INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

P. P

Praca, jak to w inwentaryzacji, nie wymaga wielkiej filozofii. Najważniejsze w tym przypadku są warunki mieszkaniowe, i logistyka, a to w porównaniu z poprzednimi latami diametralnie się poprawiło. Także polecam.

Kolejny raz już wyjechałem z tą firmą za granicę wiec samo mówi za siebie

@Paweł

Bobi
@Paweł

Widocznie nie masz co robić w pl????

Artur Mieńkowski

Pracuję z tą firmą już od 6-ciu lat, na początku wiele mi się nie podobało w tej pracy, ale z czasem zacząłem doceniać to że praca jest naprawdę lekka, zwykle pracuję w dobrym towarzystwie, mam możliwość poznawania nowych ludzi, i poziom zakwaterowania się poprawił od kiedy zacząłem współpracę z tą firmą. Generalnie polecam pracę z Inventem jedyny minus jaki widzę w tej pracy to względnie małe wynagrodzenie jak na pracę za granicą.

@Artur Mieńkowski

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Lock
@Artur Mieńkowski

Nie masz innych predyspozycji?

Jol

Witam mam pytanie o co chodzi z tą umową o świadczenie usług i u mnie jest od 27.05 do 31 12 .22.Czy tą umowa nie jest na czas trwającego turnusu?

@Jol

Zachęcamy do kontaktu z naszym rekruterem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości. Bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 lub zapisanie się na https://bit.ly/inwentaryzacja-zagranica

Bardzo dobry

Bez problemu

Koni

Po powrocie niespełna kilka dni temu mogę napisać pozytywną opinię! Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, miła atmosfera i dobra organizacja. jest czas na odpoczynek i na zwiedzanie okolicy. Praca nie jest wyczerpująca, Polecam

@Koni

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i zachęcamy do podejmowania kolejnych zleceń :)

Dobre stawki, dobre warunki mieszkalne ogólnie polecam!

Andrzej 13

Najlepszym rozwiązaniem aby uzyskać odpowiedzi na stawiane pytania jest wyjechanie na inwentaryzację i sprawdzenie jak wygląda to w rzeczywistości, samemu. Potem można zastanowić się co dalej.

Maja

Hej, jakie macie opinie na temat zakwaterowania? Mógłby ktoś opowiedzieć coś więcej

Bleee

Da sie pracowac:)

@Bleee

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje. :)

dobra firma

Witam polecam ta firmę także i miłego dnia życzę wszystkim i pozdrawiam

@dobra firma

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów i również pozdrawiamy :)

Amna

Praca lekka, dojazd i mieszkanie zapewnione . Warunki mieszkaniowe bardzo dobre .

@Amna

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów.

Czy zdarzają się nadgodziny w INVENT Sp. z o.o.?

Łukasz K

Jeśli chodzi ci o kwestie zarobku, to stawki masz sztywne, chyba że wyślą cię na wsparcie innej grupy(na Kauflandach tak miałem) to wtedy dodatkowa kasa leci

Jolanta
@Łukasz K

Często wysyłają na wsparcie innej grupy? Ile więcej wtedy płacą?

Łukasz K
@Jolanta

raczej na większych projektach typu Kaufland, na netto czy Rossmanie sie nie spotkałem

Studentka

Mam za sobą wiele inwentaryzacji z Invent, na przełomie 2-3 lat. Co prawda jeździłam na inwentaryzacje po polsce, była to dla mnie praca dorywcza, którą polecam, bo jest bardzo elastyczna a zarobki na godzinę zawsze wyższe od minimalnej. Wszystko zawsze ogarnięte, jedynie na początku 2020 zdarzyło mi się, że odwołali wyjazd, niestety nie dostałam wtedy żadnej informacji ale podejrzewam, że to nie ich wina, bo były to początki pandemii. Po powrocie na magisterkę podejrzewam, że powrócę do inwentaryzacji z Invent :)

@Studentka

Dziękujemy za opinię i zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :)

Fakt

Firma ogólnie spoko, warunki hotelowe też, płaca w terminie Ale nie którzy kierownicy i koordynatorzy, to wielkie nie porozumienie. Czasami odsyłania ludzi do Polski, tylko dlatego żeby swoich ściągnąć, którzy nagle chcą jechać do pracy. Awanse poprzez znajomości lub łóżko, a powinny być po ilości przepracowanych inwentaryzacji

@Fakt

Dziękujemy za opinię. Każda uwaga jest dla nas bardzo ważna. Prosimy zatem o wiadomość e-mail na reklamacja@invent.ag z dokładnym opisem sytuacji/sprawy, a my dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Biorąc pod uwagę treść opinii tylko oficjalne zgłoszenie pomoże nam wyjaśnić i odnieść się do niej kompleksowo. Pozdrawiamy.

Lubudubu1991

Wszystko tak jak mowili przez telefon. Praca i ludzie na plus.polecam

@Lubudubu1991

PK

Praca łatwa, przyjemna, wynagrodzenie na czas, warunki zakwaterowania są przyzwoite. Terminy wjazdów pozwalają na znalezienie odpowiedniego dla siebie, firma nie robi również problemów, gdy ktoś potrzebuje wrócić wcześniej. Na duży plus zasługuje możliwość zwiedzania nowych miejsc. Polecam wyjazdy z tą firmą.

@PK

Zosiaaa

W 2018 roku byłam na wyjazdach zagranicznych i przez dziewczynę która chciała bardzo się mnie pozbyć i koniec końców jej się to udało, bo mnie zbanowali i zawieźli do Polski . Minęło zaraz 5 lat a ja nadal jestem zbanowana! Kiedy będę mogła wrócić? I czy wogóle jest to możliwe?

?
@Zosiaaa

Jak to możliwe, że przez te 5 lat nie znalazłaś sobie bardziej wartościowej pracy, tylko te tandetne zlecenia? To praca dla osób po szkole, lub w trakcie szukania innej pracy. Czy jest coś nadzwyczajnego w tych wyjazdach, że wciąż masz ochotę tu pracować? Na pewno nie jest to kwestia pieniędzy.

Zły pracownik

Potrzebują ludzi, wszędzie się reklamują ale gdy już mają ludzi na miejscu (szybko liczących) to ich wysyłają do domu bez żadnego wytłumaczenia, o co tu chodzi ;o

Xx
@Zły pracownik

Jestem świadkiem, moja koleżankę wyslali do polski po dwóch nockach z powodu bo troszke wolniej liczyła niz inni

Beata Z.

Pracuję w firmie INVENT ponad rok i jestem zadowolona z pracy - sympatyczny zespół, zgrana atmosfera, miło się pracuje. Polecam.

@Beata Z.

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jesteś zadowolona z pracy w INVENT :)

Jeżdżę kolejny rok z firmą Invent i nie narzekam, jak dla mnie praca nie jest zbyt uciążliwa, wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe ogólnie dobre. Jeżeli chcesz spróbować - warto!

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje :) Pozdrawiamy

Jestem po kolejnym turnusie. Polecam pracę w małym, doświadczonym teamie. Każdy wie co ma robić, godziny w pracy mijają szybko. Zakwaterowanie w domkach, mieszkaniach w bardzo spokojnych miejscach na duży plus. Dojazdy do pracy krótkie i niemęczącą.

Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na kolejnych inwentaryzacjach. :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.