INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ana

Był ktoś na projekcie REWE?

Rzetelny
@Ana

Byłem, zajebisty projekt.

Ana
@Rzetelny

A ile się godzin pracowało mniej więcej?

Rzetelny
@Ana

Około 5-6

Artur

Jeśli ktoś też jedzie 1 raz i chciałby się zgadać może pisać- arturkruk34@gmail.com.

Artur

Ktoś wybiera się na inwentaryzacje 1 listopada do Czech? To będzie mój pierwszy raz i fajnie by było już kogoś znać przed wyjazdem.

Julia

Jestem już na drugim wyjeździe z Inventem. Nocleg, atmosfera i praca bez zastrzeżeń. Spokojnie mogę wszystkim polecić wyjazd. Jak każda praca - nie dla każdego. Warto spróbować i się przekonać. ????????????????

@Julia

Dziękujemy, Pani Julio, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Bartosz

Bardzo polecam firmę invent. Profesjonalne podejście do pracownika. Praca łatwa i przyjemna. Niewymagana znajomość języka. Świetne warunki mieszkalne oraz super atmosfera.

@Bartosz

Dziękujemy, Panie Bartoszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Ola

Polecam firmę invent. Praca jest łatwa w przyjaznym gronie współpracowników, obsługa skanera jest łatwa, zakwaterowanie oraz dojazdy do pracy zapewnia firma

@Ola

Dziękujemy, Pani Olu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Patryk

Praca z firmą invent to przyjemność. A dodatkowo można dużo pozwiedzać :)

@Patryk

Dziękujemy, Panie Patryku, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Agata

Cześć, jadę teraz 09.10 z Wrocławia. Czy jest jakaś osoba chętna do kontaktu? Jadę sama i chciałabym poznać kogoś by czuć się raźniej :)

Wiktoria

Praca lekka ,przyjemna , jest idealna dla osób ,które nie posiadają żadnego doświadczenia. Koordynator uczy wszystkiego na miejscu . Warunki mieszkaniowe na wyjazdach zagranicznych są ok . Polecam ????

@Wiktoria

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Zachęcamy do kolejnych zapisów na Portale pracownika :)

dorota

Praca lekka, przyjemna. Polecam

@dorota

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :)

Wiktoria

Przyjemna atmosfera,dobra organizacja pracy,polepszone warunki mieszkalne,polecam:)

@Wiktoria

Dziękujemy, Pani Wiktorio, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Polecam firmę Invent Warunki mieszkaniowe na małych projektach w Niemczech bardzo dobre. Jeżeli ludzie są ogarnięci i szybko się uczą to praca przebiega sprawnie i szybko. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam????

@Michał

Dziękujemy, Panie Michale, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Gosiak

Jedzie ktoś dziś z Wrocławia w teamie 10?

Gosiak

Ktoś już wyjeżdżał? Braliście torbę bagażowa czy walizkę?

gosiacek4@o2.pl

Czy ktoś się wybiera teraz na wyjazd do Niemiec 3 października z okolic Olsztyna?

kamilsamsep@gmail.com

A skąd jedziesz?

kamilsamsep@gmail.com

Miałem z Katowic ale odwołali zbiórkę w Katowicach i z Wrocławia jednak

Fanta

Czy ktoś jedzie teraz (3.10) do Niemiec team 10?

@Fanta

Ja jadę z Wrocławia

Joanna
@Gosiak

Pani Gosiu, była już tam Pani? Wie Pani coś więcej może? Czy to sprawdzone miejsce, warunki, jak z zakwaterowaniem? Itp. Ja chciałabym się gdzieś zahaczyć ale mam obawy, zwłaszcza że sama bym jechała

Zastanawiam się
@Gosiak

Mogę prosić o kontakt? Np na maila kalitwinska77@gmail.com Czy juz wyjeżdżałaś, masz doświadczenie jak to naprawdę wygląda? Dziękuję i pozdrawiam i proszę o kontakt, zastanawiam się nad wyjazdem

@Zastanawiam się

Proszę do mnie napisać malgorzatabanna54@gmail.com

@Joanna

Nie byłam ale pracowałam już w tej formie na inwentaryzacjach w Polsce i zawsze zadowolona byłam za zagranicę jadę pierwszy raz

@Zastanawiam się

Napisałam emaila

Jedzie ktoś 3.10 z teamem 12?

Olga

Minus na tych wyjazdach że kobiety i mężczyźni są w jednych pokojach, jest to bardzo niekomfortowe dla obydwu stron. Fajnie jakby firma w końcu zwróciła na to uwagę.

@Olga

Pani Olgo, zawsze dokładamy starań, by nasi pracownicy czuli się komfortowo, a mężczyźni i kobiety byli kwaterowani w oddzielnych pokojach. Jednak ze względu na to, że rezerwacje są dokonywane z dużym wyprzedzeniem, nie zawsze jest to możliwe. Ze względu na różną dostępność pokoi w danym terminie oraz dużą dynamikę zmian personalnych, sporadyczne mogą wystąpić sytuacje, w których podział względem płci jest inny niż stan faktyczny. Zachęcamy do przesłania zgłoszenia ze szczegółowym opisem na adres e-mail: reklamacja@invent.ag, co pozwoli nam na przeanalizowanie sytuacji, a w przyszłości na podniesienie jakości oferowanych noclegów.

A

Miałem okazje odbyć niedawno turnus. Warunki mieszkaniowe w Niemczech ok! W Czechach niestety głęboki PRL. Poznałem bardzo fajnych ludzi. Idealne dla osób które chcą wyjechać i połączyć prace ze zwiedzaniem. Praca lekka.

@A

Dziękujemy za wystawienie opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Jeśli jest coś, co możemy jeszcze poprawić, prosimy o informację poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie https://invent.ag/kontakt-dla-pracownika/. Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Anka
@A

Zwiedzać kiedy? W niedzielę?

@Anka

Dzień dobry, Wszystko zależy od naszego klienta. Niektóre inwentaryzacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, inne od poniedziałku do niedzieli. System pracy na inwentaryzacji, także zależny jest od klienta. Inwentaryzacje mogą być zarówno nocne, jak i dzienne. Czas trwania inwentaryzacji zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Zwiedzanie można organizować w czasie wolnym — może to być niedziela, ale nie musi :) Najbliższe terminy: - 03.10.2022 – 29.10.2022 – Niemcy - 09.10.2022 – 29.10.2022 – Niemcy W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00. Pozdrawiamy.

Kulka

Cześć :) Mam pytanie, czy ktos moze napisać mniej więcej o której i gdzie w Katowicach są zbiórki ? I czy nie wybiera się ktoś czasem z cieszyńskiego, albo nie chciałby się wybrać :)

Daria
@Kulka

W Kato zbiórka jest na parkingu od ul. Korfantego przy Spodku :)

Kulka

Dziękuje Wam za odpowiedz :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1454, z czego 1205 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.