Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

zyta

Witam produkcja na ile zmian? Przyjmuja teraz?

Yuy
@zyta

6 zmiany chyb ze biuro to jedna

Q1
@zyta

Produkcja leży,brak materiału i sprzetu. Ludzi zwalniają i wysyłają na urlopy. powolna agonia.

@Q1

A pamietam ze kiedyś to była porządna firma i dobre zarobki szkoda....ale ja na szczęście już nie pracuje w kalmecie

Wagen

do Zainteresowanego w kwestii wynagrodzeń to są premie od obrotów i uznaniowe poza paczki na święta, dzień dziecka, karty multisport, ubezpieczenia zdrowotne itp. – premie uznaniowe. wynagrodzenie ciężk omi powiedzieć nie moja działka alemogę popytać

Stan
@Wagen

chyba pomyliłeś zakłady....

Daj pan spokój
@Wagen

Bzdury. Jakie paczki, jakie premie tylko id...a takie coś napiszę. Zapomniałeś dodać że znowu jest plan wprowadzenia akordu w firmie gdzie brakuje materiału,narzędzi i sprzętu. Tylko po

Sportowiec
@Daj pan spokój

Jakie bzdury ! Nie pracuje juz w tej firmie a karte multisport mam i uzywam do dzis :-)

Dali
@Sportowiec

i oczywiście sam sobie ją opłacasz

Wagen

umowa bezpośrednio na stała, b2b, zlecenie, dzieło

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

@Zaintersowany

Budynek B, parter - kadry :)

????
@Zaintersowany

Panie tu na zakładzie są "sprawne"???? dwa wózki więc więc operatorem możesz być ale szlifierki jak będzie. Dobra rada jak życie cię aż tak nie zmusiło to nie zaczynaj tu pracy szukaj gdzie indziej

Roher
@Zaintersowany

Nie warto. Tyle. Szkoda zdrowia.

Spawacz sam
@123

A jak się będziesz zwalniały to tak samo tylko w odwrotnej kolejności

Artur
@123

A jak się będziesz zwalniał to tak samo tylko w przeciwnym kierunku

@Zaintersowany

Zainteresowany, tak z ciekawości. Pewnie przeglądnąłeś już parę firm czy gdzieś odpowiedzieli ci inaczej na pytanie czy podjąć pracę niż "omijaj szerokim łukiem" albo "u nas najgorzej" albo jakieś inne frazesy ale w tym klimacie? Słyszałem, że gdzieś jest ta owiana legendą firma gdzie wszyscy są zawsze uśmiechnięci

srobi
@Tobi

na pewno kalmet jest "owiany" złą sławą

@srobi

srobi? poważnie? pocisnąłeś że aż mi w pięty poszło

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Vix

goworka przeglądam dla zabawy (każdy ma swoje dziwactwo) i się śmieje bo na ile firm bym nie wszedł zawsze to samo. Na pytanie - podejmować u was prace? odp. zawsze, poważnie zawsze taka sama - nie, u nas najgorzej/ albo a życiu, omijaj szerokim łukiem/ albo jak ci życie nie miłe to wszędzie tylko nie tu. Klasyk, hehe :D

Xyz
@Vix

Masz 100 % racji. Krzykacze w necie , a co rano grzecznie kartę odbijają i do roboty..

@Xyz

Absolutnie się zgadzam, bardzo dobre:D

Jarosław

Chodzą słuch ze (usunięte przez administratora)wraca z ekipa dwóch monterów i jacyś spawacze maja ożywić hale słyszeliście coś no ponoć narazie tajemnica ???

Spawacz przodujący
@Jarosław

Już chyba nie ma co ożywiać !!!

@Jarosław

Jeżeli przyjdzie to tylko po to aby wyciągnąć ze starego resztę kasy , bo przecież nie wrócą za stawki jakie mają inni. Szkoda mi tylko tych co z nimi będą pracować bo ujowo się robi wiedząc że oni na początku dostaną więcej niż ci starzy.

Takos
@123

o ile nie z mojego porfela beda brali to mnie to nie interesuje a ze nowi beda miec na start tyle co starzy no coz trzeba mlodych zachecic zeby sie od rodzicow wyprowadzili wogole takie czasy

Adi
@Jarosław

biadolił jak tu źle a wraca. Brak kręgosłupa

Co sądzicie o majstrach na Rakach ,Kadziach,Rutmanie?

spawaczyk

No ale na Kadziach majster jest wporzo . Nie wchodzi nikomu w d...e i stara się cokolwiek załatwić i ogarnia wszystko a wydaje mi się że nie należy do żadnej kliki - poprostu ZAPIER... za trzech.

Spawacz

Pracowałem w kalmecie jak jeszcze było dobrze mam dobre wspomnienia z ta firma ciekawe jak bym chciał wrócić tzn ja i jeszcze jeden spawacz i jeden monter czy szef dał b nam szanse ?????

Olek
@Spawacz

Jak byles dobry to jasne. Ciężko teraz o dobrych spawaczy

Waldi
@Spawacz

To coś słabo z twoimi umiejętnościami, skoro jedyną alternatywą dla ciebie i twoich kolegów jest kalmet. Inne firmy podziękowały takim fachowcom???

Szczery

Ludzie jak jesteście jeszcze zdrowi fizycznie I psychicznie to omijajcie tą firme szrokim łukiem

Szkoda

Kolejni pracownicy się zwalniają a prezes nie reaguje na powody ludzi i dalej trzyma w firmie tych nierobow cóż widocznie się już poddał trzeba też się zwolnić bo szkoda czasu żeby tu dalej pracować i się denerwować słysząc co zaś zawalił wielki Pan co zniszczył wydział raków widocznie właściciel jest tak bogaty że stać go na zniszczenie takiej kiedyś dobrej firmy

@Szkoda

Kadry czekają na Twoje wypowiedzenie. Zapraszamy.

——————
@Ania

Dobrze ze ja już w tym (usunięte przez administratora)nie pracuje

Życzliwy
@Szkoda

Za zniszczenie raka należy się Nobel z medycyny. Opiszcie jak to się udało.

Rakowicz
@Szkoda

Kto to wielki Pan. Przecież raki funkcjonują super!!

sytuacja w firmie jest ciężka wszechobecny (usunięte przez administratora) brak podstawowych narzędzi (usunięte przez administratora)najchętniej nakazałoby kupić narzędzia pracownikom toalety w stanie katastrofalnym brak papieru. Firma w ogóle nie liczy się ze zdrowiem pracowników. Duża presja duże zamieszanie brak organizacji. Firma dobra na chwile, bez perspektyw na przyszłość co do zarobków to jest dość rozbieżność ogólnie nie polecam szkoda czasu !

KAT

Co to za (usunięte przez administratora)ta Ania czy ona nie widzi co się tam dzieje w tej firmie

ARA

Witam takie pytanko czy warto się zatrudnić w tej firmie ile jestem wstanie dostać za godz.jako myślę dobry spawacz ?

Kiko
@ARA

Chłopie tu nawet wypłaty nie idą już na czas wszyscy się zwalniają a ty chcesz przyjść

RobieBoUmie
@Kiko

Wez sie ogarnij. Pewnie boisz sie ze przyjdzie ktos kto spawa lepiej od Ciebie. A jesli idzie o zwalnianie to nie wiedze kolejek z wypowiedzeniami do kadr. A jesli idzie o zarobki to zalezy co spawasz i jak, ja na kadziach mam 21 zl netto

Odchodzący
@RobieBoUmie

Robię bo umie a wypłatę na czas miałeś ?? Napisz tez ze zero socjalu kible ze strach wejść brak narzędzi nagonka szybko szybko

RobieBoUmie
@Odchodzący

Wczesniej robilem w Mostostalu ZPK, socjal-grusza 100 zł i paczki na swieta, kible w jeszcze gorszym stanie, stawka 16 zl netto, a na jednego spawacza przypadał tam jeden poganiacz wielbładów, wiec presja byla jeszcze wieksza. Wiem ze sa zaklady gdzie jest lepiej ale jest tez mnostwo takich gdzie jest gorzej. A wyplate dostaje w terminie, jak wiekszosc fizycznych. Nie wiem czy biurowi sa placeni terminowo.

ktoś
@Kiko

A Ty też sie zwalniasz ???

KTI

TAKIE JAK TY

Spawacz

Jędrzej ja chodzę na zewnątrz za auta nawet klocki tam stawiam .A powiedz mi kto firmę sprzątająca zwolnił my? A potem chłopakom kible Krzysiu kazał sprzątać tylko z ruthmanna się postawili i nie sprzątali a ty troszkę kultury Jędrzej bo ci jej brak i pamiętaj jak Krzysiu zmieni dziewczynę to tez tu długo nie porobisz

@RobieBoUmie

ty chyba jesteś masochistą,skoro teraz pracujesz w kalmecie

Antek

Kodeks Pracy Art. 943. § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Kim jest ten Jędrzej, że pozwala sobie poniżać i ośmieszać innych pracowników porównując do bydła? Czy jego pozycja jest tak silna i wpływowa, że można przyjąć go za przedstawiciela Pracodawcy? Ludzie, jeśli taki jest stosunek właścicieli, czy przełożonych do pracodawcy, to może warto zawiadomić o tym odpowiednie organy? Co rusz widzę poruszany wątek opóźnień w wynagrodzeniach. Czy to prawda? Czy zdarza się to nagminnie? Zgodnie z Kodeksem Pracy jego wypłata w terminie określonym w regulaminie pracy (jeżeli taki jest), to obowiązek pracodawcy. Jego zaniechanie podlega karze grzywny Art. 282. § 1. Kto, wbrew obowiązkowi: 1) nie wypłaca w ustalonym terminie wynagrodzenia za pracę lub innego świadczenia przysługującego pracownikowi albo uprawnionemu do tego świadczenia członkowi rodziny pracownika, wysokość tego wynagrodzenia lub świadczenia bezpodstawnie obniża albo dokonuje bezpodstawnych potrąceń, 2) nie udziela przysługującego pracownikowi urlopu wypoczynkowego lub bezpodstawnie obniża wymiar tego urlopu, 3) nie wydaje pracownikowi świadectwa pracy, podlega karze grzywny od 1.000 zł do 30.000 zł.

Rzetelny pracownik

Jędrzej dzieki temu bydłu masz wypłatę co miesiąc i prace tak ze jak coś powiesz drugi raz to zastanów się dwa razy a po drugie to to bydło coś potrafi ma jakieś doświadczenie a ty jesteś zielony tylko spacerujesz i nic nie wnosisz do firmy ciekawe czy szef wie o tym...?

Obserwator

Żalosny hejt na pracodawcy, skoro jestescie madrzejsi i bardziej odwazni od wlascicieli dlaczego sami nie stworzycie takiej firmy jak oni??? Teraz kiedy jest gorzej życzycie im najgorszego a kiedy bylo dobrze wchodziliscie bez wazeliny. Doradzac i filozofowac kazdy glupi potrafi a zaryzykowac nieliczni. Żalosne trolle dla ktorych jedynym przywodca jest jarek ze swoimi populistycznymi obietnicami.Jestescie jego wyborcami.

Głos pracowników
@Obserwator

Nie myl hejtu z faktami nikt tu nie pisze o kwadratowych jajajch i nie prawdziwych rzeczach nie nasza wina ze nie idą wypłaty jest brudno czy nie ma sprzęty nie nasza wina ze ludzie się zwalniają nie wiem czy zauważyłeś as że od kiedy właściciel wprowadził swoje pociechy do firmy to i dał im władze to z roku na rok jest coraz gorzej pociechy wciągnęły mężów i itd co zrobiliście dla firmy oprócz tego że trzeba utrzymywać wasze etaty pewnie najwyższe w firmie do tego auta służbowe co w obecnej sytuacji jest żałosne wsesniej jak było lepiej to wasza arogancjia głupota wręcz i takie rzerowanie było akceptowane a teraz właściciel by chciał żeby Ci ostatni ludzie się zaangażowali i się starali ale sory wy poprostu na to nie zaslugujecie tylko wasze zwolnienie może jeszcze dać jakiś sygnał dla nas procownikow żeby zacząć się starać i angażować aha dla mnie właścicielem jest szef i jego żona wy jesteście tylko ciężarem dla tej firmy takie zdanie panuje nie tylko na hali ale ludzie z biur też mają was dość może Pan właściciel jeszcze się obudzi i zrobi coś z wami

Obserwator

Myslisz ze mozesz kazdego obrazac wyzwac bo kryjesz sie za debilnym nikiem"JO".Co ty wiesz o zarzadzaniu firma, marketingu, księgowości, prawie handlowym,kadrowym itp.? Rodzina ktora stworzyla tak duze przedsiebiorstwo zasluguje na szacunek bo poswiecili sie tej firmie ryzykuja i odpowiadaja swoim majatkiem, placa podatki o ktorych nigdy nie slyszales. A TY JO co stworzyles ile podatku zaplaciles ?? W polsce nie szanuje sie ludzi ktorzy cos stworzyli bo zawisc zrzera mozgi.

Obserwator

Zwolnij sie i zaloż swoja firme nie masz jaj ?

Robinso crusoe
@Obserwator

To zacznijcie tez szanować ludz a nie pisać tylko o tym to może ludzie was tez zaczną szanować bo jak narazie to w kalmecie ludzi się wcale nie szanuje a to ci ma właściciel to ma dzieki ludziom

lila
@Robinso crusoe

gdyby nie właściciele to co byś robił, poszedł do innego właściciela i tam byś go opluwał i mówił ,że wszystko dzięki tobie. Zgadzam się ,że szacunek powinien być wzajemny szef i pracownik są sobie potrzebny.

obserwator

Jo, masz racje bo starałem się dawnowi coś wytłumaczyć

Robinson crusoe
@lila

Lila to niech właściciel tez będzie stały w tym co robi a nie co chwile coś zmienia i obiecuje raz daje takie umowy za pół roku znowu inne umowy teraz akord kombinuje jak koń pod górę i ci najgorsze to mówi ze to dla nas żebyśmy lepiej zarabiali sory ale jakoś tej kasy nie widać wręcz przeciwnie

Lilia
@Robinson crusoe

Moze kierownicy mieszaja mu w glowie ???

Stary spawacz

Jeszcze trzy lata temu wszystko było Ok a szef to był taki gościu ze można było przyjść do niego z każdym problemem i on pomógł i jak cis powiedział to tak było za to go lubiłem i szanowałem niestety teraz to już nie jest ten sam gościu szkoda ....

Spawacz

Panowie po co te złośliwości famili frosta się plumka na forum bo jak to plajtnie to pod most pójdą a my spokojnie do innego zakładu to co tu się wyrabia to można książkę napisać jedrzeju trochę kultury pamiętaj że prace masz po znajomościąch jak córka z mężem ale to wasze nierobstwo i arogancja się powoli kończy i będzie kasa w macdonaldzie pozdrawiam

Życzliwy

Proponuję wszystkim zabrać się do roboty, która wynika z waszych umów. W firmę zainwestował rodzina i dobrze jest ten fakt uszanować. Pozatym, gdyby Zarząd firmy bardziej zorientował swoje działania na planowaniu produkcji, zakupów i sprzedaży to sytuacja uległa by poprawie. W Kalmecie niestety większość ważnych spraw się załatwia bez koordynacji z innymi obszarami. Dla wszystkich pracownikow: Tyle piszecie o firmie a nie znacie tak do końca celów biznesowych rodziny. Ta pisania ma taki sens jakby jej wcale nie było. Wasze życie powinno być prostsze. Wykonać swoją pracę uczciwie i wyjść do domu i tyle. Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęśliwych dni reszty 2019.

@Życzliwy

Popieram, ględzenie i psioczenie na firmę zostawcie przed bramą / drzwiami biura, tyczy się to zarówno pracowników fizycznych jak i umysłowych. Gdyby każdy robił to co ma robić to Zarząd nie musiałby się głowić jak to wszystko połączyć, przecież ani właściciel ani nikt z rodziny, na których tak klniecie i dosłownie plujecie jadem nie jest winien reklamacji na spawy, niedomalowania, brak erowania, źle przegwintowany otwór. Spójrzcie prawdzie w oczy, gdybyście byli alfami i omegami to nikt nie mógłby Wam nic zarzucić, bylibyście wychwalani a niestety co chwilę słychać, że niedoróba, zrobione po łebkach, trzeba wszystkich gonić i pokazywać 3 razy co zrobić bo jednokrotne wydanie polecenia niestety nie dociera z różnych przyczyn. Także jak wspomniał @Życzliwy, zabierzcie się do roboty!

(R3alista)^2 - do kwadratu
@R3alista

No, ale przecież jesteśmy teraz przed bramą - jest weekend. W pracy pracujemy, a błędy się zdarzają - zwłaszcza, gdy ekonom stoi i pejczem, bo "musi wyjechać w tym miesiącu"

@(R3alista)^2 - do kwadratu

"Błędy się zdarzają", nie lepiej zrobić dłużej a dokładniej, poprosić o pomoc, o weryfikację KJ, mistrza? Nie, bo zawsze jest argument na wykonanie fuszerki - bo musi wyjechać w tym miesiącu, bo mnie naciskali na szybkie wykonanie roboty, tylko jak jest błąd to płaci go bezpośrednio Właściciel a nie Ty! Ty dostaniesz wypłatę za przerobione godziny a nie pomniejszoną za koszt przemalowania, poprawienia gwintu a te koszta zapewne idą w tysiące euro czyli miesięczne wypłaty większości pracowników. Jakość powstaje w trakcie procesu produkcyjnego a nie na sam koniec, etap po etapie, spaw po spawie, osoba po osobie...

(R3alista)^2 - do kwadratu
@R3alista

Odpowiedz mi R3alisto na kilka pytań odnośnie jakości zaczynających się od kiedy: - kiedy będą przewodniki spawalnicze do każdego projektu, - kiedy będzie można porozmawiać z więcej niż z dwoma, trzema technologami, - kiedy w tym zakładzie Główny Spawalnik będzie w końcu partnerem produkcji, - kiedy koledzy z przygotówki przestaną słyszeć "przestańcie się spuszczać przy tym eRowaniu, kiedy wydacie gabaryt", - kiedy blacha nie będzie się wykrzywiać się przy spawaniu, - kiedy kołnierze z kooperacji będą mogły trafić na produkcję bez 10% kontroli, bez dorabiania rowków, - kiedy w malarni nie będzie takiego nagromadzenia produktów, że dotrzymania czasów technologicznych pomiędzy warstwami będzie możliwe, - kiedy to pełnomocnik SZJ będzie osobą dbającą o zarządzanie jakością i kreującą jej politykę, a nie obstawiającą się papierkami, Masz rację etap po etapie, spaw po spawie, osoba po osobie..., - kiedy skończy się z fikcją, że osoby z nadzoru odpowiadają jednocześnie za kontrolę jakości i produkcję - konflikt interesów Co do jednego się zgadzam - osoba, której udowodni się umyślne działanie na szkodę pracodawcy powinna ponieść konsekwencje - to zresztą wynika z Kodeksu Pracy. Trzeba to jednak umieć udowodnić, a bez śledzenia procesu produkcji to się nie uda. Dobra, idę spać, bo jutro mam na rano, a na zakładzie nie będę roztrząsał tych spraw - aha - błędów nie robią tylko Ci co nic nie robią.

vw..
@(R3alista)^2 - do kwadratu

Mam takie skromne pytanie do wszystkich fachowców Kalmetu , a szczególnie do tych na kadziach ... Dostaliście Panowie ostatnio do zrobienia skrzynki do VW , no nie ma nic prostszego. I tak je fachowo zrobiliście , że nie maja wymiaru , nie sztaplują sie , braki spawów można by sie pokusić ze w połowie są pospawane . Niemcy jak to zobaczyli to do dziś ponoć pękają ze śmiechu... Całe 200 sztuk które tak fachowo zrobiliście wraca do poprawy . Zdajecie sobie sprawę jakie to są koszty transportu samego ? nie wspomnę o kosztach naprawy , spawanie ,czyszczenie , śrutowanie i ponowne malowanie. Oczywiście przyjdziecie poprawiać godzinki polecą ,a firma znów zapłaci... Moim skromnym zdaniem , to własnie jest umyślne działanie na szkodę firmy , bo żeby nie umieć prawidłowo zmontować i pospawać takich prostych rzeczy będąc takimi fachowcami to jak to inaczej nazwać jak partactwo i umyślne działanie na szkode firmy. I tak na koniec Panowie jak mieli byście honor ,t o powinniście to na własnych plecach z Niemiec przynieść i poprawić po godzinach . Firma spawarki , drut i prąd wam udostępni , mimo to ze i za to powinniście zapłacić. Pozdrawiam wszystkich fachowców ,a teraz możecie pluć jadem po mnie ,bo jak was znam nie zgadzacie sie z tym .

@vw..

Ale jak szybko były zrobione!!!

vw
@Piotr

Prosze Cię jakie szybko co Ty opowiadasz. No ale tak jak myślałem nie przyjmujecie krytyki , Wy tylko potraficie krytykować .

Mag
@vw..

To trzeba zatrudnić prawdziwych fachowców a nie brać ludzi z ulicy i papiery im załatwiać tylko kto tu przyjdzie

vw
@Mag

Przepraszam bardzo , to robili najlepsi z najlepszych w Kalmecie , z dużym stażem i doświadczeniem . Tylko ja mam jeszcze jedno pytanie jakich trzeba fachowców do zmatowania i pospawania skrzynek . Przecież Ci Panowie fachowcy spawają i montują kadzie śmietanka zakładu.

Jo
@R3alista

Jak sam napisałeś ktoś naciska ktoś wymyśla bezpodstawne terminy wysyłek a do tego jak to kiedyś (usunięte przez administratora) powiedział na zebraniu że brak materiału to nie jest żądna wymówka ????????.Trzy dni stoisz a później szybko szybko bo auto czeka. Z tego się biorą straty a nie z tego że ludzie walą(usunięte przez administratora)

Pioter
@vw

Panie Krzysztofie ale sam pan chodził do nas i poganiał nas bo to ma jechać bo termin zawalony jak co miesiąc s teraz pretensje dajcie materiał na czas i będzie dobrze

Mily

Chwast mial pomysl na program naprawczy nie wdrozyl go ?

@Mily

Idź i go spytaj, ewentualnie pomóż a nie śmiej się z niego, nie potrzebujemy takich jak Ty.

Benek
@R3alista

Pytalem to przeklal kilka razy na mnie i caly zarzad

Obserwator

Firmą nie rządzą fachowcy z produkcji którzy od 3lat systematycznie uciekają tylko wy famili frosta kto był lub jest w zarządzie firmy już odp ludzie prosto po studiach bez wiedzy doświadczenia i jak po latach się okazuje bez predyspozycji całkowity brak wrodzonej inteligencji więc nie zrzucajcie teraz kiedy jesteście (usunięte przez administratora)winy na produkcji tak niestety wychodzi się na interasach robionych z rodziną a nawet brak wypłaty nie popsuje mi chumoru

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice