INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Barbara13

Hej jadę sama 2 listopada do Berlina team18 jeśli ktoś chce się zapoznać przed wyjazdem to proszę barbara.klis13@interia.pl

Barbara13

Też teraz jadę 2 listopada

Tomek fejfer

Polecam pracę w invent firma zapewnia zakwaterowanie i transport zakwaterowania są naprawdę w dobrych warunkach oraz praca nie jest ciężka jeśli ktoś zastanawia się nad wyjazdem i nawiązaniem współpracy z firmą invent polecam

@Tomek fejfer

Dziękujemy, Panie Tomku, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Agnieszka Fejfer

Bardzo polecam firmę ivent byłam teraz na inweryzacji projekcie dopiero co wróciłam i nie mogę się doczekać drugiej inferyzacji ktora ma być za 5 dni. Praca jest lekka bardzo mili kordynatorzy którzy mają podejście do pracownika tak samo jak pani kierownik pani Elżbieta w nie każdej pracy można trawić na takie cudowne szefostwo.warunki mieszkaniowe super i nie widzę żadnych minusów. Jedzcie i przekonajcie się że to wspaniała firma na której można polegać apsmoswera jest cudowna

@Agnieszka Fejfer

Dziękujemy, Pani Agnieszko, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Bardzo dobry

Bez problemu

Agata

Polecam firmę Invent. Wyjechałam na inwentaryzacje zagraniczną. Zakwaterowanie oraz transport jak najbardziej w porządku. Praca sama w sobie nie jest skomplikowana.

@Agata

Dziękujemy, Pani Agato, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Natalia

Super praca super atmosfera fajni kierownicy polecam teraz jadę 2.11

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

AgaL

Byłam pierwszy raz na inwentaryzacji za granicą. Warunki mieszkaniowe mnie zaskoczyły pozytywnie. Praca przyjemna. Dojazdy do pracy między między 30 minut do 1:30 Godz do pracy zależy od miejsca zakwaterowania. Przeprowadzki raz na tydzień. Trafiłam na miłych ludzi. Na początku miesiąca było ciężko ponieważ pracowało się po 11 Godzin. Tydzień później praca już trwała 7 godzin. W weekendy był czas na odpoczynek i zwiedzanie. Cieszę się że pojechałam do pracy z inventem. Teraz jadę na kolejny turnus :)

@AgaL

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Tomasz

Polecam prace w firmie INVENT.Bylem na kilku turnusach,wybieram sie na kolejny.Transport,zakwaterowanie zapewnione,wyplata na czas.Polecam bardzo.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Krzysztof

Polecam współpracę z INVENT, byłem na inwentaryzacji zagranicznej. Warunki mieszkalne bardzo dobre., Praca nie jest ciężka. Współpracownicy byli naprawdę fajny. Na inwentaryzacji byłem pierwszy raz, kierownik, koordynator bardzo pomocni. Opłacone noclegi i transport wygodnym busem. Ogólnie serdecznie polecam. Wypłata jest zawsze na czas. Na plus - zaliczka po tygodniu pracy. Na pewno tam wrócę.

@Krzysztof

Dziękujemy, Panie Krzysztofie, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Polecam pracę w Invent proste i klarowne warunki współpracy. Praca sama w sobie nie jest wymagająca. Potrzeba tylko skupienia i uwagi nad tym co się wykonuje. Kierownik jak i koordynatorzy mili i wyrozumiali oraz pomocni. Praca w miłej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam wszystkich aktualnych oraz przyszłych pracowników.

@Ania

Dziękujemy, Pani Aniu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Gosiak

Witam jedzie ktoś z team 1 do Niemiec do obi teraz 6 listopada? Chętnie z kimś razem bym pojechała ja jadę z Wrocławia

Dzień dobry, Pierwszy wyjazd od 2.11 do Niemiec sklep chyba obi z tego wynikało z rozmowy, ktoś ma jakieś dodatkowe informacje? Jak się przygotować do tego wyjazdu, co trzeba zabrać. Jak wygląda z praniem ubrań ? Jak wygląda podział w pokoju ?

Aga
@Ania

Cześć, w Niemczech będą sklepy obi. Zabrać ze sobą trzeba szampon, żel pod prysznic, ręcznik, klapki lub kapcie, ubrania. Pranie ubrań zależy od danego hotelu w jakim jesteś. Pranie jest w większości typu hotelach płatne, zdarza się że udostępnią pralkę za darmo. Trzeba też że sobą wziąść proszek do prania. Pokoje są 2-5 osobowe.

dorotamikolajczak@wp.pl

Witam . pierwszy wyjazd do Czech, teraz 02 listopada czy brać korony czy euro na wyżywienie

Zosia24
@dorotamikolajczak@wp.pl

Tylko korony lub placic karta polska

Kama

Hej. Jedzie ktoś 02.11 na inwentaryzację z Poznania do Wrocławia?

Nowa
@Kama

Hejka, ja jadę!

Krystyna

Mam pytanie, przez weekend parę złych opinii było, i nagle przychodzi poniedziałek i znikły, skoro tak się dzieje to chyba nie jest zaciekawię z płacą, organizacja i ludźmi?

@Krystyna

Niestety sa pewne problemy jak widziałem ale zamiast rozwiazac problem to usuwaja negatywne komentarze co jest niestety zle postrzegane przez wszystkich dlatego wwarto wystawiac na google opinie a nie tu

Koni
@Krystyna

Nie wiem dlaczego złe opinie znikają. Praca przy inwentaryzacji jest OK. Wszystko zależy od kierownika a właściwie od koordynatorów. Ja miałam szczęście. Na moim ostatnim wyjeździe w Czechach zarówno koordynator jak i kierownik Matej to ludzie bardzo kulturalni i pomocni. Polecam pracę w firmie invent.

@Krystyna

Pani Krystyno, usuwamy wyłącznie opinie niemerytoryczne lub naruszające prawa danych osobowych naszych pracowników. Staramy się, aby była to bezpieczna przestrzeń dla każdego, dlatego usuwamy również opinie, w których treści znajdują się wyzwiska i wulgaryzmy. Dokładnie analizujemy każdy komentarz — przychylne są dla nas komplementem, a te negatywne postrzegamy jako coś, co możemy jeszcze poprawić i staramy się rozwiązywać wskazane problemy wewnątrz firmy. Niemerytoryczne negatywne komentarze mogą zniechęcić potencjalnych pracowników, a co osoba to opinia i dajemy przestrzeń, aby każdy mógł sam sobie ją wyrobić na nasz temat. Mimo wszystko zachęcamy do spróbowania pracy w Invencie, wierzymy, że miło się Pani zaskoczy :) Pozdrawiamy ciepło!

@Andrzej

O jakich problemach mowa ?

K2

Ile wynosi kara za wcześniejszy wyjazd do Polski

@K2

Dzień dobry, przykładowo jeśli ktoś zgłosił się na wyjazd od 02.11 do 18.12, ale podczas rozmowy z biurem przekazał informację, że jest dyspozycyjny do 30.11 to udostępnimy mu odpowiednie dokumenty (na krótszy termin) i w tej sytuacji takiej osobie organizujemy indywidualny powrót do Polski zgodnie z jego dyspozycyjnością :) W razie kolejnych pytań prosimy o kontakt bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 71 750 77 00.

Janusz

Witam. Miałem okazję współpracować z tą firmą. Powiem że wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami- transport z i do Polski no i oczywiście na miejscu kwatery bardzo dobre pieniądze się zhadzaly a ekipa super. Polecam i do następnego razu

@Janusz

Dziękujemy, Panie Januszu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Daga

Witam a jak jest z praniem na wyjazdach? Jesteśmy obecnie w TIM 18 i niestety na obiekcie trzeba zapłacić 8 euro za pranie które dostajesz mokre nie każdego stać na taki wydatek kierownik zezwala koordynatorom na wyjazd do pralni w centrum i tam zrobienie prania pod czas gdy kierowcy oddają kluczyki od busa po skończonej pracy do kierownik i nie otrzymują zgody żeby zebrać pranie od zwykłych liczących i zrobić je taniej tym samym tworzą duży dystans i niezgodę w Timie są lepsi i gorsi ? Oni brudzą się inaczej niż my???? Kto się tym zajmie to nie pierwszy taki wyjazd ani sytuacja która dzieli ludzi a to kierownik powinien scalać TIM co wy na to?

Kaldon
@Daga

Jak to zabiera kluczyki? Czy to on jest odpowiedzialny za busa czy kierowca? Możesz wyjaśnić sytuację?

Wyjechałam do pracy z iventem, niestety w trakcie zachorowałam. Musiałam wrócić - Invent opłacił mój powrót i go zorganizował. Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe to są one bardzo dobre i wcześniej weryfikowane przez stałych pracowników. Nie ma tzw. mieszkań na ostatnią chwilę. Praca nie jest straszna, po prostu liczenie towaru. Najważniejsze to zapoznanie się z funkcjonowaniem skanera żeby pracę sobie ułatwić. Jedyna rzecz, o której nikt nie wspomniał to, że w 1 dniu praca jest na 2 sklepach. Ogólnie firmę oceniam dobrze.

@Marta

Dziękujemy, Pani Marto, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Sylwester

Lekka praca. Dla każdego w każdym wieku.latwy szybki zarobek. Mieszkania zapewnione.

@Sylwester

Dziękujemy, Panie Sylwestrze, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1621.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1441, z czego 1192 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.