INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Patryk

Praca bardzo przyjemna jak i łatwa. Super team, wyjazd zorganizowany perfekcyjnie. Bardzo polecam każdemu. :)

@Patryk

Dziękujemy za wystawienie opinii, Panie Patryku. Zdanie naszych pracowników jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego cieszą nas pozytywne doświadczenia Liczących INVENTu. Pozdrawiamy :)

Praca łatwa, wynagrodzenie na czas,dobre warunki mieszkaniowe.

@Marta

Pani Marto, dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy! :D

Daria

Jeżdżę z tą firmą już prawie 2lata i jestem zadowolona. Sama praca lekka, koordynatorzy pomocni, a warunki noclegowe w porządku. Polecam!

@Daria

Dziękujemy, Pani Dario, za wystawienie opinii. Pozdrawiamy i życzymy kolejnych pozytywnych wspomnień z pracy w INVENT :)

Polecam, praca jest przyjemna szczególnie przy zgranym i zorganizowanym teamie, atmosfera była bardzo dobra tak samo jak warunki mieszkalne i wynagrodzenie.

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i życzymy kolejnych udanych wyjazdów na inwentaryzacje! Pozdrawiamy :)

Bardzo dobry

Bez problemu

An

Wynagrodzenie zawsze na czas,zakwaterowanie na wysokim poziomie.Praca lekka bez stresu polecam.

@An

Dziękujemy za wystawienie opinii :) Pozdrawiamy!

Maciej

Polecam pracę w firmie INVENT. Praca lekka, niewymagająca jakiś szczególnych umiejętności. Szybki i dobry zarobek. Zakwaterowanie na wysokim poziomie. Czas wolny na zwiedzanie. Szczerze Polecam!

@Maciej

Dziękujemy, Panie Macieju, za wystawienie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów i pozdrawiamy! :D

Dominik

Polecam pracę w tej firmie.Super atmosfera w pracy, dobre warunki mieszkaniowe, wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość zobaczenia ciekawych miejsc.Ogólnie firma na duży plus.

@Dominik

Dziękujemy, Panie Dominiku, za przesłanie pozytywnej opinii :) Życzymy kolejnych udanych zleceń. Pozdrawiamy!

Jan

Polecam każdemu,młodszemu i starszemu.Praca lekka,bez stresu.Srednio 7-8h dziennie,nikt nie pogania,pieniądze zgodne z.umowa,naprawdę warto spróbować,bo praca odpowiednią by sobie dorobić,ale i na dłuższy czas .

@Jan

Bardzo dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii. Pozostaje nam życzyć dalszych sukcesów oraz udanych podróży ;) Pozdrawiamy!

Olga K

Polecam! Praca przyjemna ale wiadomo wszystko zależy od osób na jakie się trafi. Na plus napewno możliwość zwiedzania pięknych miejsc.

@Olga K

Pani, Olgo Dziękujemy za przesłanie opinii i życzymy samych udanych zleceń oraz podróży :D Pozdrawiamy!

Katarzyna

Polecam

@Katarzyna

Dziękujemy, Pani Katarzyno, za przesłanie pozytywnej opinii :) Pozdrawiamy!

Mam bardzo pozytywna opinie o pracy w tej firmie. Wyjątek stanowi praca w teamie 10 kierownik Karolina. Brak szacunku do innych osób, wywyższanie się, patrzenie z góry, faworyzowanie wybranych osób. Atmosfera jest nie miła, aż odechciewa się pracować. Jedni mogą rozmawiać a wręcz są zagadywani (oczywiście w czasie pracy) a Ty nie możesz, jedni mogą liczyć z pierwszego Ty nie możesz. Niestety Pani Karolina musi się wiele nauczyć jeśli chodzi o prace z ludzi. Przed wyjazdem do jej teamu usłyszeć można było wiele negatywnych opinie i wszystko się potwierdziło. Nigdy więcej teamu 10, chyba ze z nowym kierownikiem. Jeśli jesteś osoba nowa nic się nie nauczysz dostaniesz skaner i to koniec szkolenia. Jeśli coś źle zrobisz to krzykiem zostaniesz o tym poinformowany. Czasem o niektórych rzeczach dowiesz się pod koniec turnusu, że powinieneś robić coś tak a nie inaczej. Nawet jeśli to będzie podstawowa informacja, którą powinieneś usłyszeć podczas szkolenia, ale przecież szkolenia nie ma (powiedzenie 2 zdań na temat pracy to nie jest szkolenie-moim zdaniem). Po policzeniu, gdy wszyscy sprawdzają nowe osoby fejsuja (czasem nawet 2h). Dlaczego nie są nauczone sprawdzania? Nie wiem, może Pani kierownik wraz z koordynatorem wolą sobie posiedzieć i nic nie robić (ewentualnie iść na przerwę na papierosa).

Ja również byłam w team 10 u Pani Karoliny i jestem bardzo zadowolony. Zawsze pomoże jak jest potrzeba i nie tylko na temat pracy bo z prywatnymi sprawami też pomoże na ile może. Nigdy nie słyszałem żeby na kogoś krzyczała lub unosiła glos, zawsze była miła i uprzejma. A nie wiem na którym tornusie Pani/Pan był ale Pani Karolina i Pan Dawid to liczą bardzo dużo. Polecam jak najbardziej Team 10 !!

!!!

Również byłam w teamie 10 u pani Karoliny i bardzo chwałę sobie pracę w tym teamie jeżdżę już dość długo na inventryzcje i śmiało mogę powiedzieć że u pani Karoliny jest mi najlepiej. Pozdrawiam panią Karolinę jak i pana Dawida .

Bobi
@Michał

Chyba zartujesz

@Bobi

Chyba Ty

Pracowniczka

Całkowicie zgadzam się z opinią. Najgorszy team w jakim kiedykolwiek byłam. Zero szacunku do innych oraz nastawienie P. Karoliny pozostawia wiele do życzenia. W takiej atmosferze aż odechciewa się pracować.

Sylwester

Lekka praca, w sam dla dla studentów chcącyć dorobić w krótkim czasie. Noclegi zapewnione w hotelach.

Sławomir
@Sylwester

Jak dla studentów to byłbym zainteresowany. Ile można dorobić? Podasz widełki stawki jaką płacą?

@Sylwester

Dziękujemy, Panie Sylwestrze, za przesłanie pozytywnej opinii. Życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy!

@Sławomir

Dzień dobry, Aktualne stawki: • od 215 zł netto/dzień - Liczący, • od 250 zł netto/dzień - Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 295 zł netto/dzień - Liczący z prawem jazdy kat. B. Pozdrawiamy.

Student
@Sylwester

Najlepsze jest to ze nie zapisuja studentow/osob z legitymacjami. Ha Ha ha

Ann

Polecam pracę w Invent. Byłam Pierwszy raz na turnusie zagranicznym. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Praca na inwentaryzacji nie jest ciężka na początku jest szkolenie, kierowniczka i koordynator zawsze pomogli wyjaśnili wszystko atmosfera w teamie miła i przyjazna dodatkowym plusem była lokalizacja blisko jeziora więc praca połączona z zwiedzaniem i wypoczynkiem. Wypłata na czas. Polecam i myślę, że pojadę jeszcze na taki turnus.

Łatwa i przyjemna praca, można zwiedzić ciekawe miejsca wyjeżdżając do takiej pracy

@Tomek

Dziękujemy za przesłanie opinii i życzymy kolejnych udanych wyjazdów. Pozdrawiamy :D

Maro

Bardzo fajna zgrana grupa ciekawi ludzie, fajna i nie ciężka praca chętnie pojadę na pewno

@Maro

Dziękujemy za przesłanie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy :)

Sylwia

Polecam pracę z invent. Praca jest łatwa i przyjemna. Na miejscu zapewnione bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Bardzo przyjazna atmosfera i przyjaźni ludzie. Na pewno wybiorę się tam jeszcze raz.

@Sylwia

Pani Sylwio, bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii ???? Życzymy kolejnych udanych wyjazdów z Inventem. Pozdrawiamy!

Weronika

Praca i zakwaterowanie super, zaliczka 850 po tygodniu na plus i na czas. Polecam firmę Invent.

@Weronika

Dziękujemy za wystawienie opinii. Pozdrawiamy!

Angelika

Ogólnie okey. Zakwaterowania lepsze niż się człowiek spodziewał (możesz trafić na domek, internat lub 4 gwiazdkowy hotel). Praca spoko, poprostuj licz porządnie, nikt z stoperem ci nad głową nie siedzi. U nas weekendy były wolne to był nawet czas pozwiedzać. Gorąca pogoda dała nam się trochę we znaki ale to już siła wyższa. Planuje jechać ponownie.

@Angelika

Bardzo nas cieszą pozytywne doświadczenia naszych Liczących. Życzymy kolejnych podróży z Inventem. Pozdrawiamy!

P.

Polecam!

@P.

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Pozdrawiamy!

Praca jak najbardziej na plus. Współpracownicy bardzo pozytywnie. Koordynatorzy bardzo pomocni. Wolne weekendy - jest czas na regenerację i poznawanie nowych miejsc. Serdecznie polecam

@Michał

Panie Michale, dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii i życzymy kolejnych udanych zleceń inwentaryzacyjnych. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1624.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1443, z czego 1194 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.