Opinie o A-Grotex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie A-Grotex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Grotex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Grotex Sp. z o.o. w Gliwice

Johny Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim. Szukam nowego miejsca pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Gliwic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie A-Grotex? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Johny

Ania Nowy wpis
@Johny

Cześć Johny. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to polecam firmę Air Container Logistics z Gliwic. Pracownicy (wiem to od narzeczonego, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ania.

Ryszard Nowy wpis

Nikt w wątku tym nie podał konkretnego poziomu wynagrodzenia, który występuje aktualnie w firmie A-Grotex. Dla mnie osobiście jest to bardzo zaskakujące, dlatego też w tym momencie chcę dowiedzieć się, czy jest to pracodawca konkurencyjny pod tym względem na rynku pracy? Bardzo proszę o rzetelną opinię osoby, która ma na ten temat wiedzę. Z góry dziękuję.

antybot Nowy wpis
@Ryszard

pędż stąd

Pracownik 5

Pracuję w firmie od wielu lat i mogę powiedzieć - wypłaty regularnie w terminie, zarobki przyzwoite, chociaż zawsze mogły by być wyższe, jak się ktoś stara to są dodatki za zaangażowanie, premia świąteczna jest i dodatek urlopowy ,,pod gruszą". Polecam fachowcom aplikować w firmie.

Julia
@Pracownik 5

Pytam wcześniej, jak jest w A-Grotex z umowami. Czy od pierwszego dnia jest umowa o pracę? Odpowiesz?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie A-Grotex Sp. z o.o.?

W firmie A-Grotex preferowane są umowy o pracę.

Julia

@Pracownik Od pierwszego dnia zatrudnienia? Jest ona na okres próbny, czy nieokreślony? Będzie fajnie jak odpowiesz.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie A-Grotex Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Mechanik - Technolog? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Antek

W internecie firma ma dobre opinie więc chyba komuś zależy na oczernianiu firmy a nie na pracy!

Opinie przedstawione przez osoby anonimowe są nieprawdziwe i tendencyjne. Pracuję w tej firmie od wielu lat i jestem zadowolony.

Edward

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. To ważne przychodzić do pracy z przyjemnością. Napisz bliżej, czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje dodatki takie, jak: premie, szkolenia zawodowe lub pakiet socjalny? Czy uważasz firmę za godną polecenia?

Jeżeli faktycznie jestes pracownikiem w tej firmie to ci naprawde wspolczuje. Najpewniej twoja wypowiedz to typowy 'fake' kogos z kierownictwa tej firemki. Jeżeli się jednak mylę to musisz być okropnie ograniczony i (usunięte przez administratora) że tam siedzisz, pozdrawiam

Firma kogucik szefowa roluje ludzi i myśli że daje im zarabiać sobie nowe auta a ludziom premie zabiera odradzam aplikowania do tej firmy szczególnie rozmowy z panią Ewą B

Odradzam aplikowanie do tej firmy, zarobki tragiczne, szefowa myśli ze daje ludziom masę kasy, firma dalej tkwi w PRL'u, wózki widłowe nie mają żądnych papierów(jeżdżące złomy), park maszyn wciśnięty w małe pomieszczenie jak sardynki...

Zostaw merytoryczną opinię o A-Grotex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w A-Grotex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A-Grotex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

A-Grotex Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.

A-Grotex Sp. z o.o.