Opinie o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Bydgoszcz Targowa 72

x

TO MNIE DOINFORMUJ MĄDRALO

anonim - 2011-03-26 16:29:08 NIEDAWNO W SOBOTĘ EKIPA DYREKCJI WRAZ Z PANEM DYREKTOREM WYJECHAŁA SOBIE NA WYCIECZKĘ SZKODA ŻE ZAPOMNIANO O ZAŁODZE -KTÓRA PRZECIEŻ TAK NAPRAWDĘ PRACUJE NA EKIPĘ -SZKODA ŻE FINANSE BYŁY Z SOCJALNEGO DLA WYBRANYCH NIEDOINFORMOWANY ANONIM JESTEŚ...

czerwona

BYDG - 2011-03-17 01:23:24 Na szczęście jak była akcja Bilbordowa Thomson takiego szału nie było!!!W końcu u nich było troszeczkę taniej!!! chyba nie wiesz o czym mówisz... hehe regionalny był dziś 3x w tym tygodniu u nas... coś się chyba święci... :/:/:/ czuć napiętą sytuację wokoło...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carrefour Polska? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Tragedia

[usunięte przez moderatora] Tragiczy w skutkach wypadek przy rondzie Toruńskim. Auta zmielone w jedną kupkę złomu. Bardzo niemiły widok. W linku film i relacja z wypadku.

buahaha

mikołajek nie wraca do toroonia tylko idzie[usunięte przez moderatora], a jak przyjdzie napporo to nie najgorzej bo juz z nim kiedys pracowalem i nie bylo az tak zle a nawet dobrze. jak kazdy ma swoje ale lepiej on niz jakis klon mikrojaja o sorry mikolaja

BYDG

Anonymus

Pamiętacie co oznacza logo Carrefoura? Mam nową wizję odnośnie tego logo, a mianowicie: [usunięte przez moderatora] Skopiujcie link do przeglądarki. Zachęcam do komentowania. *Obrazek nie ma na celu zaszkodzić firmie Carrefour. Jest tylko i wyłącznie moim poglądem odnośnie poczynań Carrefoura.

anonim - 2011-02-22 20:08:05 u! - 2011-02-19 21:56:15 Nic nowego. Jedynie są przecieki, że Mitas wymieni dyrektorów - Miki wraca do Torunia a do nas [usunięte przez moderatora] Napor. Jeszcze [usunięte przez moderatora] zatęsknimy za Mikim. MIKI NIE ODCHODZ! JAK ODEJDZIESZ,TO MNIE CHYBA ZABIJA. ZABIERZ MNIE ZE SOBA! bujac to my, a nie nas. mitas ma nowa koncepcje, ale nikt nie przypuszcza, jaka. powiem tylko, ze moze zdziwic sie ten, kto zaklada, ze mitasa przejrzal i wie, jak z nim postepowac. nie ten przegrany, kto na koncu orszaku, czesto nawet pomiatany lecz ten, ktoremu sie wydaje...

ooo

i znowu cos sie skonczylo... na pomorskiej cos sie dzieje! ale w kolo jest ponuro, o,o,o!

LID(L)ER

Carrefour Pomorska- decydujace pytanie http://sendfile.pl/54216/view/wiara_czyni_cuda.png

już po

zebranie i po zebraniu niej est tak zle

anonim - 2011-02-13 12:13:06 Armia Wyje..nych - 2011-02-12 00:29:01 Nie ma to jak wywalać na zbity ryj sprawdzone dziewczyny z TEX, a w zamian zatrudnić kogoś z kosmosu, kto nawet nie będzie raczył się tu pojawić (bo widzi jaki tu syf). Zamienił stryjek... Zwalniajcie dalej, dalej... najlepiej sami siebie! dokładnie...niedoceniły tego co miały, to teraz maja za swoje...a nowej wcale sie nie dziwie...::):) a kogo tam zwolnili, bo nie jestem w temacie' co sie tam u was dzieje

Armia Wyje..nych

anonim - 2011-01-29 21:02:26 szafot tuż tuż - 2011-01-29 01:48:28 od marca znowu polecą głowy, a te, co ostaną się, pochylą się bardziej amen, ameno, zegnaj W MARCU NASTĄPI DEGRADACJA STANOWISK MENADŻER TO JEST REORGANIZACJA CD TO NIE KONIEC WSPANIAŁYCH POMYSŁÓW TEJ FIRMY WSZĘDZIE WOKÓŁ W FIRMACH NORMALNIEJE A U NAS NADAL SZALEJĄ -DOKĄD TO ZAPROWADZI????????

szafot tuż tuż

bez rewelacji

czy macie jakies news, rewelacje, bo nudno sie zrobilo? moze kogos zlapali, wylali lub ktos sie postawil?

z innej beczki

CZY WIDZIELISCIE JUZ NOWE OBLICZE REALA? JESLI NIE, TO KONIECZNIE MUSICIE TO ZOBACZYC! HIPER TYLKO POD WZGLEDEM POWIERZCHNI, RESZTA WYGLADA TAK JAK W PORZADNYM WRECZ ELEGANCKIM SKLEPIE. WSZYSTKO JEST LUB WYDAJE SIE BYC NOWE - NOWE REGALY I IN. AKCESORIA, DEKORACJA - NOWE CZYSTE FOLIE Z NAPISAMI, BIALE OBRUSY POD ZASTAWA STOLOWA ITD. WSZEDZIE CZYSTO NA PRZYSLOWIOWY BLYSK. CALOSC DOBRZE WYWARZONA I URZADZONA, PRAKTYCZNIE, NOWOCZESNIE I GUSTOWNIE. BRAWO! TO TYLE O REALU, A CO U NAS? BIEDNIE, WRECZ OBSKURNIE, ZE AZ WSTYD TU PRACOWAĆ. FIRMA OSZCZEDZA NA WSZYSTKIM, A NAJBARDZIEJ NA NAS.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Carrefour Polska