INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Laura

Cześć Jadę 23.10 pierwszy raz , Ktoś chce jechać razem ? Zawsze raźniej ????

Lu
@Laura

Hej, ja się zastanawiam nad wyjazdem, dopiero zapoznaje się ze stroną. Jak wyglada sprawa wyjazdu oraz wynagrodzenia?

@Lu

Dzień dobry, oto nasze aktualne stawki na inwentaryzacje zagraniczne: • od 245 zł netto jako Liczący, • od 280 zł netto jako Liczący ze znajomością języka niemieckiego, • od 325 zł netto jako Liczący z prawem jazdy kat. B. Nasze stawki na inwentaryzacje w Polsce: • dzienna - 20 zł/h • nocna - 24 zł/h Zapewniamy transport i zakwaterowanie :) Pozdrawiamy!

Magdalena
@Laura

Witam A czy to bezpieczne miejsce tam ! Byłabym chętna

Laura
@Magdalena

Chcesz wspólnie jechać napisz na maila laura.laura4434@wp.pl

pracuś
@INVENT Sp. z o.o.

Temat wygląda obiecująco, mam pytanie odnośnie rozliczania stawek dniowych: - wyjazd np. miesięczny, w danym tygodniu (7 dni) ile jest dni inwentarzowych? 7? mniej? dniówka jest liczona tylko za dni faktycznie inwentarzowe? - od czego zależy stawka podawana: od ... netto, czy jest uzależniona od stawki godzinowej? - czy zdarzają się przypadki, gdy podczas miesięcznego wyjazdu jest jakaś przerwa (dzień/dwa) w inwentaryzacjach? prośba o konkretne info

@pracuś

Dzień dobry, nasza firma podczas turnusu zapewnia 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacja może być dzienna lub nocna, w zależności od projektu. Wynagrodzenie wypłacane jest za dzień inwentaryzacyjny (pracujący), co oznacza, że za dni wolne wynagrodzenie nie przysługuje. Osoba Licząca rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje wynagrodzenie dzienne w wysokości od 245 zł na rękę. W przypadku pełnienia dodatkowej funkcji wynagrodzenie wzrasta jak poniżej: • Liczący ze znajomością języka obcego – otrzymuje od 280 zł/dziennie na rękę, • Liczący z prawem jazdy kategorii B – otrzymuje od 325 zł/dziennie na rękę. Po 10 dniach inwentaryzacyjnych stawka wzrasta + zaczyna przysługiwać premia frekwencyjna za każdy dzień inwentaryzacyjny (+15 zł/dzień na rękę). Pozdrawiamy! :)

Tonasz

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Invencie.. Praca sama w sobie jest lekka a czas szybko leci. Wypłata przyzwoita i zawsze terminowa. Dobra organizacja i pomocna kadra. Jedna z lepszych prac w mojej karierze. Ja zostaję i zapraszam wszystkich szukających fajnego zatrudnienia!

@Tonasz

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Ann

Wyjeżdżam 6 listopada br zapraszam do kontaktu chętne panie razem zawsze raźniej apo2@wp.pl

Ewelina
@Ann

Witam. Też wybieram się 6.11. Pozdrawiam

@Ewelina

hej Ewelina, jestem w Team 15 a Ty?

@Ewelina

A skąd dostaliście takie informacje w jakim teamie jesteście bo ja czekam na informacje o której wyjeżdżać mam i gdzie zbiórka a jutro jest wyjazd i nie wiem totalnie co robić

@Ann

A skąd dostaliście informacje i w jaki sposób bo ja jestem zapisany mam potwierdzenie ale nie dostałem żadnej informacji totalnie nic a jutro wyjazd mam a nie wiem o której co i jak

An
@Michał

Na mail dostaliśmy wszyscy potwierdzenie wyjazdu

@Michał

Może po prostu nie zostałeś wybrany dlatego nie dostałeś zaproszenia.

Jutro niby mam wyjezdzać a nawet nie wiem co i jak czekam na zaproszenie i nawet nie wiem czy mam sie pakować kpina totalna

Bardzo dobry

Bez problemu

Jak wyglada sytuacja z potwierdzeniem wyjazdu? Jak potwierdziłem wyjazd to napewno będę brał w nim udział czy nie? Ponieważ cały czas wyświetla się komunikat oczekuj na zaproszenie a jutro jest wyjazd

Jakub

Strasznie dziwna komunikacja gdyż jestem niby zapisany na wyjazd 23.10.2022 czyli jutro a do dzisiaj nic nie wiem skąd wyjeżdżamy o której totalnie nic.

Jessika

Hejka jadę z przyjaciółką od 6 listopada na wyjazd do Niemczech. Jesteśmy w team 15, czy są tu jakieś młode osoby które chciałby się zapoznać jeszcze przed wyjazdem? Zawsze raźniej w grupce. Jeżeli ktoś byłby chętny to napiszcie do mnie na maila jessika.bartos16@gmail.com. ????

@Jessika

Jessika odpisałam Ci na maila

Darek

Cześć, jeśli jest ktoś kto jedzie teraz w niedzielę 23.10 z Katowic do Koln proszę o kontakt, Dariusz.ficulak@onet.pl

Jessika

Hej zapisałam się z przyjaciółką na wyjazd do Niemczech w listopadzie po raz pierwszy. Czy ciężko się dostać na taki wyjazd. Nie ukrywam bardzo mi zależy na tym ale jakoś mam wrażenie że się nie dostaniemy bo sądzę że kandydatów jest dużo.

Kamila

Polecam wyjazdy z Invent. Byłam na dwóch turnusach, w Czechach i w Niemczech.Warunki zakwaterowania były różne, ale w większości przypadków były dobre.Trafiłam na zgrany team i miłych kordynatorów. Praca wymagająca uwagi i skupienia.

@Kamila

Dziękujemy, Pani Kamilo, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Ang

Praca okey, zakwaterowanie w porzadku i wypłata zawsze na czas. Polecam

@Ang

Beata

same dobre komenty, a te slabe gdzie są?

SebastianM

Bylem z firma Invent na inwentaryzacji W Niemczech(Freiburg I okolice) w lutym 2020 Roku. Nie zgadzam sie z duza iloscia negatywnych opini tutaj. Ješli Ktos wykonuje rzetelnie przynajmniej minimum swoich obowiazkow to napewno jest przez Invent dobrze traktowany. Wynagrodzenie takze otrzymalem na czas. Ja pomimo ze skrocono mi turnus wspominam wspolprace z firma Invent bardzo dobrze.

@SebastianM

Dziękujemy za opinię i zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy na Portale pracownika.

Zabiel90

Cześć , jedzie ktoś może teraz 23.10 do Niemiec na 5 dni inwentaryzacji? Proszę o kontakt @ bielzus9420@gmail.com.

Ewa W

Polecam firmę invent .praca lekka na inventeryzacji .

@Ewa W

Dziękujemy, Pani Ewo, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Aga

Polecam

@Aga

Aga

Gorąco polecam, warunki ok, praca również.

@Aga

Magdalena

Witam Pomoże mi ktoś jak się zapisać na tą inwentaryzacje zagraniczną i jest chętny jechać jakas kobietka ? ☺️

Anonimowa

Witam jedzie ktoś do Czech 16.10 z Katowic?

domi

Praca jest dość lekka pomimo godzin nocnych. Można poznać ciekawych ludzi. Ze względu na to, że inwentaryzacje odbywają się w różnych miastach, czasem można pozwiedzać ciekawe miejca.

@domi

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1621.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1441, z czego 1192 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.