INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Anka

Jadę pierwszy raz na inwentaryzacje zagraniczna, ile tak wziąć pieniędzy na 3 tygodniowy wyjazd?

Mariusz
@Anka

150 euro wystarczy, powodzenia, bo czasem można trafić na kierownika lub kogoś w zespole na wulgarna, zwłaszcza raka pani i Pan zero kultury do ludzi, niewiem dlaczego oni tam jeszcze pracują...

@Mariusz

A co to ma do rzeczy, w stosunku do pytania?

Aneta

Czy ktoś z okolic DZIERŻONIOWA ÷- 20 KM jedzie 17 07. ?

10.07

Witam, jedzie ktoś na wyjazd od 10 lipca?

Sylwia
@10.07

Ja nad tym myślałam... Ale moja znajoma się zastanawia, a na ile planujesz wyjechać?

Pajączek
@Sylwia

Ja się wybieram

Ann
@10.07

Taj ja jadę

Robert

Był ktoś może na inwentaryzacji w sklepie Toom? Jak się pracowało mógłby ktoś się podzielić opinia?

Manolis
@Robert

Normalnie.Jedziesz na 6 rano do sklepu,dostajesz skaner i oczywiście powiedzą ci pod którego lidera podlegasz.Nastepnie lider kieruje na odpowiednią półkę,sektor sklepu i liczysz, skanujesz.Prosye jak drut,tylko trzeba być skoncentrowanym żeby nie narobić dużo błędów,zawsze ktoś sprawdzi czy dobrze policzyleś.O koło 11 przerwa jest.Jezeli chcesz wiedzieć jak długo się pracuję to od razu zaznaczam że to zależy od ilości ludzi,zgrania i dobrego liczenia,gdyż nie skończy się póki procentowo nie będzie się zgadzało ze stanem sklepu.Dlatego napisałem żeby lepiej się nie mylić i przedłużać pracy sobie i innym.Prace można skończyć o godzinie 13...14....15...czy 16 powtarzam że to zależy od wielkości sklepu i ilości towaru oraz od teamu który to liczy.Mam nadzieję że pomogłem.Pozdrawiam

Olek
@Manolis

Wszystko spoko, tylko najgorsze jak pracujesz od 6 rano do 15 lub 16 plus dojazd za taka sama stawke zawsze, jak obliczysz sobie ile zarobiles na godzine pracy to nie oplaca sie tam jezdzic

Manolis
@Olek

No zgadza się 200zl to w Polsce zarabiam,no cóż ...

Bardzo dobry

Bez problemu

Darek

Witam, czy płacone jest za każdy dzień pobytu na wyjeździe czy tylko pracujące dni?

@Darek

Płacone jest za każdy dzień pracujący ;)

Gdzie jest przeważnie zbiórka we Wrocławiu?

Xyz

W jakiej zakładce na stronie podane są zarobki!?

@Xyz

Informacje o zarobkach można znaleźć na stronie w zakładce "Dla pracownika": https://invent.ag/warunki-wspolpracy/

@INVENT Sp. z o.o.

Od lipca jaka stawka dla liczącego ?

@ja

Stawka od lipca wygląda następująco: • od 215 zł netto/dzień jako Liczący, • od 250 zł netto/dzień jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto/dzień Liczący z prawo jazdy kat. Zapraszamy na nasz fanpage na facebooku, by być na bieżąco ;)

Jasmin100

Hej czy jedzie ktoś teraz na inwentaryzacje 06.06 ? Jade pierwszy raz I chciałabym kogoś poznać przed. Jakie są stawki ?

laikida
@Jasmin100

Ja także jadę po raz pierwszy, choć inwentaryzację już mam za sobą w sklepach, gdzie pracowałam ale nie przy użyciu skanera. Termin mojego wyjazdu 30.06 :)

Adrzie
@Jasmin100

Hej. Ja się zapisałam na inwentaryzację 6.06 jednak nie mam jeszcze zaproszenia na wyjazd. Masz już zaproszenie? :)

Jasmin100
@Adrzie

Dostałam, ale chyba zrezygnuje. Bo 200 zł za dzień to trochę moim zdaniem mało. Biorąc pod uwagę to, że wyjeżdżamy z kraju. A na dniówce możemy raz pracować 12h a raz 4h i stawka się nie zmienia.

Adrian
@Jasmin100

Mało? A ile powinno być wg. Ciebie? Może warto pojechać i się przekonać? Ta kwota to pewnie na początek, a po czasie na pewno się zwiększy.

nihil novi
@Adrian

nie niezwiekszy się bo takie są stawki, chyba ze znowu promocje zrobią jak styczen luty gdy po 250 było

Falco
@Adrian

@Adrian nie na początek, to jest stała stawka, wzrośnie Ci z 200 na 205 zł jak awansujesz na juniora haha

Domi
@Adrzie

Hej.Jak wygląda rekrutacja?

Kris
@Adrian

Jak w Pl nie ma co robić bez szkoły to dla tego kogoś 200zl duzo????dla innych to malo

Kris
@Falco

Prawda

Nikola
@laikida

Ja jadę 12.06 team 31 jadę pierwszy raz z INVENTEM i trochę się stresuje.

Bobi
@Jasmin100

Racja, to dla tych co tutaj nie mają predyspozycji do pracy albo im się nie chce, chociaż inwentaryzację wspominam milo

Olga

Witam, jedzie ktoś na wyjazd od 10 lipca?

Mariusz
@Olga

Tak moi znajomi z katowic

Kate89

Dzien dobry rozważam wyjazd na inwentaryzację zagranice z Katowic czy ktos się wybiera i mógłby mi udzielić odpowiedzi na kilka pytań.

@Kate89

Dzień dobry ;) Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszym działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00 - odpowiedzą na wszystkie pytania ;) Wiele przydatnych informacji można też znaleźć na naszej stronie internetowej invent.ag w zakładca "Dla pracownika"

@Kate89

Hej, ja jadę z Katowic na turnus od 03.07 do 28.07 z team'em 12 :)

Idzi J.

Był to mój pierwszy turnus i mogę śmiało powiedzieć że na pewno nie ostatni. Wspaniali ludzie, z którymi od razu idzie się dogadać. Liczyłem na ich pomoc w pierwszych dniach i oczywiście pomogli mi tylko jak mogli. Do tego zapewniony nocleg co na pewno redukuje koszty. Jaka praca taka płaca

@Idzi J.

Dziękujemy za opinię. Zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Dorka

Witam.Jesli ktoś z Was zastanawia się nad pracą w firmie invent to napewno powinien spróbować!Praca nie jest skomplikowana,jeśli ktoś chce to myślę, że da radę;)Pieniążki zawsze na czas i minimum formalności (wszystko przez internet).Poza tym można zwiedzić piękne miejsca;)

@Dorka

Dziękujemy. Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje :)

P. P

Praca, jak to w inwentaryzacji, nie wymaga wielkiej filozofii. Najważniejsze w tym przypadku są warunki mieszkaniowe, i logistyka, a to w porównaniu z poprzednimi latami diametralnie się poprawiło. Także polecam.

@P. P

Dziękujemy, staramy się być coraz lepsi :) Zachęcamy do zapisów na kolejne inwentaryzacje :)

Minął mi kolejny miesiąc z inventem. Praca w stałym, znanym teamie to sama przyjemność. Teraz chwila odpoczynku i czas na kolejny letni turnus. Polecam

@Michał

Dziękujemy za opinię, zapraszamy na kolejne inwentaryzacje ;)

Natalia

Polecam pracę z Inventem. Praca łatwa i przyjemna szczególnie, gdy trafi się na super towarzystwo. Zakwaterowanie również na bardzo dobrym poziomie.

@Natalia

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Serdeczne polecam pracę dla firmy Invent. Pracuje tu już od dłuższego czasu i jest naprawdę fajne. Kierownik oraz pozostali pracownicy na plus.

Dziękujemy za opinię! ;) Zapraszamy też na kolejne zlecenia!

Ile teraz dają na godzinę? Da się w ogóle traktować to jako prace na pełen etat?

@Paweł

Wszystkie informacje, takie jak aktualne stawki i terminy wyjazdów, znajdzie Pan na naszej stronie invent.ag Zachęcamy też do zadawaia pytań przez czat na stronie www - chętnie odpowiemy :)

patryczeq

Bardzo serdecznie polecam osobą które szukają dobrego i szybkiego zarobku. Warunki mieszkalne na plus fajna i miła atmosfera oraz przyjaźni kierownicy.

@patryczeq

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Zachęcamy do ponownych wyjazdów ;)

Olka
@INVENT Sp. z o.o.

Witam czy aktualnie trzeba mieć testy lub szczepienia przy wyjeździe czy już nie jest to wymagane ?

Najlepiej się z nami skontaktować lub zapisać się przez formularz https://bit.ly/inwentaryzacja-zagranica :) Odpowiemy na wszystkie pytania :)

Bardzo polecam pracę w firmie Invent. Wynagrodzenie zawsze na czas a praca prosta w dobrej atmosferze.

Dziękujemy za pozytywną opinię! :)

19.06

Hej zapisałam się na turnus 19.06 czy ktoś jeszcze może jedzie ?

@19.06

Byłaś już kiedyś na wyjazdach? I gdzie teraz jedziesz?

Asia

Witam. Jedzie ktoś może na inwentaryzacje 12.06?

Nikola
@Asia

Witaj Asiu ja jadę.

Olka
@Nikola

Zastanawiam się również czy ktoś wie czy obowiązują jeszcze szczepienia i testy ? Bo na początku roku niestety nie mogłam jechać z powodu konieczności szczepienia

@Olka

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1439, z czego 1190 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.