Opinie o Klingenberg International Sp z o.o. w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Klingenberg International Sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Klingenberg International Sp z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klingenberg International Sp z o.o. w Świdnica

Max Nowy wpis

Jak wygląda praca spawacza w tej firmie??

anonymous Nowy wpis

@Boss a czemu się zwolnił????

Edyta Nowy wpis

@Serial o jakim epizodzie piszesz? Czemu kierownicy produkcji odchodzą z firmy Klingenberg International? Jaki jest tego powód? Możecie zdradzić takie informacje na forum?

Boss Nowy wpis

Kolejny kierownik sie zwolnil

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Klingenberg International Sp z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Czy juz?

Czy jest juz nowy kierownik produkcji?

Serial
@Czy juz?

Jest. Kolejny epizod.

Zdziwony
@Serial

Nowy kierownik już odchodzi? Znowu jest ogłoszenie na kierownika?

Nes

Na pracuj.pl widze ze kolejny raz szukaja kierownika produkcji

tek
@Nes

moze ktos napisac dlaczego znowu rekrutuja na kierownika produkcji ?

Edyta

@hasior masz rację to jest na plus dla osób niepalących, ale czy oni byli zadowoleni? Nie czuli się wykluczeni? Różnie ludzie postrzegają takie inicjatywy. Czy jeszcze jakieś plusy zauważyłeś w pracy w Klingenberg International? Może to zainteresować osoby, które chciałyby podjąć pracę w Klingenberg International.

hasior

Pracowałem tam kiedyś krótko, najbardziej mi się podobało że palacze musieli za bramę wychodzić. Tak powinno być wszędzie.

erf

hej hej czy ktoś z was mi podpowie na jakie zarobki tutaj można liczyc jeżeli nie ma się odpowiedniego i zbytnio dużego doświadczenia w pracy ? dzieki

sadamasan

atmosfera w tej firmie to dno choć dno bywa wyżej takich wazeliniarzy nigdzie nie widziałem radzę poczytać wcześniejsze opinie a 2600zl to tam dostaniesz 2100 roku kiedy ojciec dyrektor się w końcu nachapie

aaa

nie polecam, na okresie probnym zarabialem wiecej jak prawie po roku, premie potrafia za wszystko zabrac a podnosza normy, w soboty karzą przychodzic, zeby to chociaz setki byly, takich zakladow to juz chyba nie ma, zarobki ok 1700-1800 przy dobrym miesiacu, premie przyznawane sa nie za dobra robote tylko jak sie im podoba

darko

Nie, lutowaczy u nas nie ma.

p

Dzieki darko.Napisz jeszcze,a lutowaczy zatrudniacie?

darko

2300 brutto przez 1 miesiąc a puźniej z premią od coś ok 2500. Plus premia co pół roku.

p

Gdzie kolwiek,obecnie gdzie pracuje to mam 1300 netto.Porazka.

Na jakim stanowisku ?

p

Witam.Ile na wejscie mozna u Was zarobic?

Mariusz N.

Chciałbym przypomnieć, że moje negatywne opinie pod nickiem Dr Oetker były zgłoszone w poniedziałek 19.10.2015 administratorowi tej strony i są podejmowane działania w związku z ich usunięciem. Mariusz N.

Swój
@Mariusz N.

Ktoś się przestraszył ☺.

idk

Tak myślałem,że te 10 osób, które odeszły do Świdnickich Wagonów w przeciągu 5,6 miesięcy od momenty gdy rozwinął skrzydła dyrektor to przypadek. W końcu omawiana przez nas tutaj firma to prestiż na mieście...

Sebastian.B

W związku z moimi wcześniejszymi negatywnymi opiniami pod adresem firmy Klingenburg International uzywajac nicku jamesblond0071 chciałbym serdecznie przeprosić pana prezesa Sławomira B, pana dyrektora Piotra S jak i całą firmę. Niezdawałem sobie sprawy ze moje negatywne opinie jak i zachowanie naruszą czyjeś dobra osobiste jak również mogą popsuć wizerunek firmy. Pragne sprostowac iż wszystkie opinie ktore tutaj napisalem sa nie prawda a wrecz wymyslone i podjolem dzialania aby jak najszybciej zostaly usuniete,aby dluzej nie szkodzily wizerunkowi firmy. Chcialbym jeszcze raz bardzo mocno przeprosic Panow jak i cala firme za moje naganne zachowanie na ktore brak slow i mam nadzieje na wybaczenie mojego wrecz glupiego zachowania, i ze wspolnie zapomnimy o zaistnialej sytuacji.Najmocniej przepraszam Sebastian.B

Zostaw merytoryczną opinię o Klingenberg International Sp z o.o. - Świdnica

Klingenberg International Sp z o.o.
4.4/5 Na podstawie 250 ocen.
  • Metalowców 5
    58-100 Świdnica

Klingenberg International Sp z o.o.