Opinie o BTH IMPORT STAL w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BTH IMPORT STAL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BTH IMPORT STAL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTH IMPORT STAL w Kraków

Gośka

Bardzo pilnie prosiłabym o ocenę pracy w księgowości:) Firma szuka samodzielnej księgowej z min. trzyletnim doświadczeniem. Nie podaje zarobków, a to wraz z atmosferą są dla mnie najważniejsze. Jak działa ów system premii za zaangażowanie w poprawę efektywności? :)

@ONA

Jeśli już tu była mowa o premiach i dziale sprzedaży, to na jakie może liczyć sama asystentka z handlowego? Wiecie może? nie widzę chyba nawet w opisie o tym wzmianki i zaczynam się zastanawiać czy w ogóle jest cos więcej niż sama podstawa?

Piotrek Świąder

Praca jak praca trzeba się uczyć raz jest ciężko raz lekko ale nie zgodzę się negatywnymi opiniami mi się tam dobrze pracuje . Kierownictwo spoko , z urlopem nie ma problemu wyplacalni , nie jest lekka praca trochę trzeba się napracować ale coś za coś chcesz zarobić to pracuj nie chcesz to pisz (usunięte przez administratora) i siedź w domu . ;)

Ja coś widzę ze tu ciężko z opiniami o atmosferze, dalej nie odpowiedziano jasno na zeszłoroczne zapytanie odnośnie sytuacji na handlowym. po jednej z aktualnych ofert widzę, że specjalista ds. sprzedaży może zarobić od 5,3 do 13 tys tylko ciekawi mnie potencjał odnośnie tego górnego progu. W jakich okolicznościach można tyle zgarnąć?

Technolog programista Nowy wpis

Cześć, pojawiło się ogłoszenie na programistę/ technologa. Jest tutaj ktoś kto wie ile można zarobić na tym stanowisku? Jak atmosfera w biurze w tym dziale? W dziale księgowości z tego co wyczytałem to nieciekawa

Edyta Nowy wpis

I nie wymigasz się od tego open space na handlowym? pisali jakiś czas temu, że właśnie w takiej przestrzeni się pracuje, a właśnie szukają asystentki… czy nie ma możliwości na tryb zdalny / hybrydowy? Nie widzę ich w opisie, ale jeśli tak to czemu? co jest powodem?

gru

Witam, proszę o informacje czy zespoły handlowe pracują na open space czy sa oddzielne pokoje/biura?

Lola Nowy wpis
@gru

@gru dział handlowy pracuje na open space

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Samodzielna Księgowa w firmie BTH IMPORT STAL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

na których stanowiskach oferowane jest jeszcze jakieś przyuczenie? Widzę, że ktoś o operatora pytał, mnie bardziej o cos biurowego by chodziło. Była kiedyś na stronie oferta dla analityka ale doświadczenie było jednak wymagane w opisie. Kiedy wiec staże będą możliwe? wiecie czy są planowane od nowego roku?

Gośka

Księgowa
@Gośka

Odradzam. Atmosfera w pracy nie była najlepsza i właśnie to przyczyniło się głównie do mojego odejścia. Dodatkowo zarząd firmy ma braki w podstawowych zagadnieniach z zakresu księgowości i księgowania, co przekłada się później na sposób komunikacji z pracownikiem i podejmowane decyzje.

Roma
@Księgowa

O jakich przykładowych decyzjach może być mowa? Nie ma otwartości na sugestie osób a być może większej wiedzy? Proszę także o rozwiniecie aspektu związanego z atmosferą, co obecnie ją buduje?

ONA
@Gośka

Czy podjęłaś tą pracę? Nie polecam zatrudnienia tej firmie. Pracowałam tam kilka lat temu i do dziś traumatycznie wspominam ten czas. Być może personel w dziale księgowości się zmienił (a raczej na pewno bo rotacja była ogromna) to za pewne nie zmienili się właściciele. Zacznę od tego, że w dziale atmosfera była jak na wyścigu szczurów, niekompetentna dyrektorka Monika donosiła nieprawdziwe opowieści do właścicieli na swoje pracownice. Robiła to za pewne z racji tej, że brakowało jej wiedzy merytorycznej z zakresu swoich obowiązków (usunięte przez administratora)A skończę na Tym, że ze strony właścicieli nic dobrego Cię nie spotka. Praca w bardzo wulgarnym środowisku z wiecznie niezadowolonymi właścicielami i z nadmiarem obowiązków. Wytrzymała tam rok i tylko dlatego, że zmiana pracy nie jest łatwa, a dodatkowo wydawało mi się, że zarabiam tam bardzo dobrze co tłumaczyłam sobie jako rekompensatę za poniżenia i codzienny stres. Okazało się, że jednak zmiana pracy wcale nie była taka tragiczna bo trafiłam do bardzo fajnego środowiska z zarobkami równie dobrymi jak w BTH. Na koniec dodam jeszcze przez ten rok ze stresu straciłam 13 kg dla figury może i to dobrze ale dla zdrowia nie bardzo.

@ONA

Czyli to odniesienie do działu księgowości? Jaka styczność z nim w praktyce będzie miał koordynator od sprzedaży? pytam, bo jest oferta w trypie ASAP na stronie i zastanawia mnie to nagle zapotrzebowanie. Siedzę już trochę w branży i znam dobrze niemiecki. Rozmowa w nim będzie przebiegac? Ocenicie proszę ten dział?

ONA

Tak, to opinia o dziale księgowości i o kadrach. W czasie kiedy ja tam pracowałam, dział sprzedaży miał sporo wspólnego z księgowością: zatrudnienie i wszystkie sprawy związane z umową oraz warunkami współpracy, prowizje od sprzedaży, premie i dodatkowe świadczenia, rozliczanie z wystawionych faktur. Nie da się uniknąć kontaktu pomiędzy działem sprzedaży a działem księgowym.

Patryk

Witam mam pytanie jak wygląda praca w bth dla pomocnika operatora z możliwością przyuczenia??? Jakie jest wynagrodzenie na początek netto i na jakie wynagrodzenie można liczyć później?? I mam jeszcze jedno pytanie czy są przyjęcia dla kierowców CE czy to już zewnętrzna firma robi ?? Pozdrawiam

Od stycznia nikt nie udzielił żadnej opinii o dziale handlowym a jest właśnie oferta do niego dla asystentki na obsługę. Z czego wynika brak odzewu? O księgowości jakoś się rozpisali… jak duży jest teraz dział handlowy? I jaka atmosfera w nim występuje? Z opisu wynika, że to praca od zaraz. Czemu? Ktoś odszedł? Chyba, że są opcje na szybkie awanse?

Czy Specjalista ds. Kadr i Płac w firmie BTH IMPORT STAL można zmienić po czasie na inny?

Piotrek Świąder

Urszula

Mam pytanko do was, bo na stronie firmy jest oferta pracy na stanowisko Programista Technolog wycinarek laserowych i podali tam wynagrodzenie 3 700 – 7 500 zł. Jednak nie wiem czy to na rękę czy brutto? Powiedzcie proszę bo porównuję z inną ofertą

@Urszula

Netto

Grażyna
@:)

No to całkiem spoko stawka, ale rozstrzał jest spory. Realne jest żeby ktoś z doświadczeniem dostał te 7k netto na początek już? Wchodzą w to już jakieś premie czy to goła podstawa?

@Grażyna

7k to kwota z premiami

mts

Jakieś opinie o dziale handlowym ?

MC Donald

Na start praca ok. Dla doświadczonych osób odradzam, nic nowego się nie nauczysz a dodatkowo stykasz się z dziwnymi metodami zarządzania ludźmi, brakiem jasnego i przejrzystego zakresu obowiązków. Duży bałagan organizacyjny. Częste rotacje stanowiskowe: raz jesteś operatorem lasera, raz magazynierem a czasami pomagasz na prasie. Twoja pozycja w firmie zależy od tego jak bardzo jesteś lubiany a nie jaką pracę wykonujesz. Brak szkoleń i możliwości rozszerzania kwalifikacji. Duża odpowiedzialność finansowa + ucinanie premii. Płaca nieadekwatna do pracy z tak drogim materiałem jak stal nierdzewna.

Krystyna
@MC Donald

odpowiedz coś o tych dziwnych metodach zarządzania ludźmi, bardzo mnie to zaciekawiło i ciekawa jestem co firma wymysliła ?

SF Operator
@MC Donald

Ale żeby nauczyć się czegoś nowego trzeba najpierw dobrze opanować podstawy co nie jest takie oczywiste w wielu przypadkach. Tak zwani z doświadczeniem robią więcej błędów i niszczą więcej materiału niż ci kompletnie zieloni bo nie mierzą grubości blach, nie sprawdzają jakości pierwszych szt. wyciętych elementów(może tu jest powód utraty premii?) no i nauka układania na paletach zajmuje im dłużej niż tym bez tak zwanego doświadczenia. Są szkolenia UDT na wózek i suwnice raz do roku więc widać że pracujesz krócej. Jeżeli twój laser uległ awarii to co złego jest w tym że zostajesz oddelegowany na inne stanowisko na czas naprawy?

Małgorzata
@SF Operator

A te szkolenia, o których piszesz są darmowe czy trzeba coś płacić, jakby się chciało skorzystać np. ze szkolenia na wózek?

SF Operator
@Małgorzata

Wszystkiego pokrywa firma, trzeba tylko zdać egzamin i pracownik otrzymuje uprawnienia UDT na wózek lub suwnice.

Misza
@SF Operator

A czy zięć Andrzej dalej pracuje??

Edyta
@SF Operator

A w biurze to mają jakieś szkolenia? Albo czy te na wózki chociażby to każdemu teoretycznie mogą być oferowane? Kiedyś w innej firmie widziałam, że pozwalali robić niezależnie od stanowiska. Tu jak jest?

Rabarbar

Dzień dobry, czy dalej w księgowości rządzi księżniczka Dorotka z e-Faktur? Swego czasu pracowałam w tej firmie i tu pragnę zaznaczyć że, Głowna księgowa oraz Pani Dyrektor Finansowa wszelkie decyzje konsultuje w eFakturach. Niestety nerwowy klimat pracy nie służy dobrej atmosferze. Dlatego postanowiłam się zwolnić i znaleźć inną pracę, spokojniejszą pracę.

Aaaaa
@Rabarbar

Dalej rządzi ????

Lidia
@Aaaaa

Ty też masz z tą Panią jakieś mało przyjemne doświadczenia? Jeśli tak, możesz je opisać? Też miałeś doświadczenie z nerwową atmosferą w pracy?

Pycha

Na jakie zarobki można liczyć przy produkcji i czy jest jakiś social

Clint

Po pierwsze... Negatywne opinie wylewane tu są głównie przez byłych pracowników lub osoby które ciągle są nie zadowolone. W BTH jest jak w każdej innej firmie, czyli są problemy,presja czasu,stres, wymagania. Jeżeli chodzi o pracę na produkcji a w szczególności na Laserach/prasach krawędziowych to tu zarabia się DOBRZE. Jeżeli jest firma w Krakowie która płaci więcej to proszę podać nazwę. Zasada jest taka: starasz się robić wszystko jak umiesz najlepiej, nie walisz w gumy,robisz swoje dobrze i idziesz do domu po zakończonej zmianie. Otrzymujesz wynagrodzenie na konto w całości, nie w kopercie, nie pod stołem i ewentualne podwyżki negocjujesz z zarządem który ocenia umiejętności pracownika.

@Clint

Mittal, PGE, HPR, PPR Complex, Mega-Rem. Jest kilka :)

@Mkmkmkmk

Proszę cię nie oslabiaj mnie,mi chodziło o pracę w strikte na Laserach lub prasach krawędziowych,a ty podałeś wszystkie spółki które wykonują remonty w energetyce. Mówiąc szczerze zarobki tam nie powalają i praca przy remoncie kotła na wysokości 50m gdzie pozostałe pracują nie jest komfortowa. Akurat pracowałem w przynajmniej jednej z tych firm które podałeś. Tych dwóch branż nie ma co porównywać. Większość operatorów maszyn wymiękła by po tygodniu pracy w elektrociepłowni.

@Clint

Jak dla mnie dobra kasa. Jak nic innego nie potraficie to narzekacie.

@Mkmkmkmk

Nie wiem do kogo pijesz, ale uważam że w BTH zarabia się dobrze jeśli coś potrafisz i masz głowę na karku. Nie wiem jakie stanowisko piastujesz w jednej z tych firm które podałeś ale jeśli nie kierownicze to chyba nie ma co porównywać. Plusy są takie że zarobki są dobre, płacone w całości na konto, nie pada ci na głowę i nie musisz np pracować na wysokości czy w temperaturze 50 stopni.

@Clint

Bez przesady z tymi warunkami pracy.

Lukasz
@Clint

Tomek nie zmieniłeś nazwy konta , tata mówi że za bardzo widać że sam napisałeś tom opinie

mr Mr

Praca w BTH to spełnienie marzeń od pierwszego dnia kiedy tylko się zatrudniłem. Kierownictwo to troskliwe, opiekuńcze oraz pełne zrozumienia i cierpliwości grono gentlemanów. Koledzy zawsze gotowi pomóc, a zarobki satysfakcjonujące.

Najman

Czegoś się naćpoł ?

mr M
@Najman

Kostki rosołowyj

Najman
@mr M

Patrząc na skład kostek rosołowych jest to możliwe ????

Aneta
@mr Mr

Jak wyglądają te satysfakcjonujące zarobki w BTH? Co się na nie składa? I do jakiego stanowiska pracy się odnosisz? Długo pracujesz już w firmie? :)

Gowork pedau
@mr Mr

Lol ale płatna opinia pana slawka

Piotrek

Ile zarabia operator prasy krawedziowych ? Oraz ile zarabia operator lasera w bth

Józef
@Piotrek

Ponad 6000

Kulfon
@Józef

Ciekawe który tyle zarabia? No chyba że natrzepie nadgodzin od groma to może.

Aneta
@Kulfon

To ile w takim razie faktycznie zarabia się na takim stanowisku w BTH? Wspomniałeś o nadgodzinach... Czy są one obowiązkowe czy samemu je sobie można dobierać by właśnie zwiększyć swoją pensję? Jaka jest za nie stawka?

Nowy2021
@Piotrek

Ktoś może szczerze napisać ile można dostać jako operator prasy krawedziowej,po przepracowaniu kilku miesięcy?(jeśli się sprawdze)Tak licząc 3 dni pracy 3 dni wolnego po 12 godzin czasem wychodzi więcej jak 168 godzin jak to jest wtedy rozliczane ?bardzo proszę o szczere odpowiedzi

@Nowy2021

Jak to jest rozliczne to ci tylko w księgowości powiedzą, ale ktoś wcześniej pisał, że można zarobić 6 tysięcy. W firmie obowiązuje 12 godzinny dzień pracy i potem tak długie przerwy, czy po prostu ty chciałbyś tak robić?

Miron
@Marek

6 tysiecy to chyba z dłuższym stażem bo nowo przyjętym tyle nie płacą.

@Miron

To ile nowe osoby dostają w takim razie?

TRocki
@Michał

Mniej. :D

pan Pan

Praca, uśmiech, satysfakcja, pieniądz, awans, motywacja. Przełożeni i podwładni, skrupulatni i dokładni, Priorytety, wspólne cele, choć tych drugich bardzo wiele. Wszyscy się uzupełniamy, bo do jednej bramki gramy.

@pan Pan

Ha, ha. Widzę tak ci się w firmie podoba, że aż wierszyk ułożyłeś. Brawo za inicjatywę. Jak już wspominasz o finansach, to jaki jest ten pieniądz? Podasz w przybliżeniu kwotę zarobków?

Bth

BTH ciężka praca jak w (usunięte przez administratora)12 godzin 3 dni pracy 3 wolnego dzień/nocka jest się odpowiedzialnym za magazynier, operatora lasera, sprzątaczka, wiele innych zajęć. Rzucają Cię wszędzie (usunięte przez administratora) klientowi ooo pozyskiwane, brudne, itd. blacha trzeba przekładać papierem ai tak rysy.

@Bth

Czy za tak ciężką pracę w firmie można liczyć na adekwatne wynagrodzenie? Jakich widełek płacowych może tu oczekiwać nowy pracownik i czy wraz z rosnącym stażem pracy można się spodziewać jakichś podwyżek?

Waluta
@Michał

Wypłaty są w EUR. W kwotach od 10.000 EUR w zwyż za każde stanowisko

Wincenty
@Bth

Jeśli twoja praca ograniczała się tylko do siedzenia na krześle przy laserze, to się nie dziw że nie cofnęli ci wypowiedzenia, które to sam napisałeś po 2 dniach pracy. Po prostu się nie nadajesz do pracy. Czy bth, czy kaufland, Twoje podejście do pracy jest takie a nie inne. Niestety. Nie potrafiłeś przyswoić prostego schematu maszyny, nie potrafiłeś nawet papieru wyciągnąć spod arkusza blachy. Jeśli nikt nie wskazał palcem jak krowie na rowie, to tyłka nie ruszyłeś by cokolwiek pomoc.

Miszelll
@Wincenty

Dajcie spokój z tą pracą w bth. Ludzi mają za nic.

baca
@Wincenty

a kierownik co dyrektorem został jak sie sprawuje?

Zostaw merytoryczną opinię o BTH IMPORT STAL - Kraków

• Jak się pracuje w BTH IMPORT STAL?

Zobacz opinie na temat firmy BTH IMPORT STAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTH IMPORT STAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BTH IMPORT STAL