INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Praca w sklepie nieklimatyzowanym do tego nieraz po 12h od 5 do 16. W hotelu 1 łazienka na kilka osób . Jeśli chodzi ogólnie o pracę da się wytrzymać. Gorzej jeśli chodzi o ludzi w teamie;) Za takie pieniądze to się nie opłaca więcej nerwów niż to warte.

Wojtek

Sama praca nie jest ciężka, polega na liczeniu towaru, w moim przypadku w dużych sklepach budowlanych, i wprowadzaniu danych do skanerów. Wszystko zależy od tego, na jaki dział trafisz, ten budowlany i drewniany to oczywiście dużo cięższe produkty niż kwiatki na ogrodzie czy zawiasy na dziale metalowym, ja nadźwigałem się więcej, niż ustawa przewiduje, plecy szybko wysiadają. Sklepy nieklimatyzowane, w których temperatura wynosiła nawet 35 stopni, a praca trwała od 5 rano do 15, czasami i dłużej z tylko jedną przerwa 15-minutowa, którą musisz spędzić na zewnątrz sklepu w słońcu albo nagrzanych busach pracowniczych. Do tego długie dojazdy, często ponad godzinę do dwóch, co wydłuża Twój czas poza „domem”, czasu na sen mało, warunki w hotelu znośne, choć toaleta na korytarzu na 8 osób, kiedy wszyscy wstają o 2:30, to jakieś nieporozumienie. Koordynatorzy bardzo pomocni i zorganizowani, ale co z tego, kiedy i oni są wykończeni, co przekłada się na atmosferę w zespole. Generalnie nie polecam, bo jak sobie wszystko dobrze przeliczyć, to tyle samo zarobisz w Polsce za 300 godzin pracy w miesiącu, a przynajmniej jesteś na swoim.

AS
@Wojtek

trzeba się zgodzić, że jak na pracę zagranicą, to stawki porównywalne do tych w Polsce, za około 250 godzin pracy w miesiącu dostajesz 5000 zł, co równa się stawce około 20 zł/godzina

Asia

Był ktoś na drogerii Rossmann? Może napisać jak się pracowało?

@Asia

Właśnie wróciłam z projektu Rossman. Sam charakter pracy jak dla mnie ok. Inwentaryzacje odbywają się w nocy, czas bardzo szybko leci, nawet się nie obejrzałam jak był już koniec tygodnia. Wszystko zależy od tego do jakiego teamu trafisz. Byłam w dwóch: 12 ( w Augsburgu ) i 23 ( w Osnabruk ) bardzo różniły się od siebie zarówno pod względem zarządzania zespołem przez kierowników jak i ludzi, pracujących w nich Generalnie ja skupiłam się na samej pracy a reszta mnie nie interesowała. Przy okazji mogłam zwiedzić, w wolnym czasie, te miasta. Pozdrawiam.

@ja

Dziękujemy za przesłanie opinii. Życzymy kolejnych pozytywnych doświadczeń oraz ciekawych podróży! Pozdrawiamy.

P.P

Jeśli potrafisz liczyć, i potrafisz żyć z innymi, to praca ci się spodoba. Warunki mieszkaniowe, są dobre, pieniądze na czas. Reszta zależy od ciebie.

@P.P

Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii! Życzymy udanego tygodnia.

Bardzo dobry

Bez problemu

Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiego zarobku. Praca, niewymagająca specjalnych kompetencji aczkolwiek skupienie przy czynnościach inwentaryzacyjnych jest niezbędne. Pracowałam przy projekcie Rossman w dwóch teamach 12 i 23. Przy okazji można zwiedzić niektóre miejsca w Niemczech. #InventSpzoo

@ja

Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii :) Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji i pozdrawiamy!

Natalia

Zdecydowanie polecam, praca jest przyjemna szczególnie przy zgranym i zorganizowanym teamie, na inwentaryzacji zagranicznej byłam po raz pierwszy i zawsze mogłam liczyć na pomoc, atmosfera była bardzo dobra tak samo jak warunki mieszkalne i wynagrodzenie.

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za przesłanie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy! :)

Magda

Dużo terminów, można wyjechać na krócej lub na dłużej, jak komu pasuje. Fajnie, że można szybko dorobić i troche pozwiedzać. Polecam.

@Magda

Dziękujemy, Pani Magdo, za wystawienie pozytywnej opinii ???? Życzymy kolejnych udanych wyjazdów.

PJP

Dobry wieczór.Ile czasu trwa jedna inwentaryzacja za granicą?I co ile są projekty?

@PJP

Dzień dobry, Wszystko zależy od naszego klienta. Niektóre inwentaryzacje prowadzone są od poniedziałku do piątku, inne od poniedziałku do niedzieli. System pracy na inwentaryzacji, także zależny jest od klienta. Inwentaryzacje mogą być zarówno nocne, jak i dzienne. Czas trwania inwentaryzacji zależny jest od ilości towaru i wielkości sklepu. Może zdarzyć się sytuacja, w której inwentaryzacja trwa 4 godziny, ale może to być nawet 12 godzin. Nasze aktualne terminy wyjazdów: • 24.07.2022 – 26.08.2022 – Niemcy, • 27.07.2022 – 05.09.2022 – Niemcy, • 07.08.2022 – 05.09.2022 – Niemcy. W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 ????

PJP
@INVENT Sp. z o.o.

Rozumiem ale co będzie jeśli inwentaryzacje będą często po 4 godziny?Wtedy będzie bardzo słaby zarobek.Czyli jedna inwentaryzacja trwa około 2 miesiące?

Andrzej 13

Jeżdżę kolejny rok z firmą Invent i nie narzekam, jak dla mnie praca nie jest zbyt uciążliwa, wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe zmienne ale ogólnie dobre. Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego, zarobić dobre pieniądze to polecam pracę z Inventem.

@Andrzej 13

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

Andrzej 13

To zależy od ilości wykonanych przez ciebie inwentaryzacji w danym tygodniu,miesiącu, jeżeli potrzebujesz więcej informacji to wejdź na stronę firmy, skontaktuj się z biurem,

Rzetelny

No ile. Tyle co nic.

marek w

200 obecna stawka za inwentaryzacje, styczeń-luty było 250.

@marek w

Dzień dobry! Aktualne stawki: • od 200 zł netto/dzień - Liczący • od 235 zł netto/dzień - Liczący ze znajomością języka niemieckiego • od 280 zł netto/dzień - Liczący z prawem jazdy kat. B W styczniu obowiązywała premia noworoczna. Zachęcamy do zapisów! :)

nihilnovi

a na czym by zarabiali, 10.98 chyba ph to jest stawka obecna. Ciekaw jestem ile inwent faktycznie dostaje, tzn jak to % jest rozlorzone pracownik/pracodawca

Tomi
@Andrzej 13

Powiedz ile wyciągłeś za miesiąc na czysto.

@Tomi

Dzień dobry, nasze aktualne stawki wynoszą: • od 215 zł netto - Liczący, • od 250 zł netto - Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto - Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy ????

Bartosz

Żadnej informacji na stronie, że wyjazdy na inwentaryzacje zagraniczne nie są dostępnę dla studentów, a w formularzu logowania normalnie wypełnia się dane z legitymacją studencką. Mogliby to napisać, a nie wszędzie ogłaszane jest, że jedyny warunek wyjazdu na inwentaryzacje to ukończone 18 lat.

@Bartosz

Panie Bartoszu, w przypadku studentów możliwość wyjazdu jest weryfikowana indywidualnie. Jeśli nie udało się Panu wyjechać za granicę to zapraszamy do zapisów na inwentaryzacje odbywające się na terenie Polski.

Julia

Dobry wieczór Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy jest możliwość wyjazdu na inwentaryzajce zagraniczną jako student i czy wtedy wynagrodzenie jest wyższe skoro nie trzeba odprowadzać ZUSu?

@Julia

Pani Julio, wynagrodzenie dla każdej osoby rozpoczynającej z nami współpracę zaczyna się od 215 zł netto/dzień. Osoba, która posiada prawo jazdy kat. B lub zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym, może wykonywać dodatkowe czynności, za które przysługuje dodatek finansowy, za każdy dzień pracujący. Jeżeli ktoś z nami regularnie wyjeżdża to może liczyć na wyższą stawkę podstawową — rośnie ona wraz z doświadczeniem pracownika.

Wiktoria

Polecam INVENT. Dobre pieniądze w krótkim okresie czasu, dogodne zakwaterowanie, szybki kontakt na infolinii w razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości

@Wiktoria

Dziękujemy, Pani Wiktorio, za wystawienie opinii. Pozdrawiamy ????

Wiktoria

Z całego serca polecam firmę, dobre pieniądze w krótkim czasie

@Wiktoria

Pani Wiktorio, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią ???? Życzymy kolejnych podróży i inwentaryzacji. Pozdrawiamy!

kuki

Mam pytanie, ile dni w tygodniu się pracuje? i czy można pracować np. 7 dni w tygodniu? czy może zdarzyć się tak że przez tydzień nie będzie pracowało się ani razu? mam na myśli miesięczny wyjazd za granice

@kuki

Dzień dobry, nasza firma podczas turnusu zapewnia 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacja może być dzienna lub nocna, w zależności od projektu. W razie kolejnych pytań, prosimy o kontakt ;) Pozdrawiamy!

Adrian T

Polecam pracę w INVENT. Praca łatwa, przyjemna i szybka, zakwaterowanie w dobrych warunkach czasami nawet w bardzo dobrych, wynagrodzenie na czas. Nie mam żadnych zastrzeżeń polecam każdemu kto chce spróbować swoich sił za granicą oraz dobrze zarobić.

@Adrian T

Dziękujemy, Panie Adrianie, za wystawienie opinii i zapraszamy na kolejne zlecenia :)

Maro

Obecnie jestem na turnusie i nie narzekam warunki mieszkaniowe dobre a i praca nie jest ciężka. Polecam

@Maro

Dziękujemy za opinię :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

patryczeq

Polecam serdecznie wyjazdy z tą firmą to przyjemność. Dobre zarobki super atmosfera oraz mieszkania bardzo przyjemne warunki. Polecam gorąco!

@patryczeq

Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy dalszych sukcesów i wyjazdów z nami :)

Artur

Bardzo chętnie wziął bym udział w pierwszym etapie rekrutacyjnym,natomiast bardzo duże wątpliwości wzbudzą konieczność podania numeru PESEL przy wypełnianiu formularza na Państwa stronie.

@Artur

Panie Arturze, dane osobowe takie jak numer PESEL i numer dowodu osobistego są wymagane do zawarcia umowy zlecenie, która jest niezbędna do podjęcia pracy przy inwentaryzacji. Na podstawie tych danych następuje zgłoszenie zleceniobiorcy do ZUSu oraz wypłacane jest wynagrodzenie. Wszelkie informacje odnośnie przetwarzania i przechowywania danych znajdują się w dokumencie „Polityka Prywatności”, który dostępny jest na naszej stronie. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem :) Pozdrawiamy.

mika

Polecam dla osób które chcę rozpocząć pracę w Niemczech i lubią dużo czasu spędzać w podróży i jeździć z jednego krańca Niemiec na drugi. Nigdy nie wiecie gdzie i jak długo będziecie jeździć więc dla lubiących niespodzianki i chaos jak znalazł.

Anka

Jadę pierwszy raz na inwentaryzacje zagraniczna, ile tak wziąć pieniędzy na 3 tygodniowy wyjazd?

Mariusz
@Anka

150 euro wystarczy, powodzenia, bo czasem można trafić na kierownika lub kogoś w zespole na wulgarna, zwłaszcza raka pani i Pan zero kultury do ludzi, niewiem dlaczego oni tam jeszcze pracują...

@Mariusz

A co to ma do rzeczy, w stosunku do pytania?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.