Opinie o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

asia

A jak wygląda praca w kontroli jakości? ile można zarobić?

bylylaborant
@asia

Asia w KJ w krakowie nie zarobisz na start więcej niż 3500brutto

SzarY

Dziwie się że pracuje dalej Jacuś który nie jednemu krwi napsuł. I ciagle rekrutuje. Gdyby nie on, nie jednemu pracowało by sie lżej i spokojniej a wyniki były by i lepsze bo on nie szanuje ludzi i wciąż poniża swoich pracownikow, nie mówiąc już o ciągłej rotacji w jego grupie bo nikt mu nie pasuje a dobrzy przedstawiciele nie chcą już z nim pracować. Lekarze nie chcą wizyt z nim bo po prostu go nielubią. On psuje opinie całej firmie. Kto miał z nim do czynienia wie o czym mowię, a Ci co nie wierzyli szybko zmieniali zdanie.

Witam, czy do kogoś dzwonili w sprawie ogłoszenia na Linie Respiratory na Kraków ??

MAESTRO

Zgadzam się. Teva szuka nie wiadomo kogo a potem po terenie jeżdżą partacze i jęczy-dupy. Ledwo stworzyli nową linię a już połowa marudzi w terenie. Co do braku odpowiedzi po rekrutacji to brak profesjonalizmu, ale czego się dziwić po tak wielkiej korporacji - nie ważne kto tam będzie i tak będzie się sprzedawać więc hodują dupolizów z bujnym ego którzy myślą że świat zmieniają a funkcjonowanie firmy zależy od nich - gwiazdeczki. Pozdro dla niezależnych!

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
ok

Problem Tevy to nie jest fakt wyłapywaia dobrych handlowców - bo takich jest sporo - problem tevy jest taki, że nie wyłapują wybitnych bo rekrutujący mierzy według własnej miary a nie miary sukcesu - wydaje mu się, że jak on doszedł do czegoś to wszyscy muszą powielać te wzorce a to qwno prawda- i tak chodzi stara mamałyga na łodzkim i szuka Bóg wie kogo ...

jaki

Jakie warunki jako farmaceutyczny zarobki auta to pewnie focusy plany atmosfera

Witam ktoś rekrutował teraz na respiratory w Krakowie? Dzwonili do kogoś, dowiedziałem się że poszukują na linie Specjalistyczną, a na stronie jest błąd.. :D

irzo

byłem na rozmowie w krakowie na respiratory, miałem dostać odp bez wzgledu na decyzje ale juz ponad tydzien minął i dalej cisza... czy jest ktos kto dostał odp ?

Polska

Dostał sie ktos na rozmowę do Tevy na Warszawę ?

Inga

Nie wyciagajcie pochopnych wnioskow. Kandydaco na RKS otrzymuja informacje zwrotna na pewno -wiem to od znajomej ktora aplikowala.

do RKS

Jak tam dostał się ktoś z was na RKS kardio do II etapu?

hey

krakus Ja telefonu nie dostałem ale powiedziała pani, że jeśli z jakichś przyczyn nie zadzwoni tzn. że się nie dostałem - cóż jacy ludzie taka firma - szkoda, że bazują niby na SZACUNKU - śmiechu warte

krakus

Wlasnie,tez mam pytanko,czy ktos z zagladajacych tutaj byl moze na rozmowie w tewie,i czy dostal juz odpowiedz?razem z paroma znajomymi czekamy wlasnie na odpowiedz,ale poki co cisza..rekrutacja dalej w toku? pozdrawiam

gosc
@krakus

Teva daje szansę zarówno młodym,bez doświadczenia, jak i starym REPOM...

medyczny

Teva zamiast dać szansę energicznym, młodym, entuzjastycznie nastawionym ludziom kochającym pracę daje szansę " WIARYGODNYM aktorom " obytym w rozmowach i kruczkach najlepiej z doświadczeniem. .... dlatego będzie tracić na wartości na rodzimym rynku bo ci zdolni ale bez doświadczenia będą wzmacniać i budować potęgę konkurencji na rynku z wolą walki, lojalności i przebojowości. ...

ola

Witajcie, a czy ktoś w końcu dostał się na Linie Respiratory w Krakowie ??

gumis

uwazajcie na (usunięte przez administratora), podstepna i fałszywa

polak

dostał się ktoś na kama do kardio?

Jarek z Częstochowy

Nie dam powiedzieć nic złego o Tevie o tym wspaniałym Żydowskim koncernie farmaceutycznym, który dba o swoich pracowników. Polecam Wszystkim = pracuję tu już 10lat

Robi
@Jarek z Częstochowy

A ja tu pracuje 15 i żadnego Jarka na Częstochowie nie było !

qqq

A dawno do Ciebie dzwonili i czy dlugo czekales na odpowiedź? mnie powiedzieli, ze czy pozytywnie czy negatywnie to zadzwonią, ale cały czas cisza.... Ja tez uwazam, ze rozmowa bardzo na poziomie, merytoryczna, sporo pytań odnośnie pracy- wrażenie z rozmowy naprawdę bardzo dobre. Ja Wrocław, a Ty na jaki?

qqq

Hej, mam pytanie czy dostał juz ktos odpowiedź odnośnie pracy w nowo tworzonej lini kardiologicznej? Mowili, że zadzwonią niezależnie od tego czy wynik pozytywny czy negatywny i caly czas cisza...

kk
@qqq

Na jaki region startujesz? Do mnie dzwonili z odpowiedzią z kardiologii. A co do samej rozmowy, bardzo na poziomie przeprowadzona (tak jak pisał ktoś wcześniej). Widać, że znają się na rzeczy, same konkrety. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne na mnie zrobili.

Kamil
@qqq

Witam nie wiem w co wieżyc tu a w co nie! !! Sam się przekonałem na sobie i bylem na 2 etapach do nowej linii kardiologii i to co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej warszawie to było czekałem na odpowiedz 2 tygodnie ale się udało. Tylko czytając tę wasze posty będę rezygnować bo nie wiem jak się tam pracuje. Koleżanka mi poleca pracuje już 8 lat i jest zadowolona

am
@Kamil

A czemu masz rezygnować? Warto spróbować i się samemu przekonać jak się pracuje. Jaki kierownik jest w tej nowej linii kardiologcznej? Ktoś się orientuje?

aa

To są tylko przypadki...;) W czym są konkurencyjni od innych firm... W niczym... Generalnie liczy się tylko wynik jaki przynosisz miesięcznie...a na samym końcu reszta...:(( Taka szczera prawda....

Zostaw merytoryczną opinię o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o