Ktos zawiodl sie na firmie, zostawia negatywny komentarz to znaczy ze jest sfrustrowany i ma zle zycie? Twoje wypowiedzi sa pieknym przykładem, ze Hem to januszex przebrany za korpo.

@angi

Opie? Jakie 5K? Chyba razem z premia za polecenie. Hemm to taka bardziej firma entry level branzy IT. tu nie ma duzych zarobkow.

@Eddy

Jeszcze raz. Nie komentuje negatywnych komentarzy tylko te, które są idiotyczne i wprowadzają w błąd. Jeśli ktoś mówi nieprawdę z niewiedzy lub innego powodu to dlaczego nie podważyć takiego komentarza i nie skonfrontować go z autorem ?

Eddy
@Mamut

Przeciez twoje piec groszy jest doslownie pod kazdym negatywnym komentarzem tutaj. Czy to oznacza teraz, ze kazdy negatywny komentarz jest idiotyczny i wprowadza w blad? Czy po prostu kazdy manager ma teraz w obowiazku wybielac imie hema na gowork? I juz wam sie miesza kto gdzie napisal?

@Eddy

Dobrze gadasz, Polać mu!. Niestety ale hemm jest dobry na pierwsza prace i dla doświadczenia zawodowego. Mnóstwo młodych osób które nie płaca podatku dochodowego, luźna atmosfera. Możliwość nauki angielskiego poprzez prace. Ale o specjalistę z długoletnim doświadczeniem i szerokim stockiem technologicznym ciężko tutaj, (po za pewnymi wyjątkami) bo już dawno pracuje w innej firmie za inne pieniądze. Wiem po pracuje tutaj trochę i moja ścieżka tez za jakiś czas się rozejdzie z hemmem. I taka prawda jest i tyle. Nie ma co wybielać firmy i jej podejścia do polskiego odziału Wro/Bielany. Domena Niemiec to przecież tani gaz z Rosji (już się skończyło), tani pracownik z Polski, i pomysł jak to spiąć.

@Introwertyczna Lena

Tutaj się zgodzę. Hemm nie jest w stanie zatrzymać dobrych specjalistów zbyt długo ale głównie przez kase. Nie przez to, że ludzie są źle traktowani czy nie maja bonow czy też przez resztę tych dziwnych komentarzy powyżej.

@Introwertyczna Lena

Kurczę, to teraz mam mieszane uczucia... A im to w ogóle na rękę, że w miarę doświadczeni sobie odchodzą tak po prostu? Nie bardziej się opłaca przytrzymać pracownika?

Mamut

Siedzę sobie w domku pomarańczowym i oglądam allegro. Pozdrawiam

Zainteresowany pracą

Ktoś mi powie jakie warunki na magazynie ile płacą i jak wygląda praca chodzi o Bielany Wrocławskie w każdej firmie są zmiany także proszę o informację aktualną nie z przed roku lub dłużej tylko obecnie ile brutto i czy są jakieś premie dodatki itp?

@Zainteresowany pracą

3100/3200zl brutto(zależy od działu) i premia 100/200zl, praca lekka. Dużo czasu na telefon i pogaduchy. Brak możliwości rozwoju jeśli nie będziesz kombinować ze zmianą działu. Podwyżki są tylko wtedy, gdy najniższa średnia krajowa przebija stawki w firmie. Problemem są kierownicy, którzy za wszelką cenę wcisną swoje obowiązki osobom, które mają pod sobą, a sami czas spędzają na tiktoku/YouTube, ewentualnie na kręceniu się i udawaniu, że coś robią. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz dostawać cokolwiek na konto za symulowanie pracy, czy jednak wolisz pracować i być godziwie wynagradzanym. Jeśli to drugie, to Hemmersbach nie jest dla Ciebie, bo nawet jak będziesz robić za dwóch, to jedyne co osiągniesz to więcej obowiązków na stałe.

Mamut

Niestety się nie zgodzę. Jasne, że można udawać i się obijać ale przeważnie takie osoby nigdy do niczego nie dojdą i to nie tylko w Hemmersbach, a wszędzie. Chodzi o podejście do pracy. Osoby, które naprawdę się starają bardzo szybko awansują. Jest wiele przykładów osób, które bardzo szybko ze stanowiska na hali zostały TL albo SDM. Wszystko zależy od podejścia. Niestety, niektórzy wola myśleć że obijanie się to dobra droga a kierownicy nic nie robią co oczywiście jest brednia.

Duzy

Na start dostajesz teraz 3500 wiec najpierw się doinformuj :)

Lol

3500 ma zachęcać?

@Duzy

Czyli więcej niż ludzie mają na hali? :) Dzięki za info! :)

3500 + 700 premii :)

Lidia
@Nowy

Na jakim stanowisku?

@Nowy

5k to minimum egzystencjalne. Szkoda ludzi zmuszonych do pracy w takich warunkach :(

Mamut

Myślałem, że można odejść z Hemmersbach. W jaki sposób zmuszają do pracy?

Guziec
@Mamut

"Jest wiele przykładów osób, które bardzo szybko ze stanowiska na hali zostały TL albo SDM" - dlatego większość Team Leaderów oraz Managerów w Hemmersbach nie nadaje się do tej roboty. No i potem muszą oni bronić firmy w komentarzach na gowork.pl, bo nigdzie indziej nie ma dla nich miejsca.. Co nie Mamucik?

@Guziec

Dzięki za opinie eksperta. Widać że znasz sie rzeczy. Ciekawe czemu Ciebie jeszcze nie awansowali. Nie bronie Hemmersbach. Komentuje bo wiekszosc osob pisze brednie

Tygrys
@Guziec

Jeśli mówisz o takich osobach które wchodziły między pośladki bardziej niż inni to prawda, im głębiej wylizesz tym wyżej możesz zajść, najbliższy czasowo przykład ten mały szczurek z nazwiskiem nawiązującym do roślin , jego goni jeszcze ten mały siechnicki (usunięte przez administratora) liże liże ale coś się dolizać nie może xD Panowie z budki dajcie i jemu trochę miodu gryczanego

Krakow

Dziwia mnie niektóre negatywne opinie. Ja pracuje w oddziale Krakowskim już jakiś czas I jest bardzo fajnie. Atmosfera między pracownikami I relacje z managementem sa extra, a kasa raczej konkurencyjna choć wiadomo mogłoby być więcej (jak wszędzie) Daja standardowe benefity jak multispirt czy smart lunch czy bon na święta. Niektorzy maja tez jakies znizki na paliwo itp. Ogólnie dla mnie bardzo pozytywnie.

@Krakow

Ciekawe, pierwsze słyszę o bonach na święta. Pewnie dostali je tylko wybrani.

Krakow

Zapytaj kogoś jak będziesz w pracy to powiedzą Ci gdzie odebrać:)

@Krakow

Bon na święta?, Opie chyba 200 punktów na Global Campusie. Jak pracuje w Hemm to nigdy nie było nic na święta. Skoro tak fajnie na tej Krakowskiej to się tam przeniosę chyba.

@Introwertyczna Lena

Punkty na Global Capmus mozesz wymieniac na rozne bony. Kazdy dostal na swieta extra 1000 punktow, ktore mozna bylo wymienic na spoko rzeczy. Mysle, ze jestes po prostu niedoinformowna albo nieogarnieta i po prostu pisezsz glupoty. Jesli kwora jest dla Ciebie za mala i znasz firmy, w ktorych ludzie dostaja po 2k pln na swieta to z tego co pamietam nikt tu nikogo na sile nie trzyma. Zrob przysluge i idz siej ferment w innym miejscu.

@Introwertyczna Lena

Tak, bon na swieta. Moze nie kilka tys zl, a kilka stowek ale zawsze to cos. Widac jak sie interesujesz tym co sie dzieje. Zaangazowania brak, a do komentowania glupot pierwsza. Nie wiem co jest "na tej Krakowskiej" ale jak Ci zalezy to sie tam przenies.

dcdcf
@Krakow

Najwyraźniej oddzial Krakowski to inny wymiar. A tak serio - super ze jesteś zadowolony i masz dobre warunki. Natomiast ja miałem okazję pracować w dwóch działach na Bielanach i niestety nie mogę podzielić tej opinii. Od 2 lat nie było dodatków wakacyjnych/świątecznych, co w innych większych firmach jest normą. Jedynie paczki dla dzieci. Pensja jest zdecydowanie poniżej średniej o jakieś 1.5k lub 2k brutto. Możliwość awansu może i jest, ale w sumie nie wiążą się z tym jakieś fajerwerkowe zmiany - również w wynagrodzeniu. Narzędzia do pracy wołają o pomstę do nieba - brak nowozesnych rozwiązań i ułatwienia pracy ludziom co podniosłoby jakość oferowanych przez Hemm usług. Już nie mówiąc o tym, że w niektórych działach działa zasada - zajmujemy się wszystkim tym, czym inni się nie zajmują. Wszechobecny bałagan w tej materii. Plusem jest zespół i menagerowie z którymi miałem styczność Ludzie do rany przyłóż. Natomiast Hemmersbach pod względem warunków finansowych i "januszowania" z wysokościa wynagrodzeń, plus jak widać różnic między lokalizacjami (nawet wewnątrzzespołowo różnice w wynagrodzeniach potrafią być na prawdę diametralne) zatrzymał się w czasie i nie jest według mnie firmą godną polecenia. Mam nadzieję że będzie lepiej.

serwisant

bony chyba jak se na rysujesz dostaniesz śmieszną płytę o zwierzętach którą Łukasz dawał każdemu i będziesz się zastanawiał co masz z nią zrobić tak to się właśnie stara ten pracodawca oby coś dla, siebie

@serwisant

Zapewniam Cie ze bony były. Wyfrajezyles się że nie odebrałeś:)

Jakto
@Mamut

Ale to pracodawca powinien zapewnić równe traktowanie pracowników. Jeśli do kogoś nie dotarła odpowiednią informacja, bezpośredni przełożony powinien się o tym upewnić. Jeżeli bony są rozdawane tylko niektórym, to jest to dyskryminacja. A co się stało z resztą bonów? Czekają gdzieś, czy ci co o nich wiedzieli, zabrali sobie nieodebrane?

@Jakto

Komunikacja byla. Kazdy pracownik dostal wiadomość zapewniam cie. Jesli ktos wywala maile do kosza bez czytania to juz jego problem. Bony sa dalej do odebrania na wewnetrznej platformie. Jak ktos nie wie jak sobie je wyszukac to niech poprosi managera o pomoc.

@serwisant

Tak bylo, w domu byla beka z tego jak to przynioslem, gdzie sa pieniadze?

@Introwertyczna Lena

Co przyniosłaś do domu? Elektroniczny bon? Jak to zrobiłaś?

@Mamut

"chyba jak se na rysujesz" to nie chodzi, że narysowała sobie? ;p Ale czyli jednak są normalnie?

@Mamut

Zaden bon, plyta ze zwierzetami na DVD. Pisze serio, tak bylo na Bielanach pewnego roku. Ostatnio tylko cos ich ponioslo, bo dali jakies tam 1000 punktow na platformie "Global Campus" do wymiany, Cos tam dorobilem z kursow i wzielem bon do Zalando na 200 zl na ubrania, bo chodzilem w starych ubraniach. Tak bylo

@Introwertyczna Lena

No tak, czyli dostałeś punkty, które wymieniłeś sobie na bon na 200zl. Jak dla mnie spoko. 200zl ulica nie chodzi.

Klient

Bardzo profesjonalna firma. Kilka tygodni temu obejrzalem sobie hale - wyjaśnili i pokazali mi procedury. Wszystko na najwyższych poziomie.. Nie tylko chef ale również i kadra robi dobre i bardzo pozytywne wrażenie.

Firma Hemmersbach rekrutowała na stanowisko Team Leader. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 17800 .

Magazynier

Tyle to dostajemy na start na magazynie…

@Magazynier

A ta stawka to netto czy brutto tak w ogóle?

dinozaur

Jestem w firmie od lat i nie mogę narzekać. Gdzie indziej warunki są lepsze, ale tutaj jest świetna atmosfera pracy i ciekawe zadania.

@dinozaur

A na jakim stanowisku jesteś że masz ciekawe zadania? Jakie to są? :)

Ogłoszenie pracy hemmersbach: What we offer Company events - standard, po co wymieniać Extra hours compensation - to nie jest wymóg prawny? Flat hierarchies - jeśli ktoś chce aplikować na managera to na pewno mu na tym zależy :D Internal career development - pusty frazes, w każdym ogłoszeniu w każdej firmie można to pisać International environment - wow, można gadać na słuchawce z Niemcami, wielka przyjemność Job with purpose - bo wspiera się nosorożce zamiast pracowników Modern and centrally located office - centrally, serio? Onboarding program - to gdzieś przyjmują bez pokazania potem co i jak? Benefits sharing the costs of sports activities - gdzie indziej te koszty są po prostu pokrywane, przecież to tylko kilkadziesiąt zł private medical care - jw sharing the costs of foreign language classes - jw sharing the costs of professional training & courses - jw life insurance corporate library - 5 książek na krzyż gdzieś na półce :D no dress code - no wow charity initiatives

Mamut

jak mogles zmarnowac tyle czasu na napisanie czegos co nie ma kompletnie sensu. Mógłbyś wziąć każde job description na rynku i wkleić te twoje komentarze. Sam piszesz, że wszystkie inne firmy mają to samo. To gdzie ty znajdziesz pracodawcę biedaku skoro wszyscy są tacy źli? Ciężko mi wyobrazić sobie jak funkcjonują osoby z takimi ograniczeniami. Powodzenia

@Mamut

Ale ja tego nie pisałem, tylko wkleiłem część opisu oferty i dopisałem krótkie komentarze :D Sam zmarnowałeś więcej czasu pisząc więcej znaków. Może na dofinansowanym przez hem szkoleniu za 100 zł nauczą Cię technologii copy-paste. Widocznie sam masz ograniczenia - szczególnie widać to, kiedy bronisz tego, co wyżej. Zazwyczaj nietrudno dowiedzieć się, jak to wygląda w innych firmach. Januszeksom do widzenia!

Mamut

Oj, widze ze nie zrozumiales o co chodzi. Nie dziwi mnie to :)

misiek

januszex przez duze J

wygy bugy

polecam kawę z exspresu na górze z chlorem do którego pani wlewa pół butelki naraz sraczka murowana smacznego

@wygy bugy

To jest twoja opinia na temat firmy Hemmersbach ?

wygy bugy

nie na temat kawy

@wygy bugy

To chyba nie ta strona.

Julia

Serio aż ten chlor czuć? No nie wydaje mi się. Chyba czymś muszą czyścić sprzęt?

Zostaw merytoryczną opinię o Hemmersbach - Wrocław

• Jak się pracuje w Hemmersbach?

Zobacz opinie na temat firmy Hemmersbach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hemmersbach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 33 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hemmersbach?

Kandydaci do pracy w Hemmersbach napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hemmersbach