Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

bikon

a niby w jaki sposób mieli niby być oszukani tacy operatorzy? jakoś nie chce mi się w to wierzyć, a pewniw na swoje oskarżenia dowodów i argumentów żadnych nie masz - ja jednak chcę starać się u was o takie stanowisko jak Programista - Technolog wycinarek laserowych CNC (TRUMPF)

Ggggg
@bikon

Obciąża Cię ze dwa razy to szybko zrezygnujesz

Dared

Przecież niema miesiąca żebyście nieszukali operatorów CNC i to nie dlatego że się rozwijacie

?

Ile ci płacą za pisanie takich zjebanych postów ?!, według ciebie baranie 1800 to jest dobrze... i jakie premie idioto

alutka

Zdecydowanie nie polecam (z doświadczenia). Po pierwsze atmosfera grobowa, po drugie zaraz po zatrudnieniu szukają na Ciebie haka i po trzecie uważaj na plotki. Generalnie szefostwo z racji majętności uważa się za ludzi lepszej kategorii a całą resztę mają za plebs. NIE POLECAM!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ghhkj

Dlaczego?

asd

Orientuje sie ktos ile w tej firmie moze zarobic operator cnc z doswiadczeniem?

ahojjjj
@asd

daj sobie facet spokój

Bluher

Z babami się ciężko dogadać ;D

Sratatata
@Bluher

Z kierownikami tej firmy też najlepiej nie jest

W tym roku sześć razy szukali na samodzielnego księgowego. I nie wierzę, że ma to coś wspólnego z rozwojem tej firmy. Na stronie BTH cały skład tego działu to sześć osób. Co równa się temu, że rotacja jest ogromna. Nie trać czasu na tę firmę.

franekKimono
@Monika

racja

DDX

Czy na stanowisku operator maszyn jest odpowiedzialność finanasowa za ewentualne błędy? Jak ludzie, wyścig szczurów, donoszenie czy w miare spoko. Idzie 3 netto wytargac podstawy plus premie i nadgodziny?

zalojzy

Płacą płacą ale i wymagania duże , nie każdy da radę...

zubek
@zalojzy

a co się stało że znów szukają? :) kogo zwolnili czy kto się zwolnił??

Tadeusz

Jeśli ma się wiedzę,fach to praca jak w każdej firmie.Jak komuś nie pasuje to szuka lepszej pracy.

Andrejjjj
@Tadeusz

Racja. Firma co miesiąc szuka chętnych do pracy jako magazynierów albo jako operatorów maszyn. Zdecydowanie Nie.

stasiu
@Andrejjjj

Ta szuka, byłem na rozmowie- szukają nowych operatorów bo chcą zwiększyć ilość zmian.... dobrze chyba płacą bo obiecali coś ok 3000 zł netto podstawy

Tomaszek

Pracując w poprzedniej firmie musiałem sam naprawiać maszyny i jeszcze robili problemy. Pracując w Bth Import Stal,mam możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie.To wpływa bardzo na komfort pracy.Wypłatę jaka Ci przysługuje (zgodnie z umową)dostaniesz na czas.

hgffdjf
@Tomaszek

non stop ta sama gatka, odradzam firmę

Tomaszek

dgaag

a andrzejek prawa ręka nadal pracuje? :)

hsdfh

aż tak dobrze to tam nie jest, atmosfera co najmniej dziwna

wacek

Z tego co wiem to do nowego zakladu w niepolomicach ludzi szukaja...

wiwaldi

jak firma non stop się ogłasza to znaczy że dobrze nie jest

wiwaldi

Nie polecam tej firmy.

Grześ

Firma zakupiła nową wycinarkę laserową. Na stronie BTH jest oferta pracy: Programista / Technolog wycinarek laserowych CNC (TRUMPF) Miejsce pracy: Kraków http://www.bth.pl/pl.praca.html

fghej

Witam Jeszcze raz pozdrawiam tych co pamieają wesoły autobus i tych co z niego wypadli. Teraz już takich BTH jazd nie urządza pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL